Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jodełka30

Topik dla Tych co weszły na topik trzydziestek

Polecane posty

Gość ciekawe naprawde ciekawe
a ty..... wpadaj aanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
gugatek dziwne ale nie zauwazasz ze one potrafia powidziec bardzo brzydko ale im nie wolno powiedziec nic brzydkiego bo co ? bo starszych trzeba szanowac? a młodszych nie? bo starsi maja zawsze racje a młodsi jej nie maja nigdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapouchowa
he he. "Ciekawe" i "mama" nie zdążyłam Ci napisać na kolejnym topiku bo Ci go zlikwidowali ;). Hi Hi. Dobrze, że się ujawniłaś 36 latko :) pod czarnym nickiem. Tak właśnie myślałam, że to Ty. Jeśli dobrze pamiętam to już tu robiłaś rozpierduchę na forum ostatnio. Jeszcze Ci nie przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One sa zgorzkniałe bo zycie im przeleciało przez palce one sie uczyły i robiły kariere a zapomniały co w zyciu liczy sie na prawde najbardziej a to ze sa bardzo krytyczne w stosunku do młodych mam jest faktem niezaprzeczalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapouchowa
No i paniusia rozszyfrowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapouchowa
ale to nie twoja sprawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga \"ciekawie\"- tu nie chodzi o ich czy twój wiek, tu chodzi kulturę dyskusji a jej podstawą jest to czy masz coś konstruktywnego do powiedzenia; o ile zdążyłam się zorientować nie masz im nic mądrego do powiedzenia, nic co mogłoby im pomóc, jedyne co piszesz to niemiłe, brzydkie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_krk
"one sie uczyły i robiły kariere a zapomniały co w zyciu liczy sie na prawde najbardziej" - a dla ciebie widocznie najbardziej liczy się puszczanie na prawo i lewo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapouchowa
gugutku- ciekawie i mama to po prostu czarna 36 - latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawo tak na lewo nie \"pusciłam sie \"z męzem i robie to czesto a ty anka ? z kim robisz to wogóle z kimkolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_krk
wiesz, bardzo wątpię ze masz 36 lat... jeśli masz 16 to wszystko... no cóż życzę ci rozumu, zapewniam cię ze z nim jest o wiele lepiej, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapouchowa
Kultura Twoich wypowiedzi sprawia że musisz się wypluwać na forum anonimowo bo chyba brak ci oponentów do dysputy w realu. Szkoda mi czasu dla Ciebie. Żegnam niewylewnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo raanyy
ale bzdety :-0 kłótnia o wyzszosci kapusty nad kalafiorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uważasz ciasny umyśle że Twój swiatopogląd jest jedynym słusznym? Czy wiesz że szanse na urodzenie dziecka z zespołem Downa ma także dziewczyna w wieku lat 20? Że tak samo dotyczą jej dziecka wady genetyczne, niedorozwoje itp itd? A to wszystko z prostej przyczyny: ma tutaj dużo do powiedzenia dziedziczenie moja droga. Twoje dziecko może być schzofrenikiem choć jeszcze o tym nie wiesz. Po to ludzie mają wolny wybór w całym spectrum spraw aby wybierali: gdzie chca mieszkać, z kim żyć, czym jeździć do pracy, a także kiedy mieć dzieci. Jesli uważają (dwoje dorosłych ludzi) że podołają wychowaniu dziecka to nie do ciebie nalezy podjęcie za nich decyzji. Ty już swoją podjełaś. Czy ktoś ingeruje w twoje decyzje jak wychowywać swoje dzieci, kiedy masz uprawiać ze swoim partnerem sex, co robić na obiad? Gdyby teraz ktos powiedzial ci że nie masz podawac swoim dzieciom bananów bo w przyszłości bedą bezpłodne a ty jesteś nieodpowiedzialna to na mój gust nieomylnie odpowiedziałabyś: \" odpierdziel się ode mnie sama wiem co mam robić) 30 lat to nie ejst jakiś magiczny wiek, rodza kobiety po 40 mądre i zdrowe dzieci, mało tego potrafia im przekazać znacznie wiecej i storzyć z nich wartościowe jednostki czesto znacznie bardziej wartościowe niż niedoświadczone mamusie które mając 20pare lat wystają ze swoją paczką i dzieciaczkiem pod sklepami czy inymi lokalami i pozwalają zatruwać je nikotyną, niedosypiać i siedziec w wózku z zasikaną pieluchą. Jesli tak wielką odczuwasz misje niesienia prawdy ludzkości to są w rządzie organizacje ds kobiet itp, napisz do nich list może uznają że rodzenie dzieci tylko w oktreślonym wieku ma jakies przesłanki \"za\" i nakażą rodzić tylko w wieku lat 20. ustanowią urlop przedmacierzynski. To jakiś pomysł. Zrób to! Wiesz mój znajomy ma stado krów, kilka tysięcy hektarów, krowy żyją sobie w rodzinach, mają byka i cieleta. Cielaczki rodzą się na polu wszystko full natura. jego ingerencja jest taka: jesli młoda krowa nie zajdzie w 3 podejściach idzie pod nóż. Myślisz że dobrze by było wprowadzić cos takiego wśród ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany naprawdę? to jedna i ta sama osoba? okropne.. więc 36 latko- czemu jesteś taka agresywna? i już nawet nie ironiczna ale chamska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo raanyy
..bo się na siłę odmładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 36 latko ona nie jest stara. To młode krówki które są już zdolne do rodzenia cieląt. To taka 17tka wiesz. Ma trzy próby jeśli nie uda jej sie zajść idzie do ubojni. Co bys powiedziała na taką forme rozrodczości wśród ludzi?? Ty miałas 23 jak urodziłaś, nie zdazyłabyś w takim wypadku już nawet pokmarzyć że bedziesz miała swoje bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Proponuję zignorować tę osobę. Ona ma zbyt ograniczony umysł, aby zrozumieć pewne rzeczy. Wy się denerwujecie, a jej i tak już się nie da zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie kobitki.mam takie doswiadczenie ze jak sie czegos chce to nie wychodzi,a jak juz dasz na luz to nie wiesz kiedy sie udaje. Ja nie mialam problemu z zajsciem w ciaze a bylam juz 3 razy i za kazdym nie zalezalo mi za bardzo zeby zajsc,ale teraz mam 2 chlopcow i miesiac temu urodzilam curke i kocham ich nade wszystko. No to podusie pod pupcie przyszle mamusie;) Taki maly zart na rozluznienie(choc czasem skutkuje:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×