Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość jul1231
Cześć wszystkim ! zdecydowalam się na plastyke brzucha u dr brzuchańskiego i chciałabym Was prosić o informacje w jaki sposób mogę skonsultowac się z doktorem.Poproszę o nr telefonu i emaila oraz cene takiej operacji. Slyszalam ze dwa lata temu to koszt okolo 4 tysiecy a teraz jak to wygląda cenowo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko o co pytasz jest na forum parę stron wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul1231
niestety nie widze informacji ile koron kosztuje plastyka brzucha w Czechach. Proszę o informację pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martin.brzuchanski@nemtr.cz Napisz maila z zapytaniem. Niestety nie wiem jaka cena bo robiłam piersi ;) Ewentualnie zajrzyj na beauty tam dziewczyny piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cennik zabiegów powiększenie piersi-16 100,- CZK wkładki silikonowe, 1 szt. wedlug typu od 12 000,- CZK zmniejszenie, modelacja piersi 24 800,- CZK plastyka i dermolipektomia brzucha28 000.- CZK liposukcja - brzuch 15 000,- CZK liposukcja - uda zewnętrzne 15 000.- CZK liposukcja - boki 15 000.- CZK plastyka powiek górnych 7 700.- CZK plastyka powiek dolnych 8 900.- CZK pobyt w szpitalu / 1 doba 1200.-CZK konsultacja 300.-CZK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to że koszt ok 4tys zł wszystko zależy od kursu korony, może wyjdzie ok 4500 zł ale to chyba maksymalna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Ja mam plastykę brzucha zaplanowaną na sierpień 2016, na konsultacji byłam w listopadzie 2015. Całkowity koszt operacji jaki podał mi dr to 39 700 koron więc na pln wychodzi niecałe 6400 zł Więc ni to się ma do cennika na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr operuje w Bielsku-Białej i na stronie pisze 9600 zł więc w porównaniu z Polską i tak wychodzi taniej. Ciekawe ile kosztuje u dr Furmanka? Czy jest jakaś różnica? Operuja w tym samym szpitalu a więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam na jego temat dobrych opinii. Była kiedyś jakaś pani co sporo o nim pisała na http://spislekarzy.pl . Nie wiem czy jeszcze jest tam to info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość98769876
A ja sie wczoraj dodzwonilam do doktorka (po milionie nieodebranych polaczen), obiecywal, ze bedzie odpisywal na wszystkie zalegle maile, nie mial przy sobie kalendarza i tym samym nie zarezerwowalam zadnego terminu dla siebie. Powiedzial tylko tyle, ze terminy sa juz na przyszly rok. Dzwonilam o godzinie 12:00 na numer do recepcji i od razu polaczono mnie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1113
A czy można jechać do doktora brzuchanskiego na konsultacje do Bielsko białej a operować się w Czechach ? Lub można bez konsultacji telefonicznie się umówić i dopiero jechać do Czech na operacje ? Problem w tym ze samą nie wiem czy potrzebna jest u mnie miniplastyka brzucha czy już taka z szyciem rozstepu mięśni wiec bez konsultacji ciężko by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1113
Jak wygląda konsultacja telefoniczna ? Ustala się termin i lekarz wierzy na słowo ze tą osoba przyjedzie na opereracje ? Czy trzeba wpłacić zaliczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu trzeba zaliczkę w przypadku piersi 3000zl do 3 miesięcy przed op w dniu upływają terminu nie ma zaliczki- ktoś inny wskakuje na to miejsce komu zależy. Na powiększenie biustu nie jest konieczna wcześniejsza konsultacja chyba ze po rozmowie lekarz zaleci. Na plastykę brzucha potrzebna jest konsultacja bo musi ocenić. I oczywiście w Bielsku dłuższe terminy niz w trzyncu, juz umawiane na luty 2017 w trzyncu, w Bielsku wcześniej da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wtorki i czwartki ma konsultacje do 11 i najłatwiej go złapać miedzy 11-12 dzwoniąc na recepcje właśnie a w szpitalu jest poniedziałek - czwartek wiec najlepiej dzwonić w te dni w takich godzinach. W piątki jest w Bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22221
pytanie do Michania_ania ta cena 6400 to operacja plastyki brzzucha z szyciem rozstępu mięśni ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22221
czy mozna jechac na konsultacje do bielska a operowac sie w Trzyncu ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Do gość22221 Na konsultacji dr mnie badał i sama mu też mówiłam, że będzie konieczne szycie mięśni. Więc odp brzmi tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22221
a byla Pani na konsultacji w trzyncu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Tak, byłam w listopadzie 2015 r. Pytałam czy mogę przesłać mu tylko zdjęcia mailem, ale powiedział, że muszę być osobiście. Więc gnałam 400 km w jedną stronę :) Termin operacji mam na sierpień 2016 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny:) ja juz po wizycie kontrolnej,nastepna za 3 mce.Wszystko jest ok :)Boli juz coraz mniej,chociaz na poczatku było ciężko.Jutro zciągnę plastry pod piersiami to zobacze jak duze są blizny.rozmiarpiersi mi sie podoba,nie za duze nie za małe,oby tylko nie zmalały jak opuchlizna zejdzie,miałam miec 370ml, ale lekarz dał mi jednak 350 ml,mam nadzieje ze to nie zrobi duzej róznicy jak juz piersi beda takie jak maja byc za ok 3 mce.w kazdym razie jestem zadowolona,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja początkowo mówiłam ze chce 270-300. Dr. zadecydował podczas operacji ze zrobi 350. Przez pierwsze tyg miałam depresje ze sa za duże. Ze wyglądam jak z p****la ze najpierw do pokoju wchodzą cycki a pózniej ja. A po jakimś myśle pół roku juz były dużo mniejsze. I nie wydaje mi sie ze to była kwestia przyzwyczajenia. Po kilku latach nawet mój ostatnio stwierdził ze jakieś jeszcze mniejsze są. Moze trochę schudłam tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czyli jednak maleja :( Ja mam 165 cm wzrostu i waze 60 kg, jestem normalna ani chuda ani gruba :) i teraz te 350 jest ok,ale jak zmaleja to uwazam ze beda troche małe,wolałabym zeby zostały takie jakie juz sa:( ,moze jednak powinnam była miec te 370 ml,no ale teraz to juz i tak nic nie zrobie,zreszta i tak sa o niebo lepsze niz te co miałam ,nie chciałbym tylko miec uczucia niedosytu. a jeszcze jedno pytanko do pan które juz sa tez po,jak długo bołaly was piersi po operacji i czułyscie ucisk ,bo jestem juz 11 dni po a nadal mam obolałe piersi i ten niefajny ucisk.chciałabym juz zaczac normalnie funkcjonowac i jezdzic samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hymm. Ja mam trochę ponad 170 i ważę 55. Czasem czyje niedosyt a czasem np jak kupuje jakiś kostium to mowię ze każdy sie bedzie gapił na nie na plazy bo są wielkie:P to zależy w której sytuacji. Jak chodzę po domu mogłyby byc większe i dla mojego w łożku Haha a dla innych mogłyby byc mniejsze. To wszystko zależy tez od charakteru. Ja nie lubie robić czegoś na pokaz a tylko na własne potrzeby. Tez pewnie nie raz bedziesz czuła niedosyt ale i skrępowanie. Zależy jaka jestes. Niektórym i rozmiar dody nie wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jestes szczuplutka i dla ciebie 350 to wydaje mi sie ze moga byc duze,a ja raczej nie jestem drobnej budowy :) wiec 350 narazie póki sa jeszcze opuchniete sa w sam raz boje sie natomiast zeby nie zmalały bo wtedy moga byc troche małe,w kazdym razie ja chciałam takie w sam raz nie duze i nie małe ,aby tak jak piszesz nie wstydzic sie na plazy ze sa za duze ale i cos tam jednak miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jul1231
Czesc wszystkim Udało mi się zapisać na konsultacje do doktora Martina na 26 maja.Chcialabym już jednak teraz zaklepac sobie termin operacji ale doktor nie odbiera komórki ani nie odpisuje na moje e-maile.Jakieś pomysły ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia Ci życzę. Dzwon o 10 albo wieczorami. Pisz SMS itd. Wkoncu sie uda.Ja mam konsultacje na 19 kwietnia ale musze z niej narazie zrezygnować i przepisać na koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jul1231
Po wielu próbach kontaktu udało mi się skontaktować z doktorem ale niestety jestem zmartwiona.Odpisał mi ze pierwszy wolny termin jest na listopad 2017 : O to dopiero za 1,5 roku.Myślałam ze uda mi się zapisać na początek przyszłego roku bo ktoś tutaj pisał ze terminy są już na luty a tu jednak na listopad.Szok :/ no ale nic jak trzeba czekać to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny czy któras z was miala poprawiana plastyke brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn co chciałaś poprawić? Ze mną była dziewczyna która poprawiła tzn ona uważała że blizna jest za duża i za wysoko. Dr poprawił tak jak chciała. Gdy coś Ci się nie podobało to pisz śmiało do doktora. Ona na konsultacji miała majtki takie jakie lubi i prosiła żeby linia cięcia była poniżej tych majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Lekarz nie wyciol mi dokładnie boków. Mam zostawiona skórę.. Jade na konsultacje dopiero we wakacje... Dziewczyny naprawdę juz czeka się do półtora roku na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×