Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Gość takaja...
dziękuję za odpowiedź:) , wiesz, , ja nie potrafię bez kawy żyć!! chleba spróbuję nie jeść. ale kawa:(.. bez mleka nie smakuje mi wcale. wiem, że mi tylko doradzasz, bardzo ci jestm wdzięczna, ale tak bym chciała, żeby to nie była jednak kawa z mlekiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co jestem tu sama ale sobie popisze troche chce mi sie jesc ale to idzie wytrzymac bo wiem ze po 3 dniach jest juz lepiej ale stary otworzyl piwo i taka mam na nie ochote naszczescie byly tylko 2 i juz konczy. Czytalam sobie dzisiaj forum o norweskiej dziewczyny tak ladnie pochudly i co ciekawe pisza ze nie przytyly nawet jak 2 kg przybedzie to szybko traca a pisza tam takie co z rok temu ja stosowaly moze czytanie tego caly czas pomoze mi przetrwac no popisalam troszke ide troche wody popije moze wytrwa byle do soboty pozniej juz z gorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no gdzie sie podzialyscie jestem dzisiaj pelna optynizmu ale chetnie bym z wami pogadala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( no co z wami ? czemu nikt slowem sie nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej akna :) dobrze że jestes pełna optymizmu - bo ja jakoś nie zabradzo ... ech widze w myślach tylko słodycz i nic więcej.. :( Musze sobie jakoś z tym radzić ale jest porpstu beznadziejnie :( to pewnie przed okresem ale nie jest najlepiej.. do tego chociaz robie brzuszki prawei codziennie opone mam wielką. bo inaczej sie tego nie da nazwać :( ech - nie wiem co sie ze mną dzieje , gdzie jst to moje zaparcię się nogami o diete i wogóle... i nie rozglądanie sie co by tu do buzi wziąść... walcze.... nawet nie wiem kiedy sie to stało że nawyki stare wróciły - ech co widać odrazu po mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to przeceiż ja jestem :) heheh akna spoko :) kochana jests jak sie tak wnerwiasz :) no przeczytałam to forum... no wiem że dziewczyny chudna i są zadwolone, ale ja jakoś do scisłej diety narazie sie nei nadaje... Wiesz akna tak się zastanawiam czy czaasem nie zrobić sobie tej diety chałwowej jak mi sie tak słodyczy chce.... naj krótrzy okres na niej to trzy dni..... może sie tak zasłodze że nie rusze nic słodkiego przez nastepny miesiąc... coś mi sie wydaje że to dobry pomysł , żeby narazie opanowac wilczy apaetyt na słodycze, jak mi sie uda to opanowac to później bedzie już tylko lepiej, dlatego właśnie chyba zrobie se kilka dni tej chałwowej - choć wiem że bedzie ciężko ... Bo z tego co czytałam to dziewczyny po trzech dniach już nie mogą jeść tej chałwey pewnie przez to że jest okropnie słodka... i moze dla takich łasuchów jak ja pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz przestalam tu zagladac bo stracilam nadzieje ze sie odezwiesz:) no ale dobrze ze jestes:D nie slyszalam o tej diecie ale pozniej poszukam cos na necie moze ci pomoze ja narazie sie trzymam mysle zeby chocia z 8 dni wytrzymac jak bedzie dobrze moze uda sie do konca dzisiaj juz waze kg mniej moze to tylko woda ale napawa optynizmem bo jednag szybko mi waga leci na norweskiej zobaczymy co bedzie na 5 dzien no i wrocilam do brzuszkow juz jestem po 60 na laweczce oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh - kg mniej SUPERR :) no akna ty wytrzymasz bo masz motywacje zaawsze jak sobie coś postanowisz to to robisz :) jestes poprostu super jeżeli chodzi to jest twoja świetna zaleta... ja robie terz brzuszki , ale sama, zapieram sie nogami o łózko i walczę robie ok. 100, ale nie codzinnie... Pozatym to ja po norweskiej też chudnę ale poźniej przybieram jak bumerang :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam spowrotem swoje 60,5 mimo zw mosialam wczoraj troszke odejsc od jadlospisu nie dostalam wolowiny i pojadlam pare plastrow szynki ale nie jestem zadowolona i zcyba zrobie dzien lub dwa przerwy i zaczne od poczatku teraz juz dobrze bo nie wrzucam siebie wszystkiego wiec te dwa ni delikatnie z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna ja czytałam ze wołowine można zastąpić kurczakiem tzn piersią... ale mniejsza... ech a ja czuje sie krowa.... jestem na atkinsie i walcze by nie wziąśc czegoś do buzi słodkiego :( chodzi to za mną okropnie A do tego wszystkiego śniło mi sie że wybiłam sobie 5 zębów - żeby jak sie śnią to chyba nie najlepiej co !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby niby na chorobe ale pare razy mi sie snily wszystko bylo ok wiec tym sie nie martw a z tym twoim jedzeniem moze warto sprawdzic jak by dzialal na ciebie chrom z witamina b kiedys po urodzeniu curki go bralam i musze powiedziec ze bardzo sobie chwalilam zwykly nie dzialal na mnie wcale a ten rewelka sama juz chcialam kupic ale cos nie moglam teraz dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiece ksztatałty
Akna mam własnie chromadiet i go nie biore bo wydaje mi sie że po nim mam jeszcze większe łaknienie :( Kupiłam se masło orzechowe ma tylko 16 węgli w 100g więc jak mam ochote na coś słodkiego to nabieram na łyżeczkę i comokam, fakt jest delikatnie słone ale troche pomaga :) Zastanowie sie nad twoja porpozycją z tym chormem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze, ale laska - ja sama jestem blondynką ale takich skeczy to nigdy nie odawlałam, przeciez ona wogóle nie mysli jak prowadzi ten samochów... MASKARA :) DZIĘKI SIE UBAWIŁAM, aż se oglądne drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) ciesze sie ze ci sie spodobalo ja tez jestem blondynka i w szoku ze mozna tak prowadzic samochod instruktor powinien dostac medal za odwage ja 2 raz bym z nia nie wsiadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale nikogo nie bylo wiec sie nie odzywalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eche , myślałam już że wystzkie sie urlopują, i jak tam akna jesteś na norweskiej ? Ja od poniedziałku lece na tej chałwowej, mam 2 kg mniej... ciągne ją do jutra... zobaczymy efekt czy dam radę zjeśc te 4 kg... Troche chyba za dużo tej chałwy wcinam , ale cóż waga powoli ale leci w dół. dzis mój czwarty dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie odzywałam się , bo chorba jasna, zapomniałam zapłacic rachunek za tel i internet i mi go w poniedziałek odłączyli, ach czułam sie jak by odcieli mnie od świata.... no i dopiero dzisiaj włączyli ... ale naszczęście już jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem mialam doly i brak checi na jedzenie ale to co ty caly czas sama chalwa zyjesz napisz cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna no na śniadanie jem jabłko i powinno sie co 3 godziny jeść 50g chałwy... ja oczywiście jak zwykle w pełni do zasad sie nie stojuje... więc jem jabłko rano, a później jak chce mi sie jeśc to jem chałwę... dzinnie około 300-400g, a ostani kawałek o 18.00 ale już czuje że mi jest strasznie słodko... i zaczynam być strasznie osowiała, i nie najlepiej wyglądam... jakoś tak strasznie baldo... przedchwilą oglądałam sie w lustrze... Pozatym strasznie duzo pije.... Ale mam zamiar od soboty normalnie tzn.. mięso i warzywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×