Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Kasieńka Dziękuję za odpowiedz, nie chciałabym ewentualnie cały lipiec siedzieć w domu, bo ja tak bardzo lubię lato:) Powiem Ci, że Twój nosek jest taki jaki i ja bym chciała mieć, ciekawe tylko co dr Wójcicki na to:) Zastanawiałam się też,czy nie pokazać mu zdjęcia jakiegoś przykładowego nosa, nie wiem np Angeliny Jolie, tylko nie wiem czy się nie zdenerwuje o to:x Ciężko zdać mi się całkowice nie jego gust, bo jak nie trafi w moje oczekiwania to będę miała do niego pretensje do końca życia, a ja nie lubię niedomówień. Pozdrawiam. Mansueta Mam nadzieję, że uda nam się wcisnąć na sierpień, może i jakoś tak podobnie hihi, zawsze to raźniej co nie:) Więc kiedy ustalisz z nim termin? Ja jutro napiszę do niego maila. Masz jakąś koncepcję co do swojego noska, czy zdajesz się na dr?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geraldia Na tej galerii otwartej jest tylko jedno zdjęcie, jeśli chodzi i dzielo dr Wójcickiego, ale w postach znalazłam parę dodatkowych (3 dziewczyny), oraz dostałam na maila od sympatycznych osóbek z tego forum. Poproś może i Tobie ktoś wyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
fredzia05 Ja całkowicie zdałam się na intuicję doktora i jak sama widziałaś dobrze zrobiłam :) Raczej nie radzę pokazywać zdjęć bo na pewno się zdenerwuje. Przed operacją będzie pytał co Ty byś chciała z tym noskiem zrobić, więc wtedy możesz mu dokładnie ze wszystkimi szczegółami powiedzieć o co Ci chodzi a dr powie czy to jest możliwe do wykonania. Ja powiedziałam tylko, żeby mi zrobił nos na środku twarzy (miałam przesunięty cały w lewo) i żebym wyglądała jak kobieta a nie jak Baba Jaga ... i zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka Właśnie też mi się wydawało, że jak wyskoczę ze zdjęciem to sie dr zdenerwuje. Powiem mu że chcę taki jak Twój:] W końcu to jego dzieło. Jest dla mnie wzorem, taki nosek w wykonaniu dr Wójcickiego widziałam tylko jeszcze u jednej dziewczyny z innego forum - PIĘKNY!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia hej ;) umówiłam się na zabieg 2 sierpnia. chciałam pozniej tak koło 20 ale nie dało rady ;/ bo doktor powiedział że jak bym chciała poźniej to najwyżej październik albo listopad, to juz wogóle odpada. no to zgodziłam się na ten 2.08. ale są jeszcze miejsca na lipiec, także Fredzia możesz sie umawiac ;)* jak by Ci się udało tak pod koniec lipca jakos to pewnie byśmy się spotkały ;)*A ja dlatego chciałam tak poźniej w sierpniu bo jadę do pracy do Niemiec w lipcu i bede musiała sobie skrócic tam pobyt jednak.. A jeśli chodzi o koncepcje to na pewno postaram sie opisac to jakos słowami jak Kasienka ;) jak na dzien dzisiajeszy to znalazłam na forum Beauty takie dwa zdjecia dziewczyn i chyba je wydrukuje i zabiorę ze sobą ;) są oba w miare podobne ;) wole wziąść i pokazać żebyśmy sie jakos porozumieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakot12
margarettt86 hey super juz sie cieszę:) i boję zarazem ( nie nie Ciebie ha ha ale operacji) ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, że jakoś to pójdzie.. oby.. Wkońcu moge powiedzieć że długie lata czekałam aby ten paskudny nochal poprawić. I oby sie udało.. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady Fredzia i Manuseta poszukam ja tez pare fotek dostalam od frost i kasienki22.06 oraz cleopathre sliczne nosski kolosalna zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniakot.. niom tez sie ciesze, moze akurat forumowiczkom bedzie latwiej razem przetrwac hehe niooo ostatnio mi sie jakos zapomnialo o tej operacji i musze pedem sie zaszczepic :// hmm a bedziesz sama czy z kims w oliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakot12
margarettt86 hey no własnie zapomnialo mi się o szczepieniu!! ups:) ale w lodówce siedzi, więc nie jest źle tylko sie zaszczepić.. W Oliwi będe sama:( a może to i dobrze bo nikt nie będzie musiał mnie oglądać po zabiegu ha ha... Poza tym mąż sie dopiero wczoraj dowiedział o wszystkim i obrażony powiedział że do Polski ze mną nie leci ha ha:) margarettt86 Ty tez sama czy z kims? Jeszcze dodam hm? moze się mylę ale kurcze 90 zł za dobe w Oliwii to troszkę dużo.. A co Wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez bede sama chcoiaz sie zastanawiam czy pod koniec na 2 lub 3 dni meza z synkiem nie sprowadzic.tu dziewczyny pisaly ze sa niedaleko oliwi tanie pokoje.kurcze e nie wyobrazam sobie zostawic 2- latka na dzien dzisiejszy ale zobaczymy..hmmdobrzez ze wogole powiedzialas mezowi o tym:) nio a gdzie wy to emigraji jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakot12
margarettt86 no wlasnie ja też mam problem, przylatuje do Polski z córką. 11 maja mam zabieg a ona 12 kończy 3 latka i kurcze zostawie ją samą u rodziców (w sumie nie samą bo będzie tam jeszcze syn mojej siostry w podobnym wieku). No cóz nie mam wyjścia, chyba że męża jeszcze zdołam namówić... :) Planuje przylot 2 dni przed zabiegiem i do tego na chybcika zrobic wszystkie badania, bo tutaj kurcze za wszystko musialabym zaplacic okolo 120 euro!!(stolica Irlandii) Wiec mam nadzieje ze sie uda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a widzisz ja siedzialam 1,5r w dublinie ale zjechalismy... troche nie to forum ale... moze pogadamy juz na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniakot12 Dziewczyny pisały że jest taniej w pensjonacie, mniej niż 90 zł. Taką cene tez mi doktor podał, jak do niego napisałam email. Pozwolę sobie zacytować Kasieńki wypowiedz ;) : "Kasieńka 22.06 Mi też doktor podawał cenę 90zł za dobę ale jak zadzwoniłam do pensjonatu, to okazało się, że cena to 60zł. Osoba towarzysząca płaci jeszcze mniej, z tego co pamiętam to chyba 35zł. Wiem, że doktorowi nie bardzo podobają się pomysły żeby nocować w innym miejscu, albo wracać do domu. podejrzewam, że ma w tym tez swój udział ale w Oliwii jest naprawdę super, Pani Wiesia jest pielęgniarką, więc opieka jest na najwyższym poziomie (czyszczenie noska, zmiana opatrunków itd.) " i Zosienki post: "Zosienka84: Jeśli chodzi o koszty pobytu to za 2 osoby za 8 nocy zapłaciłam 800 zł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
same majtuchy :) Dostaniesz super sexi piżamkę do ubrania na stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakot12
margarettt86 No dokładnie pogadamy o wszystkim na miejscu:) No właśnie Mansueta mi doktor tez podał tą cenę - 90 zł. Ale jak taniej to jak najbardziej, juz się cieszę bo jak by nie było 90 a 60 to różnica..:) Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak to jest? Czy wy przyjezdzacie do Polanicy w dzien zabiegu- idac od razu na zabieg? Czy wczesniej do pensjonatu i pozniej z pensionatu na zabieg? Jak to w ogole jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
nocleg z opieka piel. kosztuje 60zł a osoba tow. 40zł. w pensjonacie macie byc do godz 13 w dzien zabiegu. z pensjonatu was zapwioza i potem przywioza, takze nie ma sie czym martwic. tak samo z jedzeniem jesli jestescie same wszystko wam kupia i pod nos (nowy nos:))) podstawia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
zabiegi sa o 15 i 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakot12
hehehe8 dziekuję bardzo za odpowiedź, nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś:) bo chyba najbardziej sie obawiałam tego tzw. początku tam, tej bezradności żę nie będe wiedziała co zrobić i gdzie się udać:) Ale teraz juz wiem co i jak więc myśle że będzie ok:) hehehe8 ty, jak myślę (może udzielałaś się na forum wcześniej, ale wybacz nie miałam poprostu czasu przeczytać wszytskiego, ze względu na to że w sumie caly czas siedze w pracy) juz po zabiegu. Czy jakoś specjalnie przygotowywałaś sie do tego zabiegu? Dzięki raz jeszcze za odpowiedź, pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
hehehe8 - to mezczyzna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
maniakot 12 Wszystkie badania mozesz zrobic w dzien zabiegu z samego rana. Pan Michal Cie zawiezie na badanie a pozniej odbierze wyniki. Cena oczywiscie bez porownania z angielska czy irlandzka, nie zawracaj sobie zatem tylka robieniem badan w Irlandii. Cena za osobe nie jest 90 zl, za pokoj placi sie 100 zl. Ja bylam z bratem i za 10 nocy zaplacilam 1000 zl. Mysle, ze za jedna osobe (ta, ktora ma operacje) placi sie 60 zl, a osoba towarzyszaca mniej. Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakot12
ojej, jesli tak to bardzo przepraszam, mój błąd.. poprostu nie miałam czasu przeczytac całego forum.. ups zawaliłam, wiec nie zostaje mi nic innego jak przeczytac wszytko od początku:) Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakot12
dziewczyny - dziękuje za odpowiedź, pozdrawim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
maniakot 12 Nie ma za co. Ja tez kiedys potrzebowalam informacji.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny...." a czy to prawda że pan dr to raczej nie bierze pod uwagę czego pacjent oczekuje? nie mozna mu przedstawić swojej oczekiwanej wizji? to mnie trochę niepokoi :( ja nie mam zamiaru przywozić gazetek z celebrytami itd.. tylko mam poprostu upatrzone zdjęcie noska pewnej dziewczyny którą własnie pan doktor operował i chciałabym mu je poprostu pokazac. Co o tym sądzisz? jak to było u Ciebie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
Cześc wszystkim!! Kto mi powie kiedy płaci się doktorowi? przed czy po zabiegu? To samo w przypadku pensjonatu??? Nie wyobrażam sobie jechac taki kawał drogi z taką kasą :// P.S. ma ktoś termin na 15 marca ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×