Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygląd ważna sprawa

Uczucia a wygląd fizyczny

Polecane posty

Ci co maja wyglad rowniez potrzebuja szczescia.Wiem cos o tym.Bylam kiedys nieszczesliwie zakochana.Teraz,kiedy juz mam wlasna rodzine mam powodzenie u chlopakow.Uroda sie nie zmienila,przybylo mi lat.Dlaczego kiedys tak nie bylo,sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wiecej otwarta na ludzi,moze to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy jak bylam nieszczesliwie zakochana,mialam przyjaciela.Byl bardzo podobny charakterem do Ciebie.pocieszal mnie.Pamietam jego slowa:\"chlopacy wcale nie maja tak prosto.to nie jest takie latwe zarwac dziewczyne,tak sie tylko wydaje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznasz swoja ukochana!Jestes bardzo wartosciowym,mlodym czlowiekiem.Podoba mi sie Twoj stosunek do mamy!Ja mam taki sam.Masz rodzenstwo?Z tego co zauwazylam to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz,to nie powinienes byc tak zamkniety w sobie.Ja mam brata kilka lat starszego i nie moglibysmy zyc bez siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie Krakow.Bylam tam na wycieczkach.mieszkam gdzies po polowie drogi Twojej do brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo nieladnie,ze tak mowi.to sa ich intymne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie rozmawiales tak otwarcie jak dzis.........................co chwila obiecuje sobie,ze musze isc spac i nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Twemu kuzynowi szczescia,ale nie bede wchodzic w ten link.ty jestes o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak obleśna, że nigdy nikogo nie skrzywdzę kochając go. Tak samo nigdy nikt mnie nie pokocha bo równałoby się to z wbiciem sobie noża w wątrobę. Mimo tego tak bardzo chciałabym poznać to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat mnie zabieral,a jak ktos jego zdaniem nieodpowiedni prosil mnie do tanca to zawozil mnie do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tomek,przeraza mnie odleglosc,ale rozwazam mozliwosc,ze moze byscie do siebie napisali.Szkoda,ze ona nie ma kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tak pesymistycznie nastawiona jak Ty.Ide spac.Obiecales,ze rano wczesniej wstaniesz,ja chcac nie chcac bede i tak obudzona.Do nastepnego razu.Spij dobrze!😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricruz
Witam wszystkich Miałam wreszcie chwilę czasu i zgodnie z umową wysłałam "JA" maila, sprawdź skrzynkę i prześlij mi swe zdjęcie do obiektywnej oceny Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricruz
To masz to zdjęcie? Dawaj, bo nie mam dużo czasu, muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricruz
SDobra, nie spojrzałam, że już jest. No, właśnie tego się spodziewałam. Widać jak bardzo zapatrzony w siebie jesteś wiesz? tY mało, że nie jesteś brzydki, ty jesteś przystojny i albo to jest podpucha że tak ciągle o sobie wypisujesz, albo ktoś ci niezłe pranko mózgu zrobił (rodzice...?) Ilu chłopaków chciałoby byc na twoim miejscu, wysoki, pięknie zbudowany, super ciuchy, piekne gęste czarne włosy, męska twarz. Szkoda mi cię (jeśli faktycznie uważasz że nie jesteś przystojny) i z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ mówię: jeśli masz jakiekolwiek kłopoty sercowe to jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE z powodu Twej zerowej samooceny. Radz e ci dobrze, idz do psychologa póki jeszcze nie wydasz na niego fortuny. I przestań sie użalać nad sobą, bo naprawdę grzeszysz! Zostaw kompa i do psychologa chłopie!!! To obektywna opinia. A, i żebyś nie miał zarasz podejrzeń dlaczego tak uważam a sie z tobą nie umawiam czy coś to od razu śpieszę z info: jestem młodą mężatką. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maricruz
I jeszcze jedno, ostatnie, bo już naprawdę muszęlecieć: znam wielu podobnych do ciebie typów i kilku znacznie gorsdzych, grubych , niskich itd- wszyscy mają ogromne powodzenie bo są pewni siebie. A znam nieiwelu przystojnych a zakompleksioonych, słowo daję, choć są fajni z wyglądu to żadna moja koleżanka nie chce z nimi być w życiu, wszytkie latają za tymi "brzydalami" jak ty ich nazywasz (a oni je olewają, he he :) Jeszcze raz: Bierz się za siebie!!! Żegnam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=JA= przyjmij ode mnie choć spóźnine życzenia walentynkowe MIŁOŚCI, MIŁOŚCI I JESZCZE RAZ MIŁOSCI MIŁEGO DNIA!!!!!!Życzę Ci abyś odczuł granice Twojej pewności siebie. Jeżeli jesteś zbyt pewny siebie, nie potrafisz w siebie wątpić, wówczas wątpisz już tylko w innych (a oni w Ciebie) Umiejętna pewność siebie ma ogromne znaczenie w kontaktach z innymi ludźmi: ważne jest bowiem to, abyśmy umieli przyznać się, że czasem czegoś nie wiemy, czegoś nie jesteśmy całkiem pewni... W tym właśnie tkwi nasza siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jaki mamy humor?U nas leje i przez to jest bardzo sennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis lenia,teraz wszystko na biegiem{obiad,sprzatanie}byle zdarztc przed praca,a tak mi sie nie chce isc.Dobrze,ze mam dzis do dyspozycji samochod bo leje jak z cebra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie,ale dla dziecka jest zdrowsze domowe jedzenie{a pierogi lubie}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys takiego wysokiego chlopaka jak Ty,ale nie byl tak przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×