Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość ElaShow
Witam Mój syn ma mieć operacja u pana doktora Wójcickiego z Polanicy Zdrój 12 października ,czy któraś z pań chciałaby zamienić się na termin.Oczywiście chodzi tutaj o wcześniejszy termin.Mój syn teraz ma wakacje i ma straszne problemy z oddychaniem.W razie jakby taka osoba się znalazła proszę o kontakt na pewno się dogadamy jestem w stanie zapłacić za zamianę terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frost i inne noski Prawda zyciowa i ludowa, a takze moja - mowi ze okolo 7 dni potrzeba aby organizm ludzki wykurowal sie z kazdej opresji Tak ze glowa i oczywiscie piekny nosek do gory Dziewczyny napiszcie co zrobic aby dostac e- maila ze zdjeciem waszych noskow Gdzie podac swoja poczte Bo im bardziej siedze na tym forum, tym bardziej mam sie ochote pozbyc mojego ok. 5 letniego koszmaru Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelaina
Hej dziewczyny! W poniedziałek miałam operację po Frost, wcześniej nic nie pisałam, bo bardzo osłabiona byłam, ale dzisiaj już super. Frost ma rację sama operacja to pikuś nic nie czujesz o niczym nie wiesz :) Budzisz się jak po dobrym śnie. Później trochę gorzej puchnie się, ja wymiotowałam, ale każdy przychodzi to bardzo indywidualnie. Druga doba była dla mnie zdecydowanie najgorsza, nawet się gadać nie chciało. Ale dzisiaj obrzęki już mniejsze, prawe oko to w ogóle jak wymalowane cieniem ;) Jutro wymiana gipsu to z Edytą będziemy mogły rzucić na niego okiem :) Dziewczyny w pokoju super, same noski, dobrze jest być z kimś kto Ciebie rozumie, a nie pyta w kółko "po co Ci to było?" ;) Trzymajcie się wszystkie noski przedoperacyjne, jest całkiem znośnie, a efekt na pewno jest tego warty :D Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliia
Hej! Dziewczyny u kogo robiłyście nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost i Avelaina, nie nastawiajcie się, że przy zmianie gipsu zobaczycie jak wasz nosek będzie wyglądał. Ja na przykład, przy zmianie gipsu miałam jeszcze małego garba w miejscu gdzie był ścinany i byłam trochę zaniepokojona. Oczywiście później wszystko zeszło ale wszystko wymaga czasu. Poza tym nos i buzia są bardzo spuchnięte więc będziecie wyglądać jak bałwanki Buli :D Ja jestem niecały miesiąc po operacji a i tak nosek jest jeszcze spuchnięty... Zdrowiejcie szybko i bawcie się dobrze w Polanicy :D Buziaki! P.S. Znalazłyście ten tani bar mleczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelaina
Nnaattaalliia u dr Wojcickiego w Polanicy. Kasieńka, tak tylko chcemy zerknąć :) Zdaję sobie sprawę z tego, że i twarz i nosek będą jeszcze opuchnięte (dlatego między innymi nie przejmuję się asymetrią dziurek ;) ) Ale zawsze fajnie zobaczyć, że nie ma się kinola jak kiedyś ;) Poza tym liczę na zmianę zakrwawionego plastra, który podtrzymuje czubek nosa, bo wyglądam co najmniej głupio ;) pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dsziewczyny;0 dzis mialam zmieniany gips i widzialam swoj nonio;:)).I SPODOBAL MI SIE;))) co prawda jestem jeszcze opuchnieta zasiniaczona,ale spod tego wszystkiego widac bylo prosty ladny nosek:)) Wiadomo na efekt koncowy trzeba czekac ale warto:)) i jeszcze rzecz bardzo wazna.W trakcie mojego pobytu tutaj widzialam 3 noski dr Wojcickiego ..i wszystkie SUUUUPER!!! Jestem taka szczesliwa...:) pozdrawiam Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Czytam co piszecie.. a Kasieńka jak jesteś miesiąc po zabiegu nadal opuchnięta...to jak ja się pokażę ludziom w pracy po jedynie 2 tygodniach...:( martwię się...:0..co tu robić, żeby tak nie spuchnąć jak balonik??? na buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
milka po dwóch tygodniach wygląda się już dobrze śmiało do pracy możesz iść nie przejmuj się:) Oczywiście opuchlizna utrzymuje się do 6 miesięcy jak to doktor powiedział ale tego już tak nie widać będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Laksmi- wysłałam do ciebie emaila, daj znac ze dostałaś. Frost-wiedziałam ze bedziesz zadowolona, to fajnie ze nalezysz do grona szcześliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Millka, To, że jesteś trochę opuchnięta wiesz tylko Ty i osoby, które wiedzą, że miałaś zabieg. Osoby, które nie mają o tym pojęcia przyjmują Cie taką jaka jesteś nawet tydzień po operacji. To nie jest taka opuchlizna,że zniekształca twarz, po porostu Ty wiesz, że będzie lepiej :D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka jak chronisz teraz twarz..mozesz polecic jakies kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
frost, wczoraj już się opalałam i nic złego się nie stało :) Całej twarzy nie trzeba niczym chronić, wystarczy nosek nasmarować. Ja nakładam grubą warstwę kremu z filtrem UV30 i nos smaruję samoopalaczem, żeby nie był biały w porównaniu do całej twarzy :) P.S. Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie nawet dobrze...troche mialam dolegliwosci zoladkowe...ale juz jest oki. We wtorek juz zdjecie gipsu...jestem jeszcze opuchnieta...wiem ze trzeba poczekac na koncowy efekt...jestem cierpliwa ..mam nadzieje;) Ogolnie w pensjonacie fajnie ..bardzo fajnie!:) dziewczyny super:) Ola..jutro wyjazd...cos nie zagladasz tu. Czekamu na Ciebie\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frost i avelaina jak tam sie czujecie po zabiegu jak przebiega Wasza rekonwalescencja zycze szczesliwego powrotu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sciagany gips:) ale zlecialo...musze powiedziec ze jestem milo zaskoczona samym zabiegiem i po...ogolnie znioslam wszystko ok!!..troszke oslabiona po narkozie,ale gorzej sobie o wyobrazalam. Atmosfera w domu u panstwa Zacharow suuuuper!! tak po domowemu.Ciekawe tylko jak nosek....jutro sie okaze... pozdrawiam Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskop
Cześć dziewczyny, chcę poprawić nos, po dawnym wypadku, dwadzieścia parę late temu... proszę dajcie namiary jak, gdzie i za ile. Będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
www.feelbeauty.eu/forum 500 tematow o operacjach plastycznych na naszym Forum. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie pytania. Kazdy zabieg opisany, fotorelacje...opisy pacjentow.Zapraszamy. www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Do Peryskop- zaloguj sie na "Beauty forum w Polsce" , tam znajdziesz odpowiedz na prawie wszystkie pytania :). U Wojcickiego np. całkowita korekta ok. 7500 z resekcją skrzydełek.Miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jestem juz w domku...nosek suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupwr:) bardzo mi sie podoba....jestem jeszcz opuchnieta...niestety efekt slonia..ale wiem ze trzeba cierpliwie czekac i bede czekala:) Wszytskie noski ktore widzialam po zdjeciu gipsu byly rewelacyjne i kazdy inny!!! wpasujacy sie w twarz.tak patrze teraz na nonio..naprawde ladny:) robilam u Wojcickiego dla osob zainteresowanych. pozdrawiam Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelaina
Hejka! Frost jak się czujesz? Też masz takie schizy jak ja, że wszystko i wszyscy zagraża nie zrośniętym jeszcze kościom noska? ;) Dosłownie życie w stałym napięciu ;) Mój nosek też śliczny chociaż cera fatalna, zaskórniki i błyszczy się jak psu jajca ;) Nosek jest spuchnięty najbardziej w części chrzęstnej, lekki efekt słonia, który pojawił się w pksie zszedł przez noc, za to końcówka i skrzydełka bardzo są jeszcze obrzęknięte, przez co nosek stał się dość szeroki. Trzeba swoje odczekać :) i powiem wam WARTO BYŁO się na to zdecydować! :D Wójcicki okazał się prawdziwym profesjonalistą :) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avelaina:) ja cala noc nie spalam bo myslalam ze przez sen mi przyloze mezus:) nadal spuchniety nonio..moje sie nawet myc..dotykac zeby czegos nie naruszyc:) cera fatalna;) ale nonio sliczny:)) ciekawe jak Monia;) Dziewczyny naprawde WARTO:) dr Wojcicki to MISTRZUNIO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Nie martwcie się dziewczyny, ja też miałam taką schizę, że nos przestawię, ale po dwóch tygodniach człowiek się przyzwyczaja :) Faktem jest, że jednak na ten nosek trzeba bardzo uważać miesiąc czasu, ale po dwóch tygodniach przynajmniej śpi się spokojnie :D Pozdrawiam gorąco!!! P.S. Mówiłam, że nie ma się czego bać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka Ta opuchlizna napewno zejdzie? powiedz myjesz nos normalnie? uzywasz pudru na nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynyyyyyyyy
podczytuje Was od jakiegos czasu i ciesze sie, ze operacje udaly sie. Ja mam wizyte konsultacyjna u Szczyta ale teraz sama nie wiem, mowicie, ze Wojcicki dobry jest. Ale zeby moj nos doprowadzic do porzadku to trzeba byc cudotworca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost, bez obaw, opuchlizna schodzi po jakimś tygodniu - dwóch. Najgorsze są pierwsze 3 dni. Nakładam puder i myję się normalnie, tylko po prostu staram się uważać na nosek. Poza tym ciężko jest coś zrobić na nosie niedelikatnie bo jest mimo wszystko dość obolały w dalszym ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Oczywiście wszystkie zabiegi pielęgnacyjne trzeba robić w kierunku z dołu do góry, żeby czubek nie opadlł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Kobitki, jak długo wyłażą te szwy z nosa, już mnie irytują te pętelki. Naliczyłam, że mam jeszcze 2 w lewej dziurce i 4 w prawej :D Jest sposób, żeby się jakoś tego pozbyć? Próbowałam wyrywać, ale się trzymają za mocno :) Frost, potwierdzam Twoje słowa dr Wójcicki jest cudotwórcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka ja nawet nie wiem ile mam tych nitek:) boje sie nawet zagladac:) mi nawet to tak nie przeszkadza .gorzej z opuchlizna..nadal jestem bardzo opuchnieta i to mnie wkurza:) ale nonio sliczny nawet opuchniety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×