Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość gość
Pewniejszy jest Bielecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona_80
Witam. Czy ktos na tym forum bedzie operowany w maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) mam operację 28.04 boję się strasznie, ale jednocześnie nie mogę się doczekać. Najbardziej przerażają mnie setony w nosie, chyba się uduszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej... Powiedzcie proszę, jak długo czeka się na termin operacji? Przymierzam się już jakiś czas, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona_80
Na termin czeka się ok 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona_80
Do gość 28.04 termin. Setony mnie nie przerażają natomiast te wszystkie złe opinie tak! Myślałam, ze to najlepszy specjalista .,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informację. Gość termin 28.04, jak samopoczucie po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Z
Hej! Jestem już 2 miesiące po operacji nocha u Wójcickiego. Nic dodać nic ująć-mój nos jest teraz idealny! :) Zanim podjęłam decyzję o wyborze lekarza naczytałam się na forach ogromu różnych opinii. Tak na prawde decyzję podjęłam po konsultacji. Doktor Wójcicki to bardzo rzeczowy, cierpliwy lekarz, godny zaufania. Z krzywego, przerośniętego nosa wyrzeźbił zgrabny, prosty nos idealnie pasujący do mojej twarzy- tak właśnie sobie wyobrażałam efekt operacji. Choć nos jest jeszcze troszkę opuchnięty, to i tak już wygląda jak arcydzieło :) Jak dla mnie najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, a przy tym pogodny życzliwy człowiek . Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa! Pozdrawiam Was serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy istnieje lekarz, który będzie w stanie poprawić nos po sankowskim,chyba wszyscy wiedzą jak może ten lekarz s..yć robotę,więc proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarvis
Lost credit card erexin v opinie forum Lord Heseltine added: "I think it's one of those things like an elephant, it is very difficult to define but you know it when you see it. I don't think you can allocate responsibility, something changes, people suddenly feel that there's an opportunity as opposed to a threat and the mood is pervasive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia123
Czy ktoś wie co się dzieje z pocztą Profesora? Nie jestem w stanie wysłać do niego e'mail. Czy też macie taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mialam operacje u profesora 28.04. Ogólnie różnica ogromną, mialam dość pokaźny nos. Tuż po zdjęciu gipsu nos wyglądał dziwnie, strasznie opuchniety, z jakimś dołem na środku. Teraz po 3 tygodniach jest dużo lepiej. Narazie jestem wzglednie zadowolona, ale martwią mnie pewne nierówności. Sama nie wiem czy znikną. Na chwilę obecną jestem nastawiona raczej sceptycznie, ale wierzę, że nie będzie gorzej niż było przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia123
Już przechodzą e'maile do Profesora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werner
I'd like to pay this in, please http://www.webdesignerslancaster.co.uk/website-services.html achat tadalista Roll out the pastry on a lightly floured work surface to a size that will cover the dish. Trim off any extra from the edges and use it to make pastry leaves for the top. Brush with milk and bake at 200°C/400°F/Gas 6 for 30-45 minutes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chciałam wyrazić swoją opinie na temat prof. Wojcickiego z Polanica Zdrój. Dziś na 3 tygodnie po operacji nie ładnego, garbatego nosa mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona, mój nosek jest bardzo fajny, zgrabny, ładny :) Profesorek Wójcicki wykonał świetną robotę !!! :) Muszę również pochwalić opiekę pielęgniarską, bardzo miłe i pomocne panie. Fajne miejsce, mili ludzie i cena adekwatna do zabiegu. Polecam prof. Wójcickiego z całego serducha!!! Negatywy też są... salony fryzjerskie - słabe, może po prostu nie potrafiły mnie ładnie uczesać albo moja fryzjerka jest wybitna:) Jedzenie w sanatorium w którym przebywałam po operacji - nijakie... po kilku dniach jedzenia w zasadzie tego samego na śniadanie i kolacje (tylko mielonka się zmieniała) kupiłam sobie wszystko w markecie i jadłam w pokoju :) trzeba było sobie jakoś radzić:) Aczkolwiek sam ośrodek fajny, przytulne pokoje, wszystkie udogodnienia, z tym że po operacji z niczego nie da się korzystać , ale rodzina zawsze może się zrelaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gosć z 20.05.2015 Nie pocieszę Cię ale jeśli pojawiły Ci się nierówności to już nie znikną...lekarze tylko tak pocieszają.Ja nie marzyłam o jakimś specjalnie wymodelowanym nosku-część chrzestną prawie nie operowałam choć oczywiście ona też sie zmienia po ingerencji w kość.Natomiast mój największy kompleks w postaci niewielkiego garba na nosie zamieniłam na kolejne kompleksy.Byłam bardzo młoda jak szłam na operacje i chciałam zacząć moje nowe zycie pewniejsza siebie.Niestety nos po operacji to jest zawsze nos...po operacji i nigdy nie będzie taki z jakimi rodzą się ludzie mający z natury ładne nosy.Cały mój grzbiet to pole minowe pełne wgłębień kosteczek-w skrócie nierówności-co mi z tego,że nos jest mniejszy jak gratisowo dostałam nierówności.Straciłam już sens w te operacje ;-( Zawaliłam całe swoje życie-tak bardzo liczyłam,że wyzwolę się z kompleksów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaczam że nie miałam operacji u Wója ale niestety zgodzę się z przedmówczynią.Jak ktoś ma bardzo garbaty nos to przyjmię każdy inny.Nosy u wszytskich chirurgów pokazywane są z profilu a jak z przodu to z dużej odległości...potem to tak różowo nie wygląda.Zamiana jednych kompleksów na dugie-lepiej bym tego nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ :-) co się stało z ogólną kafe na temat nosa ? może mi ktoś odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji nosa u Profesora Wójcickiego. Minęło zbyt mało czasu, żeby wystawić ostateczną ocenę, raptem kilkanaście dni, ale ,z tego co widzę w lustrze, jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieje, że zbyt dużo, już się nie zmieni. Wszystkim tym, którzy nie mogą się zdecydować u kogo się operować, z czystym sumieniem polecam Profesora. Powodzenia ! Bardzo wysoko oceniam podejście Profesora do pacjenta, fachowe, jasne wyjaśnienie aspektów operacji. Profesjonalny i bardzo miły, cały zespół, uczestniczący przy mojej operacji, rewelacyjna opieka pooperacyjna. To wszystko przełożyło się na moje dobre samopoczucie, ponieważ strasznie denerwowałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety mam spieszony nos po operacji u Pana doktora. Operacje mialam w połowie lutego. Teraz jak go widzi to nic mu nie brakuje (choc gołym okiem widać krzywy nos i dziurę miedzy częścią chrzestna a kostna! Plus niedrożność lewej strony ) a jakbym przyszła z takim nosem za 1 razem to by 10 rzeczy znalazł do poprawy. Doktor mowi jak do debila, robi z ludzi głupka jak sie z nim rozmawia. Porażka. Wydałam 9,5 tys. Nie wiecie czy za poprawkę trzeba płacić? Wciaz mnie psychicznie meczy ten nos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się stało z ogólną kafe o operacjach nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2015.09.04 i co teraz zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u doktora aby pokazać i opowiedzieć co mi sie nie podoba i co mnie meczy. Powiedział, ze mam czekać do 14 miesiecy bo kostnina sie moze wyrównać ale ja w to nie wierze bo od 3 miesiąca po operacji nos jest bez zmian, jestem w 7 po operacji. Nie ustaliliśmy czy bym za to płaciła ... Jestem gotowa na poprawkę ale boje sie, ze sie nie da tego poprawić. Przynajmniej chciałabym swobodnie oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam termin na 18.01.2016r, ale nigdy nie widziałam zdjęć operowanych nosów przez Dr Wójcickiego. Gdzie mogę znaleźć taką galerię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U profesora Wójcickiego przeszłam totalną korekcję nosa, mój nos przed operacją był długi z lekkim garbem i opadającym czubkiem. 2 dni temu został mi ściągnięty gips i mam to czego chciałam od tak dawna - mały,zgrabny, prosty nosek! Co prawda jest jeszcze opuchnięty ale już w tej chwili wygląda o wiele lepiej niż przed operacją a z czasem będzie tylko LEPIEJ! Jeśli ktoś ma wątpliwości czy poprawić sobie nos i u jakiego lekarza to z czystym sumieniem mogę profesora Wójcickiego polecić jako profesjonalistę w swoim fachu! P.S. Profesor jest niezwykle miłym i sympatycznym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część! Czy mogłabyś wysłać fotkę z przed i po? ja też mam duży nos z garbem i termin na 18.01.2016 ale nie widziałam żadnych zdjęć pracy Pana Doktora. Mój e-mail dorcia30@onet.eu Pozdrawiam i życzę samych dobroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×