Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość gość
Tak sobie myślę, że może dlatego ciężko znaleźć miejsce z wypowiedziami osób po operacji powiek, bo zazwyczaj są to troszkę starsze panie, nie mające nawyku 'forumowania' na internecie :), a nos operują raczej statystycznie młodsze osoby i są to częściej wykonywane operacje, dlatego tyle tego tutaj na ten temat jest :) ja też wpłacałam 1000zł. Jeszcze równy tydzien... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Mam pytanie!! Czy zaliczka jest zwrotna w razie jak ktoś nie będzie mógł stawić się na operacji ?? A i ile płacicie w hotelu Malwa w Polanicy?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak z zaliczka, ale w malwie 110zl - dwuosobowy pokoj/doba, 125- jednoosobowy/doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMag
A doktor mówił że 100 zł ;O a nie wiecie ile kosztuje pierwsza doba? Bo pani z Malwy powiedziała że 150 zł, a doktor że 500 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza doba w klinice kosztuje 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8989
zaliczka jest zwrotna, jeśli poinformujesz doktora że z jakiegoś powodu, najczęściej zdrowotnego nie możesz się jej podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Właśnie dziś dzwoniłam do Malwy pokój 2 os. kosztuje 110zł ale druga osoba też płaci 110zł czyli łączna kwota za pokój 2os. 220zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie badania wykonywaliście przed operacją ?? i co z antykoncepcją ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta operacja
Hej :) Jeżeli operacja odbędzie się w szpitalu i będzie refundowana przez NFZ, to nie musisz wykonywać żadnych badań - jest to obowiązek szpitala. Chyba, że chorujesz na coś przewlekle - wtedy musisz przedłożyć zaświadczenie od specjalisty, że nie ma przeciwwskazań do operacji. Ja byłam operowana w szpitalu i przed operacją wykonano mi standardową morfologię. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odstawiłam antykoncepcje, jak się później dowiedziałam nie było to konieczne. Wystarczy poinformować anestezjologa co stosujesz, gdy będziesz z nim rozmawiać przed operacją. Z koniecznych badań na pewno grupa krwi, morfologia i chyba coś jeszcze. Zapytaj doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barb56
Czy klinika dr Wojcickiego znajduje sie na al.Wojska Polskiego? Czy tam tez odbywają sie zabiegi? Wyglada to raczej na domek jednorodzinny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do barb56 odpowiedź na twoje pytania brzmi tak. Jest to domek jednorodzinny, z lewej strony znajduje się gabinet, sala operacyjna i sala pooperacyjna. Wszystko spełnia normy oraz standardy. Wiem bo byłam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina to dobrze że znasz standarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Piszę do osób po operacji nosa u doktora. Jak wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin na 12. stycznia. Całkowita korekta nosa. Moj nos spedzal mi sen z powiek odkąd zaczęłam dojrzewać. Teraz mam prawie 21 lat i zdecydowalam się na korektę. mam nadzieję, że wszystko pojdzie po mojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Ja mam termin 13 stycznia 2015 roku . w którym hotelu się zatrzymujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam termin na 13 stycznia. zatrzymuję się w Malwie. Czy Ty też masz takie obawy przed operacją jak ja? strasznie się boję, to tylko 2 miesiące. ostatnio zajrzalam na stronę o komplikacjach i wbrew pozorom jest ich bardzo dużo... smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem 5 miesiecy po operacji... Przezywam jakis koszmar!!! Oddalabym wszytko zeby cofnac czas. Jedynym lekarzem, ktory chce podjac sie poprawki po dr Wojcickim jest dr Lembas. Czeka mnie przeszczep chrzastek z obu uszu oraz powiezi ze skroni. To co zrobil mi lekarz z nosem nadaje sie na rozprawe i prawdopodobnie do niej dojdzie. Lekarz musi otworzyc nos, zeby zobaczyc co z niego zostalo. Dotykal go i powiedzial, ze na szczescie zostalo mi troche przegrody aby moj zadarty swinski nos wydluzyc. Dziewczyny, odradzam z calego serca tego lekarza! Wojcicki operuje jedna swoja wyuczona metoda, robiac nos kazdej z nas tak samo, tylko jeden bardziej zadarty inny mniej! Ale ksztaltem niewiele sie roznia! Totalnie nie radzi sobie z modelowaniem czubka nosa, czubek nosa zostawia zawsze pol okragly albo calkiem okragly. Jestem po 4 konsultacjach o najbardziej znanych lekarzych plastykow w Polsce. Probuje teraz jeszcze dostac sie do Szczyta, bo najchetniej poprawialabym nos wlasnie u niego. Zostalo mi 7 miesiecy do poprawki, gdyz dopiero po roku mozna nos poprawiac. To beda najdluzsze miesiace w moim zyciu. Przemyslcie dobrze dziewczyny swoja decyzje! Nikomu nie zycze koszmaru nieudanej operacji plastycznej i to dotyczacej twarzy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość : też mam straszne obawy, a jeszcze dziś czytam komentarz dziewczyny która jest niezadowolona ( w sumie to mało powiedziane ,,niezadowolona" ) mam pytanie co doktor mówił tobie na wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam operację za tydzień i trochę się boję operacji. Złymi komentarzami aż tak się nie przejmuję, nie ma lekarza który miałby tylko dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś widzisz a na temacie korekta nosa jakas dziewczyna wkleila fotke nosa po operacji u wojcickiego i nos jest bardzo ladny oczywiscie wspolczuje ci bo na pewno nie piszesz bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie nie przejmowalam. Co wiecej! Wmowilam sobie, ze coby lekarz z moim nosem nie zrobil, to przeciez nie moze byc gorzej niz bylo.. Bylam w ogromnym bledzie, na dodatek nie opuszcza mnie mysl, ze nie da sie juz tego naprawic, bo patrzac w lustro widze ciachniety w polowie nos, powycinane chrzastki, maksymalnie skrocona przegroda nosowa, do tego kostnina w miejscu lamania kosci ( czyt. garb na nosie), jednym slowem KOSZMAR!!! Uciekajcie od tego lekarza gdzie pieprz rosnie... Na prawde nie widzicie jakie sa kolejki do Wojcickiego a jakie do innych lekarzy?? Modle sie o termin do Szczyta na razie konsultacji, zeby chociaz obejrzal i uspokoil mnie ze naprawi co zniszczyl Wojcicki i niedlugo zapomne o tym calym koszmarze... Pozdrawiam i zycze madrych wyborow! P.S. Proponuje zalogowac sie na beauty forum Polska, tam jest kilka dziewczyn po "koszmarze Wojcickiego", nierzadko po poprawkach poprawek Wojcickiego, ma juz wytoczony niejeden proces sadowy.. Sama sie nad tym zastanawiam, lecz na razie skupiam sie na tym zeby naprawic, co zniszczyl, pozniej bede myslec co dalej z tym zrobic. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja tez widzialam przed swoja operacja nos mojej kolezanki, ktora rowniez zrobila nos u Wojcickiego. Akurat jej nos jemu sie udal, a raczej jego "styl" akurat pasowal do jej urody, nic wiecej! Operacja plastyczna nie moze byc loteria. Jezeli z jednymi nosami lekarz sobie radzi a z innymi nie, to nie powinien operowac tych, z ktorymi od razy wiadomo ze bedzie problem, lub jego umiejetnosci nie pozwalaja na uzyskaniu ladnego efektu i po prostu odsyla do innego lekarza, a nie operuje jak leci.. Dziewczyna ktora byla operowana kilka dni po mnie, z ktora przez chwilee mieszkalam w Malwie ma rowniez straszny nos po operacji. Nie wiem, czemu lekarz zrobil mi nos zadarty jak u swinki, czemu tak go skrocil, niestety nie jestem odosobnionym przypadkiem. Pisze dziewczyny ze szczerego serca zyczac Wam jak najlepiej i ostrzegajac przed mozliwym koszmarem... P.S. Lekarz kazal mi samej podjac decyzje o 4 osteotomii lub nie. To wiele mówi o lekarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość czemu nie poszłaś np. do kobusa lub łątkowskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam o Kobusie, ale gdzies tam przeczytalam ze to juz wiekowy Pan i dobrze nie operuje. Uparlam sie na Wojcickiego i nie ma godziny w ciagu kazdego dnia po operacji zebym sobie nie zadawala pytania dlaczego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie powiedział ze nie będzie skracał nosa bo jestem wysoka więc nie pasowałby mi krótszy nos. Zetnie tylko garb i wyprostuje przegrodę. Ten świński nosek powinien przecież z czasem zniknąć jak tylko kość zacznie odrastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym prosty i węższy a mam zadarty ... boję się że będę miała jeszcze gorzej niż mam ,,, na konsultację jestem umówiona na 15 .Listopada ... póżniej napiszę wam co mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że komuś nos może się nie podobac, ale nazywanie dobrego chirurga rzeźnikiem to chyba lekka przesada. Druga sprawa, że większośc tych niezadowolonych klientek miała poprostu inne wyobrażenie o swoim nowym nosie. Widziałam zdjęcia, gdzie dziewczyny pisały, że nos jest straszny, a na zdjęciu widziałam normalny, zmieniony nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×