Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość gość
A ile się czeka na termin u dr Wójcickiego? I ile kosztuje sama konsultacja we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestescie tak sliczne, nie jedna z Was widziałam przed zabiegami, wiekszośc to fanaberia, nie szkoda zdrowia i pieniędzy, a później marudzicie..........na włąsne żądanie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nos opada po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatiana
Dziewczynki jestem3 tyg po operacji nosa. Z profilu jest calkiem prosty a chcialam miec bardziej wciety luk. Czy jest szansa,ze nosek nabierze innego ksztaltu? Poza tym moje dziecko uderzylo mnie ostatnio w sam czubek nosa od dolu, czy moga byc tego konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po łuk idz do szczyta, ja prosilam go o lekki łuczek a mam nos siodełkowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Martika_
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa bo tak jak wy rozważam operację nosa. Właściwie to można powiedzieć, że jestem już na nią zdecydowana bo nie cierpię swojego nosa od dawna i wreszcie przyszedł czas żeby zrobić z nim porządek :) Mój nos jest długi i to mi w nim najbardziej przeszkadza ale ma też garbek który chce przy okazji zlikwidować żeby nos był po prostu ładny. I tu zaczyna się największy problem... czyli wybór lekarza... Na początku byłam zdecydowana na Łątkowskiego ale po przeczytaniu forum na jego temat dowiedziałam się, że on nie skraca zbyt dużo nosów więc jak mam mi pozostawić podobny do mojego obecnego to ja dziękuję... Później po przeczytaniu forum na beauty.polska zdecydowałam się na Wójcickiego. Jestem umówiona w najbliższy piątek na osobistą konsultację u niego bo po wysłaniu mu zdjęć na maila doktor powiedział, że nie jest pewny czy będzie potrzebna osteotomia i czy mogłabym pokazać mu się osobiście więc zapisałam się na konsultację. Ale teraz już zaczynam nabierać wątpliwości bo przez 3 ostatnie dni siedziałam na tym forum, przeczytałam je od deski do deski i spotkałam się w wieloma skrajnymi opiniami i już sama nie wiem... :( Widziałam też kilka pozytywnych opinii na tym forum o Skupinie i pomyślałam, że może warto się nim zainteresować i poczytać coś więcej. Miałabym do was gorącą prośbę dziewczyny które jesteście już "po" o przesłanie jakichś zdjęć dla porównania. Bo mam teraz wielki mętlik w głowie po tej lekturze :( Nawet śniła mi się dziś w nocy operacja... mój adres martikam82@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdżcie na beuty forum, tam piszą faktycznie osoby, które nie działają jako "cichy marketing' tylko osoby po operacjach, chociaz zawsze jakaś czarna owca znajdzie się, wójcicki ma dużo stron opinii, jak inni z Polanicy, a to znaczy że ludzie pchają sie do nich, skoro osób na forum jest duzo, a zdjęć po operacji niewiele, to znaczy, że większość jest zadowolona i nie widzi potrzeby wchodzenia by oczerniać, każdy nos jest inny, ma inną grubosc skóry, po kilku miesiacach ocenia sie noc a nie robi aferę po kilku tygodniach,poza tym znanym lekarzom nie chodzi i psucie renomy, nie takie efekty zdarzają sie, owszem, ale doświadczony lekarz robi tak,by pacjentowi nos pasował a nie hurtem Angelina Joli, bo ktos ze zdjeciem przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur T
Miałem u Wójcickiego operację nosa około 16 lat temu. Nos był za długi, dziurki od nosa brzydkie i długie. Nos był bardzo garbaty i krzywy a kostki nosa prześwitywały. Moja operacja była super udana. Mam piękny naturalny nos, ładne dziurki, piękny czubek nosa.Nie miałem żadnych powikłań(przez kilka dni nie miałem węchu). Jedyny skutek uboczny to kość boczna nosa powiększyła się. Długo trwało żeby to zniknęło. W moim przypadku schodziło to może nawet ze 2-3 lata ale nie rzucało się to w oczy. Jeśli ktoś chce się upewnić że piszę prawdę to kontakt do mnie artureliksir@tlen.pl Wszyscy moi znajomi są pod wrażeniem mojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy ze kosc boczna nosa sie powiekszyla? wystaje jakos bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś mi odpowiedziec, czy po dwóch miesiącach po operacji nosa pojawił się garbek na nosie i zauważalne wgłębienie w poprzek grzbietu- ja tak mam . Nos do tej pory przypominał skocznię i to mi nie przeszkadzało bardzo, ale to wgłębienie w poprzek grzbietu jest widoczne bardzo pod światłem i z przodu brzydko to wygląda. Powstało dopiero teraz. Martwi mnie to bardzo. Co to jest ta druga opuchlizna i kostnina i czy ona znika??? Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety będzie się to nasilać! Błąd chirurgiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz więcej na ten temat. Skąd wiesz, że nie będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama przez to przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie po ok.dwoch m-cach zaczał zmieniac Ci sie nos, czy po zdjeciu gipsu było małe skrzywienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było małe skrzywienie które zaczęło się nasilać i wtedy zrobił się nos dwudzielny/po środku przedzielony/ Jestem po poprawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana, a po poprawce jest dobrze?? myślisz,że można temu zaradzić?? to jest w sumie 6tydz. po operacji. Po jakim czasie miałas poprawkę i czy u tego poprzedniego doktora? odpisz na wszystkie pytania, proszę. Każde z nich jest dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawkę miałam poi 6 miesiącach. Operowałąm u innego chirurga. Jest dużo lepiej/ nie całkiem tak jak chciałam ale rozumiem że były pewne ograniczenia wynikłe z poprzedniej operacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten chirurg z poprzedniej operacji pewnie nie widział problemu w wyglądzie poprzedniego nosa, tak? Sądził, że przesadzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur T
Jeśli ktoś chce zobaczyć jaki nos mam dzięki Wójcickiemu to zapraszam na mojego facebooke- Artur Taniek Pamiętajmy że wygląd nie jest tak ważny jak miłość i przydatność... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam operację u Wójcickiego rok temu,nie polecam:(zabieg całkowicie nie udany.Teraz proponuje korektę ale na mój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed Wójcickim,zepsół mi nos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nos po roku od operacji jest krzywy,garb został spiłowany ale nie dokładnie,i z lewej strony czubka mam wgłębienie,ponieważ podobno chrzastka sie przesunęła,Załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna jesteś. Ja po poprawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana (która z lewej strony czubka masz wgłębienie) mogłabym prosić o kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wszystkim :) chciałam Wam powiedzieć ze mój nos jest wprost idealny dzięki doktorowi Wójcickiemu. Miałam garbaty nochal a dodatkowo krzywą przegrodę- co utrudniało mi oddychanie. Choc opuchlizna się utrzymywała i w coraz mniejszym stopniu utrzymuje do dziś, jestem zachwycona efektem. Oddycham z łatwością, a nos jest w końcu proporcjonalny do mojej twarzy. Jest przepięky! Doktor to super życzliwa osoba i mega specjalista. :):) nie martwcie się opuchlizną czy nierównościami, na prawde w miarę upływu czasu wszystko ustępuje stopniowo. Musi sie zwyczajnie zagoic. Tak też było u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś szczęście , bo ja nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze tak! Mam mega szczęście ze zdecydowałam się na doktora Wojcickiego -najlepszego specjalistę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polanicy Zdrój korzystałam z kliniki doktora Łątkowskiego gdzie sprawili, że mój nos w końcu zaczął wyglądać jak nos, a ja w końcu zaczęłam się sobie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,jestem trzy tygodnie po korekcie nosa efekt nos nie jest symetryczny prawa strona inna od lewej nie wiem czy to opuchlizna czy już tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×