Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość Innka
Moluś trzymam kciuki :) Jestem juz po IUI tym razem na popękanych, oby tylko za wcześnie nie popękały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Moluś kochanie moje - i jak ?? @ mam WIELKą nadzieję zapomniała o Tobie co?? :-D :-D 😘 proszszsz napisz że TAAAAK !!!!!!! ;-) 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela **
do kondon.... sppppppppppppp oki?? idź się wygłaskać gdzieś...dalej co?? :-D ZBOOKI PRECZ !!! i fuj :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela **
SEX tiaaa pomarzyć tylko - FEE :-p wypppp........aj!!!!! stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hela** hej lasko :-D daj luzu - nie zwracaj na takich uwagi!!! szkoda energii.... ;-) witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poczytałam, przeanalizowałam wszystko i doszłam do wniosku, że to chyba znowu jajnik mi szwankuje i dlatego do tej pory nie mam @. Kurna jak dobrze, że już niedługo do lekarza jade bo zaczynam sie denerwować tą całą sytuacją. Kurwa mać !!! Ale chyba zrobie test tylko musze go kupić. Innka ja też za Ciebie trzymam kciuki trzymajcie się Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 hej Moluś - obyś się myliła ;-) ale napisz jak tylko cokolwiek będziesz wiedzieć oki? 🖐️ Innka - jak tam?? 🌻 pozdrawiam wszystkie 😘 😘 które tu jeszcze czasem zaglądają...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! @ się dziś w końcu rozkręciła i wcale nie mam dołów, że się nie udało. ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! U mnie nic nowego,wiec nie mam o czym pisac narazie,ale juz troszke lepiej mi sie uklada z mezusiem,tak mysle,mam nadzieje ze wszystko sie ulozy miedzy nami,powoli do tego dazymy.Chcialam sie Was o cos zapytac,szukam ziolek dla kolezanki na nie plodnosc,slyszalam o jakiejs mieszance ziol,ale nie wiem gdzie tego szukac i jaka to nazwa.A co tam u Was? Pozdrawiam Was,buziaczki. PS.Dzis pogoda ponura i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATIMAMA
WITAM,TROSZKE WASpczytałam:) i trzymam kciuki za WAS wszystkie a szczególnie za jedną z WAS (Ty wiesz o kogo chodzi) ja też pisałam na podobnym forum kafe:) teraz mam zdrową córe...staraliśmy się o nią 7 miesięcy zaciekle is ię udało:) WAM też napewno się uda:) ciężka jest droga do bycia w ciazy dla niekórych, łatwo eż nie jest pod czas nozenia maleństwa pod sercem ,ale najtrudniej jest trwac,wychowywac i byc dobrym rodzicem ,każdego z tych etapów trzba dac wiele od siebie i życze WAM z całego serca żebyście mogły ten trud przeżyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIMAMA-Sloneczko odzywaj sie czesciej,przeczytalam wszystko co napisalas,pozdrawiam Cie i buziaczki przesylam dla Ciebie i malutkiej.Milo ze jestes tu z nami i nas wspierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Dzisiaj ide skladac papiery do sadu. Nie mam napisanego pozwu, bo nawet nie wiedzialam jak. Wlasnie przegladam strony na necie. moze cos znajde:/ Ciezko mi strasznie bo nadal kocham mojego meza i mi na nim zalezy, a on traktuje mnie ostatnio jak zupelnie obca osobe. NAwet nie mowi mi glupiego \"czesc\"... Coz TESCIOWA wygrala. ma znow synka tylko dla siebie... Bylam ostatnio u swojej gin. dala mi znow skierowanie na poziom prolaktyny. Czulam ostatnio ze mam owulacje. mialam straszne bole, jak nigdy, ale sluz mam caly czas taki sam(jak w dni nieplodne). nie wiem o co chodzi. Ostatnio coraz czesciej mysle o wyjezdzie za granice. Oprocz rodziny nie mam tu juz nic i nic mnie tu juz nie trzyma. Poczekam do rozprawy i orzeczenia rozwodu i sie zastanowie na wyjazdem. Ineczko trzymam kciuki zeby wszystko poczlo po Twojej mysli👄 Madziara mam nadzieje ze Wam sie ulozy i bedzie wszystko gralo:) Edytko popatrz na sukienkiw wypozyczalniach tam napewno cos znajdziesz. ceny bardzo sie wahaja, w zaleznosci od tego ile razy sukienka byla wypozyczona. Ja swoja tez mialam z wypozyczalni placilam 200 zl zaliczki a przy odbioze 600zl ale moja byla wczesniej tylko raz wypozyczana, wiec prawie jak nowa, a pozniej 200 zl dostalam z powrotem bo jej nigdzie nie uszkodzilam. teraz pewnie sa tez sukienki z poprzedniego sezonu, a takie mozna kupic nawet juz za 300zl. Aniu zobaczysz ze wszystko bedzie OK. To nw\\apewno da sie wyleczyc. Na NAS nie ma moznych!!:) 🌻 pozdrawiam a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, będę żyć!! :-) 🖐️ wyniki nie są tak złe jak sie spodziewałam ale mam jakieś zapalenie, za dużo leukocytów i nabłonków no i IIa grupa cyt. Ważne, że grupa nie jest wyższa i nie ma komórek atypowych czy innego świństwa!! idę niedługo z wynikami do ginki - zobaczymy co ona na to powie... cherry23 😘 dzięki za słowa pociechy! Tobie się też ułoży - zobaczysz. Szkoda małżeństwa, szkoda tych lat i miłości ale nic na siłę, prawda? Będzie dobrze - masz rację: NIE MA NA NAS MOCNYCH !! ;-) a co nas nie dobije - uczyni nas silniejszymi!!! 🖐️😘 paa dziewczynki = pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
dzięki za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Cześć dziewczynki nie pisałam tyle czasu bo mam trochę spraw z do załatwiania z tym ślubem kościelnym. Sukienki już mam dostałam w prezencie .Teraz nie wiem którą włożyć. Ale co tam sukienki nie myślałam o tym żeby zajść w ciąże byłam zajęta siostrą która przyjechała do mnie odpocząć a tu znowu @ się spóźnia . Już tyle razy to pisałam wam że aż śmiać mi się chcę, ale może tym razem..........................................Jutro w kościele zaczynamy nauki przedmałżeńskie , będą nas uczyć jak się dzićkę robi może mnie czegoś nauczą. Pozdrawiam was kochane Trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
Witam dziewczynki. Jestem nowa na forum, czytam was od dwóch miesięcy i rozumiem co przeżywacie. Mój mąż nie może mieć dzieci. Miałam dwie inseminacje nasieniem dawcy i jedno in vitro- i nic. Pomimo że ginekolog stwierdził że ze mną wszystko w porządku. Teraz jestesmy po kursie adopcyjnym. Pozdrawiam i powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! CHERRY23-Zobaczysz wszystko sie ułoży i będziesz jeszcze szczęśliwa.Dziękuje ze mnie wspierasz,mam nadzieje ze NAM sie uda i nie będę musiała sie rozwodzić,nie wiem jakbym to przeżyła,jakoś bym musiała,ale łatwo by nie było.A Ty masz odwagę wielka,trzymaj sie słońce.Zgadzam sie z tym co napisała do Ciebie ANIA3_7. INNKA-Trzymam za Ciebie kciukaski,żeby tym razem sie udało,bądź dobrej myśli. MOLUS-Następnym razem sie uda zobaczysz. ANIA3_7-Dobrze ze wyniki wyszły nie takie złe jak myślałaś,zobaczysz wszystko będzie ok. EDYTKANYTKA-Jesteś zabiegana rozumiem Cie,tez byłam zabiegana przed swoim ślubem,a to już dość dawno było. Fajnie ze już masz sukienkę ślubną.Trzymam za Ciebie kciukaski,może tym razem sie uda.Kiedy masz termin ślubu? PAOLI76-Witam Cie serdecznie.Moze po adopcji zajdziesz w ciążę,bo słyszałam ze parę osób tak miało,zaadoptowały dzidzie a później sie okazało ze maja swoja własną dzidzie.Trzymam kciukaski za Ciebie. Pozdrawiam Was Wszystkie i życzę miłego weekendu,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Termin ślubu 14 czerwca , tylko to nasz drugi ślub tak tylko dla nas pierwszy był cywilny z weselem. Teraz po ślubie zjemy sobie romantyczną kolację i pójdziemy pod kołderkę hihi. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renija
Jestem po poronieniu wczesnej ciąży. wiem,że o nastepnego dzidziusia mogę starać się najwcześniej za 3 m-ce. Ale mam pytanko odnośnie tych ziółek, czy moge je juz teraz zacząć pić, tak żeby sie dobrzew przygotować czy lepiej odczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
Do:xxmadziaraxx. Dzięki za ciepłe słowa. IN Vitro miałam robione w grudniu i może jeszcze spróbujemy. Na razie chcę odpocząć od jeżdżenia po lekarzach i od leków. Bo przez prawie dwa lata byłam na jakich lekach. Była sytuacja że nie mogli mi zrobić inseminacji bo złapałam zapalenie oskrzeli, ptem miałam jakąś bakterię i wszystko się przesówało. A teraz zamierzam się odsresować i iść na ciuchowe zkupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Dziewczynki jesteście ????????????????????????? Kochane moje udało się , tym razem naprawdę się udało jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Robiłam Test wyszły 2 piękne kreseczki. Dziękuje wam za wsparcie moje kochane, Madziara, cherry , Inka, Ania 37 , Moluś . To wy podtrzymywałyście mnie na duchu kiedy już chciałam się poddać. Nigdy wam tego nie zapomnę. To już ponad 3 lata a jednak się udało.Pozdrawiam was wszystkie i przesyłam mnóstwo najświeższych fluidków.*******************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
gratulacje 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka Gratuluje kochanie jak to sie stało IS czy normalnie pisz szybko bo oszaleje dalas mi tak wielka nadzieje ze usmiecham sie sama do siebie .... GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare i nowe dzoewczyny na topiku:-)Edytkanytka z całego serduszka moje gratulacje, wiedziałam ze bedziesz następna, dbaj o siebie i fasolke. I w dalszym ciągu trzymam kciuki za reszte dziewczyn i sle fluidki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytkanytka-Moje GRATULACJE,wiedzialam ze sie uda i sie udalo,ciesze sie razem z Toba,dbaj o siebie i o malenstwo,pozdrawiam Cie goraco i przesylam buziaczki.Daj nam tu duzo fluidkow.Mysle ze w tym roku to bedzie duzo dzieciaszkow. Pozdrawiam Was,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renija-Witam Cie na naszym topiku.Zobaczysz uda Ci sie,trzymaj sie i badz silna,wiem ze to smutne co Cie spotkalo,ale zobaczysz,ulozy sie,pozdrawiam,buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×