Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość gość
Jestem spowrotem po dłuższej przerwie. Po wizycie u doktora zostałam u rodziny przez kilka dni i nie miałam dostępu do neta. Pani Reniu wielkie gratulacje że BĘDZIE PANI MAMA! Proszę dbać o siebie i maleństwo, bo to najważniejsze! Co do doktora to zrobił.na mnie super wrażenie. Będę mieć całkowitą korektę. Doktor powiedział że nos jest duży i z garbem. Nigdy go tak nie odbieralam z racji tego ze powodzenie u plci przeciwnej bylo i wielkie grono przyjaciol. Ale specjalista wie najlepiej. Pytałam o setony i nie stosuje ich. Tak że teraz operacją przede mną. Prostowanie i skracanie noska. Już się boję. Chociaż dzięki Pani Renacie i innym tutaj jestem świadoma bardziej. Pozdrawiam p.Renie i inne forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich po operacjach. Proszę o odpowiedź na pytanie, które mi nie daje spokoju. Będę mieć operację nosa u doktora łątkowskiego w wakacje. Proszę powiedzcie jak to jest. Gdzie zostawiam wszystkie rzeczy takie jak torebka czy dokumenty, pieniadze telefon i rzeczy osobiste? Zostawiam rzeczy w pensjonacie i idę na operację? Jak będę mogła zadzwonić do rodziny kiedy już będę po i mnie wzbudza na sali pooperacyjnej? Może to głupie pytania dla niektórych, ale będę tam sama i chciałabym zadzwonić do najbliższych żeby ich uspokoić. Proszę aby ktoś napisał jak to zorganizować technicznie. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Reniu jak samopoczucie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny :) U mnie samopoczucie ok, wszystko dobrze póki co. Czekam z niecierpliwoscią na rozwiazanie które już niebawem. Do Pani ktora byla na konsultacji : ciesze się że jest pani pozytywnie nastawiona , nosek będzie na pewno piękny grunt ze jakiś krok do przodu ku dobremu samopoczuciu. a Pani która pyta o rzeczy gdzie zostawic, hm.. nie wiem czy tak jest nadal, ale jak ja bylam to dostalam kluczyk do szafeczki, gdzie mialam zostawic ciuchy a przebrac się w te " operacyjne" a telefon jesli dobrze pamiętam też zostawilam w szafce, po operacji ktos mi go przyniosl chyba p. pielegniarka bo na pewno po zabiegu mialam go przy sobie poniewaz dzwonilam do męża i rodziców po przebudzeniu , takze myslę że z tym nadal nie powinno byc klopotu, ale najlepiej jak pani spyta lekarza - nawet o takie rzeczy :) bo abaolutnie to nie jest powod do wstydu ze się chce wiedzieć skoro czlowiek pierwszy raz w takiej sytuacji - tym bardziej, jesli wlasnie pani tam będzie sama. pozdrawiam. /R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do torebek i innych waznych nie bardzo podpowiem bo ja zostawilam w pensjonacie w pokoju to wszystko oraz męża :) bo ze mną byl więc ja bylam w takiej np. sytuacji.. troszkę innej, tel wzielam poniewaz cala noc tam spedzalam na sali więc mąż i rodzice osiwieliby jak bym nie dała znać. No więc to tak bylo u mnie. Moze ktos kto byl w podobnej do pani sytuacji coś napisze więcej :)/ R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Reniu DZIĘKUJĘ za odpowiedź. Jak zawsze precyzyjnie i dokładnie. Trzymam kciuki za Panią i maleństwo. Sama mam 2 szkarbów i wiem co to znaczy. Pozdrawiam serdecznie. Proszę dbać o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje i pozdrawiam również :)) , w razie czego proszę pytać , jesli tylko bedę znała odp to z chęcią napiszę. Milego dnia! / R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Reniu ja także dołączam się do gratulacji i życzę wszystkiego naj naj. Pisałam kiedyś i Pani odpowiedziała mi na pytanie. Ja będę mieć operację w październiku ponieważ musi minąć rok od urazu. Dzięki Pani jestem spokojniejsza, gdyż wiele wątpliwości Pani rozwiała. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje! To więc czekamy na październik :). Ja tylko wiem tyle jak sama bylam przed... i że ciezko bylo znalezc kogos kto by coś więcej czasami opisał.. itp. poszlam na zywiol i sama teraz coś mogę podpowiedzieć i troszke naprowadzić.. Choć tez same dziewczynki wiecie... ze rozne kazda z was moze miec syt nie do konca podobne zabiegi wlasnie chocby ale no tak czy tak.. niech się spelniają marzenia i wróci komfort :). Mam nadzieje że będziecie zadowolone i wszystko pojdzie dobrze. Pozdrawiam! :) / R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko znaleźć kogoś kto trochę pomoże doinformować tych przed operacją. Gdyby nie Pani Renata to nic już bym nie wiedziała. Lekarz obiecał że wszystko wyjaśni i opowie o przebiegu operacji. Mówił że da wskazówki jak postępować. Jednak kobiece odczucie oraz doświadczenie na własnej skórze to nie teoria i założenia medyka. Dlatego tutaj przychodzimy i pytamy. Jakiś czas temu któraś z forumowiczek niezbyt grzecznie postraszyli rurami w nosie. Pytałam o to lekarza. Jest to standard. Każdemu kto ma CKN to zakładają. Więc dziwna Pani jakaś była niedoinformowana. Dla wyglądu i dla zdrowia trzeba pocierpieć. Oby później już był tego założony efekt. Pozdrawiam Panią Renate. Pomyślnego rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje i rownież pozdrawiam : ) i ma Pani rację, grunt to tez wlasnie lekarza popytac w razie wątpliwości. R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór. Czy któraś z Pań orientuje się z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować pokój w Polanicy. Mam termin operacji na wrzesień. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Radziłabym w tym przyoadku sięgnąć za telefon i spytac w danyn pensjonacie . Bo tego to juz nikt raczej nie będzie wiedział, czy będzie pokoj wolny czy zajęty, ja zarezerwowalam jak ustalilam termin z lekarzem czyli pare mies przed. Ale kazdy zrobi jak uważa.. : ) R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Pani za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO Osoby GOŚĆPRIMA wpis z dnia 25.02 pisała Pani że właśnie wróciła z Polanicy po operacji nosa. Proszę by napisała Pani jak nos czy dobrze wygląda i czy się wygoiło wszystko. Proszę o informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie chce ta Pani nic napisać. Wygląda na to że albo jest zachwycona i zapomniała o innych, którzy też chcieliby albo jest załamana i nie chce nic napisać. Widzę że tylko na panią Renate można tutaj liczyć. Szkoda. Większość pyta a tylko jedna Pani odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Reniu jak sytuacja? Czy maleństwo już na świecie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was ;) tak my juz Z Malenstem w domku. Przed nami pierwszy spacer.. stres niemały ! oj jak sie zycie nagle zmienia... :). teraz wszystko w kolo dzidziusia będzie glownie sie dzialo :) Pozdrawiam wszystkich :) i nadal trzymam kciuci za wszystkie Panie przed i po zabiegach. W razie pytan jeszcze, na ile bede wiedziala to odpowiem , takze bede tu zaglądac. Milego dnia dla was ;) / R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER! Wielkie gratulacje i pozdrowienia dla młodych rodziców i dzieciątka! Dobrze że pogoda ładna i maleństwo może spędzać czas na powietrzu. Życzę pomyślności w tym cudownym okresie rodzicielstwa. Pozdrawiam serdecznie. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinnie się zrobiło na tym forum, ja również przyłączam się do życzeń i pozdrawiam szczęśliwą mamę i jej dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także pragnę życzyć pomyślności w wychowaniu maleństwa i pogratulować! Sama mam dwóch łobuziakow i wiem jaka to radość być mamą. Owszem zmęczenie daje się we znaki ale nie ma piękniejszych chwil niż te z dzieciaczkami. Pozdrawiam Panią Renie i inne mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę kogoś o pomoc. Zapisałam się na zabieg korekcji nosa do dr łątkowskiego. Nos był kiedyś złamany i jest brzydki i ciężko mi oddychać. Bardzo się boję o to czy nie będzie powikłań. Boję się czy nie okaże się że nos krzywy i zapadniety i dziurki nierowne i te wszystkie straszne rzeczy, które opisują pacjenci na forach internetowych wraz ze zdjęciami. Chciałam wybrać bardzo dobrego lekarza, który wyprostuje mi nos i naprawi przegrode. Nie zależy mi na nosku barbie. Nie chce być modelka. Chce normalnie wyglądać. Czy doktor na którego się zdecydowałam to dobry wybór? Proszę powiedzcie mi. Tak bardzo boję się żeby nie zostać oszpeconą jeszcze bardziej. Tyle czasu zbierałam na operację. Proszę osoby które coś mogą powiedzieć odezwijcie się. Czy zdecydować się czy szukać innego lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim bardzo dziękuje za mile słowa ! az serce się raduje :). Tak zmęczenie troszke daje się we znaki ale jak się popatrzy na te istotke ktorą się tak wyczekiwało to odchodzi na bok nawet chęc pospania a na pierwszym miejscu chce się zrobić wszystko zeby temu Malenstwu zapewnic wszystko co potrzeba. Pozdrawiam wszystkich równie goraco i zyczę duzo uśmiechu. Do Pani ktora pyta o operacje u dr Ł. Hmm..a moze sobie pani poczyta wstecz co bylo pisane.. choć wybor ostatecznie powinien nalezec do pani , bo mimo że np. ja uważam iż warto polecić te osobę czy ktoś inny, to nie koniecznie pani będzie tak uważala ? może konsultacja pierw u doktora? porozmawiać? . Raczej nie slyszalam zeby ktoś byl oszpecony po operacji u dr. bo tez nie to ma na celu operacja, bardziej po prostu czasami nie ma sie wplywu jak nos się goi i czy uda sie faktycznie za 1 razem naprawic sytuację czy tak jak pisaly panie wczesniej ze należy podjąć się 2 zabiegów. No ale tak czy siak..życzę Pani żeby nosek po operacji byl ok po prostu, bez poprawek. Bez względu u ktorego lekarza. / R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Pani za odpowiedź. Ja byłam już na konsultacji i doktor powiedział że nos mi wyprostuje. Tylko teraz im bliżej operacji to bardziej się boję. Ja wybrałam dr ponieważ szukałam kogoś z dużym doświadczeniem. Chociaż dla mnie jest bardzo drogi, to mam nadzieję że pomoże mi w problemie. Strach jest wiadomo. Ale bardziej chyba nie mogę już patrzeć na siebie. Musze poczytac wpisy z przeszlosci. Faktycznie nie pomyslalam. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór. Właśnie się doczytałam że Pani Renata jest już mamusia. Dołączam się do życzeń pomyślności i radości z macierzyństwa:) Czy maleństwo to synek czy córeczka? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie. Czy któraś z Pań miała po operacji u dr łątkowskiego wstawiane silikonowe rurki zamiast setonów? Dr powiedział mi że nie stosuje żetonów tylko te rurki. Czy trudno z tym wytrzymać? Która z Pań jest po korekcie nosa dużego z garbem? Na innych forach piszą że doktor mimo iż mówi, to nie skraca nosa i że po usunięciu garba zostaje nos prosty ale długi jak trąba słonia i że niezbyt to wygląda. Na beauty w polsce same negatywne komentarze ze az sie zaczelam bac.Proszę podzielcie się opinią. Moja operacja za 2 miesiące. Alka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje :) u Mnie synek :). A co do tych negat opinii ze dr nie skraca nosa mimo ze to obiecuje- to nie slyszalam ale jesli tak pisza ludzie na innych forach?? hm to cieżko więc mi się odniesc do tego, albo klamstwa albo w tym ziarno prawdy i jest. Ja tego niestety juz nie wiem, ale moze ktoś tu jeszcze coś napisze więcej. pozdrawiam. R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Renato. Pozdrawiam synka i Panią. Gratuluje tez. Czy Pani nos po operacji jest długi tzn jakby wizualnie dłuższy czy normalny. Może ludzie też głupoty piszą. Ja teraz czytam dużo gdyż jestem przed operacją i tak tym żyje. Dużo osób pisze pozytywnie i jest zadowolonych, wiele narzeka i psioczy że źle. Nie wiem od czego to zależy. Na mnie doktor zrobił wiarygodne wrażenie. Ehhhh ten strach. Pozdrawiam wszystkich Alka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcialam skracac :) więc to zostalo, mialam miec " anulowany garbek maly i przegrode" wiec.to zostalo zrobione. Takze ja wyjechalam stamtąd z tym co w sumie chcialam by zrobione bylo. Trzymam kciuki aby bylo i tak u Pani :)) jesli Pani chce konkretnych dzialan przy nosie i jest pewna to nalezy dr to powiedziec i mysle ze tak tez zrobi jak się chce. chyba ze jak pisalam kiedys bodajze jak ktia z wielkiego nosa chcialby nagle miniaturke to tego wiem ze nie zrobi, nie jest chętny w ingerowanie aż tak w naturę... mi tez mowil ze duzo nie będzie kombinowane u mnie co by sie nie zapadło itp... takze myslę że tez i zdrowy rozsądek dr się liczy że nie chce brac pieniędzy i robic wszystkiego co sobie ktoś zyczy tylko patrzy tez moze i swoim fachowym okiem? liczą się proporcje.. no Ale ja mowie to tylko ze swojego doswiadczenia. Nie uciągam się, fajnie jeśli wlasnie więcej osob się wypowie negat lub pozyt ale moze ktos cos jeszcze tu doda ze swojego doświ i obserwacji..pozdrawiam. R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ;) jaki jest koszt badań przedoperacyjnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×