Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
Powiem Wam, że dr to nie odpowiada ani na maile ani na telefony. Najlepiej dzwonić na rejestrację. Ja jestem po operacji i dostałam nr bezpośredni aby dzwonić gdy coś się stanie. Niestety są komplikacje a dr się odzywał jedynie do momentu zabiegu a po już wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
A co mialas operowane? I jakie masz komplikacje? Ja za tydz mam plastyke brzucha i czytam i czytam i w zasadzie to wiem tyle, ze jezeli chodzi o kontakt to jest on ogolnie utrudniony. A do tego jak dojda jakies komplikacje to juz w ogole masakra. Przeraza mnie to wszystko coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam operowane piersi i jak tylko pojawił sie problem to dr zamilkł... Najpierw kiedy implanty sie zle układają to każdej każe przytyć twierdząc ze jestesmy za chude a potem jak juz nawet przytylam to pojawiły sie nowe kłopoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Dziewczyny, mam operację piersi za tydzień i już spać w nocy nie mogę ze strachu, jak czytam takie posty o komplikacjach, proszę udzielcie parę rad co i jak,nie wiem co się przyda do szpitala,będę tam sama przez 3 dni i nie wiem czego się spodziewać i jak sobie dam radę z bólem.Czy można zapłacić na miejscu kartą za operację czy trzeba mieć gotówkę a jeśli tak to czy złotówki czy korony muszą być? Ile czasu dochodzilyscie do siebie? I jeszcze ostatnie pytanie, ile dokładnie zaplacilyscie bo doktor mi mówił, wiem że to jakieś 10 tyś ale może coś się zmieniło? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny :) Mam wielka prośbę możecie mi powiedzieć, z własnego doświadczenia, ile czekaliście na odpowiedz od Dr. Wysłałam maila z zapytanie o powiększenie piersi 17.07 do tej pory cisza. Dzwoniłam dwa razy do szpitala kobieta z rejestracji powiedziała ze trzeba czekać i żadnych informacji mi nie udzieli. Jestem zainteresowana terminem na koniec grudnia początek stycznie. Myślicie ze jest szansa? A moze któras z Was ma taki termin ale z jakiś względów jej nie pasuje? Jak cos proszę Was bardzo o kontakt na maila: jjoanna.walczak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. zaraz mam konsultację w sprawie nosa. Ile dokładnie trzeba zapłacić za nią? w złotówkach czy koronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Meg1234: Ja jestem po zabiegu już pół roku i chętnie Ci odpowiem na wszelkie pytania :) Jeśli chodzi o nerwy są one totalnie niepotrzebne. Ja też byłam zupełnie sama i jeszcze jechałam 14 godzin pociągiem. Potem musiałam sama zrobić sobie zastrzyk w brzusio i najwięcej nerwów było wieczorem. Nie ma sensu się denerwować, bo zajmą się Tobą i nawet jak pójdziesz na stół to będą z Tobą dziewczyny żartowały aż do momentu gdy zaśniesz a jak się obudzisz to będziesz miała piękny biuścik :) Zabierz ze sobą jakieś wygodne luźne spodenki w które ewentualnie wsuniesz sobie strzykawki od drenów i luźną koszulkę... Tak naprawdę ja wzięłam zupełnie nietrafione rzeczy więc byłam w koszulce którą dostałam do operacji bo jak boli to i tak za bardzo nie poszalejesz z ubieraniem się :) Jeśli chodzi o kosmetyki to przez to że będziesz obolała to najważniejsze bedą podstawowy przybory jak pasta do zębów, szczoteczka, żel pod prysznic... Ja nie byłam w stanie ani się umalować ani nawet umyć włosów... zresztą moje koleżanki z którymi rozmawiałam podobnie :) Nie wiem, gdzie będziesz miała zabieg bo ja miałam w Bielsku Białej i tam płaciłam przed operacją i koniecznie gotówką. Mój koszt to 12000zł + chyba 200zł za stanik. Jeśli chodzi o komplikacje to pojawić się mogą zawsze. Mi np obraca się implant i pierś czasem zmienia brzydko kształt i zaczyna boleć, ale to i tak dobrze że mam okrągłe bo one przynajmniej nie wymagają zabiegu chirurgicznego, więc jest szansa że może się sam ułoży... Liczę na to :) Powiem Ci Kochana, że spokojnie ból jest do wytrzymania. Ja np bylam praktycznie bez leków przeciwbólowych, bo leżałam sama w sali i nikomu nie chciałam sprawiać kłopotów :) Ale jak tylko będzie Cię bolało to poprosisz o lek i Ci podadzą. Najgorzej będzie jak wrócisz do domku, bo najbardziej boli kręgosłup i niestety musi przyzwyczaić się do obciążenia... Kompletnie się nie denerwuj bo dużo ludzie straszą a to nic strasznego nie jest a jaki efekt :) A i jeszcze Ci powiem, że nie przeraź się efektu jak będziesz wychodziła ze szpitala, bo ja byłam w szoku, że są ogromne i tak daleko od siebie ! A one po jakimś czasie pięknie zmieniają kształt i są bardziej naturalne :) Teraz nawet czasem myślę że mogłyby być odrobinę większe, ale ma tak większość :) Do Joasia: Terminy są faktycznie odległe ale poproś doktora to znajdzie Ci lukę, bo takowe zawsze są. Ja powiedziałam, że bardzo mi zależy i termin już mi zaproponował za 2 tygodnie a następny za miesiąc od wizyty... więc szansa jest :) Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Jutro mam konsultacje u doktora. Orientujecie się może jak mu wychodzi lifting piersi bez wkładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny właśnie wracam z konsultacji od Doktora. Najbliższy termin jaki udało nam się ustalić na piersi to 5 czerwiec 2017. Szczerze liczyłam na marzec kwiecień ale cóż poczekam tym bardziej ze będę miała wykonywane dwa zabiegi równocześnie ( poprawa boków po plastyczne brzucha) Co do doktora opisał mi rzeczowo wszystko no ale zaproponował cięcie tylko pionowe przy liftingu piersi oczywiście może przeprowadzić tez cięcie T ale mówi ze lepszym wyborem jednak jest to pierwsze no i sama teraz nie wiem moze któraś z was kobietek miała ciecie tylko pionowe i może się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz nie odpowiedzial na zaden email. Zadzwonilam do szpitala w Trzyncu I umowilam sie na konsultacje.Konsultacja kosztuje 300 koron .Czekalam na nia 3 miesiace. Terminy na operacje sa odlegle ale mozna traffic tak,ze miejsce sie zwolni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie wiem co mam robić. Wysłałam już trzy maile i nadal zero odpowiedzi. Dzwonilamndo szpitala karzą mi cierpliwie czekać ale ileż można? Pierwszego maila wysłałam 17 lipca. Dziewczyny poradzicie cos? ;)) Nadal ponawiam pytanie o termin koniec grudnia początek stycznie. Gdyby którejś cos wypadło piszcie jjoanna.walczak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja mam termin na 5 czerwca 2016 ale jak by któraś z dziewczyn chciała się zamienić na tydzień wcześniej to byłabym Wniebowzieta :P Moim zdaniem najlepiej jechać na konsultacje i wtedy termin ustawić na 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Do gość z 18.08 Dziękuję za rady i dobre słowo, trochę przerazilas mnie tym że implant ci się przekreca i pierś zmienia kształt, ja też mam okrągłe implanty zaplanowane między innymi z tego względu że anatomiczne jak się przekreca to.zniksztalcaja pierś ale nie miałam pojęcia że okrągłe też:-( A gdzie masz wszczepiony implant pod gruczoł czy pod mięsień i jaką wielkość?Ja mam mieć pod mięsień (to podobno bardziej boli) 350-400 ml. Jezu żebym tylko nie żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaKoch
Do Megi1234: Mysle ze nie będziesz żałowała. Doktor robi naprawdę piekne piersi i nie ma nawet śladu po zabiegu. Blizny pieknie sie pogoiły. Ja nie narzucałam jemu własnego zdania tylko robiłam tak jak on mi zaproponował. Wiec mam pod gruczoł 300ml. Chciałam jedynie mieć bardzo naturalne i takie dokładnie sa. A to ze sie obrócił to jakos zniosę... Wierze ze z czasem sie ponownie ułoży. Prawdę powiedziawszy to jak zdejmę stanik to nikt nawet nie pomyśli ze mam implanty :) Faktycznie moze pod mięsień bardziej boli ale koleżanka miała tak dwa tygodnie wcześniej robiony biuścik i tez jest zdania ze niepotrzebnie tak długo sie zastanawiała. Mysle ze to tez kwestia Twojego progu bólu... Martwi mnie jedynie ze będziesz sama bo cieżko Ci bedzie podnieść sie na łożku czy pójść do toalety ale mam nadzieje ze chociaz ktoś Cie odbierze ze szpitala? Bo raczej zapomnij o dźwiganiu jakiejkolwiek torby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa992
Do Meg1234 Jakie będziesz miała robione? Okrągłe czy anatomy?Mentory czy eurosilicony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość super ktoś
Mam ogromną prośbę do którejś z dziewczyn która wybiera sie w najbliższym czasie na konsultacje. Jeśli znajdzie sie dobra duszyczka i poda mi maila to powiem o co chodzi i mogę tez odpowiedzieć na kilka pytań w razie zainteresowania ponieważ jestem 3 lata po operacji biustu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Będę miała okrągłe Eurosilikony pod mięsień. A tak przy okazji to zapytam jak u was z aktywnością fizyczną bo ja dużo ćwiczę i chciałabym wrócić jak najszybciej do biegania i siłowni ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meg. I jak już jesteś po zabiegu? Chcę mieć dokładnie takie jak Ty ze względu na przesunięcie implantu. Daj znać co i jak czy wszystko w porządku. Ile wyniósł Cię zabieg? Ja dopiero przed konsultacją jestem i wolę wiedzieć czego się spodziewać :)Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Zabieg w pon, stres jest ale jestem dobrej myśli ☺ Mąż bedzie ze.mna także bede miała wsparcie.☺napiszę po zabiegu jak poszło. Dzięki dziewczyny za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Mam jeszcze jedno pytanko, jak to jest z hybryda na pazurach czy jeden paluch wystarczy odkryć bo wiem że nie można ale dokładnie nie wiem co i jak Dajcie proszę znać jak wy mialyscie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Cześć dziewczyny, dziś 5 doba po zabiegu. Udało się doktorowi dać 375cc pod mięsień. Jak narazie jest dobrze, nie chcę pisać o kształcie bo to jeszcze za wcześnie ale są w sam raz i rowniutko także jestem bardzo zadowolona jak narazie. Gorzej jest z rekonwalescencją, masakra jakaś, boli non stop i bez leków nie ma mowy, jestem już tym sfrustrowana ale czytałam na innych forach że po 7 dobie wszystko mija więc jeszcze 2 doby i zobaczymy. Najgorszej jest że spaniem bo plecy bolą jak cholera. Opieka w szpitalu rewelacyjna, w drugiej dobie źle się poczułam było mi niedobrze nie moglam oddychać i pani mną się przejęła dzwoniła do lekarza i podała magnez i przeszło. Także medal dla tych pielęgniarek. Dziewczyny jeśli macie jakieś pytania to piszcie postaram się odpisać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Zabieg wyniósł mnie 8 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak po zabiegu jak się czujesz ? Wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Napisałam wyżej ☺zaraz po zabiegu to było późne popołudnie przywieźli mnie na salę i tam dochodziłam do siebie, bolało ale dostałam zastrzyk w udo i jakoś minęła pierwsza noc, pielęgniarka non stop przychodziła podawała leki i wymieniala strzykawki w drenach, szczerze to byłam zamulona i było mi wszystko jedno, na drugi dzień było już gorzej bo kazali wstać z łóżka a to był dopiero ból, już zeszło że mnie to znieczulenie i wszystko jakby bolało bardziej i boli do dziś a to już 5 dzień, ale tak podobno jest że jak pod mięsień idzie implant to boli o wiele bardziej niestety. Na pewno jest lepiej niz było, mogę ruszać rękami więcej i daję radę wstać z łóżka sama a do 3 dnia to było nieosiągalne. Wydawało mi się że mój prog bólowy jest w miarę wysoki ale nie oszukujac nikogo mnie boli ale trzeba to przetrwać. Moja znajoma np to na 4 dzień po operacji poszła na przedstawienie do swojej córki do przedszkola i była w dobrej formie ale miała implant pod gruczoł. Także jesli będziecie mialy pod miesien przygotujcie się dziewczyny na dłuższą i bardziej bolesną rekonwalescencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie kontakt do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa992
Ważne,że już jest coraz lepiej :) Ja mam dopiero wm maju zabieg i też chcę okrągłe eurosilikony, że względu na przesunięcie implantu.Nie wiem czy pod mięsień czy gruczoł,bo o tym Doktor zadecyduje.A dlaczego u Ciebie było pod mięsień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg to mój email. oryginal.outlet@interia.pl Napisz czy jesteś zadowolona z zabiegu i jak Twoja rekonwalescencja ? Jak byś mogła to prześlij kilka fotek.Strasznie jestem ciekawa jak wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
U mnie było pod mięsień bo taka była możliwość więc dla mnie dobrze, doktor decydował. I lepiej się go słuchać bo mówił że była jedna pani co się uparla pod mięsień a wskazania były inne i później tego żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaW
Hej dziewczyny :) Ja byłam dzisiaj na konsultacji u dr w sprawie powiększenia piersi. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało. Niestety jest problem z terminem. Bardzo zależało mi na terminie styczniowym a tymczasem wolne sa dopiero na wakacje przyszłego roku. Gdyby któraś chciała zwolnić termin właśnie w styczniu to dawajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×