Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natasza711

Jakie polecacie skuteczne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Sprawdź nową metodę odchudzania:) Sama schudłam 9kilogramów w 32dni ale można dużo szybciej i więcej! Polecam Kochane :) w miejsce kropka wstawiamy kropkę cutso/gZUng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom na diecie nie musisz ograniczać jedzenia. Czasem jest nawet wręcz przeciwnie. Stosuj tylko zdrowe zamienniki. Zamiast cukru - słodziki, zamiast makaronu - zdrowe kasze (dostępne chociażby na https://zdrowystragan.pl/59-kasze ), a zamiast chipsów - własnoręcznie robione chipsy z jarmużu :) Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zewkka
U mnie zadziała i sprawdziła się dieta Holdona. Możesz spróbować, nie jest trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam sporo w krótkim czasie i ładnie wyrzezbilam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułóżna jest przez dietetyków i trenerów ,trzeba zapłacić za nią około 6 zł ale warto ponieważ są efekty :)http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta23
babeczki kochane ja jem musli i płatki owocowe Fitella, nie zmienię ich za żadne skarby. Dzięki nim udało mi się schudnąć 15 kg bez jakiś wielkich wyrzeczeń. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z takich płatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój skuteczny sposób na odchudzanie to przede wszystkim zdrowa dieta plus suplementacja, ale bez przesady z tą suplementacją. Często korzystam z http://naodchudzanie.com.pl/ i jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z tego jak na mnie zadziałał Slimunox. Wcześniej próbowałam Acai Berry 900 i efekt praktycznie żaden, dopiero FS mi pomógł i to skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Matcha posmakowała w tamtym roku jakoś i w sumie staram się regularnie taki napar sobie zrobić. Kilka razy w tygodniu piję i widzę choćby po pracy żołądka, że herbata działa. Łatwiej mi jest trawić jedzenie, nie mam takich problemów gastrycznych jak zazwyczaj. Sklep mam sprawdzony na stronie www.organicmatcha.pl . Duży wybór, oryginalne i certyfikowane herbaty, importują towar z Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję diety oczyszczające w połączeniu ze Slim Herbal System i mam pozytywne wyniki. Po oczyszczeniu jelit człowiek czuje się naprawdę lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na diecie niestety mniej więcej w połowie musiałam coś zrobić bo napady głodu i wahania były bardzo uciążliwe.Zdecydowałam się na zakup Slimunox.Po dwóch dniach chęć podjadania znikła a co do nastroju jest lepiej nie jestem już w kółko wkurzona jest po prostu normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w programie i jeśli chcesz schudnąc ze mna zapraszam do konwersacji wszystko wytłumacze ;) mój mail mojeezamowienia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. I n ie będę pisała dokładnie ile kilogramów i w jakim czasie. Ważne, ze nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam przez trzy miesiące preparat o nazwie Foreverslim z jego pomącą udało mi się schudnąć 10 kg,również skutecznie hamuje napady głodu i chęć sięgania po słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Definitywnie overridefitness.com Nowy polski program do trenowania sam na sam w domu. Nie jest drogi. Podobno jesli nie bedziesz miala wynikow po wykupieniu w 14 dni to masz zwrot 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, Ten: www.overridefilm.com Z tego co wiem to ten trening bije rekordy na ciele wśród Polaków. Macie 12 treningów przez 3 miesiące i ćwiczycie sam na sam przed laptopem. Straciłam ponad 4 kg w 2 tygodnie. Ale uwaga, bo jest intensywny. To podobno jeden z najlepszych obecnie treningów w Polsce. Chodakowska i Lewandowska się przy tym chowa. Poleciła mi go znajoma. Goraco polecam. Tutaj znajdziecie: www.overridefilm.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwi909090
stosuje od pewnego czasu kroplówki witaminowe https://futurebody.clinic/wlew/fbc-slimboost/- szczerze mówiąc podłapałam to od gwiazd i celebrytów, ale to rzeczywiście jest skuteczne. Odżywia organizm i wspomaga chudnięcie, warto spróbować na sobie, jak wszystkich innych metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie Slimunox jest godna polecania. Brałam 2 miesiące. Dieta to taka zwykła bez gotowych rozwiązań od dietetyka czy z internetu. Udało się zrzucić 8kg co było i jest dla mnie mega rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje suplement Slimunox - w moim przypadku był to strzał w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dziesięciodniową dietę warzywno-owocową. Ma długą listę zalet dla zdrowia. Przede wszystkim oczyszcza organizm. Poza tym poprawia się cera a 3 kilo to minimum, jaki się przez ten czas zrzuca. Dobre przed Sylwestrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapella45
Postaw na odchudzanie z głową. Zwiększ ilosć płynnów w swojej diecie oraz warzyw i owoców. Ja ze swojej strony bym polecałą dietę sokową. Zamówiłam je przez SportFood: https://www.sportfoodsoki.pl/. Nie było to takie łatwe przestawić się tylko na picie płynów, ale dałam radę, a efekty mnie pozytywnie zaskoczyły. Czułam się lżej (to uczucie całkiem długo się utrzymało) i moja cera zdecydowanie się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już wierzę w to że dzięki Slimunox można schudnąć .Moja waga po skończeniu kuracji pokazuje 11 kg mniej.I efekt jo-jo o który tak się martwiłam tez nie wystąpił, z czego bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkryłam coś z a j e b i s t e g o !!!! boże w życiu nie stosowałam takiego środka. Moja perła i coś co zawsze będę miała w domu. Pomimo tego, że regularnie od dwóch lat ćwiczę, wyglądam dobrze, ale jednak chce jeszcze siebie udoskonalić, szukałam cały czas czegoś, co ułatwi mi życie. I znalazłam dzięki http://pielegnacja-ciala.net/odchudzanie/spray-na-odchudzanie/. Wiecie jak to jest, prowadzisz dietę lub nie, każdy z nas jest człowiekiem i ma swoje słabości, ja także je mam. Często zdarzało się tak, że lody bądź inne ciasteczka dawały za wygraną i je pożerałam i tu moje odkrycie. Psik i już, sama w to nie wierzyłam wydałam kupe kasy na różne specyfiki które za pewne jak się domyślacie nic nie wniosły do mojego żywienia. Fitt spray moim zdaniem to coś nowego i każdy odchudzający się powinien go spróbować to pozostawiam wam. Jedyne co dodam, nigdy się z nim nie rozstanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo.Dopiero teraz to zrozumiałam.Lepiej późno niż wcale.Teraz odchudzam się z Foreverslimem.Teraz dopiero widzę różnicę .Jeżeli uda mi się schudnąć już więcej nie dopuszczę do tego aby znowu przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×