Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Gość meg13
Jestem!!!!! Zwycięstwo !!!!!!!waga ruszyła. ale gdzie ty jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
piszę tylko jedną wiadomość,bo mój komputer nałapał jakiś świństw... i zaraz mąż będzie musiał przeinstalować system...bu buuuuuuuu NO I GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FANFARY I CO TAM JESZCZE A ILE??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
ILE SCHUDłAś??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
NO NIC ...DO JUTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
jestem!! oboeiązkii wezwały. MOJA NOWA WAGA TO 69,500!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
chyba ostatnio jak się ważyłam to coś pokręciłam ,moje koleżanki twierdzą ,że ważyłam72 a nie 74. więc ubyło mi 2 .500 kg!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
chyba już Cię nie ma .jeśli jeszcze tu będziesz to daj znać czy dasz rade jutro i o której. ja jeszcze będe chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
To znowu ja , mam nadzieje że do jutra twoja złota rączka wywali to świnstwo z komputera. A mnie roznosi radość i duma ,że coś się ruszyło,teraz wiem ,że dam rade. TYLKO MAM NADZIEJE ,ŻE ZWAGĄ JEST WSZYSTKO OK. Pa. pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Widze że Cię nie było.zajrze za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Zupa wstawiona dzieciaki zajęte, więc moge chwile poklikać. cały czas chodzi mi po głowie ta moja waga.Jeśli ważyłam 72 a nie 74i schudłam 2ipół kg toi tak troche za dużo, myślisz ze to możlwe?Fakt ,że ważyłam się dosyć dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
znikam do kuchni jakieś dziwne odgłosy z tamtąd dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
ide sprzątać . daj znać co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
UF... domek ogarnienty,obiad ugotowany. miałam nadzieje ze sobie pogadamy.Wieczorem jade do pracy .teraz poczytam co tam słychać u innych odchudzczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
teraz znikam wpadne o13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
niestety chyba masz dalej nieczynny komputer. jestem strasznie zdołowana. nigdy nie może być za dobrze. jak odniosłam swój mały sukces to zaras z innej strony dostaje kopa. nie będe się otym rozpisywać,alebęde miała troche nerwowo. więc albo schudne bez diety ,albo odwrotnie!!!!W takich sytuacjach moja psychika legnie w gruzach.dobra dosyć tego biadolenia, ide znaleść sobie jakieś zjęcie. Jak się zajme robotą to będe mniej rozmyślać. będę zaglodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
i dalej nic nowego, mam nadzieje że jeszcze pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
siła złeg na jednego. Ty się nie odztwasz, a mnie pęka głowa chyba coś mnie bierze jakieś grypisko czy co?No nic trzeba się zbierać do roboty.kliknij że żyjesz, będo rano . pa.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
hej hej !!!!!!!!!!!!! pewno meg jeszcze śpi.... już mogę korzystać z komputera. wczoraj miaam nie najlepszy dzień stresowo-wybuchowy,dobrze że się skończył.... dzisiaj już lepiej za oknem pada śnieżek,humor di\opisuje\na razie\ śniadanko małe lekkie:paróweczka,kawa zbożowa ,ogórek zielonya po godzinie czerwona herbatka na obiad kotlety rybne -może???? meg jak się wyśpisz to napisz jak tam u ciebie!!! ..............ja chyba rzeczywiście jestem meteoropatą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
chyba \mimo zimna \ połażę dzisiaj po plaży ,bo mam jakiegoś"kaca" przyszedł ten moment ,w którym waga stoi w miejscu ........ zostawie swój wczorajszy stres nad morzem --------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
już wstałam . mam teraz około godzinkiwolnego, potem ide do siostry(przez miedze)robić pierogi .Ona nie znosi ich robić , więc żprzęga mnie do roboty ,a dla mnie to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Wczoraj miałam racje jakieś cholerstwo mnie wzieło,kaszelek katarek itp.Więc dzionek zaczol się nieciekawiei na dodatek robiąc dziecią tosty zjadłam pół. Pewnie zjadłabym więcej ale robiłam to tak szybko ,ze omało się nie udławiłam.i straciłam na nie ochote ale te pierogi na obiad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
chyba jesteś na spacerze. ide zrobiś czer. herbatke to może zapijenią głupie zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Wpiłam herbatke i znikam do siostry. jak wróce to się odezwie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
słoneczko świeci i prószy śnieżek ...super to wygłąda... może jakieś takie smętne dziś ale spacer dobrze nam zrobił... mówisz pierogi chyba jutro zrobię dla mnie to też żadna robota! dzisiaj smażyłam kotlety rybne mmmmmm surówka z kapusty kiszonej. kotleta zjadłam jednego i wyszłam z kuchni .....buuuuuuuuuuuuuuuu ale po chwili ta zachłanność przeszła jak zaparzyłam czerwoną herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
właśnie wróciłam. Troche nam zeszło, ale więcej plotkowałyśmy.mam obiad na dwa dni, pierogi z kapustą i z grzybkami a dla syna takie jak ruskie tylko bez sera, co zrobić takie lubi do tego dużo kwaśnej śmietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
U mnie nawet jest troche słońca, zero śniegu. Zaczynają kwitnąć krokusy i prymulki. Dziś mam troche lepszy humor . Wczoraj przyszło mi pismo że chcą wypowiedzieć nam kredyt na samochud.Nie wpłyneła im 1 rata za pazdziernik omało nie dostałam zawału. Dziś się wyjaśniło. auto kupiliśmy w salonie w Gliwicach i tam nam kredytowali. co inneg rozmawiać na miejscu a co innego przez telefon. pani wyjaśniła że to standardowa procedura mamy tylko uzupełnić tą 1 rate i będzie ok.jak ja to zrobiłam że nie miałam pieniędzy na stałe zlecenie to już tylko Bozia wie.Ale strachu się najadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Pochłonełam 2 pierogi i teraz za Twoim przykładem popijam herbatke.kazałam mężowi kupić śledzie ,jak je zrobie w zalewie octowej z odrobiną oleju to będzie mniej kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
miba daj znaćznać kiedy będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
chyba jednak dzisiaj pokusy mnie nie ominą!! polatałam po stronkach i wpadł mi przepis na spagetti z brokułami albo ze szpinakiem. można go zrobić tak jak z pesto. MNIAM!!!!! już jestem głodna. Nawet 2 kubek herbaty nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
ciągle się mijamy , główka mnie coraz bardziej łupie.Chyba muszę coś wziąć, bo mnie powali grypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×