Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość ego13
cześć dziewczyny, dzięki Wam i temu forum udało mi sie i wreszcie mam wstępnie ustalony termin operacji :) nigdy nie przypuszczałam ze bede sie cieszyć kiedykolwiek z tego że mam mieć operacje :) ale w tej sytuacji Wy napewno rozumiecie :) Pozdrawiam serdecznie i dzieki za wszystkie rady i informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Ego Zobaczysz dopiero po operacji, jak będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ego13
Margo napewno bede :) teraz jak już mam termin to nie bede sie mogła doczekać, bo to jednak pare miesiecy ale mam nadzieje ze szybko minie :) i w nastepne wakacje bede wreszcie wyglądać inaczej :) o czym marze od bardzo dawna :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ego13_ola1818
ja jeszcze terminu nie mam ale jesli mozesz napisz mi prosze na kiedy sa pierwsze wolne terminy u doktora. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa 79
próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa 79
Witam serdecznie, też jestem bardzo ciekawa odnośnie terminów operacji.. proszę piszcie dziewczyny co tam u WAs...??? Ola1818 jak po konsultacji, masz już termin? Muszę przyznać że całkiem niechcący weszłam na to forum...i proszę tak nagle poprostu zdecydowałam że w koncu czas na korekcje mojego nosa:))) ale coś nudno się tu ostatnio zrobiło, a ja mam taki mętlik w głowie! Agasa co u Ciebie? itd. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ego13
Cześć Ola wiesz co ja mam termin na poczatku lutego ale z tego względu ze nie moge w styczniu (sesja na uczelni), sama zaproponowałam ten termin Doktorowi, być moze jest jeszcze szansa na styczeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Dziewczyny, mogę powiedzieć, że jedynie żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Nie miałam jakiegoś wielkiego nosa, ale kompleks był. Głównie chodzi o profil. Teraz nie martwię się, że ktoś patrzy na mój profil. To rewelacyjne uczucie! Za kilka dni mija miesiąc po operacji i nosek nabiera coraz ładniejszych kształtów, aczkolwiek jest cały czas spuchnięty. Myślę, że faktycznie dopiero po trzech miesiącach jest zupełnie ok. Czekam wytrwale, a za Was trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ego 13
Margo fajnie ze jesteś, super ze jestes zadowolona :) dzieki takim osobom jak Ty na tym forum sama sie w końcu zdecydowałam i mam nadzieje ze nie będe tego żałować :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilopka
cześć, chciałabym zrobić sobie operację noska (korekta przegrody+garbek). Rozumiem, ze dr Wójcicki jest bardzo chwalony i chyba zdecyduję sie na niego, chciałabym się tylko dowiedzieć, czy ktoś z was wie, ile może on za tę operację wziąć i jak to jest, że niektórzy robią sobie nosek na kasę chorych...? proszę o info, piszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Operacja nosa w tej chwili kosztuje 6.500,00 zł plus ewentualnie resekcja skrzydełek dodatkowo 500,00 zł. Jeśli chodzi o operację na kasę chorych to nie mam pojęcia. Może dałoby się zrobić przegrodę? O tym to już trzeba rozmawiać z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilopka
rozumiem... z drugiej strony to dziwne, ze jest ogólna cena na wyszstkie operacje, chodzi mi tu o rhinoplastykę. Myślałam, że i tak cena jest zależna od indywidualnych czynników, znaczy się od tego, jak wiele trzeba u pacjentki zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Cena 6.500 dotyczy w zasadzie prawie pełnej korekty (czyli garb, ścięcie kości po bokach - zwężenie i skrócenie nosa w częśco chrzęstnej). Myślę, że chodzi nie o to, ile musi pościnać (jaką ilość), a bardziej istotne jest to, że we wszystkie te miejsca musi się dostać. To tak na logikę...., bo faktycznie nos nosowi nie równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilopka
no tak, dzięki za odpowiedź:D jakie są w tej chwili terminy do Wójcickiego? długo się czeka? chcę się zapisać na zabieg tak mniej więcej na styczeń/luty i zastanawiam się, kiedy to muszę zrobić, żeby zdążyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do antilopka ego13
Antilopka ja zapisywałam sie na operacje w tamtym tyg i mam wstępnie termin ustalony na poczatek lutego, może jak dobrze pójdzie to sie spotkamy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, też czekam na odpowiedź doktora odnośnie terminu, narazie posłałam zdjęcia i oczekuje dalszych instrukcji...pewnie w środę będę dzwonic do kliniki - zobaczymy z jakim skutkiem? czy Wy dziewczyny dodzwoniłyście się bez problemu? i czy powinnam dzwonić bo w zasadzie odpowiedzi jeszcze nie mam? pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kawa 79 ego13
ja tez wysłałm dr zdjecia On odpisał mi na maila, i później w ten sposób napisał mi o tym co trzeba zrobić ( odnośnie nosa :)), ustalił termin operacji i podał mi termin kiedy mam do niego zadzwonić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilopka
no a ja nie wiem ,czy jednak nie zdecyduję się dopiero na marzec... sprawy mi sie komplikują i mogę się wcześniej nie wyrobic:/ a słuchajcie, gdzieś wyczytałam, że po operacji nei można się przez jakiś czas opalać... Czy słyszeliście coś o tym? przez jak długi czas nie mozna wystawiać twarzy na słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Po operacji wiele rzeczy nie można robić. Nie można się opalać - 2 miesiące, dźwigać, uprawiać sportu, pić alkoholu, nosić okularów i generalnie uważać, bo nos jest bardzo plastyczny, min. pierwsze cztery tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilopka
jakto? naprawdę nie można pić alkoholu? nawet piwka? jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy z lekarzem podpisujemy jakąś umowę wiązącą w kwesti terminu i odbycia się operacji? bardzo mnie to nurtuje bo przecież za pół roku to się może wiele zdarzyć!! no i co jak się coś nie uda?? (Boże miej nas w swojej opiece:) do ego13 co miałaś na myśli odnośnie \"co trzeba zrobić z nosem\" wedle zaleceń doktora? pzdr.Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ego18 to moze w takim razie My się zobaczymy w Polanicy? ech..chciałabym miec to już za soba:) jedna rzecz jeszcze jest nie omówiona, chodzi mi o to żeby ktoś juz po operacji wypowiedział się na temat bólu gardła po zabiegu....czy raczej w przypadku dr Wójcickiego i jego personelu nie dochodzi do "uszkodzeń" gardła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kawa ego 13
chodziło mi o to ze dr mi napisał ze trzeba sciać garbek, skrócić itp, podał mi cene i kazał zadzwonić w sierpniu ale termin mi zarezerwował . wiesz ja tez chciałabym mieć to juz za soba, moze rzeczywiście sie spotkamy daj znac kiedy TY juz bedziesz zanała termin OK Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok fajnie że jesteś:) aaaa to juz rozumiem, też dostałam takiego emalia od niego i teraz własnie czekam na termin i telefon dość ciężko mi jest bo zdecydowałam się nagle na taki zabieg.. a i mąż neguje tę decyzje - twierdząc że jemu mój nos się podoba..hihihi(śmieszne) i że to dużo kasy...rozumiesz? A jak to jest u Ciebie, jeśli moge zapytać? pzdr.serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jesteście w 100% pewni/e dr Wójcickiego? czy ktoś znalazł jakieś negatywne opinie o tym lekarzu? w necie same pozytywy:) mam nadzieje że tak jest naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kawa 79 ego13
chyba Cie rozumiem ja od dawna bardzo chciałam zmienić mój nos ale tak ostatecznie zdecydowałam sie gdy trafiłam na to forum :) nie ukrywam ze troche sie boje ale z drugiej strony bardzo mi zależy, mam nadzieje ze po tej operacji zmienie nastawienie do samej siebie bo nie ukrywam ze dla mnie jest to duuuży kompleks i mam przez to bardzo niską samoocene :( chociaż z drugiej str wiem ze wygląd nie jest najwazniejszy, ale potrafi dodać pewności siebie a przez to zmienic życie w tym wypadku na lepsze:) jeżeli chodzi o koszty to rzeczywiscie nie są małe, w mojej sytuacji pokryje je ojciec(studentka :) ) który uważa tak jak Twój mąż ze nos jest OK :) ale wszyscy którzy nas kochaja tak mówią , mam ogromna nadzieje ze sie spotkamy w Polanicy :) Pozdarawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ego13 widzę że mamy ze sobą wiele wspólnego... też to forum skłoniło mnie do decyzji o korekcji i w zasadzie do wyboru lekarza:) a na temat kompleksu dużego nosa to lepiej nie będę mówić bo nie chcę się znowu dołować:( i mam wielką nadzieję że za te pare m-cy bedziemy szczęśliwe i otwarte na świat... no i ze sie spotkamy tam na miejscu ego:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie odpisuje na moje wcześniejsze zapytania:( czy podpisujemy z lekarzem jakaś umowe? czy przed operacją można się jeszcze wycofać, do kiedy można to zrobić? (np. z przyczyn losowych itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego13
do kawa 79 rzeczywiście mamy chyba troche wspólnego :) , też mam nadzieje ze niedługo cos sie zmieni i bedzie lepiej, czekam na info odnośnie terminu Twojej operacji :) byłoby super jakbysmy sie tam spotkały :) jeżeli chodzi o Twoje pyt to niestety nie znam odp ale licze że wypowiedza sie jakieś dziewczyny które są już po pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Dziewczyny! Alkoholu nie można pić krótko, ok. dwa tygodnie po zdjęciu gipsu. Chodzi o ewentualne krwotoki. Nie podpisuje się żadnej umowy, nie słyszałam o tym, ale możecie pewnie zapytać. Wszystko jest na poziomie, lekarz jest poważnym człowiekiem i myślę, że nie robiłby żadnych jaj, bo zależy mu na opinii. Z terminu możesz na pewno zwyczajnie zrezygnować. On ma tyle chętnych, że kogoś sobie wrzuci na twoje miejsce. Jeśli chodzi o udaną operację czy też nie, to wchodzą dwie ewentualności. Pierwsza, że nie będziesz zadowolona z nowego nosa - to już ryzyko (choć uważam, że robi tyle tych opreacji, że potrafi doskonale dopasować nosy), druga - jakieś powikłania - wiadomo, że wtedy reagują i nie zostawią cię z tym problemem. W tym samym czasie, kiedy byłam na operacji była też laska, której kość narosła po operacji w nadmiarze. Nie było to z jej winy(ani z winy lekarza), więc miała poprawkę za darmo. Teraz strona psychiczna. Jeśli macie kompleksy, nie wahajcie się. Widzę to po sobie. Niesamowita ulga i jakby nowe podejście do życia, bez kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×