Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Piela 12 Fajnie, ze tak sie ulozylo. Wcalym nieszczesciu mialas prawdziwego farta, ze trafilas w dobre rece. ola_b napisz, jak juz bedziesz po \'\'\'\'o swoich wrazeniach. frost, a ty kiedy masz zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
To chyba ja najszybciej będę mogła podzielić się wrażeniami :) Obiecuję, że jak tylko będę miała okazję, to opiszę wszystko, co będę pamiętała :) pozdrawiam, Już tylko 9 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 LIPIEC :) najgorsze jest to ze nie potrafie sie uczyc teraz...w glowie mam tylko nos:) troche mnie to martwi....no ale coz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już jutro jadę do Polanicy, a w poniedziałek mam operację....aaaa :D czy macie jakieś ostatnie rady odnośnie tego co powinnam zabrać ze sobą? Jak będzie po to dam znać ( jeżeli będę miała internet) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kciuki i wracaj piekna;)) napewno ubrania zapinane a nie przez glowe...linomag..masc anikowa..no i dobre samopoczucie i wiare!! ze wszystko pojdzie dobrze:) chyba dobrze tez wziac p/bolowe tabl. pozdrawiam:) i czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
dziewczyny po operacji (Fiolko, Dorotko) czy Wam też wydaje się, że jedna dziurka jest wyżej niż druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam planowana operacje nosa u dr wojcickiego na 13/07/09. Ostatnio dowiedzialam sie, ze choruje na tarczyce, biore teraz lekarstwa i boje sie, ze nie wystarczy mi czasu do operacji na uregulowanie hormonow. Jezeli jest wsrod was ktos kto chcialby miec operacje w lipcu a ma w sierpniu to prosze o kontakt. Dalo by mi ta pewnosc, ze moja operacja sie odbedzie. Pozniej zaczynam studia i raczej nie bede miala czasu na poswiecenie 2-3 tyg. w ciagu roku szkolnego, wiec ten okres jest dla mnie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota k-y
Spain- mi sie nie tylko wydaje, ja mam jedna dziurkę minimalnie wyzej, patrzac na lewy profil :(, i jedna dziurka-lewa jest większa, a ponadto czubek nosa lekko ucieka na prawo i skrzydełka sa nierówne:( tak jak to było przed operacja:(, Mam jeszcze jedną szwę w nosie, Nie rozpuszczaja sie raczej bo wypadały petelki z supełkiem.Moja koncówka, czesc chrzestna nosa nadal mi sie nie podoba, ale czekam jak radza wszyscy do pół roku, jak to bedzie wygladało, kto wie (?) Osoby które nie wiedziały o operacji nic nie zauwazyły, przynajmniej narazie.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Cześć dzieczyny, no u mnie tak jak u Was, wiec chyba to standard.Lewa dziurka bardziej podniesiona i większa i czubek nosa lekko "ucieka " na prawo - ( przynajmniej takie mam wrażenie ) tak jak u Dorotki. Faktem jest ze nikt mi w ten nos nie zagląda tak szczegołowo jak ja sama sobie. Wiec musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać ;) Zresztą w razie obaw zawsze mozna napisac maila z zapytaniem do dr Wojcickiego - mysle, ze na pewno odpisze ... Chyba jest juz po urlopie ... Trzymajcie się - ciplutko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Dziewczyny, a pomimo tych kilku niedoskonalosci (ktore mam wielka nadzieje, ze znikna) to i tak jest duzo lepiej niz przed operacja, czy raczej nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
no jest nieporównywalnie lepiej. Ja dzwoniłam do doktora dziś (myślę, że ma mnie już szczerze dosyć). Powiedział, że to najprawdopodobniej wina spuchnięcia i, że należy odczekać. Mówił też, żebym przestała się tym nochalem tak zajmować i wciąż go analizować. Więc drogie koleżanki - misja to: ZAPOMNIEĆ O NOWYM NOSIE, bo można od dotykania nabawić się wewnętrznych blizn. Ja jestem niesamowicie zadowolona. W moim przypadku koleżanki zauważyły zmianę, mówią, że nos jest śliczny, jedna nawet jest już umówiona na operację do dr Wójcickiego, więc dodałam jej otuchy (przynajmniej tak mówi :)) a Wy (Dorotko i Fiolko) jesteście usatysfakcjonowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
2 miesiące po operacji (16 kwietnia 2009) - już nie ma efektu krzywego nosa , spowodowanego opuchlizną pojawiającą się w różnych częściach nosa, raz wyżej raz niżej - nie ma efektu słonia, czyli znacznego pogrubienia między oczami - na nosie nadal utrzymują się grudki (zaskórniki zamknięte) - opuchlizna z części kostnej schodzi nierównomiernie co czasami daje złudzenie jakby na kości był garb, kiedy to dotykam wyczuwa miękką tkankę , więc to opuchlizna, po za tym nos w tym miejscu jest wrażliwy - skrzydełka puchną coraz mniej i dziurki powracają do normalnej wielkości - czubek nosa nadal opuchnięty, wygląda jak kuleczka. lub nos klowna - skóra na nosie świeci się niemiłosiernie i nic na nią nie działa - nos się prostuje za lekko zadartego robi się coraz prostszy, aczkolwiek uniesiony do góry - czubek nosa mam nadal sztywny, nie ogranicza mi to jednak mimiki JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA! A teraz coś dla Was moje drogie, które martwicie się swoim pooperacyjnym stanem nosa, cytuję: "Nos to operacja dla cierpliwych:) a jak nimi nie są przed operacją to na pewno oczekiwanie na końcowy efekt kształtu nosa, cierpliwości nauczy (...) a więc: pierwsze 6 tygodni nos się krzywi (optycznie), ponieważ puchnie raz z jednej raz z drugiej strony:) najlepiej omijać lustro z daleka 3 miesiące wychodzą wszelkie nierówności (...) 6 miesięcy schodzi opuchlizna z kości- najbardziej widoczne dysproporcje między szerokością czubka a szczupłą kością nosa 9-14 miesięcy nareszcie ładny nos, ale jeszcze nie do końca 2 lata nos w końcu wpasował się do twarzy." Pozdrawia Was Wszystkie bardzo gorąco i trzymam kciuki za te które dzisiaj na stole operacyjnym wylądują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Piela12
Ja też bardzo prosze o wiecej na temat Twojej operacji. Miałaś przeszczepy do nosa zrobione, jeśli tak to skąd - z biodra czy z ucha? Przegrodę też miałaś uszkodzoną? Pozdrawiam Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelaina
Dziękuję za wyczerpujące info :) Koma, a rozmawiałaś z lekarzem o Twoich problemach z tarczycą? Może nie będzie tak źle. Ja też mam termin operacji noska na 13 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha:) Dzieki :) ladnie to wszystko napisalas:) czy usta sie zmniejszaja po operacji? (wrazenie mniejszych ust)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Spain, Ja jestem z nosa zadowolona, ale tak jak pisałam wcześniej ze swojego ogólnego wyglądu jeszcze nie bardzo, ma na to wpływ moja okropna teraz cera, podkrążone chyba podpuchnięte oczy, zadarty nos z przodu jakoś bardziej niż przed operacją ( co mnie najbardziej martwi ) mam nadzieje ze jak zejdzie opuchlizna to sie troche obnizy. No i caly czas ta nienaturalna mimika - usmiech i gorna warga, tak jak pyta Frost - mam wrazenie ze usta nie rozciągają sie naturalnie w uśmiechu przez co sa węższe... Dziwne uczucie. Sam nos i jego kształt jest ok. Szy jeszcze tez mi ie wypadły - hyba dwa - przy czubku nosa. Pozdr, A co ci Wójcicki o tych dziurkach powiedział - powinny się wyrównać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
powinny się wyrównać. ale trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosomak
Hej! Czy możecie mi powiedzieć jak długo po operacji nosa nie można ćwiczyć? Mam na myśli chodzenie po górach, nurkowanie, bieganie.. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
Czy doktor Wójcicki przeprowadza operacje pod pelna narkoza? ja dzis bylam na konsultacjach u doktora i 1 wrzesnia bede miala calkowita korekcje nosa plus jeszcze resekcje skrzydelek. jestem strasznie szczesliwa ale juz sie obawiam tego co bedzie po operacji. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...to o czym Ty rozmawialas z dr na konsultacji??? o pogodzie?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
tak - pod pełną narkozą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
noo... dziękuję Ci za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Nie wiecie czy te badania przed operacją to chyba nie trzeba mowic w jakim celu robimy?pozdrowienia;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola:) jak tam samopoczucie?:) moje ..cudowne:)juz tak chce:) a jak noski juz zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Milka, nie trzeba mówić, tylko musisz się liczyć z wydatkiem rzędu 70zł za te badania. No i na grupę krwi musiałam czekać 3 dni, ale ja mieszkam w małym miasteczku, w Polanicy pewnie robią to na poczekaniu :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Kasieńka dzięki, napisz jak będziesz po już..jak byłam na konsultacjach to lekarz powiedział, że kość nie będzie piłowana..;)..bo jest prosta ale i tak resekcja skrzydełek i skrócanie jeju czy dużo się opuchnieee:( pozdrówka Kasia i wszystkim;))..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Millka, to Ty masz luzik :) Na pewno nosek nie spuchnie tak mocno, prawdopodobnie będzie trochę obolały i tyle. Ja będę mieć całkowitą korekcję nosa, czyli "rozwalanie" kości i układanie od nowa :D, przynajmniej resekcja skrzydełek mnie ominie :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Dziewczyny, mam pytanie, czy dr komóś odmówił wykonania operacji z powodu kiepskich wyników? Dzisiaj właśnie wszystko odebrałam i poza LYM% (45,5 - norma do 40)wszystko jest w normie, ale boję się że doktor odmówi wykonania zabiegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×