Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Gość meg13
Nie moge znależć tego przepisu u nich na stronie. Taki facet robił je w piekarniku na dużej blazsce a potem kroił. wysypywałna blache rózne ziarna i orzechy + miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
i co? one były dietetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Przepraszam za pisownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
nie mogę muszę zjeść chociaż jabłko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
co tam pisownia wiem o co chodzi !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
można zmodernizować przepis. Ale jak zjesz kawałek to nicsię nie stanie , zaspokoi ochote na coś słodkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jak będziesz wiedziała jak dokładnie się to robi to napisz ... mmmmmmmmmmmmmmmmmmm dobrze ,że mam daleko do sklepu bo już bym soś kupiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Ja mam najwiekszy problem z liczeniem kalorii, nie wiem moz to lenistwo. wszystko robie na rozum, a TU czytam UKRYTE KALORIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
ja nie liczę kalorii,bo to mnie doprowadzało do szału potem zaczęłam to powolne jedzenie i nie musiałam ale teraz przy mniejszej nadwadze trudniej mi schudnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Kwestia wprawy ,musze trzymac sie tego żadnego żarcia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Itak masz imponujące efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
taa ale jak po ciąży miałam dużą nadwagę to łatwiej mi było zgubić jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Mnie jutro ominie impreza, siostrzeniec męża kończy 18 lat .Bedzie fura jedzenia, ajego mama gotuje dobrze. pierwszy raz ciesze sie,że ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
chyba będę się zbierać ...muszę umyć głowę ,zalizać jakoś włosy... no i jakoś wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
mój syn ma prawie 7 lat i przez ten czas niewiele zdziałalam. dlatego teraz MUSZE jak nie dam rady ,tojuż chyba odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jakby co to zajrzę około 21 albo dopiero jutro wieczorem... trzymaj się cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
NO to zbieraj się robić na bustwo . od poniedziałku bede miała więcej czasu dla siebie ,koniec ferii.ale ty bedziesz pracować musimy to jakoś zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
papa wesołej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Jestem zsiebie dumna, zjadłam troche ryżu ze szoinakiem oraz sałate pokropioną octem balsamicznym . Wojne z pierogami wygrałam. Mam też troche na jutro , wezme jeszcze jajko i obiad w pracy gotowy. teraz do wieczora tylko herbatka, może się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
BATONIKI MUESLI trudność: łatwe Składniki 3 ½ filiżanki płatków owsianych ½ filiżanki zarodków pszenicy 4 łyżki pestek słonecznika ½ filiżanki wiórków kokosowych ½ szklanki płatków migdałowych 4 łyżki ziarna sezamu suszone owoce (morele, śliwki, rodzynki itp.) Syrop kilka łyżek oleju roślinnego pół filiżanki miodu ¼ filiżanki brązowego cukru ½ filiżanki masła orzechowego Przygotowanie W rondelku podgrzać mieszając składniki syropu, aż pojawią się bąbelki. W misce wymieszać suche składniki i owoce. Wlać przestudzony syrop, wymieszać. Wyłożyć na blachę, ugnieść dłońmi, zapiekać 50 minut w temperaturze 130 stopni C. Po wyjęciu pokroić na prostokąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
możemy sobie darować to masło orzechowe.na samą myśl o tych pysznościach mnie skręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
SAŁATKA Z ZIELONEJ FASOLKI SZPARAGOWEJ trudność: łatwe Składniki zielona fasolka szparagowa pomidory czerwona cebula natka pietruszki sól czarny pieprz oliwa czerwony ocet winny Przygotowanie Zblanszować fasolkę i opłukać pod zimną wodą. Pokroić pomidory w ćwiartki i usunąć nasiona, pokroić na paseczki. Cebulę pokroić drobno w półtalarki. Posiekać garść natki pietruszki, zanurzonej uprzednio na chwilę w zimnej wodzie. Składniki wymieszać w misce, przyprawić solą i pieprzem, polać oliwą i octem winnym, wymieszać. Tę sałatkę można przygotować kilka godzin przed podaniem. W takim wypadku oliwę i ocet dodać w ostatniej chwili, a pozostałe składniki przechowywać do tego momentu w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
UFFF!!!!nareszcie koniec dnia. mam nadzieje że miło spędziłaś popołudnie, ja nie bardzo . miałam małe spięcie z mężem .niby bez powodu ale tak od słowa do słowa i.........Poszło o moją nową kuchnie , robi ją dla mnie ale tak jak on chce. Bez sęsu.obraził się i poszedł do mojej siostry a po 2 gdz. dzwoni i prisi żebym przyszła .Mam go w nosie!!!!! Ale miałam powód do zjedzenia kolacji. chce mi się wyć nad moją głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Chyba cię już .dziśiaj nie zastane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Poczytam sobie jeszcze troszke i będe zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaa
hejka kobitki! Mogłabym się do Was dołączyć? Chce zaczac od jutra! Schudnaćok. 4-5 kg. Przepraszam, ale teraz musze lecieć. jUtro się odezwe papaatki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Witam i zapraszam. ja będe tu jutro po 20 .Jak nas nie ma to pisz a my to poczytamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Ito byłby koniec na dzisiaj. Umyłam włosy i moje kędziorki powróciły do swojego wyglądu czyli jak wkurzony buszmen Zegnajcie piękne i proste ,.niestety sama nie potrafie się znimi uporać. Pa , do jutra może CI się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manala
polecam bieżnę-na siłowni.trzeba sobie właczyć licznik kalorii.to naprawdę motywuje.po tym kazdy kęś staje w gardle,i wszystko kończy sie na sałacie. i jogurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
witam !witam ! jak zwykle sama siebie.I już kolejny dzień za mną, jakoś przetrwałam. Z jedzeniem było ok. Troche nawet poćwiczyłam, jeśli można to nazwać gimnastyką.Cuda wyprawiałam ,pajacyki skłony a iskakałam na skakance. Jak by ktoś zobaczył to by pomyślał że jakaś świrnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×