Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość gość
Mi Łątkowski poprawiał odstające uszy i efekt jest taki jak początkowo zaplanowaliśmy podczas konsultacji. Do tego nowoczesna klinika i całodobowa opieka sprawiły, że czułam się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam operowana przez Doktora M. Wysockiego. Operuje w tej samej klinice co dr Ł.To chirurg, o ktorym jeszcze mało sie słyszało bo jest bardzo skromnym czlowiekiem. Po rozmowie z pacjentami potwierdzam -to najwyzsza półka. Śmiem przyznać że ze wyższa od Ł. Konsultacje mertoryczne i wyczerpujace. Jeśli nosek to tylko dr Wysocki. Wszyscy pacjenci przyjechali do niego z rekomendacji. Myślę, że już teraz można o nim powiedzieć, że to chirurg jeden z najlepszych. Klasa sama w sobie. I ja to potwierdzam. Nosek śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, kto przed korektą nosa lub po w Polanicy? nie wiem czy u każdego doktora ale ogólnie ceny są teraz ekstremalnie wysokie więc pojawia się sporo obaw czy robota lekarza zostanie wykonana zadowalająco. Wiadomo, że powikłań nigdy nie można wykluczyć, lekarze tam są z długim stażem więc wiedzą co robią i dbają o dobro pacjentów natomiast nie zawsze robią odpowiedni kształt nosa. Zauważyłam, że profile wykonują pięknie, są naturalne lecz z przodem różnie bywa albo otwory nosowe są za bardzo widoczne albo szerokość nie jest dobrze wysmuklona lub nos jest tak skorygowany, że wygląda sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po korekcie niby całego nosa (bo zapłaciłam za całość) u dr. Łątkowskiego 1,5 roku. Czy jestem zadowolona ? Nie. Nos został mi wypiłowany (w tym miejscu gdzie przeważnie znajduje się garb) i to by było na tyle. Żadnego skrócenia,zwężenia..nic...mało tego do tej pory boli mnie pod lewy okiem nie wiem czy to zatoka czy co...byłam z tym u doktora to powiedział,że to zapalenie jakieś tam i tak może zostać..na zmianę pogody to tak mnie boli cały nos czasami to załamana jestem. Bo chciałam dobrze ale chyba nie wyszło ...nie polecam dr. Łątkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nos może tak reagować przez 2 lub 3 lata. Ja jestem rok po urazie i wciąż mnie boli i na zmianę pogody tragedia. Co doktor powiedział na Pani zarzuty że nie skręcił niska i nie zwężył. Czy z wyglądu pomijając to o czy Pani pisze jest ok? Czy bez garbu dobrze wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Witam. Nie było mnie jakiś czas bo byłam zwyczajnie sfrustrowana. Chcę tylko donieść, że Dr. Łątkowski odmówił mi zabiegu. Dla tych co nie wiedzą pisałam do niego o ponowny zabieg, bo nos jest ciągle bardzo duży, choć przyznałaje mniejszy niż przed pierwszą operacją. Bardzo liczyłam na kolejny zabieg ale doktor napisał zdawkowe, że nie podejmuje sie, bez podania przyczyny. Po pierszym zabiegu wszystko poszło gładko więc nie sądze by jakieś względy medyczne miały wpływ. Polecił mi za to dr. Wysockiego. Tyle że ja jestem po babsku mówiąc obrażona w tym momęcie. Sam nie chce zrobić ale zysku dla kliniki nie chce stracić więc odsyła mnie do kolegi? Dodam, że nie mówiłam mu nic o poprawce lecz o ponownym zabiegu za który miałam zamiar zapłacić bez targowania. Jestem rozczarowana. Czy ktoś może polecić doktora, który ładnie zwęża szerokie nosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Ps. Moje wpisy wcześniejsze są tu chyba na stronie 33,tak dla informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Uważam że poprawkę czy ponowny zabieg powinien zrobić dr łątkowski. Proszę z nim porozmawiać tak jak tutaj Pani pisze. Wyjasnic i wytlumaczyc oczekiwania. Zarówno jeden i drugi doktor to bardzo dobrzy fachowcy, jednak lepiej operowac u tego samego dr. Myślę że odpowiednie przedstawienie sprawy wiele wyjaśni. Proszę napisać jaka była cena zabiegu? Może dr myśli że zrobił wszystko dobrze i Pani wymyśla ale wiem że wiele potrafi zrozumieć i podobne już miał przypadki. Może nos nie wygląda źle tylko Pani zaczyna dążyć do perfekcji i dlatego dr odmówił. Wiem że jest bardzo wyrozumiały i to mnie teraz zaskoczyło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Proszę pani chętnie prześle zdjecia jesli uważa pani, że wymyslam, jesli ten nos nie jest ciągle duży to ja już nie wiem.Ja jestem poważną osobą i choć jest to przykre i bolesne dla kieszeni zdecydowanie poddam sie kolejnemu zabiegowi. Chce te sprawe doprowadzic do końca by być zadowoloną i nie czuć więcej towarzyszącego mi całe życie wstydu i prześladowań z powodu wyglądu. Narazie mam uraz i musze przetrawić odmowę ale szukam informacji o innych doktorach. Jesli Dr. Łątkowski nie chce to nie będę sie wpraszać i wymuszać czegokolwiek. Mysli pani że jesli przedstawie mu, że chce zapłacic pełną sume 12tys zł jeszcze raz to on zmieni zdanie? To niekoniecznie dobrze swiadczylo by o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że czasami dla dobra sprawy warto zawiesić głowę i pominąć urazy. Zdecydowanie poszlabym do tego samego doktora i zapłaciła jeszcze raz 12 czy 15 tyś byleby było dobrze. Rozumiem Pani frustrację i wciąż sądzę że mimo tego zmiana doktora nie nie najlepszym pomysłem. Osobista wizyta, nie pisanie tylko rozmowa. Szczera i rzeczowa. Przykro pewnie i Pani i jemu z braku zadowolenia ale nalegalabym na doktora który operował pierwotnie. Moze prosze dzwonic. Ode mnie zawsze odbiera telefony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Dziękuje za rady. Nie chodzi o to, że jestem niezadowolona z efektu pierszego zabiegu, bo podkreślam, że widze różnice, ale daleko do zgrabnego i nieprzerośniętego nosa. Chcę nos jeszcze zmniejszyć co wyraźnie mu napisałam. Niestety ignorował kolejne maile aż wreszcie oświadczył, że się nie podejmie i tyle. Jeśli ja mam się prosić o zabieg za tak duże pieniądze to chyba lekka przesada. Z pewnością znajdę kogoś kto zechce mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O współczuję bo garba jak usunął to powiem szczerze najłatwiejsze dla chirurga . Ja na szczęście wybrałam pana S z Poznania. Skrocił mi nos mam teraz zadarty a nie opadajacy do twgo zmiejszyl dziurki. Jedyne co mi się nie podoba to czubek ale pponoć jest jeszcze obrzekniety ( minelo 10 miesięcy ) czuję takie zgrubienie na czubku i jak jest zimniej Na dworzu smukleje mi nosek. Jak rozmawiałam o poprawce kategorycznie odmówił bo powiedział że wszystko wyciął. Może u ciebie też tak jest że jeszcze obrzęk jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I W ogóle to ty miałaś resekcje skrzydełek to podstawa jak ma się szeroki nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Dziękuje za wpis. Miałam resekcje ale jeszcze raz musi być bo ten nos choć troche mniej, to ciągle rozplaszcza sie na całą twarz przy uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
A i jeszcze dodam, nie ma mowy o obrzęku, zbyt dużo czasu minęło od operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nic nie mówił o tym że nie da sie ? Że taka anatomia? Dziwna postawa ze do kolegi kieruje... trochE nie na miejscu. Jakie miał powody że nie będzie poprawki? Na pewno w jakiejś mierze o pieniądz chodzi bo poprawki u innego są zazwyczaj o wiele drozsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam pytanie masz jakie blizny po resekcji ?ja niestety mam i jak podklad klade to bardzo widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Nie mam blizn, wszystko ładnie tylko chce jeszcze zmniejszyć i nie chce by był pyrkaty, czyli koniec jest skierowany do góry a przed operacją był prosty. Natomiast gdy sie uśmiecham końcóka jest jak szpic długa a szkrzydełka rozchodzą sie na boki czyli w zasadzie tak jak przed operacją z wyjątkiem pyrkatości, tylko mniejszy jest niż przedtem. Nie mówie tu o poprawce tylko o ponownej operacji, bo wiem, że czasem poprawek lekarze nie chcą robić. U mnie nie trzeba poprawki w rozumieniu, że coś jest spartaczone tylko jest moim zdaniem ciąglw za duży. Jestem w pracy wiec pisze szybko, mam nadzieje że to co napisałam jest w miare zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja wiem o co ci chodzi. Mowiac poprawka chodzi mi o druga operacje ktora jeszcze udoskonala nos ... a nie ze zle zrobione. Poprawka jest tańsza niż kolejna operacja u innego dr O to mi chodzi. Więc tak jakby nazwałam poprawka twoją sytuację nie dlatego ze jest spartaczony tylko ze wyciąć więcej. Ja mam nos zadarty teraz po kilku miesiącach wyglada to bardzo lalkowo. Mi się bardzo podoba ale wiem ze niektóre wola mieć prosty i nie chcą zadartegO. Ważne ze mi się podoba. Ja bym na twoim miejscu porozmawiala z Dr ale osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Rozumiem. Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Pomimo tego wszystkiego co tu piszecie dr Ł uchodzi za jednego z najlepszych w Polsce. Jeśli już coś robi to zawsze dobrze. Wydaje mi się że może ten nos jest dobrze zrobiony tylko nie podoba Ci się i dlatego dr tak odpowiedział. Osobista rozmowa z dr powinna wiele wyjaśnić. A i jeszcze jedno.... jeśli poprawka czy ponowna operacja to tylko u tego samego doktora. Tym bardziej jeśli nie spartaczyl pierwszej. Ponad wszystko nie zmienialabym lekarza. Ja osobiście czekam na zabieg w kolejce. Nos mam krzywy po złamaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Wybaczcie, ale czy ja nie piszę tu po polsku? Ile razy mam powtarzać,że nos jest dobrze zrobiony, nie było problemów, powikłań od strony medycznej wszystko gra. Nos był olbrzymi a teraz jest tylko duży, ciągle rzuca sie w oczy i wygląda fatalnie na zdjęciach i przy uśmiechu rozszerza sie i zajmuje dużą część twarzy. W związku z tym pragnę go jeszcze zmniejszyć i tyle. Doprawdy nie wiem jak jeszcze dokładniej to wyjaśnić, no chyba dam sobie spokój, wy zdaje się wiecie lepiej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty jesteś tepa i tyle nie rozumiesz ze poprawka nie musi byc zwiazana ze spartaczeniem nosa tylko np żeby wyciąć więcej chrząstki.Ty masz mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Widzę, że tu którejś "elegantce" puściły soki, brawo! Prymitywizm pęłną gębą. Tymczasem ja przyszłam tu podzielić się swoim doświadczeniem, jeśli komuś się to nie podoba, nie ma przymusu czytania. Moim zamysłem było poinformować co mnie spotkało jak również zapytać o alternatywnych dobrych lekarzy. Zamiast konkretnych informacji niektórzy tutaj wmawiają mi, że mój nos jest dobry, tym samym sugerując może że ja kłamię lub zmyślam, a to już bezczelność. Oświadczsm nie mam problemów mentalnych i jestem w stanie ocenić stan faktyczny mojego nosa, proszę więc przestać wmawiać mi jak w Żyda chorobę, że wyolbrzymiam itd. Rozumiem, że to forum jest poświęcone Dr Łątkowskiemu, więc niektórzy nie ośmielają się tu rzucić innym nazwiskiem a może nie ma innych tak samo dobrych?Chce tylko dodać, że nie rozumiem tego argumentu o wykonaniu drugiego zabiegu koniecznie przez tego samego lekarza. Dlaczego inne "poprawki" w zdecydowanej większości wykonywane są przez innych lekarzy a moja ma być koniecznie wykonana przez tego samego, który przypomne, oficjalnie mi odmówił. Myśle że tracę tu czas, nigdy nie brałam poważnie teorii o naganiaczkach, ale kto wie po tym co tu widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Proponuję nie spinać się bez potrzeby. Zawsze można pojechać do innych lekarzy i konsultować przypadek. Jest wielu innych lekarzy, którzy mają bardzo dobre opinie. Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego dr odmówił. Pamietam ze kiedys w poczekalni u dr spotkalam kobiete ktora byla przed powtornym zabiegiem. Dokladnie taki sam przypadek. Powiedziala ze bedzie miala 2 operache bo duzy nos nie dalo sue zmniejszyc po 1 razie. Czyli jest wiecej osob ktore, podobnie jak Pani z tego forum ida ponownie pod noz. We Wrocławiu i Polanicy operuje dr Zachara i bardzo jego chwałą. Jest też w łodzi i Warszawie dr krawczynski. Mówią że doskonały lekarz. Warto zastanowić się dwa razy i wybrać dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Witam. Dziękuje serdecznie za konkretną, na temat i pomocną wypowiedź. Doktor nie podał powodu, już się nad tym zastanawiałam wielokrotnie ale czas iść do przodu. Jestem dobrej myśli i powiem szczerze też Dr. Zachara przemknął mi w moich poszukiwaniach. Ma już zdaje się ponad dziesięć lat doświadczenia a jednocześnie jest młody, buduje sobie reputacje więc mu zależy, co może się to okazać dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nosem
Sprawdzę jeszcze Krawczyńskiego, nie brałam Warszawy pod uwagę ale może powinnam, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena013
Polecam dr Łątkowskiego, powiekszalam u niego piersi jakoś na początku roku. Dobry specjalista, potrafi wyjasnic, doradzić :) no i podobalo mi się, ze korzysta z implantow mentor, a to wlasnie na nich mi zalezalo. i efekt jest super, w końcu mam piersi o jakich zawsze marzyłam, a zdrowotnie wszystko tez dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr krawczynski warszawa i łódź. Jeden z dwóch lekarzy w polsce ktory jest plastykiem i laryngologiem. Doskonały lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×