Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na dyskotekę

Na dyskotekę...

Polecane posty

Gość na dyskotekę

Który komplet bardziej pasuje na dyskotekę i czy wogle którys pasuje: 1.Spódniczka brązowa z falbanką + leginsy + szpilki 2. ----------------"-------------------- + leginsy + buty na płaskiej podeszwie ( może balerinki) 3. Spódniczka brązowa z falbanką + rajstopy(kabaretki) + szpilki 4. Spodnie tylko co za kolanko, takie powyrywane całe + szpilki 5.---------------"-------------------------------------------------- + balerinki lub adidasy Który najbardziej pasuje? Niewiem bo nie jezdze na dyskoteki, a te komplety zaproponowały mi kolezanki i niewiem czy to tak pasuje, i czy bedzie fajnie, Dlatego o zdanie pytam was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee nic z tego co napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz wiekszych zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic bym z tego
nie założyła, nie słuchaj koleżanek, są zawistne, i zawsze poradzą Ci tak, żebyś wygladała gorzj od nich. Zapytaj faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dyskotekę
no jak na tą cHwilę to nie mam większycH zmartwien. Faceta sie nie zapytam bo tak owego nie mam. A te spodnie i spódnice mówią ze kupily w modnym sklepie w mieście, a tam zawsze jest to co akurat jest modne. No wieec skoro nic z tego nei pasuje to co powinnam założyc? Zwykle dzinsy i t-sHirt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
a na "górę" nic nie zakładasz?;) na serio: z tego co napsiałaś, to 1. albo 2. zalezy czy jestes niska czy wysoka;) ja preferuje obcisłe jeansy+obcasik+ fajna wydekoltowana bluzeczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ale możliwe, ze to zbyt tradycyjne, bo tak jest ubrana 99,9% lasek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
aaaa i w zimę to może kozaczki fajne na szpileczce zamszowe +sukienka jakaś fajna dopasowana np. czekolada z krótkim rękawkiemtaka hmm... z paskiem w pasie, nie elegancka ale taka lekko sportowa... nie umiem za bardzo wytłumaczyĆ:P albo spódnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co koleżanka wyżej
jeśli chcesz być choc troche inaczej ubrana od tłumu, to sukienka z krótkim rękawkiem, przepasana paskiem i kozaczki, mogą być taki opuszczane, marszczone (mam przed oczami Kim Wilde sprzed 20 lat) Albo legginsy do tego dzianinowy cienki sweter lub sa takie jakby bezrekawniki, takie dłuższe z paskiem w talii A jeśli chcesz klasycznie to rurki i fajny top lub tunika na górę np z gołymi plecami, będzie najlepiej http://allegro.pl/item159482706__extra_tunika_hot_top_kolory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×