Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość michela23
millka>>>>>>>>>ile placisz za korekte czesci chrzestnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
APEL DO WSZYTKICH FORUMOWICZEK Jestem 3 miesiace od operacji nosa u dr. W. idac na oper. tylko troszke sie bałam, majac swiadomosc ze wybieram sie do jednego z najlepszych chirurgow plastycznych w Polsce. jakze wielkie, było moje rozczarowanie ,po tym co zobaczyłam w krotkim czasie po zdjeciu gipsu z nosa-bulwiasta czesc chrzestna i asymetria skrzydełek. uzbroiłam sie w cierpliwosc. teraz po trzech miesiacach nos sporo opadl, wydluzył sie i bardzo skreca-jest coraz brzydszy.nie mam opuchlizny, jestem pewna na 100 %,nie moge tego zniesc i chcac nie chcac czeka mnie poprawka:( . nie moge z tym zyc, przeciaz tez liczylam ,jak kazdy, na piekny nos. Mimo tego wszystkiego ze przechodze traume psychiczna :(jednak nadal twierdze ze dr Wojcicki jest jednym z najlepszych , bo widzialam ostatnio sliczne noski zrobione przez niego, doktor potrafi,oczywiscie widziałam tez kilka porazek- ja jestem jedna z nich.(chyba ze anestazjolog mnie operowała :)) przykro mi ze na mnie trafiło:(pisze to poniewaz taka rzecz moze sie kazdej z was przydazyc i o tym tez trzeba pamietac.Licze jednak na to ,z oczywistych powodow ,i mam jeszcze nadzieje ze nos zostanie poprawiony na taki sliczny nosek jak inne, udane noski spod skalpela dr, czego wam i sobie serdecznie zycze :).bede sledziła forum ale odezwe sie dopiero jak juz bede po poprawce.to na tyle.pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michela23
Dziewczyny powiedzcie mi czy moj nos kwalifikuje sie do calosciowej rekonstrukcji; tj. czesci kostnej i chrzestnej, czy tylko czesci chrzestnej?Z profilu jest prosty bez zadnego garbka jedynie koncowka nosa jest chyba troche za nisko,moj nos szpeci czesc ruchoma-chrzestna,jest taka siodelkowata,szeroka.Tak sobie mysle,ze moj nos jest chyba trudnym przypadkiem,bo z dlugim czy z garbatym zawsze mozna wszystko zrobic,a siodelkowy jest chyba trudny do wymodelowania.Ponizej zamieszczam moje zdjecia ale ich jakosc nie jest najlepsza,gdyz robione sa z kamerki. http://img218.imageshack.us/img218/739/profillewy.jpg http://img81.imageshack.us/img81/4604/profilprawy.jpg http://img218.imageshack.us/img218/2554/przodv.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagaraaaa
do Dorotki kiedy czytam Twoją wypowiedz to tak jakbym słyszała siebie sprzed 5 miesięcy, resztą na forum Łątkowskiego jest taki wpis, też dedykowany do wszystkich. To mija Dorotko. I ta trauma też minie. Ja już jestem 8 miesięcy po operacji i jest OK. Ten nosek też się jeszcze ułoży, zobaczysz to dopiero 3 miesiące. Pozdrawiam serdecznie. zobaczysz będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: michela23 Najlepiej jak wyslesz te zdjecia emailem do doktora tak jak ja to zrobilam, On dokładnie opisze co i jak:) do dziewczyn ktore sa juz po operacji: -czy przed operacja brałyscie np rutnioscorbin badz inne tabletki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michela23
Obawiam sie, ze moj przypadek jest tak trudny, ze bede musia wstawic sie na konsultacje osobiscie, a nie mieszkam w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka 2 tyg przed zabiegiem zaczelam lykac aescic 3x2tab,pilam calcium i rutino chyba tez lykalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birca- a będzie cie interesowało inne miejsce niz te co zaproponuje dr.W.Jest wiele możliwości tańszych od tej co proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam sobie___
a powiedzcie mi dziewczyny czy po takiej operacji ten nos boli? bo przeciez byl lamany, to chyb bedzie bolal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej noski nos nie boli wogole po zabiegu (przynajmniej mnie nie bolal) jest dyskomfort w oddychaniu,ale to ta sie przezyc:) Jestem 35 dni po zabiegu. W koncu zaczela zlazic z boku noska opuchlizna,bardzo powoli ale cos ruszylo. Czubek jeszcze opuchniety,ale nie panikuje..cierpliwie czekam. Wczoraj obcielam wlosy na chlopczyce:) nawet sie sobie podobam.:) mialam zapuszczac wlosy..ale...wez badz madry i zrozum kobiete:) ..na dodatek kobiete z nowym noskiem:) chyba sie w pracy podoba moj nonio:) Pozdrawiam Was kochane i caluje:) Edytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
cześć dziewczyny:) miałam operację u doktora Łątkowskiego i miałam tam wszystko robione, tzn. prostowanie noska, przegrodę i piłowanie garbka:) z tego jestem zadowolona, tylko jedynym niezadowoleniem jest moja długość noska i zbyt szerokie skrzydełka...mam mieć poprawki w części chrzęstnej, ale słyszałam, że doktor Ł. nie radzi sobie z tym:( jaką macie opinię na temat doktora Wójcickiego i jaki jest koszt zabiegu noska w części chrzęstnej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktos na tym forum, kto ma zabieg u doktorka ok 7 wrzesnia! Doktor dzisiaj dal mi termin na 7 wrzesnia, juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Jestem 43 dni po zabiegu..nonio z kazdym dniej smukleje..powolutku opuchlizna schodzi,przez co robi sie naprawde piekny:) calkowicie drozny,spie juz z zamknieta buzia:) skora na nosie tez jzu sie poprawila...juz jest gladka...szwy chyba powylazily:) czubek wydaje mi sie ze jest jeszcze troche opuchniety,ale juz go czuje pod palcami:) jako moj nos:) a nie cos przyklejonego. a ja Wasze noski kobitki?:) juz nie pamietam tamtego nochala... caluje Edytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka, no to do zobaczenia. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie tak jak trzeba i wyjdziemy z pensjonatu bardzo szczesliwe. A propo, zatrzymujesz sie w Oliwii, czy w Vital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja bylam w Oliwi..polecam ...do parku centrum POlanicy jest blizej...do Vital jest pod gorke;) Zobaczycie jakie bedziecie zadowolone...to takie kolonie...bedziecie sie smiac,opowiadac babskie sprawy..fajnie spedzicie czas.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLu ...Avelaine...dziewczyny co z Wami?:) jak Noski..odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dzwonilam do pensjonatu, i zatrzymuje sie w Olivi :) Pytańko do dziewczyn ktore tam byly: -ile dni trzeba tam byc tak mniej wiecej?? a i jeszcze co polecacie na opuchlizna???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli w poniedzialek bedziesz miala zabieg to wyjdziesz we wtorek .po 4 dniach jest zmieniany gips. My na opuchlizne zimny borasol stosowalysmy a na siniaki masc z arniki. Dobrze bedzie ,bedziecie zdziwione ze to nic nie boli:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam powazny problem.operacje mam na 14 grudnia i chciała bym sie z kimś zamienić na inny termin.czekam na propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleopatre
Cześć wszystkim Jestem w trakcie podejmowania decyzji o operacji nosa u pana doktora Wójcickiego. 10 lat temu zwątpiłam i zrezygnowałam z operacji nosa. Jednak mam już dość mojego garbatego nochala. Jak nie teraz to kiedy..przecież nie zrobie operacji do grobu sobie ...strasznie się wacham, bo chcąc nie chcąc to jednak moja buzia i jakoś na powodzenie u płci przeciwnej nigdy nie narzekałam. Jak wiadomo rodzina i przyjaciele ,a już nie wspomnę o mężu, są przeciwni.. Wiadomo zmieniamy naturę...a może lepiej być oryginalną i mieć garbka niż być jedną z wielu podobnych. Jak wy siebie odbieracie z przed i po operacji? Proszę jak możecie podeślijcie mi fotki przed i po operacji. Może to pomoże mi podjąć tak ważną decyzję.. mail cleopathre małpa gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zalgwac sie na beauty polska...tam jest galeria dr Wójcickiego...sporo zdjec i innyc lekarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej dziewczyny! :) Ja miałam operację 20.07. Nosek mi się w sumie bardzo zmienił od zdjęcia gipsu, chociaż ja tych zmian z dnia na dzień nie widziałam. Dopiero gdy porównuje zdjęcia mojego nosa zaraz po zdjęciu gipsu a dziś to widać dużą różnice. Ogólnie jestem zadowolona. Z profilu nos nie jest ani za mały ani za duży, z przodu też jest prosty na czym mi najbardziej zależało, bo wcześniej miałam lekko skrzywiony w prawą stronę. Jedyne co, to dziurki mam nierówne ale to mi nie przeszkadza, bo przecież nikt mnie nie ogląda z dołu do góry. O dziwo nikt z moich znajomych nie zauważył zmiany, ale w sumie to miło wiedzieć, że nikt nie patrzył wcześniej na mój nos, tak jak ja to sobie ciągle wmawiałam :) W październiku znowu studia i wtedy zobaczymy czy koledzy z roku coś zauważą :) Ja się sobie podobam i byłabym bardzo zła na siebie gdybym ze strachu zrezygnowała. Ostatecznie dopiero po roku od operacji widać końcowy efekt ale ja mam wielką nadzieję, że już sie nic nie zmieni i, że kość bardzo dobrze mi się zrośnie. Nos w ogóle nie boli i ja nigdy nie miałam uczucia jakby był przyszywany, ja go zawsze czułam w dotyku. Poza tym wiele dziewczyn mówiło, że ma problemy z cerą po operacji, to ja ich w ogóle nie miałam. Po 3-4 dniach od operacji skóra była już gładka na twarzy i na nosie. Nos smaruje kremem Nivea light, bo się ławo wchłania a przecież nie moge tego nosa za mocno dotykać. Poza tym codziennie czyszczę nos solą fizjologiczną. Pozdrawiam was dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaShow
ElaShow cześć dziewczyny mam powazny problem.operacje mam na 15 października i chciałbym bym sie z kimś zamienić na inny termin.czekam na propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskop
czesc ja mam na 17 grudnia, pasuje Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopathre
Ja jeszcze nie mam terminu, ale jak doktor mi wyznaczy to dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birca
Lalunia sorki nie odzywalam sie bo nie nie bylo. Wiesz wolalabym taniej ale z tego co wiem w Oliwi jest dosc dobra opieka i sa juz przyzwyczajeni do dziewczyn po operacji. Tam tez zdaje sie przychodzi pielegniarka czy jakos tak wiec wydaje mi sie, ze ta Oliwia ma sens. Ale nie zastanawialam sie jeszcze tak na 100%. Narazie mi wyszly wyniki pod gorke i musze je poprawiac zeby sie na operacje w ogole dostac :) Trzymac kciuki poprosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
Hej dziewczyny ja mam operacje u dr Wójcickiego na 12 października może ktoś tez ma w tym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×