Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

zaraz wracają moi , ale będe zerkać. niestety już mi się ta kapusta ułożyła w żoładku,i znowu bym coś zjadła!!!!!!!!!!!!!! to zaczyna być obsesja . ciągle myśleć o żarciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuu...dopiero usiadłam na chwilę ,dzwoni moja siostra ,za pół godz podrzuci mi swoje urwisy na godzinę ... no cóż chyba nie osiwieję całkiem!!!!!!!! dobrze ,że wczoraj zrobiłam ogroooooomne zakupy ,bo ceny to u nas ,aż zęby rosną z nerwów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam wszystko kupione to jutro nie wychodzę nigdzie oprócz pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z dziewczyn napisała że dobra jest bieżnia która liczy spalanel kalorie. jak bym się tak zmachała to może faktycznie jedzenie by mi w gardle stawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieżnia dobre sobie!!! na to może sobie pozwolić samotna panienka albo babka,która ma dużo czasu...no u mnie to by chyba nie zdało egzaminu jeżdżę trochę na rowerze np. do skleou... i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba muszę się zbierać ... zaraz będę miała tutaj ordę tatarską !!!! NIE MOGę określić kiedy będę ,może jeszcze zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokusy a jakże!!!!! sałatki ,mięcho!!!!!! ale dałam radę,,,w domu dopakowałam się jogurtami nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. będe zaglądać ,może dopchasz się wieczorem ale dziśiaj walentynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalić . Mój mąż mile mnie zaskoczył kupił truskawki w serduchu, ale ważne jest to że pamietał o odchudzaniu i nie kupił czekoladek bo bym go zabiła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże...chyba się zastrzelę ZEżARłAM 2 PACZKI!!!!!!!!!!!! SAMA BYM SOBIE NAKOPAłA.... ZA KARE nie jadłam obiadu i wypiłam litr czerwonej herbaty buuuuu.... chyba pójdę na spacer ,ale co ja poradzę na rodzinną tradycję, babcia zagoniła mnie do pączków a ja dobra synowa chciałam tylko pomóc... buu bbbuuuu buuuuuuuuuuu bbbbbuuuuuuuuu.....płakać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miba nie martw się ja też zjadłam 2.Dobrze że ważyłam sięrano. HURA waga poszła w dól o 1kg .Jutro jestem w domu pogadamy pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dzisiaj jestem w domu .wieczorem ide do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz trafi mnie sz.....!! Dwa razy pisałam i dwa razy mi mówi że łedne hasło . już trzeci mi się nie chce . wróce niedługo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już z grubsza \"obrobiona\"... pogoda dzisiaj tak piękna,że tylko na powietrzu siedzieć !!!!!!!!!!!!!!! właśnie wróciliśmy ze spacerku ,przy okazji zakupy zrobiłam na pieszo!! ale cóż ...zrobiłam się głodna i znowu za dużo pożarłam.... nie no to jakieś beznadziejne to wszystko.... nie mam natchnienia czy słaby czas na odchudzanie!!!! wprawdzie gotowana soja ryż z warzywami...ale opchałam się strasznie... zaczyna mi chyba siadać psychika ...muszę rozpalić w centralnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ja chyba sie wykończę nerwowo... chyba dlatego tyle jem ...inni jak mają jakieś problemy to chudną tylko nie jaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -----u mnie jest akurat odwrotnie...bu bu buuuuuuuuuuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie!!! U mnie paskudnie za oknem. Wieczorem padał deszcz ze śniegiem.Nawet sporo napadało, adzisiaj mokro szaro i zimno. Zaraz wracam tylko dam obiad mamie grypa ją zmogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie to napisałam! miba głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowałam sobie rybe ze szpinakiem .wygląda kiepsko. ale reszte smażonej rybki bardzo ładnie ,sama nie wiem ile zjadłam okruszków które zostały na patelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miba wróć z tych odchłani piekielnych(czyli z piwnicy).Tak sobie myśle że wtym ograniczaniu czasu przy komputerze dziecią coś jest .Sama wykonuje wszystko 2 razy szybciej aby móc usiąsić i poklikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby ogarneła mnie obsesja komputerowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×