Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

Gość Waga- wróg nr. 1
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze egzaminy!!! ja mam jutro test i zamierzam cały dzień na to tylko poświęcić Moje śniadanie to bułka ziarnista +twarozek ze sczypiorkiem ale już zgłodniałam i chyba zaraz coś przekąsze mam jeszcze serek waniliowy Mam jeszcze jedno pytanie pijecie kawę z cukrem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję bez cukru, ale z mlekiem. Bez cukru dlatego, że nie lubię,a bez mleka skolei nie umiem. też ostatnio się zastanwiałam ile kawa ma kalorii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga- wróg nr. 1
ja znów nie potrafie bez cukru pic ani kawy ani herbaty a to puste kalorie Najlepsza kawa to mlekiem i cukrem rozpuszczalna;) Mój cel to moje urodziny 28.03 więc już niedługo Jak tak czytam wpisy to chyba odważe się wejsć na wage żeby wiedzieć dokładnie czego tak się boje, może to będzie dodatkową motywacją A następny cel to rocznica ślubu 22.04 I cel ostateczny lato wyjście na plazę bez skrępowania To taka metoda małych kroczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bez przesady kawy bedziecie sobie odmawiac??? to tylko bardziej frustruje, swiadomosc ze tyle zeczy nie mozesz, ze sa one zakazane nie lepiej sie wziac i troche ograniczyc??? ja np. nie moge tak poprostu nie jesc ziemniakow dlatego jem ale znacznie mniej niz dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga- wróg nr. 1
smerfetko22 masz racje z tym ograniczeniem jedna kawa dziennie na pewno nie zaszkodzi ;) Ja najbardziej lubie makaron w każdej postaci i bardzo ciężko mi go ograniczyć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nananka --> mam nadzieje ze wszytsko pujdzie Ci jak z platka .... bedzie dobrze ... ja mam w sobote dwa egzaminy i w niedziele jeden ... nie wiem jak to wszytsko przezyje .. ale mam nadzieje ze jakos to bedzie ... mała i okrągła --> witam Cie slicznie kochana moja powiedz mi jak wczoraj minol wieczorek u taty ? udalo sie ? napewno ... Waga-wrig nr1 --> witam Cie kochana ja jesli chopdzi o kawe to pije ja z cukrem nie dalabym rady przelknac jej bez cukru chyba bym umarla smerfetka22 --> ja tam sobie nie odmawiam a co mi tam wiecie co ? zapomnialam wczoraj sie zwazyc jutro bede znowu u rodzicow to napewno to zrobie a wlasnie z kolezanka zrobilysmy sobie mala przerwe w uczeniu sie ale za chwilke wracamy do biomedycyny znowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga- wróg nr. 1 --> co do makaronu to moj Misiak uwielbia makaron w kazdej postaci .... moglby codziennie go jesc ... ja tez nie powiem ze nie lubie ... bo bardzo lubie ... i ryz ... mniami ... wole niz ziemniaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
witam dziewczynki ponownie Ja malo kawki pijam, bo nie lubie pic jej sama. Ale jak pije to tylko czarna bez mleka i bez cukru - tylko taka lubie. Taka kawa to nie grzech wiec akurat tego nie musicie sobie odmawiac. Moja jedna uwaga : mianowicie to ze niestety ale odchudzanie to wlasnie odrzucenie niektorych uwielbianych smakolykow... Dieta to wyrzeczenie... Jakos nie przemawiaja do mnie ograniczenia... Ograniczac sie bedziecie jakis czas, ale niekiedy z czasem przy okazji pozwolicie sobie na wiecej, nawet sie nie zorientujecie jak wasze ograniczenie zniknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Ja od jakiegos czasu nie jem WOGÓLE pieczywa, ziemniakow, makaronow,panierowanych potraw i mies w zawiesistych sosach... W zwiazku z tym ze zaczelam diete ketogeniczna nie moge sobie pozwolic nawet na lyzeczke cukru, wogole nie jem tez owocow.... Tak wiec pisze to abyscie zobaczyly jak wiele rzeczy wyrzucilam z jadlospisu :( No ale cel uswieca srodki :) Humorek mi wraca, chociaz moj klopot nie zostal jeszcze rozwiazany.... Tatus oczywiscie stanal na wysokosci zadania :) tylko rybka dla mnie mu sie porozwalala i zgrzytnal zebami, ale wieczor byl wspanialy :) musze znowu zniknac bo obowiazki czekaja... lece na miasto ( w domu nie moge patrzec na remontowy balagan ) :) buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga- wróg nr. 1
jakieś dwa lata temu schudłam na tyle że byłam z tego zadowolona ale jak to zauwazyłam to przestałam uważać an to co jem i w jakich ilościach więc wszystko wróciło dlatego jestem za ograniczaniem moich ulubionych potraw niż do zupełnego ich wyrzucenia z jadłospisu Łatwiej mi bedzie zjeść małą porcje niż nie zjeśc w ogóle Smaku ulubionej rzeczy nie zapomne i mogę się pewnego dnia rzucić na nią nie zwazając na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga- wróg nr. 1
mała i okręgła - podziwiam Cię za silną wole chyba bym tak nie potrafiła ja wolę zjeśc jeden talerz zupy zamiast 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga- wróg nr. 1
doroteczko - Twój Misiak wie co dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole sie ograniczyc niz calkiem wyeliminowac. np. przed chwila przyszedl szef i zaprosil mnie na kawe i ciasteczka, ma dzis urodziny. takwiec zjadlam 3 ciasteczka i jest ok, moim wlasnie problemem i slaboscia jest ILOSC, jak jest czekolada to jem tak duzo az sie skonczy. paczka cukierkow, oze mnie dlic ale zjem cala, po obiedzie jak cos zostanie np ryz lub makaron zawsze skubne troche, potem znowu troszke i tak az juz nic nie zostanie. dlatego nie chce pewnych rzeczy eliminowac ale nauczyc sie jesc z umiarem. czego nie robie, nie kupuje slodyczy- po co maja mnie kusic chleba unikam, jak jem to i tak tylko ciemny a z innymi smakolykami poprostu sie ograniczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was ;) ja ledwo mowie tak mam zawalony nos,dzis znajoma dzwonila i nie poznala mnie:D noc byla koszmarna ale za to nie mam kompletnie apetytu:) co do kawy ja jesli pije to bez cukru ale z duza iloscia mleka 0,5% co jest smieszne nie napije sie z mlekiem tlustym bo mi zwyczajnie nie smakuje ;) dziewczyny czy ktoras z Was konkretnie z Wawy chodzi moze na silownie?ja chcialabym zaczac ale tak samej to troszke dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga- wróg nr. 1
też myśle że dorym sposobem jest nie kupowanie łakoci bo kuszą tylko a jak nie ma to nie ma a wybrać się do sklepu nie zawsze się chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała i okrągła --> jak juzwrocisz wytlumacz mi na czym polega taTwoja dieta Waga- wróg nr. 1 --> a nio wie wie smerfetkko ja mam to samo co i Ty ... niestey ... ehhhh ... to jest jakas choroba ... tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Doroteczka tą dietke dopiero zaczynam. Dieta ta polega na duzym ograniczeniu węglowodanów do 20 g na dobe. Możesz jesc wedline, smazone mieso (byle bez panierki i bez warzyw ) mozesz jesc jajka, sery zolte (te juz w mniejszych ilosciach ) kazda postac rybki ( gotowane wedzone w oleju itp znowu tylko bez panierki ) Czyli reasumujac jesz tluszcze i bialko a weglowodany omijasz szerokim lukiem. Organizm przy takim zywieniu wchodzi w stan ketozy - organizm czerpie energie z tluszczy. To tak moimi slowami , wysle zaraz fachowy opis i tabelke co przy tym jessc a czego absolutnie nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Dieta ketogeniczna polega na wyeliminowanie z diety praktycznie wszystkich (do 20-30 g) węglowodanów. Głównym źródłem energii staja się tłuszcze, także tłuszcze zapasowe naszego organizmu. Nasze dzienne posiłki składają się jedynie z białek i tłuszczy, należy więc baczną uwagę przykładać do tego by nie jeść nic co zawiera chociażby umiarkowane ilości węglowodanów. Naszym celem jest wejście w ketozę czyli stan w którym organizm używał będzie własnych tłuszczy zapasowych jako źródła energii. To czy udało nam się w nią wejść możemy sprawdzić za pomocą specjalnych pasków dla cukrzyków które dostaniemy w aptece. Sprawdzają one zawartość ketonów w moczu co wskazuje właśnie na stan ketozy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Tabela produktów bez węglowodanów, lub produktów zawierających do 1g węglowodanów na 100g. Baleron gotowany - 0.9 Baranina - 0 Benecol margaryna - 0 Boczek wieprzowy - 0 Brandy - 0 Cielęcina - 0 Coca Cola light - 0 Delma margaryna - 0,2 Dorsz świeży + wędzony - 0 Flaki wołowe suche - 0 Flądra świeża - 0 Gęś tusza - 0 Gin - 0 Halibut świeży - 0 Herbata - 0 Homary - 0.5 Indyk (mięso bez skóry) - 0 Jajka sadzone - 0,9 Jajecznica - 0.8 Jajko bialko - 0.8 Jajko cale - 1 Jajko żółtko - 0,7 Jałówcówka wódka - 0 Kabanosy - 0 Kaczka tuszka - 0 Karkówka wieprzowa - 0 Karp świeży - 0 Kawa bez cukru - 0,3 Kielbasa krakowska parzona/sucha - 0 Kielbasa myśliwska - 0 Kielbasa parówkowa - 0,1 Kielbasa podwawelska - 0,9 Kielbasa szynkowa - 0 Kielbasa szynkowa z indyka - 0,2 Kielbasa szynkowa z kurczaka - 0 Kielbasa toruńska - 0 Kielbasa zwyczajna - 0,1 Kielbasa żywiecka - 0 Kurczak ze skórą/bez skóry - 0 Łopatka - 0 Łosoś świeży - 0 Makrela wędzona - 0 Maslo roslinne - 0 Morlinki parówki - 0,4 Pepsi Light - 0 Oleje - 0 Oliwa z oliwek - 0,2 Parówki popularne - 0 Poledwica wolowa - 0 Salceson czarny = 0 Sardynki w oleju - 0 Schab wędzony/surowy - 0 Ser feta - 1 Ser plesniowy brie - 0 Gouda - 1 Mozarella - 0 Serca wieprzowe - 0 Smalec - 0 Szprot wędzony - 0 Szynka surowa/wędzona/gotowana - 0 Śledź solony/ w oleju - 0 Tuńczyk - 0 Węgorz wędzony - 0 Whisky - 0 Wieprzowina golonka/karkówka/łopatka/boczek/schab - 0 Wołowina - wszystko - 0 Wódka - 0 Żeberka - 0 Produkty mające ponad 1g węglowodanów, ale dopuszczalne w niewielkich ilościach: Bigos - 3,8 Brokuły - 5,5 Fasola szparagowa konswerwa - 4,5 Flaki na rosole - 3,7 Jogurt naturalny 0% i 2% - 6,2 Kalafior - 5 Kapusta kiszona - 3,4 Kefir 2% - 3,8 Kiszone ogórki - 1,9 Krewetki - 1,5 Majonez - 4,2 Mielonka - 2,5 Mleko 2% - 4,3 Ogórek - 2,9 Papryka czerwona - 6,9 Pasztet popularny - 2 Piwo jasne pelne - 3,8 Pomidor - 5,2 Rzodkiewka - 3,6 Sałata - 2,9 Ser topiony - 1,6 Serek ziarnisty - 3,3 Sok pomidorowy - 2,6 Szparagi - 3,7 Szpinak - 3 Śmietana 18% - 3,6 Wino czerwone polslodkie - 5,5 Wino polwytrawne biale - 3,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
zabronione jakiekolwiek owoce slodycze pieczywo ziemniaki makarony itp -tzn wszystko to ma weglowodany :( Moj przykladowy jadlospis 1 dzien Sniadanie 2 parowki na goraco 2 sniadanie kawalek sera zoltego, plaster wedliny obiad smazona rybka bez panierki kolacja jajecznica na maselku 2 dzien sniadanie 2 jajka w majonezie 2 sniadanie kabanosy obiad wedzona makrela kolacja talerzyk wedlin i serow 3 dzien sniadanie puszka tunczyka 2 sniadanie sucha kielbaska obiad smazone miesko w przyprawach ( ewentualnie 1 ogoreczek kiszony lub 1 brokula ) kolacja jajecznica na boczku Tak wiec glodna nie jestem :) Ide teraz zrobic sobie obiadek : bedzie to gotowana biala kielbasa + jajko na twardo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
acha na jutro w aptece mam zamowione paski do mierzenia ketozy wiec jutro bede wiedziala czy juz sie spalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja!nie pisałam bo praca praca.... to co w poniedziałki odświeżamy tablke?tak tak to dobrypomysł!!!nie ma obżarstwa w weckend---------jak zawsze!!!!! dziś jestem bez silna ------nie wiem czy to ta pogda czy dieta!!! fajna ta dietka MAŁA!----dużo smokowitości.może się skusze-kto wie. basen poszedł w odstawke bo @------a by się przydał bo poniedziałek tuż tuż! wiecie co mobilizuje mnie to!!!! jak tu napisać że się przytyło --------WSTYD!!!! wiec musimy dietować! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztują te paski i to tak sie dokładnie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
otiawa nie mam pojecia :( jutro sie dowiem, mysle ze cena to ok 25 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala i okragla ta dieta ktora podajesz fakt daje ogromne efekty w postaci utraty wagi ale jest strasznie niezdrowa dla nerek :( do tego zakwszasza organizm jak sama stwierdzilas,dlatego jesli ja stosowac to 2,3tyg i potem zrobic przerwe i znow mozna wrocic,to cos tak jak atkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
anabelka, no domyślam się że to nie zdrowe ( a z drugiej strony ta dieta leczy sie napady padaczkowe ) Poza tym nadwaga tez jest niezdrowa :) Ogónie u mnie wyglada to tak ze zalezy mi na schudnieciu , jestem dorosla i swiadoma co robie... Kazda dieta wlasciwie eliminuje jakis wazny skladnik w odzywianiu :( No nic, troche sie usprawiedliwiam ale i tak bede ja ciagnac dalej... Buziaczki dziewczynki, ja sie zbieram na basen. Dzis mam zamiar plywac 1,5 godz ( to kara za 2 opuszczenia :) ) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na jakis czas przespalam sie troszke znowu mnie glowa straszliwie boli mala dzemka zaszkodzila chyba ehhhhhhh i nielugo znowu nauka z moja Basia kochana ajjj my to sie mamy z ta edukacja a co u was kochane ? JAK WIECOR MIJA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyneczki kochane Padłam po egzaminie, i mój ukochany był, dlatego mnie nie było. dietka jak dietka, ja tez staram się ograniczać, bo po swoim doświadczeniu wiem, że później po zakończeniu diety rzucam się na wszystko, i później powraca. Więc wolę ograniczać. Mykam do spanka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×