Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natasza711

Jakie polecacie skuteczne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gośćKingulla
Mój skuteczny : 5 posiłków dziennie (zamawiam WygodnaDieta) i ćwiczę regularnie, nie podjadam i nie omijam treningów. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na samym początku trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie co spowodowało przyrost wagi. Czy to od nadmiernego jedzenia czy może brak ruchu, po tym łatwiej dobrać odpowiedni suplement. Ja miałam problem z obżarstwem, jadałam za dużo i nie regularnie dlatego wybrałam https://fittspray.com już po tygodniu zauważyłam ogromna zmianę, wszystko zaczęło się stabilizować i tak po miesięcznej kuracji schudłam słuchajcie 6 kg, żałuje tylko że tak późno odkryłam ten suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Slimunox dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam fitt spray jest genialny, ja po dwóch miesiącach schudłam 11 kg teraz mam inną formułę do ustabilizowania efektów ale ten produkt to po prostu sztos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm widzę megaa spam, szkoda że administratorzy śpią, nie ma suplementu który działa cuda ale są oczywiście takie które pomogą chociaż większość to chłam. Ze swojego doświadczenia wiem że obecnie na rynku najskuteczniejszym jest AllSlimDuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten oto produkt,jest mega,do tego dieta,troche ruchu i nie wyjdziecie z podziwu http://nplink.net/UPCksFZY Sprawdzone na sobie,warte ceny w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie mogę polecić african mango od producenta vital progres, można nawet z rabatu skorzystać spoko oferta https://africanmangosklep.pl bo jest skuteczny ja po półtorej miesiąca schudłam 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje odchudzanie z Slimunox dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie można tylko polegać na suplementach,potrzeba dobrze się odżywiać i uprawiać jakis sport,wtedy możemy liczyć na efekty. To jest tak jak byśmy chcieli być mega silni,brali sterydy i ciągle siedzieli na kanapie z piwem i po roku byli rozczarowani,że nie ma żadnych zmian. Suplementy są mega pomocne ale trzeba też się wysilic i zorganizować,żeby były efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same suplementy nic nie dadzą jak będziemy obżerać się fast foodami itd to oczywiste, ja staram się jadać 4-5 posiłków dziennie i chodzę na siłownie dwa razy w tygodniu do tego dorzuciłam https://africanmangosklep.pl i efekty są dziś po 7 tygodniach - 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam african mango, jest nie wiele suplementów które działają, ten jest godny uwagi ja jak na razie pozbyłam się 6 kg ale kuracja jeszcze trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierzcie jedne z wymienionych tutaj tabletek - http://tabletki-odchudzanie.net.pl tzn. suplementów, ale dopasujcie je z zachowaniem zdrowego rozsądku. Nie ma tak, że jest jeden suplement i on pomoże każdemu. Nie ma takiej możliwości. Pomagają jedynie odpowiednio dopasowane. Zatem oceńcie swój problem, jego źródło i dopiero wtedy dopasujcie odpowiedni środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję african mango trzeci miesiąc, samopoczucie w normie mam zmniejszony apetyt ale to wystąpiło po dwóch tygodniach stosowania pierwszy kilogram schudłam w 8 dniu teraz jest już 7 kg przebieg kuracji mnie zadowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu sukces i nie mam nadwagi, o co wcześniej bardzo mocno walczyłam bez skutku. Pomogło dopiero zastosowanie tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam african mango ciekawa jestem czy i na mnie podziała, mam nadzieję że tak bo z tego co widzę pomógł wielu osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z african mango schudłam ponad 12 kg ale oczywiście kontrolowałam jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam z tej strony, za mna trzeci tydzień nie jest źle waga pokazuje jak na razie -2.5 kg z checia podziele sie opinią po zakonczonej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
african mango to najlepszy wspomagacz jaki kiedykolwiek stosowałam, fajnie wypełnia brzuszek więc moje porcje były o wiele mniejsze, poprawił się mój metabolizm przy czym czułam się na prawdę dobrze. Aktualnie kończę drugie opakowanie, obecny efekt to 7,5 kg . Zamówiłam na stronie https://africanmangosklep.pl producenta Vital progres bo po pierwsze obawiałam się nieskutecznej podróbki a po drugie ten ma największe stężenie ekstraktu. Bardzo fajny produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimunox zmieniło się bardzo dużo w moim życiu.Przede wszystkim schudłam jestem zdrowsza.A rodzina twierdzi że już nie jestem wiecznie marudzącą mamuśką teraz biorę udział we wszystkich zabawach moich dzieci i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję african mango od dwóch tygodni więc to dopiero początek ale już pojawił się pierwszy spadek wagi, nie mogę się doczekać kolejnych :) jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam wam wybrać się na wczasy odchudzające. Tam zdobędziecie motywację do ćwiczeń i prowadzenia diety. Sama byłam na takich wczasach odchudzających w hotelu Zalesie Mazury i efekty są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainteresować się możliwościami jakie daje Studio Figura http://studiofigura.com.pl/ oferuję profesjonalne srefy fitness w ponad 150 miejscowościach w całym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Jeżelii chodzi o skuteczne i legalne środki na odchudznaie to nie ma lepszego jak Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×