Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

To jeszcze raz ja. Vila właśnie do mnie dzwoniła. Miała robioną bete ale wyszła malutka niestety. Ale hsg nie będzie teraz miała robionego tylko dopiero w październiku bo posiew jej wyszedł źly i musi się podleczyć. Macie wszystkie od niej pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Ale tu ostatnio pustki. Ale co się dziwić, taka piekna pogoda to nikt nie siedzi prze kompem. Ja byłam dwa dni u kuzynki na wsi. Było fantastycznie. Dotleniłam sie, wygrzałam na słoneczku, nazbierałam trochę grzybów, ale w niedzielę to w lesie wiecej grzybiarzy niż grzybów, więc nie ma co liczyć na obfity zbiór. Ale przynajmniej pospacerowałam. Madziara - trzymam kciuki, żeby się wam wszystko poukładało z mężem. Bądź pozytywnej myślia a będzie dobrze. Miłego wypoczynku :D Edna - masz rację z ta psychiką, ona dużo może zdziałać, dlatego mówi się, żeby nie mysleć o dziecku, ale jak tu nie mysleć, poprostu sie nie da. Nie można zagłuszyć tak silnego instynktu macierzyńskiego. Dorcia -ja też polecam wiesiołka, naprawdę działa. Ja brałam przez trzy miesiące i śluzu jest duzo wiecej :) Pozdrawiam was kochane dziewczynki i odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
cześć dziewczyny co porabiacie ja w weekend zapisałam się do szkoły fryzjerskiej.Ale stwierdzam że to był chyba błąd same dziewczyny dopiero co po liceum do tego odpacykowane i wymalowane jakby na dyskoteke szły albo do nocnego klubu strasznie się tam czułam ale chce spełnić swoje marzenie. Z zawodu jestem ekonomistką a zawsze pasjonowało mnie fryzjerstwo.Mąż mnie pociesz i mówi żebym nie rezygnowała ale ciężko 8 godzin w takim towarzystwie wytrzymać.Mam wiadomość mój mąz zgodził się na badanie nasienia po tym jak pokazałam mu nasze forum. Napiszcie mi co daje ten olej z wiesiołka i czy kupuje go się bez recepty pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka - wiesiołek sprawia, że jest więcej śluzu płodnego, który jest potrzebny do zapłodnienia. Ja kupowałam go pod nazwą OEPAROL, jest bez recepty. Brałam 2 razy dziennie po dwie tabletki, zaczynając w pierwszym dniu @ aż do owulacji. Super, że udało ci sie przekonać męza do badań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja jeszcze nie brałam wiesiołka ale pewnie zaczne. Chyba od nastepnego cyklu bo ten całkowicie sobie odpusciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki.mam 22 lata,jeszcze nie staram sie o dziecko.zawsze chodzilam do jednej kobiety ginekologa,byla ok,ale zauwazylam ze obojetnie o co prosze,np o cytologie albo inne badanie to mowila ze nie trzeba bo nie ma wskazan.wiec wczoraj bylam u innego ginekologa,mezczyzny,bardzo polecanego przez znajome.zrobil mi wszystkie badania.no i dowiedzialam sie że ze wzgledu na budowe mojej macicy moge ale nie musze miec problemy z zajsciem w ciaze.oprocz tego mam chyba torbielke na jajniku :( i teraz czekam na wybniki cytologii,a potem bedziemy rozmawiac jak po kolei zaczac odpowiednie leczenie.lekarz bardzo mily,naprawde.powiedzial ze mam sie teraz nie zamartwiac na zapas bo to nic mi nie pomoze bo moze bedzie wszystko dobrze....ale ja sie bardzo martwie :( a jesli chodzi o ta torbiel to jak to sie leczy?napewno operacyjnie :( podlamalam sie tym ze moge miec problem.w mojej rodzinie kobiety tez tak mialy,po leczeniu sie udalo i maja dzidzie.ale myslalam ze u mnie bedzie ok....dziewczyny chodzcie regularnie do lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nie pisze bo nie mam zbytnio o czym. @ dostrałam w 25 dc i to już jest tak drugi raz z rzedu! 😠 MaRcYcHa co do torbili to operacja tylko w ostatecznosci. Na poczatek bveda leczyc tabletami, potem ewentualnie laparoskopia ale to wszystko zależy jaka jeest duza ta torbiel. NIe martw się! :) Pozdrawiam Was gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po miesiaczce mam isc do kontroli,lekarz zobaczy czy cos sie zmienilo....mam nadzieje ze jakos to sie ulozy...a powiedzcie,im jest sie starszym tym ciezej zajsc w ciaze,prawda?ja mam 22 lata,nie planuje teraz dziecka,2 lata szkoly jeszcze przede mna i wtedy bede chciala zaczac starania o dzidzie....bo to jest najwieksze szczescie jakie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witaj MarcYcHa :) Molus ma racje jeśli chodzi o torbiel, pewnie będziesz brac leki. Jesli juz sie jej pozbedziesz zrób sobie lepiej badania, torbiele w tak młodym ieku żadko się zdarzają, lepiej sprawdzic co jest tego powodem. Jutro ide do lekarza i pewnie wyznaczy mi termin IUI, myslę, ż ejeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczekonna
witam was moje drogie kolezanki to ja Weronik.Byłam w gin i potwierdził ciąze widziałam moją fasolke i wiecie ci pytałam sie lekarza dwa razy bo nie wierzyłam ze sie udało, teraz mam wizyte 4. 10. cały czas sledze to forum i trzymam za was kciuki pozdrawiam.Ps i witam nowe osóbki na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata i tak za 2-3 lata bedziemy sie starac o dzidzie,jesli beda te komplikacje o ktorych lekarz mowil to czeka mnie leczenie ale mam nadzieje ze bedzie ok....a czy jest taki optymalny wiek w ktorym kobieta powinna zajsc w ciaze/bo po 30 roku zycia chyba jest juz trudniej.musze o siebie bardziej dbac,bo ja jestem strasznie nerwowa i bardzo przezywam wszystko z gory a wiem ze to nie pomaga tylko moze szkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Gdzie wy sie podziewacie?? Straszne pustki ostatnio, tylko nieliczni zaglądają ;) Innka - trzymam kciuki, mam przeczucie, że teraz się uda. A moje przeczucia często się sprawdzają :) Moluś - wiem co czujesz, łączę się z tobą w bólu :( Marcycha - nie zamartwiaj sie na zapas. Wyleczysz torbiel, będzie dobrze. Jesteś jeszcze bardzo młoda i napewno zdążysz urodzić dzidzię, nawet nie jedną ;) Weronik - moje gratulacje szczęściaro, pisz na bieżąco co u ciebie, nie opuszczaj nas tak jak inne koleżanki. Miłej nocki życzę, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej kobitki :-) pozdrawiam wszystkie baardzo gorąco 🌻 czytam Was ale nie piszę bo nie ma o czym... do Marcychy...nie nakręcaj się dziewczyno! skoro na razie się nie starasz, nie ma takiego powodu! zreszta nawet jak zaczniesz i nie \"wyjdzie\" za pierwszym razem - to też nie powód do paniki! po co to sobie robić??!! jeszcze zdążysz jeśli będzie do tego POWÓD !!! ;-) na razie wylecz co trzeba, ucz się i wyluzuj ;-) ;-) a może nie będziesz miec powodu do takich zmartwień ??? 🌻🖐️ Weronik - GRATULACJE !!! 🌻🌻 smutna Izolda, Jadira, Moluś, Innka, Kaudia, Dorcia, Madziara, Edna i pozostałe kobitki 🌻🌻 buziaki kochane i uszy do góry !! ;-) 🖐️🖐️ pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do Marcychy... a co do optymalnego wieku w jakim kobieta powinna zajść w ciążę...to chyba pytanie nie do nas. lekarze mówią, że najlepszy (książkowy) wiek to ok 22-25 lat. a ja sobie myślę (i to moje prywatne zdanie) że każda z nas jest inna, ma inne potrzeby, inaczej się nam życie układa i w innej chwili swojego życia zaczynamy czuć potrzebę macierzyństwa. są tez kobiety które tego nie chcą i nie potrzebują i już! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie! Madziarka życze ci aby wasze sprawy z mężusiem sie poukładały wkoncu. Ale wakacje masz super-na Majorce-mam nadzieje że ładnie sobie wypoczniesz. Dorciu wiec jesli nie było staranek to niech @ przyjdzie jak najszybciej by znow zacząc staranka:) MYsle że pozdrowiłas równiez od nas Violke! Jesli znow sie skontaktujecie to ucałuj ją ode mnie. edytkanytka ciesze sie że mąż zgodził sie wkoncu zrobic to badanie przynajmniej będzie wiadomo że z jego strony jest o.k. Innko jakimi lekami miałas teraz stymulacje? Mam nadzieje że wkoncu tym razem inseminacja sie powiedzie!!! Weronik jeszcze raz gratuluje:) i odwiedzaj nas często bo jak widac inne zaciążone kobietki bardzo rzadko piszą do nas...a szkoda...wogóle jak sie czujesz??Który to tydzien? Ja jade jutro na usg sprawdzic czy tym razem też urosło jakies jajeczko(oczywiscie po clo) Izoldka, Ania, Edna, Molus,Jadira ,Cherry i reszta kobitek Pozdrowienia cieplutkie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka...... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 klaudia26......Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ .ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec2006 Jadira...........Edyta.........34........Kraków......... ......listopad2006 xxmadziaraxx.........Julita.......28.......Kalisz....... ..lipiec2003 Viola.....Ania....24...Olsztyn- obecnie Dublin.....ok.4 lata .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r rudziaa......... .Kraków...........25..........wizyta u lekarza w celu ustalenia Dziewczynki przypominam o naszej tabelce! Dziewczynki ktore nie są wpisane - jesli chcecie wpiszcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
clo 1 tabdziennie i 2 x fostimon. Do tej pory z przyrostem pęcherzyków nie miałam problemów, tylko jakos nie moge trafic w odpowiedni moment, bo wszystko jest dobrze a tu nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczekonna
Weronik Witam was moje drogie Czuje sie dobrze, dzisiaj robiłam badania, troche dokuczają mi wymioty i nudnośći. Moja fasolka ma 6 tygodni i jestem już na chorobowym bo mam ciężką prace no i wcześniejsze poronienie.Troche sie martwie, bo mam grupe krwi ujemną, ale mysle ze wszystko bedzie oki:-)Dziewczyny obiecuje ze będe was odwiedzać i pisać co u mnie i mojego dzidziusia:-)no i mam nadzieje ze któraś z was napisze szybko dobre wieści,czego wam zycze z całego serduszka.I co jeszcze nie moge spać, ciąza ma to do siebie ze sie spi, a ni spanie odjeło:-) Zycze miłego dnia i pozdrawiam moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo-nie wymyslam sobie problemow,tylko wiem ze z budowa mojej macicy moge miec problemy...teraz ta torbiela trzeba sie zajac a z \"reszta\" bede walczyla pozniej...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko wiec może tym razem sie uda trafic w odpowiedni czas!!! Weronik ciesze sie ze sie odzywasz i bedziesz czesto do nas zaglądac i informowac o wszystkim...jesli chcesz wpisz sie do tabelki naszej tam gdzie kobietki zaciążone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! cherry23.....ania......23......szczecin.....pazdziernik2006 ja zaczelam lykac olej z wiesiolka jeszcze przed @ ktora juz do mnie przyszla:/ (wiedzialam ze przyjdzie). Biore 3xdziennie po posilkach po 2 tabletki. Czekam teraz na odpowiedni dzien cyklu zeby zrobic badanie hormonow. Kupilam juz sobie ziolka i bede robic mieszanke. Weronik SERDECZNE GRATULACJE!!! DUZO ZDROWIA DLA CIEBIE I TWOJEJ FASOLKI!!!!:) Klaudia dzieki za pozdrowienia. Moj lekarz skierowal mnie najpierw do Poradnii Leczenia Nieplodnosci w Szczecinie(tutaj mieszkam). Tam lekarz mowil mi jakie badania mnie czekaja, ale najpierw moj maz ma zrobic jeszcze raz badanie nasienia. Ale ja wiem ze to ze mna jest co nie tak. Czuje to. Chyba moja intuicja sie odzywa. Z rok temu bylam u takiej kobitki ktora wrozy z kart i mowila mi ze widzi ciaze ale beda jakies problemy i trzeba bedzie na nia troche poczekac. No i sie sprawdza...teraz znowu sie wybieram:) Edytkanytka nie poddawaj sie tak latwo. nie zwracaj uwagi na te dziewuchy!! Jesli to Twoje marzenie to dlaczego masz go nie spelnic przez taka glupote;) Ostatnio do mnie do pracy przyszly robic wlosy dziewczyny z kursu fryzjerskiego i tez na poczatku wydawalo sie ze to typowe paniusie-hrabianki - umalowane, ubrane itp. Pozniej okazalo sie ze to fajne dziewczyny. Tak im sie spodobalo(i nam:)) ze niedlugo znow przychodza. Czasami potrzeba troche czasy zeby sie otworzyc. Wyglad zewnetrzy moze czasami mylic. A jesli nie to nie zwracaj na nie uwagi. W kazdej szkole, klasie sa takie paniusie. Tez tak myslalam zeby zapisac sie do jakiejs szkoly 2-letniej. moze jak zajme sobie glowe nauka to nie bede myslec tak obsesyjnie o dziecku??? Moj maz niby nie chce \"ak szybko\" dziecka, a ostatnio lezal na lzku i zastanawial sie gdzie postawimy lozeczko dla dzidzi...wariat..:) Dorcia na czym polego Hsg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literowki!(ta klawiatura jest marna) Zaraz jade wykupic sobie termin na egzamin z prawka(juz jednego nie zdalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia zapomnialam napiac: Na wizyte umawialam sie telefonicznie. Nie mialam zadnego skierowania od lekarza. Czekalam ok dwa tygodnie ze wzgledu na to ze pracuje dwa dni po dwanascie godzin i ciezko bylo mi znalezc wolny termin w te dni w ktore akurat nie pracuje. pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Cześć dziewczyny mam trochę czasu to piszę dzięki Cherry za miłe słowa ja uważam że powinnaś się zapisać faktem jest że się wtedy nie mysli tak o tym czy fasolka sie pojawi. Jest to tez jakaś odskocznia od codziennych spraw. Masz rację nie poddam sie tak łatwo imam nadzieję że ty tez spróbujesz serdecznie pozdrawiam. Weronik serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla ciebie i małej fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Brrrr, ale paskudna pogoda. Zimno, ponuro, pada. Aura zblizona do mojego nastroju, ale może będzie lepiej :) Zaraz sie biorę za sprzatanie, a tak mi się nie chce. Wkurza mnie to, że wszyscy mówią: ty nie masz dzieci, to ci nie ma kto brudzić. Co za bzdury, przecież nie tylko dzieci brudzą, my też ;) Piszcie kobietki więcej, bo coś cicho na topiku. Pozdrawiam was wszystkie i życze miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie! Dziś się urywam wcześniej z pracy i ide odebrać moje prawko :) Mężusiowi pewnie przybędzie siwych włosów, bo myslał że dłużej mi z tym prawkiem zejdzie i samochód będzie jeszcze bezpieczny ;) Cherry daj znac kiedy będziesz miała termin egzaminu to będę trzymać kciuki żeby Ci się trafił fajny egzaminator. Wiem po sobie że od tego dużo zależy. Co do Hsg to jest to badanie drożności jajowodów. Podają Ci kontrast i robią serie zdjęć rendgenowskiech. W moim przypadku było to koszmarne przeżycie bo miałam niedrożne i kontrastem je udrażniali i podobno się udało - jeden napewno, a drugi tak troche. Weronik fajnie że o nas pamiętasz. Uważaj na siebie i maleństwo. Pozdrawiam pozostałe dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Cherry wpissałam cie do tabelki... TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania marilynka...... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 klaudia26......Klaudia.......26.........Sulechów............sierpień 2006 Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 Moluś.......... Joanna........30........ Koło............. ....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec2006 Jadira...........Edyta.........34........Kraków......... .....listopad2006 xxmadziaraxx...Julita.......28.........Kalisz.................lipiec2003 Viola..............Ania.........24.....Olsztyn- obecnie Dublin...ok.4lata cherry23.........Ania........23........Szczecin..........pazdziernik2006 .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r rudziaa......... .Kraków...........25..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×