Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natasza711

Jakie polecacie skuteczne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem zdania że każdy kto boryka się z problemem nadwagi powinien wypróbować na sobie Foreverslimu.Bo jeżeli mi przy nadwadze w granicach 20 kg sie udało to dla osób które mają mniejszą nadwagę powinno się udać bez problemu.Wystarczy się zmobilizować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. I tak zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta mi pomoże. :D aktualnie odchudzam się tabletkami forskolin optima i efekty są lepsze niż przy mojej "diecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamierzasz stosować młody jęczmień w diecie odchudzającej to ja osobiście polecam Ci ekstrakt z niego, który zażywa się w postaci kapsułek. Jest naprawdę skuteczny a kupić go można w sklepie internetowym pod adresem www.mlodyjeczmien2000.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesjonalna pomoc
chcesz schudnąc ?zrobic sylwetke ?miec dostep do 300 przepisow , oraz nielimitowanych porad to zapraszam ,pelna motywacja ;) to sie moze udac wszystko zalezy tylko od ciebie ,zacznij działać nie tracac czasu na samodzielną nauke,my cie nauczymy diety i treningow wszystko online http://potreningu.pl/raw/plans/redirect.php?id=xbcnmwrhhcmcvm&type=m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę szczerze polecić tabletki Foreverslim. Pierwsze 2 tygodnie nie dały mi nic. później zaczęło się coś dziać. Dzisiaj po 2 miesiącach mam 7kg mniej. Trzeba skrupulatnie przestrzegać diety i stosować jakiś czas te tabletki i efekt fajny przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1984
Wybór jest duży różnorakich preparatów na odchudzanie, ale trzeba do sprawy podejść rozsądnie. Ja mam Regenerum Vitae (zamówiłam stąd – http://regenerumvitae.pl). Dobra rzecz, bo w całości z naturalnym składem i też wiem na co to dokładnie działa. A niestety czasami ludzie kupują jakieś kapsułki, które nie wiadomo co zawierają i nie wiadomo co z organizmem robią. To duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taratata1
mi osiągnąć upragnioną wagę pomogły dopiero tabletki na odchudzanie amlan forte od vital progres. Tak jak są skuteczne można zobaczyć np tutaj http://amlanforte.com/artykuly/metamorfozy Poza tym nie tylko mi się udało na nich schudnąć, ale także mojej mamie i siostrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamessa
Regularny detoks siłownia i silna wola są najlepsze! farmaceutyki rzadko kiedy pomagają, jeśli już to polecam herbatki „na odchudzanie:”, czyli takie, które przyspieszają metabolizm a do tego nie smakują jak typowe zioła, przykładem może być herbatka od malwa tea, http://www.malwatea.com/pl/herbaty-zio%C5%82owe/herbaty-odchudzaj%C4%85ce.html tu wybór jest dość duzy a herbatki naprawdę pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka33s
Myślę, że fajnym wyborem będzie zainwestowanie w herbaty Slim Herbal System. Sama piję te napary od dwóch tygodni i widzę dużo pozytywnych zmian. Nie mam na myśli jedynie odchudzania, ale też czuję się lepiej, mam więcej energii, łatwiej mi rano jest wstać z łóżka, nie jestem taka ociężała jak przed zaczęciem diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Napisz ,podam Ci plan naszej diety . mo.ob@wp.pl https://www.facebook.com/%C5%BBegnamy-Kilogra my-szczu%C5%82a-i-zdrowa-297552553996539/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem wielu diet i suplementów diety i niestety nie pomagały,dopiero suplement diety IQacai zaczął mi pomagać i to w dość szybkim czasie straciłem całe 6 kg,myślę że i Tobie on pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja zgadzam się całkowicie owszem spadek wagi jest ważny ale ważniejsze jest to czy tą wagę będziemy umieli utrzymać.I właśnie Foreverslim po to się bierze trzy miesiące aby utrzymanie wagi nie było potem problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest głupotą pytanie sposób na odchudzanie. Jedyny normalny sposób to zdrowie jedzenie w odrobinę miejszych ilościach niż dotychczas i zwiększenie dawki ruchu spacer czy siłownia albo w domu przed tv. Wiele osób zrobi wszystko żeby schudnąć ale nie przejdzie na dietę i nie zacznie ćwiczyć. Sama toczę tą walkę z kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem psychodietetykiem już od kilku lat i wiem, że współczesny rynek ma teraz bardzo szeroką ofertę przeróżnych metod na odchudzanie. Wszystko szybko, łatwo i przyjemnie… niestety rzeczywistość nie jest taka prosta. Podstawa to działać racjonalnie. Jeśli nie czujemy się na siłach, żeby samemu działać albo sobie nie radzimy, nie ma efektów to lepiej zapytać specjalisty. U mnie w gabinecie wiele osób przyszło za późno, bo stwierdziły, że przecież się starały, wprowadziły zmiany, a i tak waga nie drgnęła. Niestety robiły to nieumiejętnie, a zgłaszały się już ze względu na bardzo zaawansowaną otyłość. Wtedy to już w większości przypadków leczy się balonem dożołądkowym. Z tego co się orietowałam to w poznaniu na pewno w certusie lekarze prowadzą takie leczenie. Apeluję jednak, żeby spotkać się ze specjalistą znacznie wcześniej, bo wtedy zdecydowanie mniej negatywnych konsekwencji zagraża naszemu zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowąłam Slimunox. U mnie waga spadła o 12 kg co dla mnie jest w pewien sposób "życiowym rekordem" ale co ważniejsze, odchudzałam się rok temu... i nie było efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna005
Próbowałam już wiele sposobów ale zazwyczaj efekt był za słaby. Ostatnio jednak się udało, pozbyłam się 10 kg. Zastosowałam dietę Sandruni, jestem bardzo zadowolona z efektu :) więcej o tej diecie na stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy któraś z was widziała lub stosowała fitt spray? nigdzie nie mogę go znaleźć, a bardzo mi zależy. Kiedyś kupiłam za granicą i schudłam ponad 10 kg, teraz znajoma ma problem z nadwagą, a wiem, że on działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już na prawdę myślałam że mi nic nie pomorze jeżeli chodzi o odchudzanie.Bo męczyłam się strasznie długo z marnym skutkiem.A Foreverslim to było to czego potrzebowałam.Schudłam dzięki nim 15 kg oczywiście byłam też na diecie ale przynajmniej takie połączenie dało bardzo dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Slimcea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem. Dzięki Slimcea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre słowo mogę napisać o działaniu Regenerum Vitae, jakie sobie przez stronę www.regenerumvitae.pl kupowałam. Dobry preparat jeśli chce się przeprowadzić pełne oczyszczanie organizmu. A powiem szczerze, że nie widzę innej metody żeby bezpiecznie i na stałe schudnąć. Między innymi dzięki temu preparatowi poszły mi w górę wszystkie wyniki badań, gdzie jak zaczęłam stosować to byłam praktycznie kaleką, a teraz co drugi dzień jestem w lesie i biegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mysle ze nordic walking - niby taki tam sobie spacerek ale u mnie schodzi waga sporo. Przejdz sie godzinke dziennie to sama zobaczysz. Oczywiscie dieta jest tez wazna, najlepiej przejsc na wegetarianizm lub przynajmniej zostac jaroszem (je ryby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o moja osobę, to jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie środka o nazwie Slimunox. Jak dla mnie jest to chyba najlepszy środek wspomagający odchudzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich ziołowych specyfików na odchudzanie to najlepsze doświadczenia mam jak do tej pory z Slim Herbal System. Naturalne herbaty, 6 różnych rodzajów na każdą porę dnia. Jedne są bardziej pobudzające, inne z kolei dobre przed snem bo uspokajają (z melisą), jeszcze inne przemianę materii usprawniają, także każda z tych 6 ma jakiś swój szczególny cel do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×