Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość dziewczyny ja za tydzień
hej mam nadzieję że do przyszłego tygodnia sytuacja powodziowa się unormuje, bo kurde nie dotrę do Polanicy .. podobno Kłodzko zalane jest :O Biorę kompa i bezprzewodowego neta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosekk
Czy mógłby ktos mi poradzic co zrobic w przypadku gdy jestem 3 tyg po operacji nosa i ostatnio gorące upalne dni chyba wpłynęły na to że w jednej z dziurek pojawiła się jakby krostka ropna ... czy zostawić to aż zniknie czy może czyms smarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Hej kobitki! Jestem już w domu po operacji i czuje się super. Co do nosa to jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć bo jest bardzo opuchnięty, ale jak go dotykam to czuje pod spodem mały, zgrabny nosek :) W sumie to teraz najładniejszy jest profil bo zmianę widać nawet mimo tej opuchlizny. Ja już jestem bardzo zadowolona :D Jeśli macie jakieś pytania to piszcie, chętnie podzielę się moimi przeżyciami :D Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaienka:) pisz wszystko..co i jak...jak znioslas znieczulenie...czy boli..bolalo...jak ceny w pensjonacie...no wiesz ile trzeba miec zeby przezyc...jak sie teraz czujesz? Kasienko pisz nam wszystko:) bo nasza godzina sie zbliza....20 dni:))) pozdrawiam Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Hej Kasieńka :D Jak minął wtorek w pensjonacie? Bolało ściąganie gipsu? Mój nochal też jeszcze opuchnięty jak diabli zobaczymy co będzie jak opuchlizna zejdzie. Jak tam pozostałe dziewczyny zadowolone były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Dziewczyny, naprawdę ból przy tym wszystkim jest bardzo niewielki, dużo gorzej człowiek wygląda niż rzeczywiście się czuje :) Jeśli chodzi o narkozę, to wydaje mi się, że jest bardzo delikatna. Nie wymiotowałam, 5min po wybudzeniu rozmawiałam przez telefon, sama się ubrałam i doszłam do auta Pana Michała o własnych siłach w BUTACH NA OBCASIE :D Jeśli chodzi o samo "usypianie" to jeszcze nigdy nie czułam się tak lekko, bardzo przyjemnie się "odpływa" :) Trochę nieprzyjemna jest zmiana i ściąganie gipsu ale to naprawdę wszystko jest "pikuś" Cena w pensjonacie to 70zł za dobę a wyżywienie na własną rękę, ale parę kroków od pensjonatu jest świetny bar mleczny, gdzie serwują naprawdę pyszne obiadki za max 8zł :) Także dziewczyny szykujące się do zabiegu, jak będziecie po operacji, to zobaczycie, że to wszystko nie jest takie straszne jak wydaje się przed... Poza tym potwierdzam słowa, że naprawdę WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Agusia, Zdjęcie gipsu, jak i zmiana, średnio przyjemne ale ja jestem bardzo zadowolona, chociaż nochalek obolały i spuchnięty. A co do dziewczyn to Jola była szczęśliwa jakby Pana Boga za nogi złapała" :D i rzeczywiście nosek miała jak narysowany, natomiast wydaje mi się, że Ania była troszkę zawiedziona, chociaż nie wiem czemu, bo też nosek miała śliczny. Jak zejdzie ta pierwsza opuchlizna to prześlę Ci zdjęcia na maila i czekam na Twoje :D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kasienka;) wracaj szybko do pieknosci:) i trzymaj kciuki za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost, trzymam mocno kciuki, sama zobaczysz, że niepotrzebny jest ten cały stres przed operacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe dlaczego Dorotka i fiolka sie nie pokazuja wogole. Mam nadzieje ze wszystko w porzadku z wami dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Kasieńka na pewno Ani się spodoba jeszcze musi poczekać aż zejdzie opuchlizna. Ja widzę że mój nos przodem się nie zmienił a profilem tym bardziej ale jak zejdzie opuchlizna będzie subtelniejszy ale nierówność dziurek z przodu została. Nie wiem czemu dr tego nie naprawił prosiłam go żeby to zmienił ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost, Według mnie dr Wójcicki jest przesympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru, naprawdę nie odniosłam żadnego negatywnego wrażenia ani na konsultacji ani przy zabiegu, wręcz przeciwnie... Agusia, może po prostu dr nie był w stanie tych dziurek wyrównać, ale z tego co widziałam to Twój nosek wydawał mi się mniejszy niż przed operacją, ale może jakoś źle Cię zapamiętałam :) Nie martw się za dwa tygodnie na pewno będzie dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idaho
Czytałam komentarze \"doświadczonych\", i muszę powiedzieć że podniósł mnie na duchu. Jutro już mam operację. Boję się bardzo, bo doskwiera mi widok mojej części chrzęstnej najbardziej, a długo trzeba czekać na zejście opuchlizny... Ale teraz jestem pewna że warto :) Pozostaje mi tylko trzymać kciuki za doktorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jezeli by ktos zwalnial termin we wrzesniu, ja chetnie go wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAMY
Serdecznie zapraszamy na forumwww.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frost, napisz ile czasu czekalas na zabieg, czy sama wybralas termin, czy dr ci zasugerowal konkretna date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lutym dzwonilam dostalam termin na lipiec:) juz tuz tuz:)20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Dziewczyny już jakiś czas po operacji mam pytanie. Jak to w końcu jest z tym masowaniem nosa? Trzeba masować czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Czesc dziewczyny, Na prawdę nie ma się czego bać, faktycznie zaraz po sciągnięciu gipsu wygląda się nieciekawie, siniaki i opuchlizna, ale nos bardzo się zmienia - ja juz wetwran (hihi) półtora miesiąca po operacji i jestem bardzo zadowolona, a co do masowania nosa, to z tego co pamiętam , to dr Wójcicki mówił żeby nic przy nim nie grzebać i nie ruszać go - więc myśle że to masowanie jest zbędne. Ja nie masowałam i jest OK . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Agusia, ja pytałam doktora o to masowanie i powiedział żeby nic przy nim lepiej nie kombinować bo wszelkie masaże zwiększają ryzyko narastania "czegośtam" na kości i chrząstce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Kasieńka dobrze że o to spytałaś bo ja mam skleroze:D ok nie będę przy nim nic majstrować niech dojdzie do siebie w spokoju. Zastanawiam się kiedy zejdzie ta pierwsza opuchlizna żeby można było się ludziom pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Witam wszystkich, jestem po operacji prawie dwa miesiące, z kośći opuchlizna prawie zeszła. wyłania sie z tego wszystkiego bardzo , mała łukowata kość, czubek duży i na dodatek opadł i wydłużył sie:((, wygląda to bardzo głupio(jak łódka) oraz skreca troche ten czubek, i skrzydełka sa nierówne(efekt taki ze półprofile sa nierówne i nne)- tak jak przed operacją. Kontaktowałam sie z doktorem w tej sprawie, dowiedziałam sie na razie tylko o tym, ze jakiekolwiek decyzje o poprawce bede rozwazane po upływie 6 miesiecy. Nie piszę tego zeby kogos straszyć tylko po to że trzeba sie równiez liczyć z:" powikłaniami". Ja tez przed operacją nie myślałam o jakiejs poprawce, a jednak :(((....Mam z tego powodu depresję a jeszcze 4 miesiące musze czekać co dalej :((( Fiolka- dostałaś moje zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Dorotki, Dostałam Twoje zdjęcia, bardzo mi się podoba Twój nos, tak naprawde nie wiem czego w nim szukasz, a co do tego profilu od tej innej dziewczyny to jakis taki był "kluskowaty". Szczerze mówiąc Twój mi się bardziej podoba... Nie wiem czego Ty oczekiwałaś - i jakie miłaś wyobrażenie o swoim nowym nosie, (tzn wiem - bo pokazywałaś mi Twoja symulację, ale na prawdę Twój nos bardziej mi się podoba niż ten który mi przysłałaś od tej dziewczyny). No ale to Ty musisz się dobrze czuć z Nim ;) Nie odpisałam jeszcze bo chciałam Ci wysłać moje zdjęcia dla porównania - dzisiaj zrobię to wyślę dzisiaj lub jutro. Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Fiolka- to ci jeszcze przysle jutro kilka zdjęć, dla mnie jest nadal niesymetryczny (czubek) i za długi:( Siedze na Beauty Forum , tam jest duzo osób niezadowolonych z operacji plastycznych i często mają rację. Frost- nie przejmuj sie mną , kłopot tylko w tym ze nie wiem skąd wezme pieniadze na poprawkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolka a Ty Jestes zadowolona z nowego wizerunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Frost, Ja jestem zadowolona, zrobił mi się malutki garbek w miejscu "starego" garba, którego po operacji nie było, ale doktor mówił, ze najpier wystąpi opuchlizna tkanki i sluzówki, a jak ustapi to bedzie etap na opuchlizne chrzestna i kostna. Mam nadzieje ze ja własnie teraz ten etap przechodze i to minie :) Ja jestem na prawde zadowolona (dziurki tez mam jeszcze nie rowne ale czuje ze jeszcze tam cos puchnie) wiec wszystko musi z czasem sie unormowac. NA PEWNO JEST STO RAZY LEPIEJ NIZ PRZED OPERCJA. Spain, co u Ciebie - jak twój nos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×