Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Dziewczyny Czy paznokcie mozna miec pomalowane?? czy akryl moze byc? prosze o odp;) te ktore jzu byly .. Dorotka mysle ze wszystko bedzie dobrze..zejdzie opuchlizna..asymetria wyrowna sie..trzeba cierpliwosci..nie zalamuj sie...robilas to zeby bylo piekniej...i tego zycze!! pozdrawiam..cos brakuje mi entuzjazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota k-y
Frost- u mnie ten czubek juz przed operacja był taki nierówny i skrecajacy, nie wiem dlaczego doktor tego tez nie poprawił :((( a bardzo mi na tym zgrabnym czubku zalezało i zalezy. jesli twoj czubek jest teraz równy to sie nie masz czym przejmować, moja kosc i same skrzydełka tam gdzie łączą sie ze skora twarzy jest zrobione OK:),po prostu teraz przy tak małej, sporo wycietej kosci, TEN NIERÓWNY CZUBEK WYDAJE SIE BYC ZA DUZY I DŁUGI- widac to najbardziej z półprofili:(, NIE MA PROPORCJI.Sama koncówka potrzebuje wymodelowania i małego skrócenia- niby nic , ale znowu czeka mnie narkoza, opuchlizna, gips i pewnie szwy :(, no i nie wiem ile to mnie znowu bedzie kosztowało:(. na pewno sa osoby które by były happy że ich nos wyglada duzo lepiej niz przed operacją, ale ja byłam pacjetka która dokładnie wiedziała czego chce, miałam swoją symulację-tylko doktor mnie najwyrazniej nie zrozumiał, a moze nie wnikał w takie szczegóły, nie wiem naprawdę :(.Moze takie pacjętki jak ja są kłopotliwe, ale ja płaciłam za to nie małe pieniądze+koszty pobytu i uważam ze moge a wrecz powinnam wymagać jeśli moje niezadowolenie jest uzasadnione(a jest) Taka jakby reklamacja. Być moze najlepsza pacjetka jest taka , która poddaje sie woli lekarza, nie ma konkretnych pomysłów na swój nos i cokolwiek doktor jej wymysli bedzie zadowolona, a o to przedewszystki chodzi(najwazniejsze byc zadowolonym i cieszyc sie z nowego nosa) Ja niestety nie jestem i nic na to nie poradzę :( A wiec jesli ty masz konkretne wymagania co do swojego nosa, postaraj sie aby doktor dobrze cie zrozumiał, bo po co pózniej żal i rozczarowanie. Zyczę Tobie powodzenia ,udanej operacji, a przedewszystkim pełnego zadowolenia z efektu):):) Ps- Fiolka ma zgrabny czubek,nos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota k-y
Na temat paznokci przy oper. nic nie wiem bo nie maluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras wie cos o paznokciach????? czy mozna miec pomalowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Podobno nie można mieć pomalowany pazurków, bo w przypadku jakichś problemów w trakcie narkozy, paznokcie zmieniają kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
hej Dziewczyny! ja tez jestem miesiąc po operacji. Mój nos się prawie nie zmienia, moze jedynie się trochę zwęża. bardzo mi się podoba, jest prosty i średniej wielkości. Niektórzy nie zauważyli zmian (powiedzieli, że wyglądam młodziej i ładniej, ale nie odnaleźli przyczyny), inni upewnili mnie, że wyglądam korzystniej. Nie mam zastrzeżeń do mojego noska, ale na wszelki wypadek staram się go wciąż nie analizować, by na siłę nie znaleźć jakiejś wady. Pozdrawiam gorąco buziaki dla Fiolki i Dorotki! i Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Agusia, jak Twój nosek??? Mój już robi się ładny schodzi ta największa opuchlizna i nosek jest coraz zgrabniejszy. Największa opuchlizna jest jeszcze między oczami ale jak ktoś nie wiem, że miałam coś robione z nosem to w ogóle nie rzuca się to w oczy :) Jestem przeszczęśliwa i wreszcie mam cudny profil :D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jak dobrze czyta sie takie opinie;) ciesze sie ze nonio sie podoba..:)) juz tak bardzo bym chci8ala miec to poza soba. pozdrtawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak tam twoje przygotowania... ja dzis bylam na lodce i troche sie spalilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Dziewczyny opalajcie się ile wlezie przed operacją bo po niej 2 miesiące nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej ! Ja tez lubie czytac takie komentarze :) A ostatnio bardzo duzo dziewczyn po operacji wypowiedzialo sie o swoich wrazeniach :) Frost... a ja raczej nie mysle teraz o operacji, bo ucze sie do egzaminow :( W piatek mam ostatni egzamin a w poniedzialek operacje, wiec nie bardzo mam czas, zeby o tym myslec... Ale ciesze sie przeogromnie :) Pozdrawiam i widzimy sie juz za 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Kasieńka to super, ze jestes zadowolona :)) ja się trochę martwię bo tylko będę mieć 2 tygodnie urlopu wrzesień:(...., już się pomału przygotowuję, ale powiedz czy dużo spuchnie nochalek jak ja mam mieć skracany nos...cześc chrzestna.. i resekcja skrzydełek, kość nie, bo jest prosta to strasznie opuchnę?? :((..jak ja się pokażę w pracy:0..to nie wiem.. Więcej wolnego mi nie dadzą/ksiegowośc/. Kasienka w Oliwii 70 zlotych a w ogole można coś jeść po zabiegu i ktos moze przywiexc coś z tego barku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Millka, miałam robioną całkowitą korektę nosa, czyli łamanie, wycinanie, prostowanie, skracanie itp :) bez resekcji skrzydełek. Ja jestem 2 tygodnie po operacji i jak ktoś nie wie, że miałam robiony nosek to na pewno się nie zorientuje. Został mi maluteńki siniak pod lewym okiem, który bardzo ładnie chowa się pod pudrem (bez podkładu), więc myślę, że 2 tygodnie wystarczy, żeby dojść do siebie. A co do obiadków, to Pan Michał przywozi wszystko na co tylko masz ochotę :) więc nie trzeba ruszyć nawet nogą żeby coś zjeść :D Parę dobrych rad: 1) Zacznij połykać rutinoscorbin, dużo szybciej wszystko się goi i nie ma tych okropnych wylewów na buzi, a niestety wyłażą nawet kiedy robiona jest tylko część chrzęstna (widziałam na własne oczy :)) 2) Maść arcalen ładnie "wchłania" opuchliznę z noska i buzi 3) Zaopatrz się w jakieś tabletki p/bólowe (może być ibuprom, bo nie zawiera salicylanów) bo to co podają w Oliwii (ketonal forte) jest cholernie mocne i mnie osobiście bolała wątroba po zażyciu jednej tabletki. A ból wcale nie jest nie do zniesienia, żeby łykać tak mocne środki. 4) Dobrze jest mieć też coś na gardełko oraz bezbarwną pomadkę ochronną, bo jak się oddycha buzią to niestety trochę boli gardło i wysychają usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Bezpośrednio po zabiegu nie można nic jeść ani pić, najlepiej dopiero następnego dnia, żeby nie wymiotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Kasieńka piękne dzięki za rady, właśnie myślałam, że dam puder chyba wolno ;).., żeby tak nie było widać. Pan doktor mi mówił, że po tej resekcji są malutkie blizny, to nic, tylko żeby strasznie nie spuchło..:(... Ile trwa taka operacja??..Napisz jak Ci się goi nochaluś, jak bym już chciała być po wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Sama operacja trwa od godzinki do dwóch, później zostajesz w pensjonacie 6 dni, jeżeli jest robiona tylko część chrzęstna a 8 dni jeżeli całość. Ze mną w pokoju była dziewczyna, która miała robioną resekcje i prawie nie było widać, że coś tam było cięte. Agusia1111 miała robioną tylko część chrzęstną i tez miała tylko delikatne ślady w miejscu resekcji. Niestety nosek dość mocno puchnie, mimo tego, że kość nie była łamana, ale to kwestia paru dni (przynajmniej w moim przypadku). Nie martw się 2 tygodnie na pewno wystarczą, żeby ludziom się pokazać :D Mój nochalek goi się doskonale, z dnia na dzień jest coraz ładniejszy :D Dzisiaj w nocy nawet już przez nos oddychałam... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka:) dzieki za takie wyczerpujace opisy..to pomaga..naprawde.. 20 lipiec juz duuuuzymi krokami sie zbliza;))) pozdrawiam:) kasienka...duzo ciuchow wzielas? napisz najlepiej wziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Frost ale sie ciesze, juz niedlugo bedziemy mialy sliczne noski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Najważniejszy jakiś dresik i kapcie "po domu" :) Ja wzięłam ze sobą jeden "zestaw" na zimno i jeden na ciepło. Najlepiej wziąć rzeczy rozpinane albo z dużym dekoltem, żeby łatwo przechodziły przez głowę, no i oczywiście obowiązkowo piżamka :D Frost i Ola_b, trzymam za Was mocno kciuki, chociaż tak naprawdę to niepotrzebnie bo doktor jest cudotwórcą :D Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laksmi
do dorota k-y ja jestem po operacji ponad 3mc mialam robiony oczywiscie caly nosek...i...szczerze mowiac jestem niezadowolona mam zadarty czubek nosa i spuchniety...wygladam jak swinka...nie wiem czy do zaejscia tej opuchlizny trzeba jeszcze czasu...ale chyba wybiore sie na konsultcje bo naprawde moj nos wyglad kiepsko...tzn koncowka nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnaaaaa
czytam sobie wasze komentarze i wam zazdroszczę - mam okropny nosior, nienawidzę go, ale po pierwsze nie wiem skąd miałabym wziąć te około 8 tys (!!), a po drugie nie wyobrażam sobie jakby się ze mnie śmiali w pracy :( odkładałyscie na te operacje czy brałyście kredyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku to prezent od meza;) na okragle urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Trochę odkładania + część od rodzinki, taki prezent przedślubny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Hejka długo mnie tu nie było :P nie miałam dostępu do neta. Kasieńka opuchlizna z kości już zeszła ale na chrząstce jeszcze jest. Niestety na ostateczny efekt i tak muszę czekać pół roku. Heh ale z tego co widzę to mój mos prawie się nie zmienił po op. Jeśli nie będę zadowolona po tych 6 miesiącach to napisze maila do dr zobaczymy co poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota k-y
do Laksmi- witam, jestes tez krótko po operacji, jak ja. Wiesz co, imailowałam z pewna dziewczyna , która pisała o swoim nosie to co ty, ale teraz jest juz chyba zadowolona bo ten czubek jej opadł (ponoc opada nawet rok albo i dłuzej, zalezy u kogo) i jej nos sie w miare wyprostował:) mi tez opadł, ale nie miałam jak u swinki,(ale niesymetryczna końcówka) teraz moj nos opadład troche i na dodatek wydłuzył sie :(. po szesciu miesiacach mam dopiero sie odezwac do doktora.) jak chcesz to podam tobie mojego emaila, to porozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla***********
wITAM NOSECZKI;) długo mnie tu nie było operacje mialam 7 kwietnia a mamy lipiec więc jestem 3 miesiące po;) tak około powiem Wam że ogolnie jestem zadowolona tylko moj nos jest nadal strasznie spuchniety alewidze jak opuchlizna chrzestna schodzi po bokach... nos właśnie mnie tam swedzi,,, mam nadzieje ze dużo opuchlizny mi zejdzie jeszcze bo mam taką kulkę na czubku atakże nie martwcie się musiscie długo czekać a potem bedzie dobrze co do pieniążków na operacje nosa to hhmmmm' trzeba coś wykombinowac... jesli czegoś bardzo chcesz i o tym marzysz... to trzeba marzenie spełnić i pokombinowac głowa do góry napewno się uda pozdrowienia dla FORUMOWICZEK;************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla***********
MOJ NOS BYŁ DŁUGI MIAŁ MAŁY GARBEK I OPADAŁN W DÓŁ teraz nie mam żadnego garbka nie opada w dół pzreciwnie jest zadarty ale to mi dodaje uroku fakt ze jest troche szeroki i lewy profil jest ładniejszy ale wygląda dobrze naprawdę trzeba długo czekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost i ola_b, jak samopoczucie? 10 dni Wam zostało, łapie stresik, czy jeszcze nie? :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej Kasieńska, mnie nie łapie, ale ciesze sie bardzo... czasem jedynie martwia mnie komenatrze niektorych dziewczyn, ale poza tym ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!\\ ja juz w niedziele wyjezdzam...zabieg 13 lipiec:)) Dzis dzwonil do mnie dr Wójcicki i zaproponowal tez termin...20 jest sporo osob 13..mniej...pozamienialam sie dyzurami i jakos dalo rade. jeszcze jestem w szoku ze to juz 13,,, mam nadzieje ze to szczesliwa 13... Olu bede sie wyczekiwac..i po zabiegu bede mogla Ci pomoc..:) jeeeeeeezu..ale to szybko sie wszystko dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×