Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość gość
Jestem umówiona na konsultację na 5 grudnia. Widziałam dwie dziewczyny od Wójcickiego po nosach i na tej podstawie idę do niego na konsultację. Czytam te komentarze i są faktycznie różne. Jeszcze nie wiem co zrobię, na razie wizyta. Przy okazji, jeden tekst mnie dość rozbawił ( chyba wyobraźnia moja poszła za daleko) : któraś z was wyśmiewa drugą, że kość się nie zrasta. ( cyt. Str 152 P.S. Kosc odrasta?? Dziewczyno, czy ty wiesz o czym mowisz ?? Eh :/ ) Tak, na chłopski rozum : jak złamiesz rękę albo nogę, to już żyjesz z nią w dwóch kawałkach, czy jednak kość ci się „zrasta” ? :) Dziewczyno, Eh :/ ---> wikipedia Pochwalę wam się jak wrażenia. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. do gość z 12:59. Skoro ty możesz bluzgać i wyrażać negatywną opinię, co się czepiasz jak ktoś wyrazi swoją dobrą opinię? Ani ty ani ta z góry nie wkleiłyście swojego zdjęcia i danych osobowych...więc tak samo "na dwoj***abka wróżyła". tamta wyraziła swoją ocenę,a ty jakby na siłe zniechęcasz. Dzięki za wszystkie wypowiedzi: dobre i złe. I tak decyzję trzeba podjąc samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniechęcam na siłę. Przecież to Wasze nosy, Wasze twarze itd.. Niech każdy przerobi to na sobie. Od razu mówie, nie oceniajcie nosa od razu po zdjeciu gipsu.. Najwczesniej mozecie zrobic to po 4-5 miesiacach. Wtedy wychodza niedosnkonalosci, choc moje byly widoczne natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie boję się tych niedoskonałości w postaci górek i garbków. Nos był od dawna moim kompleksem i wylałam przez niego mnostwo łez, ale teraz kiedy mam już termin chęsto nachodzi mnie mysl o odwołaniu operacji i całkowitej rezygnacji z zabiegu. Skupin jak i SZCZYT również mają niekrtore negatywne opinie. Ten cały G. może i robi ładne noski, ale moim zdaniem za bardzo je skraca i często jest to przyczyną problemow z oddychaniem. Co do Bieleckiego, może i ma doświadczenie, ale czy aby napewno w korekcie nosa? Lekarzami od nosa od ładnych paru lat byli Skupin i Wójcicki, lecz po ostatnich komentarzach zaczynam w to wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prosbe. Czy moglby ktos wkleic link do zdjec z nosami Wojcickiego z beauty forum? Bo nie moge znalezc. Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że decyduję się wyrazić opinię na forum ogolnym na temat nosa dziewczyny, ktora wysłała mi zdjęcie, ale... jesteś naprawdę piękną kobietą. Mając taki nos byłabym bardzo szczęśliwa, bo widziałam gorsze. Jeżeli komuś nie podobają się noski zadarte, może mieć problem, ale ja je uwielbiam i uważam Twój za cudo. Co do zdjęcia en face, widać DROBNE uchybienia, ale moim zdaniem jest duża szansa, że to wszystko się wyrówna. Myślę, że nie bez zznaczenia jest tu wizja pacjenta. Ty miałaś określony wzór swojego idealnego noska, (kto wie, może pasowałby Ci nawet bardziej), a dr zrobił coś innego. U kogo planujesz tę korekte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisalam, poprawke bede robic albo w Stanach, albo u Lembasa albo u Szczyta. Jezeli ktos ma nos jak klamka, to faktycznie, moj moze sie podobac. Natomiast ja nie mialam nosa jak klamka, tylko nos do delikatnej korekty,a to co zrobil Wojcicki wola o pomste do nieba. Nic sie nie wyrowna, nos jest koszmarnie zwezony, przegroda skrzywiona. Zastanawiam sie komu wyslalam zdjecia, czy nie jednemu z asystentow ;). Konczac moje wywody, na beauty forum prawie nikt nie operuje sie u Wojcickiego, wiec byc moze jego czas juz minal, jak pisalam to juz wczesniej. Na razie tylko modle sie o dobra poprawke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam nos prawie jak klamka od zakrystii. Wybrałam Wojcickiego, chyba dlatego, że byl to pierwszy lekarz, ktorego "upatrzyłam" sobie już dawno. Nie rozumiem dlaczego uważacie, że jeżeli dr zepsuje jeden nos na sto jest automatycznie beznadziejny. Czytam sobie opinie na forum beauty od Skupina czy Szczyta (ten pierwszy bardzo tam popularny) i nie mogę wyjśc z podziwu jak dziewczyny reagują na niedoskonałości po tamtych lekarzach. Mimo wszystko mają o nich bardzo dobre zdanie, nie obrażają, nie krytykują, niektore nawet po 2 poprawkach i przy "spartolonych" nosach nie narzekają i cieszą się z tego co mają. Nie rozumiem tego troszkę. A jeśli chodzi o ostatnie opinie na temat Wojcickiego, praktycznie wszystkie kometarze są napisane przez jedną osobę, zorumiemy, że dr spieprzył Ci nos, wspolczujemy, ale prosze, nie mąć w głowach przerażonym dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość po nieudanej u wojcickiego Jego strona internetowa nie dała co do myslenia? te ustawione panie z minami typowego pozera, ''specjalisci'' od coachingu i tego typu bajery. Potem zajrzyj na stronę np. grzesiakowej czy żukowskiej, artplastica itp. ... Nastepnie teraz strone Kobusa. Inteligentyny sam wyciagnie wnioski kto faktycznie nalezy do najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do wyboru: wójcicki lub stępniowski. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może faktycznie, gdy macie nosy przysłaniające świat i nie wyobrazacie sobie, ze moze byc gorzej niz jest, to dobrym wyborem bedzie dla Was Wojcicki. Bo nie oczekujecie nosa idealnego tylko normalnego. A szkoda, bo duze nosy sa najlatwiejsze do operowania i to z duzego nosa najczesciej robi sie nosy "idealne". Wiec idzcie do Wojcickiego, bedziecie miec przy sprzyjajacym szczesciu nos normalny, nie budzacy emocji z wieloma niedoskonalosciami, ale to zaczniecie zauwazac po kilku tygodniach od operacji. Jak macie nosy do delikatnej poprawki, to radze Wam uciekac od niego. Czekam na relacje osob po operacji, wiecej nic nie bede sugerowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustanowiłaś sobie za cel życiowy siedzieć na forum i psuć komuś opinie za wszelka cene? Na najmniej wiarygodnym forum ,ktore nie wymaga nawet rejestracji. Juz wyrazilas swoja opinie- ze jestes niezadowolona itd.- przykro mi. ale powoli zaczynasz uzywac jakies kosmiczne argumenty... zgadzam sie z dziewczynami powyzej- daj juz spokoj. Znamy twoje zdanie, i ono tez jest cenne w podejmowaniu decyzji. Ale wyglada to tak ze wg ciebie, tylko twoja ocena sie liczy. A jest tu i na innych forach mnustwo pozytywnych ocen. Daj innym szanse oceny i przestan je bojkotowac. Zycze Ci bys odzyskala pozytywne myslenie i optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:39 nie przesedzaj, dobrze trochę prawdziwych opinii przeczytać. Ja jestem wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:59 napisalam przeciez ze kazde zdanie jest cenne. Ale jedna osoba nie powinna kazdej jednej pozytywnej wypowiedzi podwazac, no chyba ze ma powierzone takie zadanie... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli według Ciebie Wójcicki nie jest w stanie zrobić ładnego nosa? Hmm.. dlaczego więc tyle jest zadowolonych klientek? Dlaczego swego czasu miał opinie najlepszego chirurga od nosow? każdemu zdarzają się błędy, ale Twoja opinia jest troszkę przesadzona. Twój ukochany lekarz ze stanów też może spieprzyć Ci nos i co wtedy powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, przeciez ja tez nie poszlam calkiem w ciemno do tego lekarza. Widzialam nos mojej kolezanki przed operacja, podobal mi sie, pasuje jej, ona akurat miala resekcje skrzydelek ktorej Wojcicki sie tak boi, moze dlatego ma nos proporcjonalny. To co chce Wam przekazac to to, ze lekarz leci schematem, kazdemu robi taki sam nos, mniej lub bardziej zadarty. To co zrobil z moim jest skrajnym przypadkiem, ale ostrzegam Was dlatego, ze nosow idealnych od niego nie oczekujcie. Przy dobrym wietrze normalnych, ale nie ładnych. Dlatego pisze swoja opinie, jestescie przed operacja, mozecie dokonac jeszcze wyboru. Ja niestety jestem juz PO, oddalabym wszystko za mozliwosc cofniecia czasu :(. Wasz wybor. Fajnie, ze ktos docenia fakt ze poswiecam swoj czas zeby podzielic sie z Wami opinia, ktora jest bardziej obiektywna, bo jestem po wszystkim. Kazdy ma prawo wyboru, mnie tez kilka osob na kafeterii w tym watku przed operacja ostrzegalo... Nie posluchalam, bardzo zaluje... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze tutaj ludzie pisza. Bo pisza prawde. W Polsce na prawde jest b.malo.chirurgow plastycznych PRECYZYJNYCH takbardzo by zrobic subtelna korekte. Zreszta, to.bardzo.trudnw na calym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość jednak krypto reklama jest najgorsza. Wojcicki chyba w ostatnim czasie zmienil tak strone kliniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Ja właśnie zrezygnowałam z operacji u dr Wójcickiego. Czekam na konsultację do Szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił wam lekarz jak długo nie można spać na boku? Bo mi nie powiedział a już mnie męczy spanie na wznak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta operacja
Dziewczyny czytam to forum i nie dowierzam :-) tyle tu skrajnych opinii i przypadków. Jestem ponad 1,5 roku po operacji u dr Wojcickiego. Mam także kontakt z osobami, które były operowane w tym samym czasie co ja. Chcę Wam powiedzieć, że każdy z nas zupełnie inaczej przeżył operację i ma inne odczucia. Dopiero w szpitalu dociera do pacjenta świadomość, że każdy nos i jego problem jest inny. Są nosy mniej i bardziej garbate, nosy krzywe, za długie, za krótkie, z polipami, bez, z brakami w kości albo w ogóle bez chrząstki, złamane w dzieciństwie, garbate genetycznie, z lekko skrzywiona przegroda, z przegroda, która wymaga kilkakrotnego złamania. Niektórzy mają grubą skórę, inni wrażliwą i cienką. Jedni są operowani metodą otwartą, inni zamkniętą. Jedni wymagają tylko wyprostowania przegrody, inni przeszczepu kości z biodra. Każdy z nas okazał się skrajnie różnym przypadkiem. Ja 3 godziny po operacji biegalam po całym oddziale otumaniona lekami z uśmiechem na buzi, koleżanka przelezala niemalże nieprzytomna przez 2 doby, kolega płakał przez 3 dni, inna babka doszła do siebie niemalże w kilka godzin. To samo tyczy się efektów operacji. Gdy ściągnęli mi gips wyglądałam jak słoń - miałam wielką, sina trabe. Przez 8 miesięcy nos wyglądał strasznie (poza usunięciem garbate pięciokrotnie zlamano mi przegrode - była tak krzywa). Opuchlizna schodzila niesymetrycznie i powoli. Byłam załamana, prawie nabawilam się depresji. Po 8 miesiącach męki wyłonił się piękny, proporcjonalny nos, który trwa do dzisiaj. Gdy ściągnęli gips koleżance, wyglądała od razu pięknie. Nosek był symetryczny i proporcjonalny. Po 6 miesiącach okazało się, że nos skrzywil się jej w jedną stronę i przeszczepiona kość nieco się zapadła. Nosek jest mały ale przesunięty w bok. Inny kolega całe życie miał duży garbaty nos i rok po operacji nie mógł przyzwyczaić się do nowego nosa, choć niczego mu nie brakowało. Nie odnalazl sie psychicznie, choć gdy się poznaliśmy był wesołą osobą. Jak widzicie każdy jest inny, każdy organizm inaczej to znosi. Nie ma recepty. Myślę, że lekarze też nie są w stanie tego przewidzieć. Dlatego też przed operacją podpisuje się dokument, w którym znajduje się informacja o tym, że trzeba być świadomym tego, że zabieg jest złożony i poważny. Podpisuje się także dokument komu przekazać rzeczy w razie zgonu. To nie są mrzonki. Warto wybrać doświadczonego lekarza. Trzeba bardzo przemyśleć decyzję o operacji. Ja nie żałuję, choć proces po operacji był dla mnie bardzo trudny. Czy zrobiłabym to jeszcze raz? Nie wiem. Bogu dziękuję, że jestem w puli zadowolonych. Pozdrawiam Was wszystkich. Pamiętajcie, że operacja plastyczna nosa to bardzo poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agax30
Witam wszystkich. Mam zaplanowaną operację na 2 marca 2015 r. Całkowita korekta nosa z przeszczepem chrząstki. Zaliczka zapłacona, termin zabiegu jest, pobyt w Malwie zarezerwowany tylko, że po przeczytaniu tych wszystkich złych komentarzy mam totalny mętlik w głowie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóżcie , kogo wybrać .Waham się pomiędzy Bieleckim a Wójcickim . Wiem że razem pracowali w Polanicy Galeria Bieleckiego jest duża Wójcicki praktycznie nic nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś kto mi doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×