Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość gość
Też tak uważam że po prostu te dziewczyny oczekiwały niewiadomo czego, lekarz zrobił co chciały i teraz się rozczarowały. Ja właściwie nie określiłam jaki chcę dokładnie nos bo tak naprawdę nie mam pojęcia jaki będzie mi pasował dlatego zostawiłam doktorowi wolną rękę, powiedziałam tylko że chcę pozbyć się garbu po złamaniu nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po opisie 'strasznych' nosów wyobrażałam sobie że wyglądają jak karykatury, jakieś załamania, dziurki na wierzchu itp. Ale nic takiego nie zauważyłam na zdjęciach. Tym bardziej że efekty można oceniać właściwie po roku od operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczę się z wszelkimi komplikacjami, ale mimo wszystko chcę spełnić swoje marzenie o nowym nosku, nie koniecznie malutkim, ale normalnym. mam dopiero 20 lat, ale moja psychika jest strasznie zniszczona wlasnie przez kompleks. Wiele osob śmiało się z mojego nochala, zawsze kiedy jestem w miesjcu publicznym mam wrażenie, że wszyscy się na mnie gapią. Nigdy nie potrafiłam nazwać siebie osoba atrakcyjną, mimo że wszystko inne jest na swoim miejscu. Najbardziej irytują mnie komentarze rodziców, ktorzy mowią, że mam "malutki nosek". Jest spory. i garbaty. Nie oczekuję cudów, a jedynie drobnej zmiany, ktora pozwoli mi zapomniec o nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie wypowiedzialam, wiecej nie bede. Jak bedziecie po operacji, to mysle ze inaczej bedziecie patrzec na to wszystko... Niestety, uwazam ze dr Wojcicki stracil poczucie estetyki, bo bedac ordynatorem oddzialu plastyki w Polanicy, gdzie przeprowadza operacje ratujace zycie, przyszywanie konczyn itp, nie powinien wykonywac operacji plastycznych, gdzie kazdy mm ma znaczenie. Ja tez mialam prostowana przegrode.. Efekt? Nos ucieka mi na prawo i nigdy tak zle nie oddychalam a moj nos uklada sie w litere S, nie mowiac o kostninie. Jednym slowem? Czeka mnie bardzo powazna operacja, zeby naprawic to co SPIEPRZYŁ Wójcicki. Zycze Wszystkim Powodzenia :) P.S. Kosc odrasta?? Dziewczyno, czy ty wiesz o czym mowisz :D ?? Eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co myślicie o Sidorowiczu klinika Aleksandra jestem umówiona na korektę powiek do doktora Wójcicki ale nie wiem czy to dobry pomysł bo nie mogę znaleźć komentarzy kobiet które miały robioną u niego korektę powiek .... prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego córka /W/ już dość dobrze robi te zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie ciekawie to brzmi, mam coraz większe wątpliwości a operacja tuż tuż. zaraz zwariuję, mam nos naprawdę duży i nie wyobrażam sobie zostawić go w takim stanie. znowu na operacje do szczyta musialabym czekać 2 lata, a nikt nie gwarantuje mi, że wszystko pojdzie po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo poza Szczytem nie ma ? Jednak odpowiedni PR robi niesamowite zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja na prawde nikomu nie zycze tej gehenny, ktora ja teraz przechodze. Postawilam sobie za punkt honoru, ze jak juz bede po poprawce i bedzie wszystko ok to zajme sie dr Wojcickim, o czym juz pan dr doskonale wie, bo jego asystenci, a teraz chyba on sam czytają to forum. I niech wie! Bedzie mial wiecej czasu zeby sie przygotowac na rozprawe, nie jedna z reszta. Uciekajcie dziewczyny od niego. Od nosow polecam Wam wcale niekoniecznie Szczyta! Ja chce isc do Szczyta na poprawke, gdyz jako jedyny z dwoch lekarzy w Polsce przeprowadza tak ciezkie operacje (wylaczajac Kobusa, ktory przeprowadza maksymalnie trudne przypadki, bardziej ratujace zycie lub je ulatwiajace, a nie stricte plastyczne). Swietne nosy robi dr Skupin! Ale nie tylko, rowniez niezle robi dr Giedrojc, choc uwazam ze gorsze od Skupina. Mozecie isc do Szczyta, Lembasa, Potockiego, Anny Olender. Na prawde macie w czym wybierac. Nie popelniajcie mojego bledu... Bo idealnego nosa od tego lekarza "nie otrzymacie". Zeby one chociaz proporcjonalne byly. Ale same zobaczycie, ze bedac po operacji, bedzie Wam przeszkadzala kazda niedoskonalosc, a tych po Wojcickim bedziecie miec wiele, daje Wam gwarancje. Poczytajcie dokladnie forum i zycze Wam madrych decyzji! Sciskam serdecznie i trzymajcie tez za mnie kciuki, zebym po poprawce moglabyc tak szczesliwa, jak powinnam 5 miesiecy temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz że Skupin. ! W Poznaniu tylko nie on >ja i siostra jesteśmy przez niego załatwione Na szczęście już po dość dobrej poprawce , ale nie u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja widzialam na forum kilka nosow Skupina i po tym go ocenilam. Gdzie robilas poprawke po Skupinie i co bylo nie tak? Mimo wszystko, uwazam ze nikt tak pieknie by mnie nie zalatwil jak zrobil to Wojcicki ucinajac mi nos w polowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też w Poznaniu, Nosy jeden max skrzwiony a mój zapadnięty za dużo zebrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, ja mam jeszcze gorzej bo bede miala nos przedluzany, bo za bardzo Wojcicki go skrocil. Przeraza mnie sama mysl, jak bedzie po poprawce... :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robisz ?A Wójcicki bierze choć coś na "klatę" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojcicki powiedzial ze nos mi "opadnie" po kilku miesiacach. No coz, nic nie opadlo, wrecz przeciwnie. Mam nos łukowaty, jakiego powiedział mi tuż przed operacją, że mi nie zrobi. Wojcickiemu opadnie, na sali sądowej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce robic u Lembasa lub u Szczyta poprawke. Bylam tez u Potockiego na konsultacji, mam sie u niego pokazac po pół roku od operacji, czyli za miesiąc. Mysle jeszcze o poprawce w Stanach. Tutaj dr Lembas obiecal udostepnic mi kontakt do odpowiedniego lekarza i powiedzial wprost: jezeli mam mozliwosc zrobienia operacji w Stanach, to mowi, ze w moim przypadku byloby najelpiej tam. Jezeli Polska, to albo on albo Szczyt, nikt wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz podać swój adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że masz minimalne szanse na sali sądowej,A jeżeli już będzie jakiś efekt to za wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno z obciętym nosem: czy jest możliwośc, że wysłałabyś mi zdjęcie nosa na maila? planuje zabieg u tego chirurga i strasznie sie boje. bylabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, podaj maila. Wysle zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pytaniem z innej beczki. Jak pobyt w Malwie? Jedzenie dobre czy takie jak w szpitalu? Czy daja jedzenie typu schabowy i mielony? Bo ja takich rzeczy nie jem i chcialabym wziac nocleg bez wyzywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo! a Ja chciałabym pochwalić się pięknym nowym nosem, miesiąc temu operowanym u profesora Wójcickiego :) nic wspanialszego mnie nie mogło spotkać , niż prezent w postaci totalnej korekty nosa w moje 32 urodziny. mam piękny , prosty nos bez garba idealnie pasuje do mojej twarzy. Mówiąc szczerze spotkałam kilka pacjentek po operacji nosa u dr Wójcickiego i były to na prawdę świetne nosy. Ale nie odbieram nikomu prawa do własnej oceny. Ja oceniam Wójcickiego na złoty medal! Ja z moim nosem przed operacją, a teraz to dwie różne osoby. Jestem mega zadowolona i mega szczęśliwa!! Wójcicki to mistrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baska192837465192837467@o2.pl prosze o kontakt, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbadziej interesują mnie opinie 2-3 lata po operacji, gdyż wtedy widać ostateczny kształt. Zastanawiam się nawet nad zmianą lekarza na Skupina bądź Łątkowskiego, ae wtedy czytam tematy o nich i też zdarza się sporo niezadowolonych klientek. Do szczyta terminy na KONSULTACJĘ w maju 2017!! reklama w tvn dźwignią handlu w tym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mnie tutaj nie było… ale dzisiaj taki dzień, że jest moment by zaglądnąć na forum , które kilka lat temu pomogło mi podjąć jedyną słuszną decyzję. Więc i ja chciałabym wesprzeć osoby, które dzisiaj szukają wsparcia i rzetelnej opini . Jestem wieloletnią pacjentką Pana doktora Wójcickiego. Poza operacją nosa, którą przeszłam kilka lat temu zdecydowałam się także na lifting twarzy i powiek- 9 miesięcy temu. Miałam swój kompleks- zbyt dużego nosa, który bezpowrotnie rozwiązał dr Wójcicki 5 lat temu. Efektem finalnym tej operacji był proporcjonalny nos, o właściwym kształcie i odzyskana symetria twarzy. Co to oznaczało dla mnie? Odzyskana pewność siebie, chęć spoglądania na mój profil twarzy i uśmiech, który do tej pory mnie nie opuszcza. W miarę upływu lat, obok mojego nosa, pojawiał się kolejny dylemat , czy to już czas na lifting. Zdecydowałam się na lifting twarzy 9 miesięcy temu. Choć myślałam już wcześniej o tej operacji- chcąc połączyć to 5 lat temu z korekcją nosa- , dr Wójcicki zasugerował mi że śmiało możemy z tym jeszcze poczekać. Z perspektywy czasu uważam, że ta decyzja obok najważniejszej- wyboru znakomitego specjalisty- była także słuszna. Tak więc oba moje problemy: ogromny, krzywy nos oraz efekt starzenia rozwiązał jeden lekarz. Czy jestem zadowolona? Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego wyglądu, niż ten, który dzisiaj zawdzięczam dr Wójcickiemu. Udało mi się przeczytać kilka ostatnich stron na forum. Ja przychylam się i wspieram wszystkie pozytywne opinie o doktorze Wójcickim. Owszem każdy ma prawo do własnej oceny. Zadziwiła mnie jednak jedna wypowiedź, że przeprowadzanie ciężkich, skomplikowanych, misternych , ogromnie odpowiedzialnych operacji przez doktora – często ratujących życie- nie jest wielką wartością dodaną… To nonsens. To wielki plus, obok wieloletniego doświadczenia tego specjalisty. Jako wdzięczna pacjentka, z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza, przeszłam u niego trzy różne operacje estetyczne, każda jedna ze znakomitym efektem końcowym. Kilka moich koleżanek, które za moim przykładem udało się także do doktora, są jego wdzięcznymi pacjentkami. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Od pierwszej wizyty spotkałam się z cierpliwością, życzliwością i zrozumieniem a co widać po moim wyglądzie- z wielkim profesjonalizmem , doświadczeniem i niezawodnym kunsztem. Dużo napisałam….. myślę jednak, ze o wiele za mało w stosunku do ogromu mojego zadowolenia i wdzięczności dla doktora. Wiem, że jeśli wpadnie mi tylko jakiś nowy pomysł do głowy , to zrealizuję go tylko w jednej klinice- u doktora Wójcickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje asystentom dr Wójcickiego niezłych zdolności dziennikarskich i jednak podjęcia współpracy z firmą, o której Panie Doktorze mówił mi Pan po operacji, która miała dżwignąć mocno nadszarpniętą ocenę Pana zdolności plastycznych! Na prawdę przestrzegam przed tym pseudo lekarzem! Zdjęcia osobie, która wysłała mi maila wyślę dziś wieczorkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Pani powyżej pochwali się tutaj tym rewelacyjnym wyglądem?? Wówczas będzie to rzetelna opinia. Internet wszystko przyjmie, nawet całkiem nieźle napisany stek bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 11:37 dlaczego myślisz o Skupieniu w poznaniu a nie o Bieleckim ? ma ponoć znacznie większe doświadczenia i to jest opinia Sandrine która wydaje się ma pojęcie o rynku poznańskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli moglabym jeszcze raz wybrac lekarza i cofnac czas o te 5 miesiecy, to wybralabym Giedrojca i przed operacja wykonala rzetelna symulacje, tak aby wyraznie przed operacja zaznaczyc co pasuje do danej twarzy, co niekoniecznie. Od 5 miesiecy przejrzalam setki zdjec i owszem, widzialam jeden jego nieudany nos, ale nie do konca wiadomo z czyjej winy, bo osoba ta chciala miec lekki łuk i zazynaczyla to przed operacja. Po operacji okazalo sie ze jednak dojrzalej kobiecie dzieciecy nos nie pasuje i dzis jest juz po poprawce, jest gorzej niz bylo, bo zrobila ja 6 miesiecy po pierwszej operacji, czego sie nie robi. Jednak na ogół Giedrojc robi bardzo ładne nosy. Wójcicki natomiast leci schematem. Pooglądajcie dokładnie jego nosy na beauty forum i zobaczycie o co chodzi. Kazda ma nos prawie taki sam, mniej lub bardziej zadarty, nie wykonuje zbyt czeto resekcji, gdzie nieraz jest ona konieczna, on sie jej boi, bo nie ma wprawy, wiec czesto dziurki od nosa sa ponaciagane jak u swinki. Jednym slowem dramat, nie chirurg plastyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×