Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość nesiaaaaaa
i mam jeszcze jedno pytanie czy był ktoś może w sytuacji ze rozchorował się przed operacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainia
Do KASIULM , hej ja tez mam operacje w pazdzierniku ja mam 4 a Ty? moze bysmy sie jakos ugadaly i byloby razniej,daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verb
powiedzcie mi jak jest z tym pensjonatem??? czy kierowac sie do tej malwy co proponuje ta pani co odbiera telefon czy moze do tej oliwi o ktorej piszecie. Zaznaczam ze wybieram sie tam sam takze dobrze by było trafic pod dobra opieke. z gory dzieki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa80
Hej nosy :) Mój nonio za kilka dni kończy 4 miesiące :) Powiem wam, że czuje się z nim super i jak wiele pacjentek (i pacjentów) naszego Dr jestem mega zadowolona :) Nie powiem, żeby był już całkiem idealny: profil jest cudny (jak dla mnie) front jeszcze opuchnięty, końcówka z profilu też troszkę, ale i tak jest super. Kilka dni temu przyjechała do Polski moja siostra, która siedzi w Irlandii- powiedziała mi, że mam tak cudny nosek, że nie może się napatrzeć!! A pamiętam jak kiedyś mówiła mi, że wyglądam jak szczurek... hehehe. AGANORKA- myślałam czasami o tobie- bo śledziłam forum przed moim zabiegiem. Myslałam, że coś sie może u Ciebie nie udało bo nic się nie odzywałaś, ale właśnie jesteś kolejnym dowodem na to, że noski po zabiegu muszą "dojrzeć". Super, że się odezwałaś. Ciekawa jestem co u Teni i Laluni??? Dziewczyny proszę odezwijcie się!!! Do wszystkich niezdecydowanych- jak macie kasę to nie zastanawiajcie się ani chwili, szkoda życia na kompleksy!!! :) pozdrawiam iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny sledze to forum juz od dluzszego czasu ale do tej pory nie wypowiadalam sie.O operacji nosa mysle juz od wielu lat ale dopiero teraz czuje ze do tego dojrzam. Zdalam sobie sprawe ze jezeli nie zrobie tego teraz to kiedy przeciez zawsze o tym marzylam. Naprawde nie wiem na ktorego lekarza powinnam sie zdecydowac.Piszecie tutaj bardzo pozytytywnie na temat dr.Wojcickiego I cos mi mowi ze powinnam go wybrac ale na innych srtonach np.znany lekarz nie pisza o nim tak dobrze I juz nie wiem co myslec.Dziewczyny pisze w szczegolnosci do tych po operacji doradzcie mi.Nie mam nikogo z kim moglabym o tym powarznie porozmawiac.Bardzo boje sie takiej operacji dlatego zalezy mi na wyboze dobrego lekarz.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Anett2! Miałam dokładnie taki dylemat jak Ty. Gdy weszłam na to forum to dziewczyny zachwalały a kiedy na stronę znany lekarz to już było trochę gorzej. Wyszłam z założenia, że cokolwiek by mi nie zrobił to i tak będzie lepiej niż to co mam i ... pojechałam na konsultacje. Doktor wzbudził moje zaufanie, bo był rzeczowy i wiedział o czym mówi. W żadnym wypadku nie był gburowaty, co często zarzucają mu pacjentki. Dziś jestem rok i miesiąc po operacji i chyba nie mogłabym wymarzyć sobie piękniejszego noska :) Jeśli potrzebujesz dowodów, to podaj maila, chętnie się pochwalę dziełem dra Wójcickiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasienka 22.06 Byloby super jakbys wyslala mi swoje zdjecia.Bo jedyne nosy doktora ktore widzialam to te na jego stronie ale one mi sie podobaja. Powiedz mi jeszcze czy w Polanicy bylo duzo dziewczyny zadowolonych z operacji.Wiesz tak sie zastanawiam jaki jest odsetek tych nieudanych I poprostu chcialabym zebrac jak najwiecej informacji. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasienka 22.06 Byloby super jakbys wyslala mi swoje zdjecia.Bo jedyne nosy doktora ktore widzialam to te na jego stronie ale one mi sie podobaja. Powiedz mi jeszcze czy w Polanicy bylo duzo dziewczyny zadowolonych z operacji.Wiesz tak sie zastanawiam jaki jest odsetek tych nieudanych I poprostu chcialabym zebrac jak najwiecej informacji. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaaa1919
Kasieńka 22.06 mogłabyś mi również przesłać zdjęcia przzd i po zabiegu? bardzo prosze. pozdrawiam:) mój email: paula_55@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka 22.06 caly dzien sprawdzam maila ale nic mi od Ciebie nie przyszlo.Prosze przyslij mi te zdjecia bede wdzieczma.Moj adres e-mail jest na stronie wczesniej obok pseudonimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prosbe do wszystkich dziewczyn, ktore przeszly juz operacje u dr.Wojcickego o przeslanie mi zdjec noskow przed I po zabiegu.Jestem zdecydowana na korekte ale czy zrobie u dr.Wojcickiego wolalabym zdecydowac na podztawie zdjec I miec nos mniej wiecej tego typu jak mam w zamysle. Z gory dziekuje. Moj mail anetapuchacz2@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Hej dziewczynki! Przepraszam ale nie miałam dostępu do komputera ostatnio, dlatego się przeciągnęło w czasie, ale już wam wysłałam maila z fotkami. Anet, w moim "turnusie" wszystkie dziewczyny wyjechały zadowolone. Widziałam ich noski i wszystkie były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem po operacji 2 miesiace i moj nos jest roche czerwony...dr. mowil zeby uwazac na upaly, smarowalam nos kremem z filtrem i nosilam czapke, ale upalow nie dalo sie "obejsc"...mial tez tak ktos??? zejdzie to?? poza tym mam wagry i nieladna cere po zabiegu..nos jest juz sliczny tylko ten problem z cera.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka 22.06.Pisze dopiero teraz bo mialam prablem z otworzeniem tych zalacznikow.Zdjecia zobaczylam dopiero przed chwila.Ale ty masz zajebisty nos, jestes naprawde szczesciara.Gratuluje Tobie odwagi a lekarzowi dobrej reki.Te zdjecia po operacji to byly straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -Truskawkowa 80-ja tez o tobie myślałam ,jak tam u ciebie ? Mój nosek jest mniejszy i najważniejsze że bez garba ale nie jestem zadowolona do końca bo nadal jest krzywa może nie tak bardzo jak przedtem ale widać krzywiznę .Opuchlizna pojawia się od czasu do czasu i grudki itp. poza tym ok .(Miss piękności może nie jestem ale może być) Poza tym spotkałam się z Teresą pogadałyśmy sobie ale nie za długo niestety bo się śpieszyła. Przyjemnie jest się spotkać z kimś kto też ma te same "problemy" :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
chciałam się jeszcze zapytać jaki rodzaj znieczulenia jest stosowany ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Ogólne, czyli narkoza. Bardzo fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
ooo czyli będę w innym świecie. :D b. dobrze zabieg mam 10 sierpnia więc próbuje się psychicznie przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
i mam również prośbę do kasieńki czy mogłabyś mi wysłać zdjęcia ? byłabym Ci baaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna :) dilerka_pomaranczy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka0007
Hej Dziewczyny. Prosze przeslijcie mi zdjecia przed i po. Ja planuje zabieg na styczen, o podrasowaniu noska mysle juz naprawde dobrych kilka lat, ale wiadomo ze watpliwosci jak to bedzie po zawsze sa. Fajnie byloby zobaczyc jak najwiecej dziel doktora przed zabiegiem, zeby sie upewnic, ze to dnaprawde dobry wybor i zminimalizowac ryzyko. Z gory wielkie dzieki. Moj e-mail: olivka0007@interia.pl. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verybiglongnose
Witajcie Dziewczyny ! Ja również was proszę pochwalcie się swoimi noskami network1m@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verb
Doradzcie który pensjonat wybrac????i czy to ma jakies znaczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jestem 3 dni po sciagnieciu gipsu wiec pytajcie sie o co chcecie bo jestem z tym na biezaco. Tylko blagam nie proscie o zdjecia bo narazie jestem tak opuchnieta ze nie przypominam samje siebie nawet sprzed operacji!;) Wlasciwie to mam pytanie do dziewczyn , ktore sa juz dlugo po operacji czy tez tak okropnie byly spuchniete , szczegolnie w miejscu miedzy nosem a oczami i po jakim czasie ta opuchlizna zejdzie. Co do pytania o pensjonat to lekarz daje telefon albo do Oliwi albo do tego drugiego (Malwa sie chyba nazywa) i po prostu ktory nr Ci da to tam idziesz. Ja bylam w Oliwi i bardzo sobie chwale. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjulek, Ja miałam gips ściągany 18 dni temu, a już od dłuższego czasu nosek wygląda fajnie. Opuchlizna w mijscu, które wskazałaś jest mało widoczna już po 16-tu dniach od zabiegu. Tak przynajmniej było w moim przypadku, a ja miałam ogromny garb, więc opuchlizna była tym większa i więcej czasu potrzebowała na regenerację. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj latent i serdecznie dziekuje za odpowiedz. Skoro opuchlizna miedzy nosem a oczami jest juz malo widoczna po 16 dniach od zabiegu, daje noskowi jeszcze 5 dni na regeneracje:) Narazie wygladam jak prosiaczek, ale poniewaz prosilam tez o zwezenie nosa niemozliwe jest zeby mi to tak zostalo bo narazie nos jest szerszy i to o wiele niz przed zabiegiem.. Zreszta nawet Pan Doktor mowil ze jest troszke bardziej spuchnieta niz u innych pacjentek. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
a ja mam pytanie jak byłaś przygotowywana do zabiegu ? no bo wiem ze od godziny 10 nie można nic jeść itd . i jak było z Twoim samopoczuciem po narkozie? operacje mam za 9 dni dlatego zależy mi na takich szczegółach . pozdrawiam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed operacja mozna pic maxymalnie 4 godziny przed. Zjesc mozna cos rano (do 9tej) ale cos naprawde lekkiego. Ja nic nie jadlam tego dnia ale pani antestezjolog stwierdzila ze taka ostrozna byc nie musialam:) Pamietaj ze te 4 godziny przed operacja sa swiete. Absolutnie nie mozna zatajac przed anestezjelogiem jesli by sie cos zjadlo lub napilo bo w czasie operacji resztki z zoladka moglyby sie dostac do pluc a to jest niebezpieczne. Po operacji przewoza Cie do osobnej salki i tam sobie jeszcze lezysz. Podaja Ci pojemnik na ewentualne wymiociny. Ja nie wymiotowalam i po narkozie czulam sie bardzo dobrze. Po tym lezakowaniu przyjezdza po Ciebie ktos z pensjonatu i idziesz normalnie do samochodu i do pensjonatu. Po przewiezieniu do pensjonatu musisz sie polozyc nawet jesli czujesz sie dobrze, zeby uniknac upadku jesli zakreciloby Ci sie w glowie. Ahh i jeszcze jedno, to naprawde nic nie boli! Pisz smialo jesli masz jakies pytania, chetnie odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zainteresowanych tematem "zmien swoj nos" :). Juz od dluzszego czasu sledze to forum w poszukiwaniu odpowiedzi na temat operacji nosa u Dr Wojcickiego. Ja juz sie zdecydowalam i mam juz wyznaczony termin na 4-go pazdziernika. Widzialam, ze jest sie pojawiaja dziewczyny z tym samym terminem. Fajnie by bylo sie jakos zmowic wczesciej bo wiadomo "razem razniej". Dziewczyny super, ze chcecie sie dzielic tak otwarcie swoimi przezyciami i doswiadczeniem z innymi "zoltodziubami". Operacja za 2 miesiace a ja juz mysle o tym prawie codziennie. Uczucia mam mieszane, raz ciesze sie, ze sie juz zdecydowalam a potem mysle, ze moze nie potrzebnie zadzieram z matka natura. Ale coz robic jak widzisz ten garbaty nos kazdego dnia i nie mozesz juz tego dluzej znosic? A teraz mala prosba do tych dziewczyn, ktore nie maja nic przeciwko przesylaniu swoich zdjec po operacji, jesli moglybyscie przeslac mi kilka swoich zdjec na adres: myska05@op.pl Z gory wielkie dzieki! Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
a ja znów popadam w paranoje ostatnio ,że się rozchoruje i przepadnie mi cudem uzyskany termin. :/ anjulek a o której godzinie miałaś zabieg ? zresztą podejrzewam, że sama też nic nie zjem tego dnia ze stresu . I zastanawiam się jak wygląda gospodarowanie się w olwii , ponieważ biorę pokój bez wyżywienia . czy jest jakaś lodówka ? z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×