Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość gość
Witam serdecznie. Jezeli podczas wizyty w Polanicy Zdrój będziecie Państwo potrzebowali taxi zapraszam pod nr tel 509449060. Realizujemy każde zamowienia m.in. zakupy na telefon , dojazdy na dworce PKS, PKP i lotniska. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porkinson
Siemka.Ja robiłem w Holandii jestem 12 dni po całkowitej korekcie...i mam kulfona plus świniaka. ..jak to nie zejdzie to niewiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMaja
Hej.Ja korektę nosa mam 18.08. U dr.Wojcickiego już mi się nogi trzęsą. Może któraś z Was też będzie w tym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalgosiaq
Właśnie dziś zdjełam gips po całkowitej korekcji nosa u prof. Wójcickiego i jestem zachwycona! Jeśli szukacie specjalisty w tym zakresie to gorąco polecam! Sama jestem lekarzem wiec długo zastanawiałam sie nad wyborem chirurga ale lepiej nie moglam trafić. Miałam duży garbaty nos i juz jeden lekarz (dr Skupin z Poznania ) odmowil podjecia sie operacji, ale profesor sprawil ze moj nosek jest teraz maly, proporcjonalny i idealnie prosty. Mimo ze jest jeszcze opuchniety to jest piekny. Operacje przeszlam gladko, nie bolalo, nie mialam podraznionego gardla po intubacji ani zadnych dodatkowych dolegliwosci. Poza tym opieka ze strony profesora jest swietna, blyskawicznie odpowiada na wiadomosci i w razie potrzeby bardzo szybko reaguje (kolezance z pokoju wysynely sie setony do gardla podczas pobytu w malwie i profesor przyjal nas w ciagu 15 minut). Goraco polecam, jesli ktos sie jeszcze zastanawia czy warto to moge przeslac zdjecia i odpowiedziec na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMaja proszę o kontakt jak już będziesz po operacji ja mam 10 września i też się cholernie bojęę.. albo podaj mi @ to ja się z Tobą skontaktuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłaaa
Witajcie, Jestem po konsultacji u doktora Wojcickiego, myślałam że będzie jakaś symulacja wyglądu przyszłego nosa ale nic nie było. Ciężko mi sobie wyobrazić jaki nos mi doktor stworzy tez tak macie? I jeszcze jedno pytanie do osób już po, ile trwa całkowite zejść opuchlizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca Profesora to jedno, a pielęgnacja nosa po operacji to również ekstremalnie ważna rzecz. Po zdjęciu gipsu, do 4-5 tygodni kości się formują, więc każde szturchnięcie nosa, nawet delikatne, może spowodować nierówności, które wyjdą po czasie. Ciekawe czy wszyscy krytykujący trzymali się dokładnie zaleceń Profesora. Ja jestem bardzo wymagającą osobą, a z nosa od Prof. Wójcickiego jestem cholernie zadowolona :) W moim przypadku opuchlizna z samej twarzy schodziła dość długo (1,5 miesiąca), czubek nosa będzie potrzebował trochę więcej czasu. Ale jeśli ktoś poczytał dobrze o zabiegu i rekonwalescencji, powinien wiedzieć że to jest jak najbardziej normalne. Cała procedura jest zupełnie bezbolesna. Szczerze Polecam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bardzo proszę o rade. Mam miec operacje zatok metoda FES w Polanicy zdroj jak tam jest . Prosze o opinie czekałem 5 lat na zabieg teraz mam termin a zmiesiac nie znam tam nikogo nie jest z okolic polanicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekada po

Pisalam juz w tym watku przed laty, zaraz po operacji i troche po. Z powodow osobistych nie chce powtarzac swojego pseudonimu. Chce jednak napisac swoje odczucia po niemal dekadzie od operacji. Ku przemysleniom tych, ktorzy (ktore) mysla o takiej operacji.

Nos mialam ksztaltny, dziurki rownomierne, bardzo ladny patrzac od przodu, troche za wysoki patrzac z boku. Planowalam go tylko troszke zmniejszyc/obnizyc. 

Najpierw bylam na konsultacji u jakiejs pani doktor we Wroclawiu. Pogonila mnie na wesolo, mowiac, ze mam bardzo ladny nos, pasuje mi i gdybym byla jej sostra, to by mi wlala za niemadre pomysly. Madra babeczka, niestety mialam ubzdurane, ze nos mnie szpeci i tak znalazlam namiary na doktora Wojcickiego. Bylam tak zafiksowana, ze nie zniechecily mnie negatywne opinie, pod uwage bralam opinie bdb.

W polanickim gabinecie prywatnym dalam sie zmanipulowac. Gdy przyszlo do ogladania mojego nosa, doktor jak automat zaczal wyliczac jego wady - ze nie tylko za wysoki, ale za dlugi itd. Efekt byl taki, ze poczulam sie jeszcze brzydsza i ostatecznie umowilam obnizenie nosa, skrocenie i zmniejszenie dziurek.

Bylam glupia.

Doktora widzialam tuz przed operacja, ale nie na sali operacyjnej. Na operacyjnej tylko jakies kobiety, w tym mila pania anestezjolog, ktora pochwalila moj owczesny nos. Bylo juz jednak za pozno na przemyslenia.

Do dzis jestem przekonana, ze moja operacje przeprowadzil nie doktor Wojcicki, ale ktos, kto u niego praktykowal. Moze corka (na kafe i gdzie indziej od dawna sa informacje, ze ona sie u niego uczyla tej sztuki). Dlaczego uwazam, ze to nie on? Poniewaz nie miesci mi sie w glowie, ze uchodzacy za raczej dobrego specjaliste chirurg plastyk mozna spaprac calkiem fajny nos.

Moj nos po operacji okazal sie ladny z proflu, ale patrzac od przodu widocznie odchylony w jedna strone, co najbardziej widac gdy mam uniesiona glowe (np. na fotelu u dentysty). Od czasu operacji gwizdze mi jedna dziurka na lezaco, oddycham normalnie tylko gdy obroce sie na drugi bok. Mam widoczne slady po podcieciu skrzydelek, a dziurki i tak sa duze. Kiedys byly chociaz ksztaltne, teraz brzydko spiczaste. W jednej dziurce od strony przegrody nosowej mam wybrzuszenie, ktore widac.

Jak tylko z nosa zaczela schodzic opuchlizna, widzialam, ze cos jest nie tak. Na moje uwagi doktor Wojcicki odp, ze on nie widzi zadnych nieprawidlowosci.

Nie zdecyzdowalam sie na operacje poprawkowa, nawet nie bralam tego pod uwage. Dosc juz sobie zaszkodzilam, a wobec takiej postawy doktora nie mialam zamiaru znowu mu zaufac.

Czy zaluje operacji? Bardzo tak, troche nie. Nie, poniewaz juz mi sie opatrzyl, przyzwyczailam sie do nowego, usterki mnie nie raza tak bardzo jak na poczatku, no i z boku wyglada subtelniej niz kiedys. Tak, poniewaz ogolnie, a zwlaszcza od przodu nos jest zdecydowanie brzydszy i widac, ze bylo przy nim nieumiejetnie majstrowane. Ponadto od jakiegos roku raz silniej raz slabiej (a raz nie) posmierduje mi z nosa.

Czy gdybym mogla cofnac czas, zdecydowalabym sie na operacje? Nie. Ani u Wojcickiego, ani u nikogo innego. 

Za glupote sie placi. Pamietajcie o tym, gdy najda Was mysli o jakiejkolwiek operacji plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina

Przeczytalam Twoja opinie i mam w 100% identyczne odczucia. Bardzo żałuję operacji, a operowal mnie dr Skupin. Ja też mam znacznie brzydszy przód nosa, podobnie jak polprofile. Nos jest bardzo asymetryczny i wygląda bardzo sztucznie. Ja tez sobie ubzduralam, że mój naturalny nos wymaga poprawy, bo nie zdawałam sobie sprawy jak brzydkie i szpecace są operowane nosy. Bardzo tęsknię za moim naturalnym nosem i za moją naturalną funkcją nosa. Za błędy się płaci bardzo wysoka cene, zwłaszcza gdy w grę wchodzi twarz i nasz wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A propos dwóch powyższych wpisów. Mnie co i rusz nachodzą myśli, żeby sobie coś poprawić - myślałam już o nosie, uszach, zmarszczkach. Oby tylko na myślach się kończyło u tych z nas, które tak naprawdę żadnych operacji nie potrzebują. Proszę o więcej takich wpisów ku przestrodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Ja miałam robiony w kwietniu, jestem załamana, tyle pieniędzy A efekt katastrofa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc
46 minut temu, Gość Załamana napisał:

Ja miałam robiony w kwietniu, jestem załamana, tyle pieniędzy A efekt katastrofa .

A konkretnie?... (PS Wspolczuje Ci.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 19.10.2019 o 12:48, Gość Załamana napisał:

Ja miałam robiony w kwietniu, jestem załamana, tyle pieniędzy A efekt katastrofa .

Można więcej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Jeżeli linia nosa jest bardzo krzywa to lepiej go nie ruszać bo będzie jeszcze gorzej operacja uda się wtedy gdy trzeba go lekko podnieść czy skorygować przegrodę nosową.Ja mam duży i krzywy nochal i niestety nic z nim nie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc

Moja linia nosa nie byla krzywa, a on (lub ktos z jego ekipy) i tak spie...yl robote. To znaczy sama linia OK, ale reszta fuszerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Doktor Wójcicki nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś będziecie operował nos u doktora Wojcickiego w czerwcu tego roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2021 o 19:26, Lenaa napisał:

Witam. Czy ktoś będziecie operował nos u doktora Wojcickiego w czerwcu tego roku??

Cześć. Tak, 15.06. a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×