Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Marta18tr
20 lipca.. ale Wam fajnie ;) ja 1 wrzesnia i o niczym innym nie mysle. nawet wakacje mnie nie obchodzą, pierwszy raz chce żeby jak najszybciej się skończyly ;D hehe. pozdrowienia dziewczyny i trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Frost dzięki.. ja mialam zółtaczkę po zatruciu lekami jako dziecko.. :-0.....odmiane, te szczep.to na inna chyba C? ile to kosztuje.. Marta to się nie spotkamy..bo ja w połowie IX..:(..ciekawe jak Kasieńka z nosssssemmmm??;)..ja już się bojęęę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ktoś na poczatek lipca
Jak w temacie ... czy jest ktoś na poczatek lipca? Ja mam op. 7 lipca czyli niebawem... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ktoś na poczatek lipca
Jak w temacie ... czy jest ktoś na poczatek lipca? Ja mam op. 7 lipca czyli niebawem... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
a to szczepienie obowiazkowe? bo ja sie w ogole nie szczepilam, i nawet gdybym chciala to chyba juz za pozno... co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola chyba nie jest obowiazkowe... znow pada..caly czerwiec w Lublinie pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka44
Ja się chyba zaszczepię..nie wiecie ile te szczepionki kosztuja..u mnie tez pada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ja mam obowiazkowe szczepienie ,sluzba zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lAYLA*****************
Dziewczyny te szczepienie nie jest obowiązkowe ale chyba warto sie zaszzcepic skoro jest takie zagrożenie no nie..??????????????????????????????????????????? nierzadko się zdarza zarażenie żółtaczką a po co macie sie narazac na tak poważna chorobe skoro można sie zabezpieczyc!!!!!!!!!!!!!! kobiety zaszczepcie sie ja to i tak zrobilam w ostatnim momencie no ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam parę pytań i baardzo proszę o odpowiedź :) 1.Czy po ściągnięciu gipsu mogę czyścić nos (z zewnątrz) jakimś tonikiem np. zwężającym pory czy tam przeciw wypryskom, a potem stosować krem o podobnych właściwościach? 2. Czy mogę używać podkładu lub pudru parę dni po ściągnięciu gipsu? 3. Po jakim czasie mozna \"normalnie\" myć twarz? 4. Czy Linomag mozna stosować wewnętrznie czyli do nosa na szwy i jak długo stosować go na nos? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Meggi 15lp: Po sciągnięciu gipsu mozesz używac toniku i kremu, nie mniej oczyszczanie nosa jest dosc skomplikowane gdyz mnie osobiscie bardzo nos bolał i kazde dotknięcie powodowało cierpniecie skory :( - Puder tez mozna nakładac - tylko jest problem z jego zmyciem, bo trzeba mocniej nos potrzec a on jak pisałam "niezle" boli ... Twarz do dzisiaj (operacje miałam 18.05) myję delikatnie tonikiem i gąbeczką - trudno to nazwac "normalnym" myciem twarzy ;) - Linomag mozna stosowac i do nosa i na szwy i rowniez stosuje go do dzisiaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Fiolka, a jak Twoj nos? Coraz ladniejszy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Oli_B, No podobno ładniejszy, wszystkie osoby które mnie widziały twierdzą, ze ujelo mi ładnych kilka lat przez ten nwy nos ;) No to juz jest dobry objaw .... Faktycznie zmienia sie i twarz i nos - wszystko zaczyna wracac do normy - mimika tez ( jeszcze nie całkiem ale coraz lepiej ) szwy w nosie jeszcze siedzą (troche długo jak na moj gust) ale jestem juz zadowolona :) .Na nosie zrobił mi sie w miejscu mojego"strego"garba, nowy malutki garbek ( ktorego wczesniej nie bylo) a teraz zrobil sie juz dromader dwugarbny bo wyczowam jakby dwa malenkie garbki. Z prawego profilu nawet troche widać (tz ja to widze bo inni nie;) a z lewej nie widac ale wyczowam w dotyku. Mam oczywiscie nadzieje z to tylko zaczela sie opuchlizna w czesci kostnej zgodnie z tym co mowil Dr Wojcicki :) Czekam wiec cierpliwie dalej, chociaz efekt jest juz fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Dortki i Spain, Dziewczyny, a jak wasze noski - tez wam jakies garbki wyrastaja czy tylko ja mam jakiegos dromadera ;) Jak wasze noski i co ze szwami ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola hej:) zaczynasz juz cos lykac? aescin np? ja wlasnie sie zastanawiam czy to jzu pora. coraz blizej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej hej!! Ja łykam immuline i rutinoscorbin codziennie, aescin tez mam, ale nie wiedzialam, czy to przed czy operacja sie bierze. Ale w takim razie od jutra zaczynam tez z aescinem. Mam jeszcze inne lekartwa ale je zaczne brac dopiero 2 tygodnie przed :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a jakie to lekarstwa? 2 tyg przed...to i ja zaczne brac..ja tylko slyszalam o aescin ,rutinoskornin,calium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Ja wapna nie biore. Ale chyba zaczne skoro mowisz ze Ty bierzesz. Ja jeszcze kupilam HEVIRAN, zeby mi opryszczka nie wyskoczyla. Z tego forum to wyczytalam :) Kurcze boje sie... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma operacje w okolicach 7
kto ma operacje w okolicach 7 lipca? jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ile kosztuje operacja u doktora? chodzi mi o wyprostowanie przegrody usuniecie garba i zmniejszenie troche czubka nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze cena zabiegu wzrosla ,ale o ile?? to wie tylko dr. poprzednia cena to 7000 plus 500 zl jak resekcja skrzydelek. pozdrawiam ja mam zabieg 20 lipca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla*************************
Czesc Wam jestem 2 miesiace po operacji i nareszcie mam ładny nosek;8 jest jeszcze opuchniety w czesci chrzestnej i to strasznie a czubek wydaje sie taki smieszny bo te czucie jest w nim takie dziwne jak zobaczylam ostatnio zdjecia sprzedoperacji to za nic w świecie nie chcialabym tamtego nosa;) moj jest zadarty tylko troche za szeroki ale mam nadzieje ze to w dużej mierze opuchlizna boli na zmiane pogody w czesci kostnej lewy profil jest ładniejszy od prawego jednak ten nos sie strasznie zmienia a ja w to nie wierzylam z dnia na dzien jest inny;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Dzieki Layla, takie wiadomosci lubie czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta18tr
do Olc: ja bede miala calkowita korekte nosa tj. 7500 zł plus resekcja skrzydełek 500 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej Frost, to jest Bystrzycka 47 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja za tydzień
idę pod nóż a jeśli chodzi o trafienie do pensjonatu Oliwia to jesli któraś z Was przybywa do Polanicy autobusem lub pociągiem to Pan Michał zawsze wyjeżdża po taka osobę , trzeba tylko ustalić o której będzie się na miejscu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×