Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość gość
Kogo polecacie do korekty nosa z Dolnego Slaska? Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest po niedawnej operacji nosa u dr łątkowskiego? Czekam na operację. Miałam wypadek rok temu, nos mam z lekkim garbkiem teraz, krzywa przegroda i chrzastki jakieś krzywe. Nos opadł też. Boję się bardzo czy dr sobie poradzi z tym ale ten nos niszczy mi całą twarz. Proszę o wasze opinie po operacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor jest doświadczonym lekarzem. Nigdy nie spotkałam się z opinią że coś źle zrobił. Z pewnością sobie z tym nosem poradzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierając dr. Łątkowskiego wybierasz jednego naprawdę z niewielu dobrych chirurgów w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Nie zależy mi na jakimś cudownym Nisku. Chciałabym by doktor go wyprostował czyli naprawił po urazie i żeby normalnie wyglądać. Teraz to żyć się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszecie jaki jest koszt totalnej korekcji nosa u dr Łątkowskiego? Bardzo proszę. Jeśli nie konkretnie ile to chociaż czy cena nie przekracza 12 000 zł? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Łątkowski pomógł po wypadku. Tak jak piszesz, nie każdy chce się upiększać u chirurgów plastycznych. Niektóre osoby potrzebują operacji żeby móc z powrotem normalnie funkcjonować i nie zwracać uwagi wśród przechodniów na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czy po wypadku nos był krzywy z kości i chrzastkami i przegroda? U mnie lekki garb, ale kość krzywa i chrząstki opadniete nierówne. Dodatkowo przegroda skrzywiona. Muszę czekać bo doktor nie chciał robić operacji po urazie, musi minąć co najmniej rok. Teraz po tym komentarzu już mi lżej. Też chce normalnie funkcjonować wśród ludzi. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nos wycenil na 15 tyś. Może to zależy od przypadku A może ceny rosną? Operacja za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa

Witam. chcialabym zrobic powieku u doktora Latkowskiego. czy ktos orientuje sie jaka jest aktualna cena za powieki gorne i dolne? Czy sa turaj osoby ktore wykonywaly taki zabieg u doktora i polecaja ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alika

Kto operował nos u doktora? Proszę o wypowiedź. Boję się zabiegu ale z takim nosem nie da się już żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulska34

Mi Łątkowski poprawiał nos i wyszło tak jak zaplanowaliśmy przed zabiegiem. Każdy przypadek jest inny więc to już indywidualnie na konsultacjach ci doktor wszystko wytłumaczy. Dla mnie nieprzyjemny był czas po samej operacji, ale potem efekt zrekompensował cierpienie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alika

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Mam nadzieję że u mnie także będzie pozytywnie. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaa

U dr Łątkowskiego powiększałam piersi. Swietny profesjonalny człowiek. Pracuje na mentorach- wybrałam te anatomiczne, profil średni. Operacja przebiegła w porządku, nawet okres rekonwalescencji nie był taki zly 🙂 A piersi... wygladaja pięknie, idealny rozmiar, jestem mega zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słony paluszek z kminkiem
Dnia 2.02.2019 o 02:27, Gość Alika napisał:

Kto operował nos u doktora? Proszę o wypowiedź. Boję się zabiegu ale z takim nosem nie da się już żyć. 

ja,10 lat temu,jestem średnio zadowolona.Nos nadal duży,widoczne blizny,śluzówka nosa nie działa jak powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alika

Byłam na konsultacjach u doktora. Mówił, że po zabiegu nosa nie zostają żadne blizny, ponieważ cięcia są wewnątrz (metoda zamknięta). Dlaczego masz widoczne blizny? Czy operował inną metodą? Czy nos wcale nie został zmniejszony czy za mało skoro wciąż jest duży? Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnabinsa

Ja u doktora Łątkowskiego pozbywałam się jedynie małego garbka z nosa i udało się bez żadnych komplikacji. Sama klinika jest nowoczesna, a doktor bardzo rzeczowy. Najbardziej przeszkadzała mi opuchlizna do czasu aż całkowicie nie zeszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudka
Dnia 10.03.2019 o 23:50, Gość Alika napisał:

Byłam na konsultacjach u doktora. Mówił, że po zabiegu nosa nie zostają żadne blizny, ponieważ cięcia są wewnątrz (metoda zamknięta). Dlaczego masz widoczne blizny? Czy operował inną metodą? Czy nos wcale nie został zmniejszony czy za mało skoro wciąż jest duży? Pozdrawiam! 

blizny są po resekcji. doktor na konsultacjach pięknie czaruje ;)z dużego nosa nie zrobi małego tylko duzy bez garba :-D hahaha ale idz na operację do niego,przekonaj się na własnym nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey8

Doktora Łątkowskiego znam, bo powiekszylam sobie w jego klinice biust. Jestem zadowolona, a stresu mialam przed operacją co niemiara :D ale pan doktor okazal sie dobrym fachowcem, widac ze zna sie na rzeczy, ma duze doswiadczenie w powiekszaniu biustu. dla mnie tez duzym plusem bylo to, ze wykonuje operacje z uzyciem implantow Mentor, najlepszej, najbardziej sprawdzonej o najnizszym odsetku powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczqa

Ja ze swojego nosa chciałam usunąć wystającego garba, a nie modyfikować cały nos i zadbałam o to żeby doktor dobrze mnie zrozumiał na konsultacji i po zejściu opuchlizny efekt rzeczywiście taki jak chciałam. W końcu to nie jest zwykły zabieg kosmetyczny więc warto się dobrze rozeznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Witam. Jak rozumiec to ze ,,doktor czaruje na konsultacjach" czy obiecuje cos czego nie da sie zrobic? Zastanawiam sie nad operacja nosa gdyz jestem po urazie i nos jest brzydki. Zastanawiam sie czy osoby, ktore nie sa zadowolone widza po operacji poprawę tzn ze jest lepiej, ale nie tak jak chcialy czy jest gorzej niz bylo? Chyba doktor nie zbrzydzi mi juz juz bardziej tegk nosa, tylko poprawi?  Jak to rozumieć? Nie jest ani troszke lepiej po operacji? Zaczynam sie bac juz. Pozdrawiam Was. Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudka
Dnia 17.04.2019 o 00:07, Gość Iga napisał:

Witam. Jak rozumiec to ze ,,doktor czaruje na konsultacjach" czy obiecuje cos czego nie da sie zrobic? Zastanawiam sie nad operacja nosa gdyz jestem po urazie i nos jest brzydki. Zastanawiam sie czy osoby, ktore nie sa zadowolone widza po operacji poprawę tzn ze jest lepiej, ale nie tak jak chcialy czy jest gorzej niz bylo? Chyba doktor nie zbrzydzi mi juz juz bardziej tegk nosa, tylko poprawi?  Jak to rozumieć? Nie jest ani troszke lepiej po operacji? Zaczynam sie bac juz. Pozdrawiam Was. Iga

doktor ma doświadczenie w nosach powypadkowych ( skrzywienia garby itp) i robi na prawdę dobre naprawy takich nosów. Ale jesli chcesz np zmniejszyc zbyt duży nos bo ci do twarzy nie pasuje to lepiej wybierz innego lekarza np Skupina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Moj nos nie nalezy do najmniejszych, ale glownym problemem jest to ze po urazie jest brzydki i skrzywiony. Jesli doktor poradzi sobie z jego naprawa to chyba juz bede zadowolona. Bardzo boje sie komplikacji oraz nieudanych operacji typu zapadniecie, skrzywienie  czy nierównosci. Bardzo dziekuje, jestem pocieszona po tej wypowiedzi. Operacja juz wkrotce i umieram ze strachu... pozdrawiam serdecznie! Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraszka
Dnia 4.12.2018 o 22:58, Gość gość napisał:

Mój nos wycenil na 15 tyś. Może to zależy od przypadku A może ceny rosną? Operacja za pół roku.

Mój nos tez wycenił na 15 tys miałam osteostomie poczwórna czyli korektę całkowita 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Proszę napisać jak po operacji. Czy wszystko ładnie się udało? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaplynska

Ja powiększałam u doktora usta własną tkanką i ten sam efekt utrzymuje się już trzeci rok. Blizny niewidoczne, wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość operacja

A ja nie jestem zadowolona z operacji.  Miałam robiony nos i uszy ...uszy dalej odstają mimo ,że jedno ucho miałam poprawianie aż 3 razy. Ucho to boli i wystają grube szwy...jestem po zabiegu 2 lata. Nos miał być zrobiony cały A został tylko garb ściety..reszta nosa nie ruszona .A ból nosa mam do dziś. Pod okiem jakby zatoka też mnie boli. Nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×