Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Gość meg13
wrócił mój mąż znikam ,jeszcze zajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
mijamy się ale to nic !!!!! ja mam doła głodowego...mam ochotę na coś słodkiego ... pączka!!!albo co...jezu nieeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! potem będzie moralniak" otworzyłam jogurt i wsypałam do niego trochę musli......ałłłłłłłłłłłłłł ========= ==========i coś ćwiczyć mi się nie chce ,muszę dać sobie porządnego kopa!!!!!!!!!!!!!!!! jak mnie dopuszczą to będę około 20 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Już dosyć póżno, dziśiaj chyba nie pogadamy. Jeśli będziesz mogła daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
poprzednia wypowiedz nieaktualna. znowu mi zniknełś. Dałam odświerz i jesteś.Ja dziśiaj też za dużo podjadam. Ide zrobić dobre wrażenie czyli dobrą kolacje. pado 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
zaraz coś mnie trafi!!!! Tak ładnie sie rozpisałam apotem coś kliknełam iwszystko ZNIKNEŁO!!!! Teraz musze zacząć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Wcalenie jestem dzisiaj z siebie zadowolona. Dobrze że to już wieczór ,bociągle coś podjadałam .zrobiłam dobrą kolacje dla rodziny , ale nie wytrzymałam!!!! na dnie puszki zostało odrobine tunczyka,a ja co???? wgrzebałam do ostatniej kropelki(bo on był w oleju) i dawaj go na chlebuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Dzieki mojej mamie ten chlebuś był jakiś tam ciemny z czymś. dobry i taki zwarty, można go kroić bardzo cienko. pisze bez sęsu , moja mama go kupiła a nie upiekła.dla niepoznaki całość przykryłam ogórkiem kiszonym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
to by był na tyle. polatam troche po forum jak dasz rade to sie odezwij . jutro jestem w dom. znikam na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
dobranoc do jutra .Jutro będzie lepiej(taką mam nadzieje) możę rano uda nam się pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
dzień dobry. A właściwie niebardzo dobry, ledwo się zwlokłam z łożka.To choróbsko mnie jednak rozłożyło. tyle tylko dobrego że nie mam gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
To znowu ja.idę troszke sie poruszać, tradycyjne porzadki sobotnie. obiad mam więc dzisiaj tylko sprzatanko. Jutro do pracy ,więc juz dzisiaj musze przygotować wszystko do przedszkola, bo jutro jak wróce to pewnie połowy bym zapomniała.Ciesze się juz koniec laby , wynudził sie za wszystkie czasy. dobra koniec gadania biore sie do roboty. Odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
No prawie skączyłam ,teraz przerwa na herbatke. Nie mam koncepcji na obiad dla siebie jak nic nie zrobie to bede głodna i wtedy pierogi będą bardzo dużą pokusą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
nooooooooooo.większa część dnia za mną .... na obiad wymyśliłam,ogórkową i racuchy...hmmmmm... zupę pożarłam ale racuchy kusiły mnie ,że hej.... nie nie nie nieeeeeeeeeeeee,nie i koniec zjadłam zupę i wystarczy ..... teraz będę miała trochę mniej czasu bo od czasu do czasu pracuję w małym pensjonacie i teraz zjechało się parę osób ... i bardzo dobrze nie będę myślała tylko o żarciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
NOnareszci Cię złapałam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
JA chyba zajem sie ryżem ze szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Musze sie zgrać razem z reszta rodziny to pierogi mnie nie ruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
zastanawiam się nie raz co sprawia,że moje myśli krążą często tylko wokół jedzenie ??????????? jak zaczyna mnie to przytłaczać to staram się sobie wyobrazić starą ,brudną i śmierdzącą ...świnię ,po to aby zniechęcić się do mięsa .... fuuuujjjjjjjjjjj...nie raz pomaga a nie raz.... dzisiaj wieczorem jedziemy do rewala do znajomych ,modlę się w duchu aby gospodyni nie wymyśliła jakiegoś wykwintnego dania ,bo głupio będzie się wykręcić a żuć jak krowa przy gościach też nie bardzo..... a zresztą zobaczymy ... hej ... gdybyśmy się minęły no to do jutra.... teraz właśnie przychodzą te trudne dni w odchudzaniu... wytrzymamy ...wytrzymamy...wytrzymamy.....w wytrzymamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
no sama powiedz.... czasami trzeba na siebie nakrzyczećććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
niestety jeśli do jutra to dopiero po20. Jutro pracuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jak się dopcham ....uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
JA poyrzebuje hcyba bata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
aje mam podły nastrój chce mi się ryczeć...i jeść pączki ciastka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
albo pizzę taką z szynką wieeeeeeeeeeelką jak koło od wozu... nawet stara świnia nie pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Spokojnie to tylko spadek cukru. Może tak Bysmy wymyslily jakieś domowe batony z musli? widziałam takie w TV kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
najlepiej jak wlezę na rower i pojeżdże po lesie ale mi się nie chceeeeeeeeeee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
dawaj te batony....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
Boże czy to tylko ja jestem tak łakoma na słodycze!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jak tak palatałam po innych stronach to każdy ma jakiś problem z odchudzaniem iteż chce zgubić ale na chęciach się kończy..... ja tak nie chcę....wsparcia to potrzebujemy teraz obie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×