Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Hej!!! Wszystkiego naj w Dniu Dziecka!!! W końcu każda okazja jest dobra od świętowania. Kobiece - twoja siostra ma i głos ode mnie. I jeszcze jak wróce do domu to oddam kolejny z mojego kompa. Naprawdę bardzo ładna dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catta :) Dzieki :) Pewnie głowsy jej się należa... bo jak oglądałam inne foto - to porpostu zdziczałam... dziewczyny dostaja głosy albo za gołe piersi albo za pokaznie dupy... to jest nie wiarygodne jak intymnośc i seks schodzi na psy tzn.. młode dziewczyny , że teraz celem dla nich do sukcesu jest pokazanie gołego tyłka :( zero kobiecej intymnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie co znalazłam na innym forum, dziewczyny rzeczywiscie chudna od 2-3kg ... pewnie to woda... ale jak sie ją by stosowało raz na tydzień to pewnie i efket by był :) Dziewczyny dosyc zarcia!!!!!!!!! pO SWIETACH troche mi przybylo i postanowilam przejsc na dietke 3 dniowa----mozna gubic na niej nawet 5 kg ale jest rygorystyczna! wiem ze jest skuteczna bo czytalam komentarze dziewczyn ktore byly juz na tej diecie na innym forum i spadek wagi to min 2kg czyli dla mniejak znalazl DZIS JESTEM PIERWSZY DZIEN NA TEJ DIECIE oto jej jadlospis Dzień 1: Śniadanie: grejpfrut lub jabłko, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Obiad: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Kolacja: plaster chudego, gotowanego mięsa, filiżanka warzyw gotowanych na parze (buraczki, marchewki, selery). Dzień 2: Śniadanie: jajko na twardo, jedna grzanka, pół banana, szklanka czarnej kawy. Obiad: pół filiżanki chudego twarożku z pięcioma krakersami, szklanka czarnej kawy. Kolacja: dwie parówki, dwie marchewki uduszone na parze. Dzień 3: Śniadanie: cienki plasterek żółtego sera, pięć krakersów, małe jabłko, szklanka czarnej kawy. Obiad: jajko na twardo, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Kolacja: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby morskiej, pół filiżanki gotowanych na parze buraczków, jedna filiżanka kalafiora. A teraz najważniejsze: przed każdym posiłkiem należy wypić dwie szklanki przegotowanej wody. To konieczne. Niezbędne jest również przestrzeganie ścisłej diety- absolutnie żadnych zmian. Działa tu współzależność chemiczna składników. Nie wolno używać cukru ani soli, nawet śladowo. Dieta jest rygorystyczna , ale- do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
jedzcie częśćiej grejpfruty one odchudzają.. Czy macie jakieś dojście do meridi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Kobiece... bardzo ładna Twoja siostra, z przyjemnością na nią zagłosowałam. Ma taką delikatną urodę, eteryczną, naprawde ładna:). Dziewczyny z dietą u mnie jako tako:O Ale chociaż nie tyję. Jedyna zasada, której się trzymam to nie obżeranie się wieczorem i ograniczenie węglowodanów. No i zaczęłam się regularnie smarowac i masowac balsamami antycellu i wyszczuplającymi i mam nadzieję, że coś to da, no i jeżdżę na rowerku stacjonarnym po ok 35-40min. dziennie. I staram się pozytywnie myślec:) Będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobice kształty
hej lalki NOWA - nie my nie mamy dojścia do meridii - niebierz tego - bezsensu Dziewczyny u mnie z dieta tez oki :) od jutra zaczynam chodzić na besen 2 razy w tygodniu :) no moje koleżanki dały sie namówić i zaczynamy od jutra.. bysmy poszły już w czoraj ale pojechaliśy na tryby z moim chłopem - więc i tak było rekreacyjnie i dużo ruchu :) Pozatym dziś mam strasznie lewniwy dzien, jakos tak mi smutno i jestem bez chumoru choć wekkend naparwde super wypadał :) Juz chyba poporstu mam dośc tej pogody :( gdzie to słońce..... ech a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszce jedno - zmierzyłam se obwód pasa dzis.... i wyglada na to że mam 1 cm mniej w dolnej części brzucha - tam gdzie zakładam ten pas wibrujący ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) no kobiece to fajnie moze jakies efekty beda po tym pasie u mnie jakos leci w sobote rano waga byla 60:) no ale co z tego jak wekend wszystko zaprzepascil tescie przyjechali z ciastem w sobote mama dala pyszne golabki w niedziele rodzina i znow slodkosci chyba zycie bedzie teraz polegac na traceniu przez tydzien tego co w wekendy przybiore hehe :) ale chyba po laweczce widze jakies zmiany brzuch ma inny ksztalt i wyrzezbily sie dwie kreski pionowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna - no i super z tymi kreskami :) a co do wekkendów to w sumie zawsze sa przechlapane :( Ale ten wekkend udało mi sie przeżyc całkiem ładnie bez obżarstw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj pocwiczyłsam na orbiterku :) no a dziś ide na basen :) poporostu na niego wsiadłam bez zadnych - ach niechce mi sie albo mam coś innego do zrobienia... przebrałam sie w strój, opkeciłam folią.... i wypłyneło ze mnie chyba 1 litr wody :) Nie ważyłam sie bo chyba to zrobie topiero w następnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ruch to jednak podstawa kobiece mysle ze ten basen to super sprawa no i na orbiterek przynajmniej z 3 razy w tygodniu tak jak wczoraj :) u mnie waga sie trzyma mimo ze sie ostatnio troche opychalam a i jeszcze wam sie pochwale soim starszym synem w piatek wygral w radiu skuter juz dawno nie widzialam go tak szczesliwego dlatego mi to tez tyle radosci sprawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a topik nie umiera juz jakis czas ciagnelysmy z kobiece same prawda :) predzej czy pozniej znow sie zrobi wiekszy ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa. to super z tym skuterem :) heh chłopak ma szczęscie.. ja tez chciała bym wygrac skuter... NO TO GRATULACJE :) No my kiedyś z akna same prowadziłyśmy ten topic, bo na kafeteri jest właśnie tak że raz ktoś jest a później zmyka , nagada sie tylko że sie odchudza lub dobrze odżywia a póxniej nie ma takiej osoby , bo to były tylko jej chwilowe poczyniania w dicie a póxniej klops... mało jest taklich osób jak my które wiczenie próbvuja chociaż ciute robić coś ze sobą.... no ale ja zaczełam chudną od tego momentu jak właśnie wpadłam na kafeterie i na to forum... Zupełnie przez przypadek, no i tak sie ciągnie już pół roku ponad :) jak tu jestem i walcze :) A co do orbiuterka to te 30 min sprawiło mi taką frajde że nawet później z chłopem poszłam jeszcze na spacer :) No gdyby mi sie tak udło realnie 1 w tygodniu basen i 2 razy robiterek , to po takiej przerwie jaką se zrobiłam by było całkiem przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że jesteście bo juz myślałam ze znów zostałam sama. Wszędzie gdzie chcę się zahaczyć to po jakims czasie grupka się rozpada, ewentualnie okazuje się ze są to 16-stki z wagą 50kg. dobrze że jesteście. Akna - gratulacje dla syna, wyobrażasm sobie jego mine jak wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie widzialam jego miny :( bo pojechal do mojej mamy na wekend ale slyszalam go w radiu bo wczesniej zadzwonil i powiedzial ze jest jednym z 4 ktorzy moga wygrac nawet go nagralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzieki wam :) oprucz diet mozna tez pochwalic sie jakimis radosciami ktore nas spotykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strudzona
Potrzebuje pomocy... mam 20 lat, 174 cm wzrostu waze 74 kg i cierpie na zaburzenia odzywiania, jak nic nie jem to nic nie jem a jak juz zaczne to masakra, wszystko, opychanie sie do obledu,,, ostatnio przed sesja duzo roboty to caly czas w domu do lodowki, potem do ksiazek.. czuje jak puchne i chce cos z tym zrobic choc nie mam za duzo czasu teraz na cwiczenie staram sie ale co zrobic z tym jedzeniem, nie poanuje juz nad tym:/ ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRUDONA - musisz zacząć nad sobą panowac... i nie zaczynać od żadnych diet - ytlko kontrolować ile i kiedy jesz... zasiadaj do stołu jak zrobisz sobie posiłek i jedz go... a nie w pośpiechu... bo to bez sensu. Ja od siebie tyle moge napisać... bo kontrolowanie samej siebie to jest szczyt do sukcedu :) przyłacz sie a bedzie ci łatwiej znami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strudzona
dzieki dzieki.. własnie staram sie bardzo ale zoabczymy , mam nadzieje ze bedzie dobrze i sie uda.. od kiedy dzis sie popoludniu objadlam nic nie ruszylam do jedzeinia... narazie tzrymam sie:) ogolnie chce wprowadzic w zycie zasady: małe, czeste posilki ok pieciu dziennie, niejedzenie po 18, wiecej ruchu, ograniczenie slodkiego, duzo plynow.. ruszam od dzis!:) a stosujecie moze nielaczenie? zatanawiam sie nad tym.. a i ograniczyc mam zamiar chleb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny🌻 U mnie waga stoi i stoi:O, ale co ma nie stac, skoro nie robię nic, żeby zeszła w dół. Jem okropnie, nie ilościowo, ale jakościowo, tak mi się przynajmniej wydaje. Dzisiaj np. zjadłam: 2 kawałki pizzy, truskawki, jogurt do picia, czereśnie, grejpfruta i 2 lody na patyku w polewie (takie zwykłe nie np. magnum). I to wszystko, może nie jest tego dużo, ale te lody i pizza:O. Jakoś natchnienie do odchudzania mnie opuściło. Dodam, że 1 posiłek jem ok. 13.00. Wieczorem się nie opycham, po 19.00 staram się nie jeśc, a rano choc czuje pustke w żołądku to i tak nie jem do południa, żeby w całym dniu zaoszczędzic kalorii. Rano nawet jak jestem bardzo głodna to potrafię nie jeśc, po południu jest już gorzej i trudniej się powstrzymac:O. O dziwo nie mam napadów wieczornego obżarstwa, na szczęście. Tak to u mnie z jedzeniem na dzień dzisiejszy wygląda. Nie jest najciekawiej, wiem, ale chyba najgorzej też nie. Za pare dni mam dostac @, mam tylko nadzieje, że przetrwam bez czekolady, bo wtedy chce mi się jej jak cholera, aż się trzęsę dosłownie. A poza tym u mnie...Z brzucha, piersi i tyłka schodzi mi skóra po tym jak przypiekłam się na solarium. Wygląda to okropnie! Ale ja głupia byłam:O No to trzymajcie się cieplutko:) A topic nie zniknie, skoro jest już tak długo:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ten pierwszy posiłek o 13.00 to nie ładnie..... najważniejsze jest śanidanie i to najpóxniej do 2 godzin od wstania... RANO JEDZ JAK KRÓL, A WIECZOREM JAK ŻEBRAK!!!!! Kochana zacznij jesć sniadania alebo normalnie dostaniesz odemnie klapa w pupe :p a strudzona - ja nie łacze.. produktów weglowych z baiałkowymi... tzn.. nie jem ziemniaków, chleba,produktów , mączniczych i makaronów oraz ryżu- jak juz to bardzo sporadczynie... moze raz na 1 tydzień...... POztaym jem mieśo z warzywami, owcowce - bo teraz mamy sezon, orzechy,pestki i jogorty,kefiry naturalne.... i na tym żyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a woczraj byłam na basenie - superr i ide w czwartek rano już sie umówiłam ... troche mnie nogi bolą po tym orbiterku a wczoraj pływałam jak wściekła więc dało sie troche we znaki :) Moze dziś tez wskocze na orbiterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×