Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Inneczko ja wczesniej mialam cykle po 32-33 dni i wlosy tez mi nie wypadaly. teraz przestalam brac i wszystko wraca do normy... Moja przyjaciolka stara sie tez o dzidzie od pol roku. w piatek naowilam ja na badanie prolaktyny. wynik wyszedl jej przyblizony do mojego pierwszego wyniku. czyli 183,... ja rowniez czeka leczenie, ale odradzilam jej Bromergon. pozdrwaiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cherry lepiej skonsultuj się z lekarzem, wysoka prolaktyna powoduje problemy z zajściem w ciąże, moga tworzyć się nawet torbiele. To poważna sprawa, może włosy wypadają ci z innego powodu, jeśli od bromergonu to są zamienne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
ja po bromergonie czuję się dobrze, bromergonu nie powinno się odstawiać od razu, bo poziom prl wtedy szybko wzrasta, tak było u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) :) :) bardzo dlugo mnie nie bylo-niestety jestem zapracowana :(.ostatnio z moim zdrówkiem nie jest najlepiej-mam zapalenie oskrzeli do tego bóle kręgosłupa,stawów... ide dziś do lekarza z tym kregoslupem moze mi cos powie albo da skierowanie na badania.Ja niestety nie jestem w ciąży,właśnie przyszla kolejna @ :( nawet nie mysle o tym zeby zajsc w ciaze chociaz ostatnio zastanawialam sie czy nie jestem,ponieważ mialam duze zmiany w organizmie(mdlosci,nudnosci,śluz taki jak podczas ciąży...i takie tam ...) nadal nie mam partnera-stalego.Jestem na etapie zmiany pracy-jutro ide do nowej i mam nadzieje ze chociaz tu bede miec dobre wiesci:).obecna praca mnie wykancza fizycznie i psychicznie,ztąd też mam bóle kręgosłupa i stawów.i nie wiem jak mam powiedziec szefowej,że rezygnuję z pracy bez zachowania okresu wypowiedzenia,ponieważ nie mam siły pracować jeszcze 2 tygodni...jak możecie to pomóżcie-co mam zrobić.(prosze wziąć pod uwagę fakt,iż moja szefowa jest pierdolnięta) cóż więcej...zbliża sie wiosna...nowe życie nowa nadzieja na lepsze,nowe zmiany...kurde jak ja chce zmienić tę pracę!!!!!!!!!!!! gratuluję wszystkim laskom,które zaszły w ciążę!!!!!! ja jeszcze muszę poczekać -albo wcale nie czekać. moja siostrzyczko kochana co u ciebie ???próbuję dorwać cie na gg ale mnie sie do nie udaje:( kurde nawet jak sie przekrecam to mi strzela w kregoslupie :( pozdrawiam Was wszystkie i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audiox
Kamcia - a jak długo pracujesz w tej pracy? Bo jak dłużej niż trzy miesiace, to obowiązuje cie okres wypowiedzenia dwóch tygodni. Chyba że sie dogadasz z szefową, ale jak mówisz że to jędza, to pewnie nie pójdzie ci "na rekę" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LAseczki Prosze o rade: Będe chrzestną. Co lepiej na chrzciny kupić. Coś w tym stylu www.patery.com.pl/aniol-stroz-iii-p-1179.htm l?o... czy np to www.kocyki.eu/ Dodam, że zależy mi na tym by to była pamiątka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja pracuje tam już 2 lata i wiem ,że obowiązuje mnie okres 2 tygodni wypowiedzenia ale ja nie mam sily fizycznie przepracowac jeszcze 2 tygodni!!!!!!!!! kregoslup mnie napierdala i bola stawy kolanowe-jednym slowem kosci mi strzelaja :( a moja szefowa jest taka,że jak dam jej wypowiedzenie to bedzie jeszcze bardziej po mnie jeżdzila niz normalnie !!!!!!! moglabym zrobic cos takiego ,ze skladam rozwiazanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia ze względu na zly stan zdrowia lub ze wzgledow osobistych. nie wiem co mam zrobic.ja jestem kelnerką i w tej pracy trzeba sie zajebiscie nadzwigac i bardzo szybko chodzic bo jest masakrycznie duzy ruch a szefowa stoi nad kazdym i popedza \"szybciej szybciej\". generalnie praca kelnerki jest przyjemna ,dochodowa i spokojna ale w tym miejcu gdzie pracuję nie sa spelnione zadne warunki-a kelnerką jestem juz 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Moluś ja bym ci doradzała ten kocyk śliczny naprawdę. Jeszcze z imieniem dzidziusia. Fajny prezent a takich rzeczy wiem ze swojego doświadczenia nigdy nie jest za mało. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiałki wszystkie 🖐️ :-D ... te nowe teeż ;-) Moluś ten pierwszy link mi się nie otworzył ale kocyki słodkie są ;-) teraz w ogóle te wszystkie rzeczy dla maluszków są taakie słodziutkie, że aż mniam ;-) pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna :-D 😘 paaaaaaaa p.s. zaraz znowu święta...i sprzątanie i wydatki i żarełko ufff. a ja znowu nałożyłam na siebie kolejne trzy kilo! boszszsz w co ja się ubiorę wiosną! aaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! ;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać Wczoraj byłam z wynikami hormonów u mojego gina i wszystko jest ok.Jeszcze spojrzał w kartotekę mojego M. i jest nie zaciekawię,u nas jest szansa tylko na in-vitro,bardzo sie załamałam.Jutro jadę jeszcze do okulisty,na kontrole.Jade dopiero do kliniki 8kwietnia i do tego czasu chce sobie wszystko przemyśleć i narazie nie wchodzić na foremke,po prostu bardzo mi źle.Po wizycie sie odezwie.Bardzo sie z Wami z żyłam i sie polubiłyśmy i nie chce Was zostawiać,ale na pewno dacie sobie rade beze mnie.Od czasu do czasu zajze do Was,ale nie będę sie odzywać.Po prostu życie mi sie wali i muszę jakoś dojść do siebie,chociaż nie wiem czy mi sie uda.Zyjcie sobie tu dobrze i nie chorujcie .Po takim czasie pewnie dużo sie tu zmieni na foremce i będę mieć dużo do czytania,na pewno już co nie które będą mamusiami i będą za ciazone tu Pozdrawiam Was Kochane serdecznie,buziaczki i do uslyszenia ....... 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Ale wiatrzysko, buu. Ja chcę wiosnę!!! Kamcia - może złóż podanie o wypowiedzenie i idź na L4, skoro nie możesz pracować, bo masz problemy z kręgosłupem to chyba najlepsze rozwiązanie. Trzymaj się. Ania - widzę, że masz taki sam problem jak ja. Chodzi oczywiście o zbędne kilogramy. Ja cały czas sobie obiecuję, że od jutra zaczynam odchudzanie. I tak codziennie \"od jutra\". Jestem okropnym łasuchem i nie potrafię sobie odmówić pączusia czy czekoladki ;) Madziara - współczuję ci, ale nie opuszczaj nas. Przecież każda z nas ma jakiś problem, mniejszy czy większy. Po to tu jesteśmy, żeby się pożalić, wypłakać. Ja jak się trochę pożalę, to mi lżej na duszy. I ty też z nami zostań, może wspólnie rozwiążemy niektóre sprawy, trzymaj się, pamiętaj że po burzy wychodzi słońce. I myśl pozytywnie, to naprawdę pomaga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie też wieje, że łeb chce urwać !! Dziś idziemy do teściowej na im. cholernie mi się nie chce. Z wagą u mnie też nie jest wesoło. Sterczy mi brzuchol strasznie!!! trza poćwiczyć ! Nie mam problemu ze słodyczami - mogło by ich nie być ;) @ przyszła. Wielka jest ! dawno taka nie była. Ale dobrze bo tzn, że jajnik chodzi. Linka fajtycznie nie chodzi wiec raz jeszcze http://www.patery.com.pl/aniol-stroz-ix-p-2754.html?osCsid=31aea7bf50b1389085ea45d6c172a7da8 xxmadziaraxx in vitro to też jakieś rozwiązanie. Tylko szkoda, że tak kosztowne. U mnie okaże sie pewnie w czerwcu. Trzymaj sie ! ❤️ 👄 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki ;-) 🖐️🖐️ Moluś - ta patera z Aniołem Stróżem jest piękna...i chyba dłużej posłuży niż kocyk...ale oczywiście decyzja jest Twoja 😘 Wiki - ja z nadwagą zawsze mam miałam i pewnie będę mieć problemy bo zajadam emocjonalne zawirowania czy inne kłopoty! :-( kompulsywne żarcie - ot co! ale już mi moje kochane ciałko zaczyna ciążyć a na wiosnę człowiek głupieje i chce ładnie wyglądać ;-) tylko tak ciężko się zmobilizować.....😭 buziaki dla Wszystkich Lasek 😘 P.S. Madziara - nie wygłupiaj się!!! zostań z nami - w kupie (pardon) raźniej ;-) 🖐️ 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbicha
Witam od czterech lat staramy się z mężem o dzidziusia, bez rezultatów.Nie mam miesiączki ani owulacji,jajniki nin pracują,cykle mam jedno fazowe.Mam uderzenia gorąca bardzo częste,boję się że to moż być przedfczesne przekwitanie(mam 29 lat).Poradżcie mi co mam dalej robić? POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś zaczynam brać TAMOXIFEN "EBEWE" 20 Brała któraś? Fajnie, że dizś piątek. Musze uszykować manu na świeta i zacząc robić zakupy. Balbicha - obawiam się, że to może byc przedwczesne przekwitanie. Miałam podobnie. Trzeba by porobić badania wszystkich hormonów i wtedy dadzą ci odpowiednie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli 76
Do balbicha. CZy robiliście z mężem już jakieś badania, jeśli mogę zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbicha
Witajcie.badań żadnych tylko podstawowe wyniki estrogeny, progesteron,testosteron,TSH,prolaktyne,i regularnie USG,ginekolog stwierdził że jeszcze się nie nadaję do leczenia klinicznego(muszę zmienić lekarza) Do MOLUŚ czy zaszłaś w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dostalam od swojej chrzestnej, taka jedwabna chuseczke z wyszytym imieniem i data chrztu. mam ja do dzisiaj. mozna teraz kupic takie srebrne smoczki lub lyzeczki i wzgrawerowac np. date urodzenia, godzine urodzenia, wage dziecka, wzrost itp. to tez jest na lata:) ja narazie dam sobie spokoj z tym leczeniem.....:( czekam na decyzje z sadu i na date rozprawy....:( poydrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
Witam. Balbicha , dobrze że myślisz o zmianie ginekologa. Jeśli mogę ci doradzić to zacznijcie od badania nasienia męża. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Nie chce wszystkiego tłumić w sobie,chyba raczej wrócę tu do Was,razem raźniej Weszłam sie z Wami przywitać i życzyć udanego weekendu Dziękuje Wam za to ze jesteście i pomagacie,bardzo tego potrzebuje Wszystkie sobie pomagamy jak tylko możemy Pozdrawiam Was wszystkie i życzę raz jeszcze udanego weekendu,buziaczki,pa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
witajcie moje drogie. Dzisiaj o 17 idę na usg. Strasznie się boje jeśli serduszka nie będzie to nie wiem co zorbie. Nie jestem gotowa żeby po tylu staraniach usłyszeć pani ciąża jest martwa. Taks strasznie się boje, martwię. Już zdążyłam tak pokochać tę kruszynkę. Pozdrawiam was kochane i mam małą prośbę trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbicha
TRZYMAM KCIUKI POWODZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka - dlaczego masz takie czarne myśli? Wszystko będzie dobrze :) Co słychać dziewczynki u was? Bo u mnie bez zmian. Za kilka dni święta a ja jakoś ich nie czuje. Jestem ospała, nic mi sie nie chce robić. Nawet okien jeszcze nie umyłam, a mam ich sporo :( Chyba dopadła mnie depresja wiosenna ;) PIszcie kobietki co u was. Klaudia - czemu się nie odzywasz? Jak tam twoja dzidzia? Juz chyba daje popalić :) Pozdrawiam was mocno i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac i zyczyc dobrej i udanej nocki 🌻 Edytkanytka-TRZYMAM MOCNO ZA CIEBIE KCIUKI 🌻 Nie wiem czy znajdę jeszcze czas żeby przed świętami tu zaglądnąć do Was,a jeżeli już nie zdążę,to chce Wam Kochane moje złożyć już życzenia Wielkanocne: Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie,buziaczki,dobranoc,pa 🌻 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka-Odezwij sie jak po usg,czy jest wszystko dobrze z dzidzia,na pewno bije serduszko,wierze w to 🌻 👄,bądź dobrej myśli.Przesyłaj nas fluidki....... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witajcie kochane. Byłam wczoraj na usg. Dzidziuś żyje jest serduszko nie wiadomo czemu nie było prędzej teraz wygląda już na 9 tydzień.Wszystko jest doże. Założyli mi już kartę ciąży.Tak bardzo płakałam gdy ujrzałam ta kruszynkę na usg i maleńki pulsujący punkcik. Moje małe kochane serduszko.Tak mi smutno że mój mąż nie mógł tego zobaczyć i być przy mnie w tej chwili. Ale już po świętach najprawdopodobniej będziemy w 4. Ja lukasz Zuzia i to maleństwo w moim brzuszku.Tak bardzo tęsknie jest mi straszne ciężko i czuje się taka samotna. Życzę wam kochane moje koleżanki dużo zdrowia i wysypu zaciążonych brzuszków po świętach. Nie można tracić nadziei nigdy pamiętajcie o tym. Nigdy nie wolno się poddawać. przesyłam dużo fluidów ******************************************************************************* *********************************************************************************** :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :): :) mam nadzieję że zadziałają. Tak bardzo wam życzę moje kochane spełnienia najskrytszych marzeń tym małych i tych ogromniastych. Nie chcę zmieniać forum tylko boje się że będzie wam przykro jeśli tutaj zostanę.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze Edytko dla Ciebie 🌻 uwazaj na siebie i dzidzie 👄 Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×