Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość gość
panie ronaldzie bardzo pilnie prosze o kontakt mam sprawdzone juz wszystko i nic nie pomaga czy może mi pan pomóc ,I CZY TO JEST DOBRE DLA DZIECI 10 lat mój email KASIKA (MAŁPA) VIP (KROPKA) ONET (KROPKA) PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldhelp
oczywiscie cale dawkowanie podam na email co do dzieci nie ma zadnych przeszkod oczywiscie tylko w podanej dawce .przekroczona dawka moze zaszkodzic ale bez obaw kazda dawka dzienna jest osobno to nie jest jakas butelka zeby sobie lyzeczka nabierac tu ma znaczenie kazda kropla . nie ma przeciwskazan u alergikow,kobiet w ciazy ,czy osób starszych w przypadku tego leku mozna podac go kazdemu kto jest hory lub zapobiegawczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam z sobą pisze:-O Zmień styl pisania, bo to wygląda żałośnie. :-O Zdanie zaczynamy z dużej litery, używamy przecinków, kropek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "kturzy", a może którzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscio
ronaldhelp dziś Chory, nie "hory". Może zamiast leczenia, weź się za naukę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.wal sie tak wlasnie postepuje piep..one polskie spoleczenstwo ktos chce pomoc za darmo zeby czlowiek mial szanse to znajdzie sie zawsze jakis zawszony polak co zniszcy czyjas nadzieje jestes taki madry to sam pomoz ludziom za darmo potrafisz? nie bo dla takich cymbalow jak ty liczy sie tylko pieniadz a nie czlowiek ,,,,jesli ciebie dopadnie choroba bebdziesz testowac wszystko i dobrze bo ja ci wtedy powiem ze tacy jak ty sa robactwem tego swiata i powinni zniknac ....2 to jest forum chorych na raka i pomocy dla nich a nie lekcja jezyka polskiego 3.mam dyslekcje i dyskortografie wiec moge robic bledy 4 .przepraszam wszystkich znikam z forum przez takich ludzi i mozecie zapomniec o lekarstwie dla mnie wazne ze moja rodzina jest zdrowa a bliscy krytykow to nie moj bol ...,przecinek .kropka)nawias nawet nnie wiesz jaka glupote zrobiles cymbale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten dalej nawija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka20347
Chciałabym opisać moją historie z walką z nowotworem i powiedzieć co mi pomogło !! korzystałam oleju CBD do zwalczania nudności i nieprzyjemnych efektów chemioterapii, odkryto, iż CBD może blokować rozwój i migrację komórek nowotworowych i rzeczywiście nie miałam przerzutów, po chemioterapii bez cbd czułam się źle wymiotowałam i nie miałam apetytu , słabłam i myślałam że nie dożyję do następnej chemioterapii. Siostra kupiła mi ekstrakt CBD 6% w Konopnej Farmacji w Poznaniu na ul. F. Ratajczaka 33 następne zamawiałam ze strony wwwkonopiafarmacja.pl , gdyby nie CBD nie sądzę czy przetrwałabym proces leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka20347
W lutym 2016 roku po 2 miesiącach leczenia przeziębienia dowiedziałam się, że to nie jest przeziębienie, a Chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa) stadium IVb.Leczenie chemioterapią ABVD zaczęłam na początku maju . Niestety nie dała żadnej poprawy. Po 5 kursach okazało się że guz który zaatakował moje płuca z 17 cm urósł do 19 cm. W październiku postanowiliśmy leczenie wesprzeć ekstraktem z konopi CBD dokanaliśmy zakupu w Konopnej Farmacji w Poznaniu na ul. Ratajczaka 33 , Następne ekstrakty kupiliśmy przez internet bo nie jestem z Poznania https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/17-konopny-ekstrakt-cbd-6.html Na chwilę obecną jest znaczna poprawa (guz zmalał do niecałych 9 cm), jednakże względu na to, że poprzednia chemioterapia nie dawała rezultatów czeka mnie też autoprzeszczep szpiku, co nie zmienia faktu , że ekstrakt spowodował zmniejszenie guza, moje samopoczucie jest o niebo lepsze i mam większy apetyt, nie mam mdłości . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ag
Witam. Panie Ronaldzie proszę o kontakt na mail andzelina9494@gmail.com z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surimka
ja polecam szpital Elbląśka mają tam jeden z najnowocześniejszych tomografów komputerowych, więc szybciej mogą zdiagnozować chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiano_pizza
ronald, napisz jak się leczyć tlapkowski małpa gmail kropka com Dziekuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaju, pewnie juz tu nie zaglądasz. Rok temu odszedł mój tata:( jął czytałam ciebie to aż sie popłakałam:( wszytko wróciło, czekanie na wyniki, nadzieja zmieszana z brakiem sił i ta bezsilnośc i bol gdy patrzysz jak ta ukochana osoba, ten cały twój świata ginie w oczach, cierpi, usycha. Jest jak bezradne dziecko, tata który zawsze pomagał, był wsparciem.... teraz leży w pieluszce:( wszytko mu sie myli przez morfinę... wiem ze teraz jest mu dobrze a i my uczymy sie żyć bez niego.... ale to tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem przekonana ze chemia tatę mi zabrała. Przedtem mimo gorszych wyników zdrowiał i czuł sie świetnie a LO chcemy z tyg na tydz gasł w oczach. I nie chrzańcie głupot ze chemia pomoze. Moze na rok czy dwa a potem to juz poleci z górki....i smierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały dzień dzis siedzę i czytam. Coprawda mój tatuś umarł na innego raka ale proces przechodzenia przez chorobę raka jest taki sam.... dużo sił życzę tym którzy walczą i oby zdarzył sie cud i wreszcie ktoś pokonał to cholerstwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka029
przeczytałam kilka stron tego forum ,znalazłam wypowiedzi na temat pana Ronalda ,i nieco się dziwie ,najpierw większość mówi że jest oszustem a teraz przyznajecie mu racja że chemia zabija ,dziwni z was ludzie .A przy okazji ma ktoś jakiś kontakt z tym człowiekiem,pytam bo piszę pracę na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma ronaldo do chemii? Prace piszesz na temat człowieka z kafe? Zarty sobie robisz? Dziwna jesteś:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy, to tylko na kafe...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka029
Przepraszam ale nie znam języka typu( kafe) ,nie na takim poziomie porozumiewam się z ludźmi ,po samej twojej wypowiedzi widzę że nigdy nie pisałaś-łeś żadnej pracy ,wygląda na to że mało inteligentne wypowiedzi na forum to wszystko co udało ci się osiągnąć w życiu ,czy masz chociaż podstawówkę skończoną ,oczywiście zaraz napiszesz że jesteś po studiach ,to zrozumiałe że będziesz próbować pokazać mądrość taka już ludzka natura że żyją marzeniami , oczywiście dla takich jak ty wytłumaczę jak dla dzieci. Piszę pracę czyli coś jak wypracowanie z podstawówki tylko bardziej zaawansowane ,na temat ludzi angażujących się w walkę z rakiem ,jest to jak na razie jedyna osoba jaka finansuje leczenie dzieci chorych na raka -bez żadnych fundacji charytatywnych ,i dlatego jest dla mnie ciekawym tematem. ?????oczywiście wiesz co to fundacja charytatywna albo rak ???? jeśli nie to pisz śmiało podam ci definicje . Oj przepraszam możesz nie wiedzieć co to definicja , zobacz w słowniku ---wiesz co to takiego ??? jak nie to zapytaj mamę albo babcię one na pewno wiedzą . Jeśli potrzebujesz przyuczenia pisz śmiało chętnie pomogę , .Każdą obelgę od ciebie traktuję jak o wołanie o wiedzę i naukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście, a śwista zawija w sreberka...:-D:-D:-D Może o ufo jeszcze napiszesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, ty naprawdę wierzysz co jest napisane na kafe(anonimowo zresztą?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka029
Hm ? dobre zagadnienie ufo jest to skrót od Unidentified Flying Object, czyli niezidentyfikowane obiekty latające ,ale zwróć uwagę na jedno ,czy wierzysz w ufo ? pewnie nie ,a dlaczego ? bo nie możesz go dotknąć ,powąchać ,zobaczyć ,czyli nie możesz potwierdzić jego istnienia ,ale zobacz z drugiej strony , czy masz mózg ??? nie możesz go dotknąć ,powąchać ani zobaczyć, więc czy naprawdę masz go tam w środku w głowie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, "studentka" komuś zwracasz uwagę,nie mając racji- pamiętaj zdania zaczynamy z duzej litery. Ps.1 Widziałaś UFO? Może ronaldo z nimi ląduje:-) . Może dwie prace za jednym zamachem:-) Ps.2 "Kafe", to skrót od kafeterii. Pamiętaj myślenie nie boli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaśmiecajcie forum. Kazdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ci naganiacze:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ten kto to przeżył czyli choroba i potem umieranie bliskiego ten wie co to znaczy. Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×