Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

dlatego trzeba coś z tym zrobić i się nie poddawać. Wiadomo, że trzeba coś jeść ale może da się jeszcze mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio napewno da sie jeszcze mniej .. albo mozna jesc ilosci takie same ale czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też prawda, czyli jdnym słowem trzeba znaleść czas żeby jaknajlepszą dietę znaleść dla siebie. JA to zawsze mam problem bo w tych wszystkich dietach trzeba gotować a ja nie zawsze mam na to czas albo np wychodze i prawie caly dzien spędzam na uczelni albo coś, jem o nieregularnych porach ale to przez to że mam nieregilarnie zajęcia, dlatgo zawsze mi trudno dopasować deitę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kochana wez moze sobie ta 1000 kalorii wtedy poprostu nie mozesz przekroczyc 1000 ale ne musisz jesc o tych samych porach ... wystarczy aby nie jesc po 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile można schudnąć na tej diecie? Mi sie zawsze wydawało, że sporo, ale długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Czesc kochane Jestem z Was dumna, ze tak dobrze Wam ida egzaminy :) Dziewczynki mam problem z waga ;( moja niestety wskazuje ze przytylam :P chociaz wiem ze klamie w zywe oczy bo wlozylam na dupke spodnie w ktore sie nie dopielam na Swieta :) Poza tym czuje sie lzejsza i podgardle mi zanika :) Zamowilam sobie wage elektroniczna przez neta ale raczej dojdzie dopiero na nastepne oficjalne wazenie :( Acha moj klopot zostal rozwiazany wiec koniec z dolem :) Moja corcia dzis ma 14 urodzinki :) stara dupa juz co :P lece na solarke, wroce niebawem buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie spal sie zabardzo na tej solarce ja jeszcze ogarne domek i biore sie za przebrzydla filozofie mam nadzieje ze jakos mi bedzie szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
doroteczka musze sie ogarnac, w koncu niebawem lece do swojego ukochanego :) no wlasnie musze do Ambasady zadzwonic dowiedziec sie o ta Majorke... Nie mam paszportu :P A ciagle słysze rozne opinie, wedlug mnie powinno sie dac wjechac na dowod w koncu Majorka to wyspa Hiszpannii a ta jest w UE :) No nic dramatu nie ma bo do 26 marca raczej w razie czego sobie wyrobie paszport :) Ja to mam rozterki :) jak wasze samopoczucie mam nadzieje ze nie grzeszylyscie w weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
spoko, dowód osobisty jest potrzebny, wiec szafa gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Ej lalki gdzie jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no to super juz chcialam Ci mowic ze na wyrobienie paszportu okolo 3 miesiecy potrzeba ... kochana a pochwal sie zdjeciem ukochanego musze go oblukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
juz jestem jestem szukam sobie taniego ginekologa ktory by mi t6anio spiralke zalozyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
doroteczka prawie od 10 lat tak sie zabezpieczam, wlasnie niedawno wyjelam i teraz chce nowa zalozyc. Juz kupilam, wiec jutro moge juz zakladac a moj lekarz bierze 250 zl za zalozenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_33
za samo zalozenie??!! skandal. Ja zakladalam w spoldzielni lekarskiej w cenie normalnej wizyty. Moj ginekolog tez niezle za to bierze jakos 300-500 w zaleznosci na ile lat ale spirala jest w cenie. Tylko ze ona kosztuje okolo 100 pln- ja kupilam multiload za jakies 87 i teraz za 80 zaloze- wiec jest pewna roznica!! nie dajcie sie okradac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
viki ja tez mam wlasnie multiload do zalozenia :) Tez mi sie te 250 zl wydaje drogo, ale ja od 13 lat chodze prywatnie do tego wlasnie lekarza i on tyle mi powiedzial. moze wiesz gdzie w Warszawie bez problemu i taniej mi zaloza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_33
jeszce napisze wam ze przy napadach jedzenia 1000 kcal to musi byc trudne. Skupcie sie na nie podnoszeniu ilosci cukru we krwi- mam na mysli diety jak atkins, montignac, SB bo to uspokaja i nie powoduje uczucia glodu i mysle ze zakres 1200-1500 jest bezpieczniejszy- lepiej zeby organizm nie przestawil sie na magazynowanie czegokolwiek. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
viki ja wlasnie taka dietke stosuje tzn. jestem w stanie ketozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
doroteczka wyslalam Ci maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
nikt nic nie pisze... :( No to ja musze :P dzis na sniadanko zjadlam : plaster szynki i plaster sera żóltego, kawa rozpuszczalna z mlekiem bez cukru 2 sniadanie: 2 jajka na twardo na razie to tyle :) Wazylam sie - na jedynej dostepnej mi wadze ( mowie o swoim zlomie ) i srednia mi wyszla 85 :) ( no bo raz mi wskazuje ok 88 a raz 83 :_ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczynki ja też chce maila:) a ja po egzaminie i wiem, że pierwszy zaliczyłam na 4 z innych wyników nie ma jutro kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala i okragla --> zahasluj sobie nika moze ? zeby nikt nigdy sie pod Ciebie nie podszywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
doroteczka jak to zrobic ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
doroteczka mail doszedl :) nananka jakiego chcesz maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala i okragla jak wchodzisz na strone kafeteru masz na gorze napisane internautko zarejestruj swoj nik i tam wpisujesz nik jaki chcesz miec i haslo moze sie zdarzyc natomiast tak ze nik taki juz ktos ma to musisz wybrac inny jestes swietna babka z tego co na zdjeciach widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
doroteczka dzieki . Mialas zdaje sie oblukac mojego faceta a nie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×