Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość Meg1234
Ewa992, napiszę maila do ciebie, fotki też cykne ☺pzdr PS.Dzis jest 10 dzień po operacji i nadal odczuwam ból, mam już trochę dość i czekam z utęsknieniem na dzień kiedy w końcu obudze się rano i będę mogła bez problemu wstać z łóżka. Martwię się żeby wszystko skończyło się dobrze i bez żadnych powikłań ale to dopiero będę mogła powiedzieć za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,kochana jesteś :) teraz trochę picierpisz ale za to jaki efekt będzie boski :) Wszystko dopiero przede mną.Już się nie mogę doczekać. Czekam na zdjęcia, buziaki i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy 300 koron to aktualna cena za konsultacje? Czy wie któras jak dojechać z Katowic do Cieszyna? A potem z Cieszyna do trzynca? Sa jakies autobusy? A moze któras z was jedzie tam we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na stronę e-podroznik.pl tam znajdziesz połączenia. Co do Trzynca to najłatwiej jechać taxi. Ewentualnie dogadać się z dziewczynami z forum, może ktoś będzie jechał . Załóż konto na beauty tam dziewczyny piszą swoje terminy operacji będziesz wiedziała z kim można się zabrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś na konsultacji może się przy okazji spytać czy Dr robi korekcje uszu i ile kosztuje i napisać tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś na konsultacji może się przy okazji spytać czy Dr robi korekcje uszu i ile kosztuje i napisać tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam o uszy. Doktor niechętnie podejmuje się uszu. Widocznie nie czuje się w tym. Na twoim miejscu dzwonilabym na recepcje i zapytala czy korekcja jest możliwa i jaki koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ASD
witajcie, czy któraś z Was była np na dwóch konsultacjach u dwóch różnych chirurgów i otrzymała diametralnie rózne propozycje implantów? Dr Brzuchański zaproponował mi anatomy 275 max 300 pod gruczoł przy mojej budowie ( 165 cm 50 kg- jestem dość drobna ,miseczka duże A), natomiast inny chirurg polecił max 380 anatomy Polytech pod mięsień. Jak przymierzyłam te 380 w specjalnej koszulce i staniku wyglądały ok- w miarę duże . Mogę wziąć 340 lub 380 ml. Na które się zdecydować? I skąd tak duża rozbiezność u lekarzy?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba po to zaplacilas za wizytę aby o wszystko zapytać lekarza. Skąd my mamy wiedzieć czym kierował się dr wybierając takie a nie inne implanty. Mogłaś zapytać czym się różni i która z tych metod jest lepsza w twoim przypadku. Może wybierz się jeszcze raz na wizytę i zapytaj bo tu raczej żadna nie da ci gwarancji dobrego wyboru. My z operacji wiemy tyle że nas usypiaja robią co trzeba, budzimy się i po bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam piersi u dr Furmanka 09.09 b.r. implanty okrągłe, eurosilikony, 300cc i sądzę, że są za małe :-( aczkolwiek są b. piękne. Wzrost 163, 64kg. Teraz zrobiłabym zdecydowanie większe, max 350. Dziewczyny bardzo polecam Furmanka jeśli nie ma terminów u Brzuchanskiego. Choć do Niego też nie łatwo się dopchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że robiłam pod gruczoł, 2 dni po operacji prawie nie czułam, że coś było grzebane. Dzisiaj mija tydz. czuję się super, zero bólu. Jeżeli macie możliwość, tylko pod gruczoł. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana fotkami, rozmową, zapraszam na priv a-lada@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy wybiera się ktoś do dr Brzuchańskiego 10 listopada? Jeśli tak to piszcie, może pojedziemy razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Dziewczyny, napiszcie mi proszę tylko konkretnie czy korzystniej finansowo robić brzuch u niego w Bielsku czy w Czechach? Jak byłam u niego rok temu na konsultacji to mi powiedział 11k za operacje w Czechach wyjdzie taniej? macie jakieś doświadczenie w tej materii? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawałek czasu temu czytałam że dziewczyna robiła operację w Bielsku. Druga dziewczyna pisała że tą samą operację robiła w Czechach. Okazało się że w Bielsku kosztowała drożej. Jak dobrze pamiętam to różnica była ok 2 tysiące. To było pisane na forum ale nie chce mi się tego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Dziewczyny czy ma któraś nr albo maila do słynnej Pani Kasi która oferuje nocleg dla osób towarzyszących? 3 lata temu spał tam moj chłopak ale niestety nie mam juz do kontaktu a potrzebuje zarezerwować pokój. Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
W Czechach jest taniej, ja robiłam brzucho we wrześniu 2015 i płaciłam 33.000 koron razem z pobytem i pasem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pani Kasia taka słynna to dasz radę znaleźć nr tel do niej. Chyba ktoś chce zrobić jej reklamę albo burze na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Reklamę? Mogę zrobić. Burze na forum? Nie rozumiem po co miałaby sie rozpętać tu jakaś burza przez moj post. Ale widze nic sie nie zmieniło na tych forach przez ponad 3 lata . Cały czas jakies podejrzewanie kogoś o cos zamiast wymiana konkretnych informacji i pomoc innym. Ale po zdjęcia po operacji piersi to każda była chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć , chciałabym wybrać sie na konsultacje do doktra, może ktoś z Was jedzie w październiku lub w listopadzie? czy do doktora na kosultacje należy się zapisać , czy po prostu mozna przyjechać? jeśl izapisać jak powinnam to zrobić? Dzwonie do doktora od tygodnia i nie odebrał :( na e-maile nie odpisuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do jego żony. Ona prędzej odbierze i powie co i jak. Jeśli będziesz robiła tylko powiększenie piersi to możesz mieć konsultacje mailową, ale jeśli podnoszenie etc to lepiej osobiście przedyskutować i przespać się z problemem, niż podjąć pochopnie decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrak
Witam Panie. Pomóżcie proszę, za tydzień jadę do Trzynca na lifting twarzy, a ja w ogóle nie wiem jakie są zasady przyjęcia do szpitala. Od konsultacji minęło już spoooro (miałam przesunięty termin) czasu i nie pamiętam co mi mówili na konsultacji. Po ilu dobach po zabiegu wypisują? Czy muszę zostać w hotelu, ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy dni i do domu, np operacja środa to w piątek wypis o ile wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz wątpliwości to dzwoń i pytaj, przecież masz nr telefonu. Ja tak robiłam. Pytania spisalam na kartce, dzwoniłam i pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marak
Błagam dajcie nr tel, bo ten mój nie odpowiada. Na konsultacji byłam w zeszłym roku i ponieważ po drodze trafiły mi się kamienie żółciowe musiałam przesunąć termin. Przez ten czas pogubiłam wszystkie notatki, teraz dostałam sms'em potwierdzenie, że już, ale zwrotnie nie odpowiadają, Nie wiem gdzie pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy dni i do domu, ale wcześniej pisałyście, że trzeba wynająć jakiś hotel - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!. Bardzo proszę o kontakt do dr Brzuchańskiego, do kliniki w Czechach. Chce poddać się zabiegowi korekcji uszu. Ktoś może orientuje się jaki jest czas oczekiwania i koszt na chwile obecną? (chodzi mi o klinikę w Czechach). Z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonawin, dzięki za odpowiedź! Napisz proszę czy jest możliwość kontaktu prywatnego z Tobą, chciałam podpytać o kilka szczegółów. Przymierzam się do tego samego zabiegu i jeśli faktycznie jest taka różnica w cenie jeśli chodzi o Czechy to spróbowałabym tam. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
Hej gość. Jak masz jakieś pytania to możesz zadzwonić na mój numer tel. Napisz do mnie na maila iwonawin@vp.pl to ci podam moj nr telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel wynajmują osoby które są z daleka i przyjezdzaja do Czech lub Cieszyna dzień wcześniej. Po wypisie każdy wraca do domu a nie do hotelu, bo i po co? Ewentualnie gdy ktoś przyjeżdża z mężem to ten mąż gdzieś musi spać wtedy kiedy ty będziesz w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy może ma któraś z Was numer do zony doktora? nie potrafię się z nikim połączyć :( ktoś na forum pytał o 10 listopada, możliwe ze mogłabym pojechać, tylko jak tam się umwic na konsultacje? proszę o informację... podaje kontakt e-mailowy:ellll1@o2.pl z gory dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×