Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natasza711

Jakie polecacie skuteczne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po tabletki Slimunox.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie te tabletki i waga spada.Obecnie ważę 66 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące.A nie skończyłam jeszcze kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem n ie ma lepszeych tabletek wspomagających odchudzanie. Stosowałam Slimunox przez 3 miesiace i jestem bardzo zadowolona, bo pozbytłam sie całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam fitt spray i potwierdzam co napisałaś jest zaje***** :) mam formułę pro ale bardzo mnie ciekawi progress zamierzam iść na cross fit i chyba się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z działania african mango z https://africanmangosklep.pl/, w pierwszych dwóch tygodniach nic sie nie działo ale po tym czasie kilogramy zaczęły spadać, jak również najadałam się mniejszymi porcjami i tak schudłam już ponad 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym watku tez reklama i reklama.Beee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak dla wielu innych ludzi skuteczny okazał się Slimunox.Spokojnie mogę powiedzieć że dzięki niemu znowu poczułam się atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku ogarnij jadłospis i wprowadź ćwiczenia, bez tego nawet nie zaczynaj :) jak już się z tym uporasz to fajnym wspomagaczem jest to https://africanmangosklep.pl ja po dwóch miesiącach jak ustabilizowałam posiłki wprowadziłam go do diety, efekty sa bardzo fajne, odchudzanie nabrało tempa i tak w miesiąc schudłam ponad 4 kg a przed stosowaniem dwa w miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jednym z najlepszych sposóbów wspomagania odchudzania jest Slimunox, ja długo nie mogłam schudnąć, aż do czasu gdy zastosowałam te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UwielbiamTatuaze
Zero słodyczy :) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz w magiczne tabletki czy w takie treningi dzik jak z posta powyżej. przecież to wielka ściema. Nikt w 3 miesiące z prosiaka nie stanie się szczuplutką dziewczyną czy wyrzeźbionym kulturystą. Tylko idiota może sądzić, że ktoś da się na coś takiego nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dużo ruchu i dobrze zbilansowana dieta, do tego odpowiednie suple jako uzupełnienie witaminowych niedoborów. Można wprowadzić treningi siłowe plus kardio. Innej, łatwiejszej drogi nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś szuka wspomagacza do treningów czy diety polecam ten https://africanmangosklep.pl, mam go od dwóch miesięcy efekty są po prostu świetne. Jadam mniejsze porcje, podczas ćwiczeń więcej ze mnie wyłazi i schudłam 7 kg dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest móc sie pochwalić w końcu tym że waga spadła.Mi udało się schudnąc stosując Slimunox 10 kg jest to dokładnie tyle ile chciałam.Noszę teraz ciuchy o dwa rozmiary mniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:28 - potwierdzam, mam to mango od ponad miesiąca i działa! u mnie jak na razie 4 kg w dół, ale i tak już jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem obecnie nie ma lepszego, skuteczniej działającego i do tego legalnego środka wspomagającego odchudzanie niż Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeneiejkei42
Ja raczej wspomagam się mieszankami ziołowymi z tej strony http://zielarzradzi.pl/ i na prawdę dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się na Slimunox dopiero w tedy kiedy zobaczyłam efekty u mojej bliskiej znajomej.U nas obydwóch efekty stosowania tych tabletek jest po prostu rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja miałam liposukcję wodną Body Jet . Bardzo dobry wybór jak ktoś chce się pozbyć niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej. U mnie był to brzuch i podbródek które teraz wyglądają wreszcie jak tak jak chciałam. Dostaje się tylko znieczulenie miejscowe i zabieg jest dużo krótszy od operacji. Jeżeli chodzi o klinikę wybrałam doktora Zawodnego w Szczecinie- konkretny i do bólu szczery polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. Produkt można kupić tu : http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issia
Skutecznie to będzie najpierw pozbyć się toksyn z organizmu a później dieta. Wtedy taka dieta jest dużo bardziej skuteczna. Do oczyszczania polecam pić 3 litry wody codziennie i tabletki sylimarol efekt znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej dieta ruch i jakiś wspomagacz, to najlepsze trio w odchudzaniu. ale jak nie masz czasu na treningi wprowadź sobie fitt spray pro, dzięki niemu będziesz mogła ustabilizować posiłki wykluczyć słodycze i inne przekąski i przyspieszy spalanie powstałej tkanki tłuszczowej, schudniesz gwarantuję . Sama go mam i efekty są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda149
Zdrowe podejście... dobra dieta redukcyjna.. można znaleźć wiele różnych przykładów na necie np. : fit-lab.pl/category/darmowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudłam na Phentermine, i mogę polecic. Mam namiary jak ktoś chce sie więcej dowiedzieć proszę o meil dag.2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Foreverslim i przyznaję, że faktycznie działają. Straciłam całą nadwagę w ciągu kilku tygodni, dokładnie 10, nawet nie musiałam kończyć kuracji. Nie spodziewałam się, że efekty będą aż takie, najważniejsze, że jak na razie nie wrócił ani jeden kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×