Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natasza711

Jakie polecacie skuteczne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
Ja odchudzam sie z be slim 3, oprocz tabletek zawiera opis cwiczen i diety, w polaczeniu faktycznie chudne i czuje sie coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to suplement który stosuje od miesiąca czasu. Na razie spadek wagi mam 9kg. Jest to dla mnie rezultat który jest bardzo zadowalający. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkich tabletek jakie brałam to Foreverslim na ich tle na prawdę wypada bardzo dobrze.Może dla innych spdek wagi o 4 kg miesięcznie to nie za dużo ale dla mnie to całkiem niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlokus
Moim zdaniem dobrze pomyślanym środkiem jest Foreverslim. Najpierw używała tego moja sąsiadka, a teraz ja zainwestowałam. Nie jest to najtańszy preparat, ale najważniejsze, że działa. Wpływa na apetyt, który jest zmniejszony, a po drugie pozytywnie oddziałuje na przemianę materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na kuracji ze slimcea teraz. Świetnie działa. Mimo że nie zdążyłem na te wakacje to po powrocie jak siebie zobaczyłam musiałam coś zrobić. Zamówiłam slimcea i już walczę o spadek wagi. Polecam slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie. Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dochodząc do granic internetu natknęłam się na notkę na jednym blogu o dietach DNA O.o https://poradnikzdrowegomyslenia.wordpress.com/2015/09/07/dr-gen/ Próbowałam coś o tym więcej poczytać, ale nic konkretnego w sieci nie ma, a po angielsku to taki bełkot, że nie można zrozumieć. Czy ktoś może wie coś konkretnego o takich badaniach? Czy to działa, jak działa i w ogóle będę wdzięczna za jakieś informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Slimcea i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w cudowne suplementy a jedynie w to, że wspomagają odchudzanie. Ja stosowałam już kilka różnych, zawsze naturalnych i kupowanych w aptece. Teraz mam Be Slim 3 ktory wspomaga do pracy moj leniwy metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam slimcea na blokadę apetytu oraz przyśpieszenie przemiany materii. Te połączenie dało mi rezultat 12kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i diete dukana i south beach i kopenhaska, ale wtedy zawsze zle sie czulam, przede wszystkim miałam straszne bole glowy i zoladka, dopiero teraz kiedy prowadze zdrowa diete, nie glodze sie, jem czesto a mniej a przede wszystkim zdrowo, suplement tez w pelni naturalny, beslim 3, juz zrzucilam 11kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama slimcei wygrywa!! Dajcie już sobie spokój sprzedawcy,przeciez tego bełkotu nikt nie czyta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaAnnaAnna333
ważę około 54 kg, uprawiam sporty : siłowe sporadycznie, bardziej kardio :) ostatnio koleżanka namówiła mnie na detoks organizmu w programie 9 dniowym , który głównie polega na oczyszczaniu poprzez picie miąższu z aloesu. W oóle nie planowałam zejść z wagi a na koniec wyszło około 1,5 kg mniej. Po całek kuracji trzymam się zdrowego odzywiania - dlatego że ćwiczę nie odmawiałam sobie słodkości, teraz nie jem - chociaż czasem coś się trafi w łapkę :D powiem szczeże że program nie tylko robi dobry detoks organizmu, wypłukuje toksyny i oczyszcza z nadmiaru wody ale motywuje do fajnego zdrowego stylu życia :) tym samym zejście z wagi! Jeśli ktoś bylby zainteresowany takim programem, proszę zostaw maila a ja wyślę prywatną wiadomość z informacjami o tym programie. pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
jeśli chodzi o skuteczne odchudzanie to nigdy mi się nie udawało.. zawsze kilogramy wracały mimo ćwiczeń i diet. skutecznie udało mi się schudnąć dopiero kiedy odchudzałam się z tabletkami iqgreen, poleciła mi je koleżanka ponieważ jej samej też udało się bardzo dużo dzięki nim schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukończyłam kuracje ze slimcea wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimcea jest na prawdę skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Foreverslimu.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki działają, jeśli ich skłądniki działają ;) wiadomo, że jagody acai i zielona herbata mają udowodniony efekt, więc warto wybierać takie tabletki, które posiadają je w swoim składzie. mi akurat pomogły, wczesniej dokładnie studiowałem ich skład i wiedziałem, że efekty być musza, no i były. ważne są też opinie internautów, tu były pozytywne tak ze pijcie zielona herbate i nie jedzcie slodyczy i nie slodzcie herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka888
Na mnie świetnie działa duuuużo wody mineralnej między posiłkami i nowość dla mnie - ACAI BERRY: http://pl.bestacaiberryplus.com/ Działają nieźle, nie dość, że w końcu schodzę z wagi, to jeszcze mam mnóstwo energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na Foreverslim i wcale nie żałuje tego wyboru .Może nie zakończyłam jeszcze kuracji ale juz schudłam znacznie.Spodnie które do tej pory nosiłam są mi za duże.Już teraz jestem pewna że kuracje uda mi sie skończyć pełnym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszek Okruszek00
Ja stosowałem therm line man. Przez kilka lat nie miałem czasu na dbanie o siebie i bardzo się zapuściłem. Po stosowaniu w/w suplementu diety schudłem 8 kg w dwa miesiące i zamierzam kontynuować kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMufina
Ja korzystam z tabletek Foreverslim. Na razie trwa to 2 miesiące - zamierzam jeszcze kontynuować przez około miesiąc. Jak na razie efekty całkiem niezłe - 7 kg mniej. W sumie chciałam zrzucić 11 kg, ale trudno powiedzieć, jak dalej to pójdzie. Mam zamiar ograniczać się w diecie, tak żeby faktycznie stale utrzymywać wagę. Gdyby udało się zrzucić całą nadwagę to byłoby super - już wchodzę w moje stare spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazuzy
ktoś tu wspomniał o tabletkach iqgreen - też je stosowałam kiedy przytyłam po ciąży. wiadomo, że podczas ciąży lekkie tycie to nic nadzwyczajnego ale w moim przypadku samoocena spadła do zera... dopiero kiedy schudłam to wróciłam do dawnej siebie:) bardzo szybko wróciłam do dawnej wagi wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supernak
Mnie pomógł therm line man. Zmieniłem przy tym dietę na zdrowszą i zacząłem chodzić na spacery, efekt? 7 kg w dwa miesiące. Może nie jest to wyczyn, ale ja jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCytryna
Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo.Dopiero teraz to zrozumiałam.Lepiej późno niż wcale.Teraz odchudzam się z Foreverslimem.Teraz dopiero widzę różnicę .Jeżeli uda mi się schudnąć już więcej nie dopuszczę do tego aby znowu przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorataYY
D**eczki!! Któraś z was słyszała o amerykańskich tabsach iq green mają niby powstrzymać apetyt! Ja cośc czytałam ale chce się was dopytać jeszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swennka
Biorąc Foreverslim nie tylko pozbywam się niechcianych kilogramów ale z wielką radością zauwarzyłam że cellulit który miałam na udach i pośladkach prawie całkowicie znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarama
ja o iq green weir ze jest na baize zielonej kawy i wplywa pozystywniena obnizenie tego calego laknienie.. pozatym malo to artykulow w necie poczytaj sobie wystarczy w google wklepac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×