Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość gość
Moja mama nie chce leczyć raka płuc. Mama ma 80 lat, ponad rok temu przypadkowo wykryto u niej nowotwór płuc- wtedy 10 cm, oczywiście zalecono biopsję, a później operację i chemioterapię. Mama się nie zgodziła, przestała chodzić do lekarzy, na leczenie nie można jej namówić. Nie wiemy, jaki to rak, bo mama nawet badaniom się nie poddała- czyli biopsji. Od ponad roku chodzi z nowotworem i nic z nim nie chce zrobić. Czuje się dobrze, jest bardzo sprawna fizycznie jak na swój wiek, cieszy się życiem, nawet jeszcze na rowerze do sklepu jeździ! Rak póki co objawów nie daje. Co zrobić, by namówić mamę na leczenie? Przeciez ten nowotwór już wtedy miał 10 cm, a teraz pewnie ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipertermia onkologiczna w Polsce. BiałaOnkologia.pl™ _ www.bialaonkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikki165
Witam.u mojego tescia miesiac tam zdiagnozowano drobnokomorkowego raka płuca prawego zmiany są też na wezlach i cos w śrudpiersiu,wczoraj wyszedl że szpitala po pierwszej chemi 3 dniowej. W ciągu tygodnia zaczela mu puchnac ręka pozniej druga a teraz nogi,czy ktos może wie od czego to może byc?od chemi A może rak się rozsiewa moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabina001@interia.pl mój nr tel015219148499.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płuca

Cześć wszystkim.Moja teściowa paliła.Został wykryty guz na lewym plucu (usunęli jeden płat).Prawdopodobnie były już gdzieś nacieki bo tak mówili chirurdzy.Po tygodniu okazało się że jest jakieś zapalenie i usunęli kolejna część płuca.Zostało jej prawe płuco.Teściowa choruje na obturacje.Cały czas leży i jest pod tlenem bo sama nie może oddychać.W chwilach kryzysu ja usypiają i podają tlen.Proszę napiszcie coś czy z PocCh da się normalnie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EMPiria  prowadzi w Rybniku wielotorową, innowacyjną terapię antynikotynową metodą HappyEnd.  Fundamentem tej autorskiej metody jest kompleksowe podejście do uzależnienia poprzez jednoczesne zastosowanie kilku najnowocześniejszych i najskuteczniejszych strategii trwałego i łatwego uwalniania się od nałogu tytoniowego. Wyeliminowanie uzależnienia następuje w wyniku pracy ze świadomym i podświadomym umysłem pacjenta. Metoda ma podstawy naukowe: bazuje na faktach, wynikach badań, logicznych argumentach i wnioskach z eksperymentów . Nie ma tu żadnych trików, magii, sztuczek, czy oszustwa z pseudo cudownymi gadżetami, medykamentami lub metodami odwykowymi działającymi na zasadzie placebo. Zasadnicza część sesji jest oparta o terapię behawioralno – poznawczą. Po obnażeniu  wszystkich  iluzji i błędnych przekonań na temat powodów palenia, które tkwią w umysłach palaczy usuwane są przyczyny  sięgania po papierosy. Następnie uświadamia się palaczowi, na czym polega i jak przebiega  mechanizm uzależnienia od nikotyny. Zrozumienie tego mechanizmu jest warunkiem koniecznym łatwego wydostania się z pułapki nikotynowej. Równolegle, przy wykorzystaniu najefektywniejszych technik stosowanych w psychoterapii rozwiązuje się sedno problemu - uzależnienie psychiczne. Następuje ugruntowanie w podświadomości podjętej decyzji uwolnienia się od nałogu. Wyeliminowanie wszystkich lęków związanych z rzucaniem palenia pozwala przeciąć liny trzymające palacza w nałogu i osiągnąć taki stan umysłu w którym  nie ma on ochoty ani potrzeby, by zapalić.  Rzucenie palenie okazuje się łatwe, bez żalu, tęsknoty i strachu,  gdyż nie wymaga żadnych poświęceń.

Na zakończenie, dla osób zdecydowanych dodatkowym wzmocnieniem efektu , przeprowadza się seans profesjonalnej i w pełni bezpiecznej hipnozy terapeutycznej, która jest pełnoprawną metodą psychoterapii. Podczas lekkiego transu hipnotycznego, w którym pacjent ma całkowitą kontrolę nad własnym ciałem, zostają zaindukowane w podświadomości sugestie i wizualizacje uwalniające od nałogu nikotynowego.

Podczas jednodniowej 5- godzinnej sesji terapeutycznej oprócz przeprogramowania umysłu następuje przebudowa schematów myślenia i zasad postępowania, dzięki czemu pacjent jest w pełni przygotowany na wszystkie scenariusze zdarzeń i ewentualne pułapki związane z kontaktami z innymi palaczami, nawykiem palenia i „wyzwalaczami okazji”. Przy użyciu naturalnych metod (lub/ i najnowszych osiągnięć w farmakoterapii – opcjonalnie!!!*) pacjent bez żadnego problemu i bez tycia radzi sobie z resztkami głodu nikotynowego i przechodzi kurację oczyszczenia organizmu z toksyn.

Palacz definitywnie wyzwoli się z nałogu, jeśli zastosuje się do kilku prostych zasad, które otrzyma wraz kluczowymi założeniami terapii w „karcie ex-palacza”. Najbliżsi/ rodzina uczestnika terapii otrzymają specjalny list wraz z listą zachowań pożądanych i niepożądanych, instrukcjami wparcia palacza i głównych zasad działania HappyEnd.

Istotą Happyend jest nauka czerpania radości i dumy z procesu rzucania palenia. Każda myśl o papierosie zamiast przygnębienia będzie uszczęśliwiać pacjenta i wprawiać w cudowny nastrój z faktu bycia wolnym od nałogu tytoniowego.

Podczas  sesji przeprogramowania umysłu posługujemy się językiem obrazowym,  prostymi przykładami i związkami przyczynowo – skutkowymi. Kwestie medyczne, chemiczne, biologiczne pomija się lub sprowadza do niezbędnego minimum. Terapia prowadzona jest w miłej, kameralnej atmosferze, w tle gra przyjemna muzyka, a pacjenci mogą palić papierosy!. Na koniec sami decydują, czy i kiedy chcą wypalić ostatniego .

Dr Ewa Mura-Pancerzyńska – była nałogowa palaczka

Tel. 696 366 884          www.empiria-terapia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM

Mi pomaga pasta konopna 50% cbd, systematycznie ją stosuję i widzę efekty. Zamawiam tylko w jednym sklepie, bo wiem, że produkty są nie podrabiane. https://oazanatury.eu/pl/c/Pasty-CBD/13

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Postanowiłem napisać zestawienie leków, które oprócz swojego podstawowego zastosowania przeciw pasożytom i grzybom, są używane w eksperymentalnym leczeniu raka. Leki te również wzmacniają działanie specjalistycznych leków przeciwrakowych.

W ostatnich miesiącach szereg osób zwróciło się do mnie o zaopatrzenie ich w leki, z polecenia lekarzy onkologów, którzy nie mogli wystawić recept z powodu zaawansowanego stopnia raka i zaprzestaniu leczenia konwencjonalnego.
Zawsze konsultuj się z onkologiem, jeśli zamierzasz się leczyć samodzielnie. Jeśli lekarz nie chce z Tobą współpracować, to szukaj drugiej opinii. Na początek wyślij mu kopie mojego maila lub wydrukuj, jako wstęp do dyskusji.

Poniżej wstawiłem tylko skrót informacji o tych lekach i bez linków do literatury medycznej, ponieważ wstawienie wielu linków wysłało by mojego maila do kosza.
Łatwo można samemu wygooglować gryzeofulwina rak, ketokonazol rak, mebendazol rak, itrakonazol rak, niklozamid rak, albendazol rak, iwermektyna rak, disulfiram rak. Czy znacznie więcej źródeł po angielsku - cancer i Griseofulvin, Ivermectin, Albendazole, Mebendazole, Niclosamid, Itraconazole, Ketokonazole, Disulfiram.

GRYZEOFULWINA
Działa na większość rodzajów raka. Dawkowanie 500g 3x dziennie

KETOKONAZOL
Rak prostaty, wątroby
"Ketoconazole suppresses the growth of hepatocellular carcinoma"

VERMOX MEBENDAZOL
Wiele różnych nowotworów "Mebendazole, a well-known anti-helminthic drug in wide clinical use, has anti-cancer properties that have been elucidated in a broad range of pre-clinical studies across a number of different cancer types. Significantly, there are also two case reports of anti-cancer activity in humans."

ITRAKONAZOL
Rak prostaty, płuc, podstawnokomórkowy skóry. Możliwe białaczka, rak jajnika, piersi, trzustki. Może wzmacniać inne leki.
"Clinical trials have shown that patients with prostate, lung, and basal cell carcinoma have benefited from treatment with itraconazole, and there are additional reports of activity in leukaemia, ovarian, breast, and pancreatic cancers"

NIKLOZAMID
Rak piersi, prostaty, jelita grubego, jajnika, szpiczaka mnogiego, mózgu, ostra białaczka szpikowa, płuc, głowy i szyi.
"Anti-cancer activity of niclosamide has been demonstrated in human breast cancer, prostate cancer, colon cancer, ovarian cancer, multiple myeloma, acute myelogenous leukemia, glioblastoma, head and neck cancer and lung cancer cells"

ZENTEL ALBENDAZOL
Rak jajnika "A single dose of albendazole (150 mg/kg) dramatically suppressed tumor levels of both VEGF and HIF-1"

IWERMEKTYNA
Rak jajnika "Ivermectin exerts an anti-tumor effect on epithelial ovarian cancer EOC cells by interacting with the KPNB1 gene"

DISULFIRAM
Rak prostaty, piersi, jelita grubego:
"Of the more than 3000 patients taking Antabuse, the cancer death rate was 34% lower for the 1177 who stayed on the drug compared with those who stopped taking it, the researchers report today in Nature. The drug was an equal opportunity anticancer weapon; its benefits held for prostate, breast, and colon cancer, as well as cancer overall."

Specjalizuję się w sprzedaży leków przeciwpasożytniczych, przeciwgrzybiczych, które są albo trudno dostępne lub całkowicie niedostępne, nie wprowadzone jeszcze do sprzedaży lub wycofane.
Z listy wykluczyłem leki, których nie posiadam w sprzedaży, natomiast mogę je sprowadzić na zamówienie. Wszystkie leki pochodzą z Tajlandii, gdzie mieszkam.

W przypadku zakupów na leczenie raka, oferuje ceny hurtowe.

Jan Krongboon
tajskie leki przeciwpasożytnicze przeciwgrzybicze antybiotyki w leczeniu raka
 
Tajlandia 0066994403698 wyślij strzałkę, sms i oddzwonię
 massagewarsaw@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Witam czy ktos tu zaglada jeszcze? U mojego taty zdiagnozowali guza w nerce z przerzutami do kosci. Nie wiem ile zycia mu zostalo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jeszcze ktoś tu zagląda wiem że minęło wiele lat. Ale może jednak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu tacie po naświetlaniach zrobiła się rana nowotworowa. Nie udawało nam się tego zagoić, zaczynało to wyglądać wręcz paskudnie. Poszukałam w internecie i wszędzie polecali Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Udaliśmy się tam, żeby zasięgnąć porady u specjalisty. Przyznam szczerze, że ogrom wiedzy, które posiadają osoby tam pracujące jest spektakularny. Opatrunek do rany mojego taty został dobrany indywidualnie wraz z innymi preparatami do stosowania. Już po 2-3 zmianach opatrunku była znaczna poprawa!!! Żałuję, że nie trafiliśmy tam wcześniej, bo już wszystko byłoby zagojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma raka płuc nigdy nie palił papierosów ..... co jest przyczyna jego choroby ? mieszka całe życie nie opadal dużego komina który wydala z siebie ogromne pokłady dymu i smogu ..... rak  wykryty w lutym zeszłego roku  . Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa "chodzi na imprezy chemiczne" czyli na cykle chemii . Za rada pielęgniarki na onkologii Tato  kupił  olej CBD 5 % decarboxylated z  dość dużo bo 3 butelki 15ml na miesiąc , ale tak miał zalecone !  ... napisze stronę  choć co nie który będą odbierać to za reklamę konopiafarmacja pl  , ale warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł  coraz więcej jest punktów gdzie można zamiast olejku kupić wodę znam taki już przypadek :(Świeże wyniki rezonansu - choroba cofnęła się o 40%. Zaznaczam tylko, że to rak w IV notabene ostatniej fazie, więc lekarze nie dawali żadnych szans a teraz przychodzą i robią "rybkę".... Cóź nauka i medycyna jest potrzebna, ale nie można jej zawierzać w 100% tylko szukać innych rozwiązań oczywiście w granicach rozsądku. Lekarze mówią, że to cud.... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek ma nowotwór i niestety zrobiła mu się olbrzymia rana na łydce - próbowaliśmy to sami zagoić środkami polecanymi w aptece, ale rana zaczęła się jeszcze bardziej powiększać co zaczęło nas niepokoić :(. Znajoma poleciła mi Przychodnie Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp, bo podobno tam najlepiej leczą rany - nie myliła się. Dziadek miał założony specjalistyczny opatrunek, który musieliśmy zmieniać co około 5 dni. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!!! Dziadek po dwóch miesiącach ma wygojoną nogę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×