Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość Innka
ja niedługo chciałabym podejśc do iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
Cześć dziewczyny. W końcu mamy wiosnę. Ja już myślę o wakacjach. Chyba wyjadę nad morze. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heej :-D🖐️ wiosna jakaś w końcu, prawda? ;-) 🖐️ może trochę się jaśniej zrobi i weselej...w naszych głowach i sercach też! piszcie kobiety co słychać. u mnie cisza przed ... zabiegiem. czekam na @ i nie mogę się doczekać. a tu jeszcze kilka dni. chciałabym mieć to już za sobą. ale co tam - wy3mam ;-) buziakuję i pozdrawiam wszystkie Kobiałki i każdą z osobna 😘😘 🖐️🖐️:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac 🌻 👄 Ania 3_7 - Witaj 🌻 👄 Molus-Uwierz w to,jest nadzieja 🌻 👄 Innka-Kiedy podchodzisz do IUI? 🌻 👄 Paoli 🌻 👄 Jedz nad morze i odpocznij. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 👄 ❤️ I dla nie wymienionych po 🌻 i 👄 Odzywajcie sie częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Potęga Podświadomości\" - Joseph Murphy. Joseph Murphy,doktor trzech nauk-religioznawstwa,filozofii i praw-\"obywatel świata ducha\",był prekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego.Przedmiotem jego badan było wnętrze człowieka- umysł i duch.Jego odkrycia i przemyślenia docierają do milionów ludzi w postaci popularnych publikacji wydanych w formie książkowej i nagranych na kasety,a także w postaci kasetowych programów ćwiczeń praktycznych.Pomagają tym,którzy czuja potrzebę dokonania zmian w swoim życiu.Pomagają odkryć w sobie źródło siły,uwolnić sie od leku i bolu,osiągnąć to,co w życiu jest najważniejsze. \"Potęga Podświadomości\" światowy bestseller,jest jego pierwsza książką wydana w Polsce. Książka ta jest sztandarowym dziełem Josepha M. Dowodzi ona,ze procesy psychiczne przebiegające poza nasza świadomością i bez jej udziału,będące ważną częścią naszej osobowości,mogą być wykorzystane w sposób celowy,po naszej myśli.Sluza temu specjalne techniki,zbadane,sprawdzone i opisane w tej książce,poparte konkretnymi przykładami.Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu.Dowiesz sie nie tylko,ze masz w sobie klucz do życia pełniejszego,ale także,jak tego klucza używać,aby pomoc sobie i bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski... :-D 🖐️ is anybody out there??? zagląda tu KTOŚ jeszcze??? hophoop!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam, ja przygotowuje sie do iui,k ale nie wiem co z tego będzie bo narazie urosło strasznie duzo pęcherzyków - 13 w tej sytuacji nie wiem co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie sloneczka,buziaczki,pa 🌻 👄 PS.Pogoda sliczna,az chce sie zyc. INNKA-Zobaczysz wszystko bedzie dobrze,uwierz w to,bede trzymać mocno za Ciebie kciuki 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki :-D 🖐️ ...ale wiooosna co??.....🌻🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ]🌻 pozdrawiam wszystkie baaardzo serdecznie i mam nadzieję, że u Was wszystko w porządeczku! Inko - będzie dobrze! :-) zobaczysz! a poza tym trzymam kciuki! madziarko - no! BUZIAKI 😘😘😘 pozostałe kobitki - buziaki i pozdrowienia 🖐️ ... co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiałki 😘 właśnie zaraz jadę zmrozić sobie to i owo - mam nadzieję że skutecznie i że po kilku tygodniach będę mogła wrócić do starań ;-) trzymajcie kciuki mam nadzieję że nie będzie bolało! papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelke,czas ja zmienic,poprawiajcie sloneczka tabelke - - - - Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ xxmadziaraxx....... 29..........45.............................ok.20.05.08 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Kasiunia1..........................23...........6....... ...........juz po Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......18...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... 11..................29lipiec/4sierpien??? Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka,weszlam sie z Wami przywitac,pozdrawiam i buziaczki,dla każdej po 🌻 i 👄 Ania3_7- Trzymalam za Ciebie kciuki i jak poszlo?,napisz 🌻 Cherry23-Sloneczko co u Ciebie?,nic nie piszesz,nie odzywasz sie,wroc do nas 🌻 Edytkonytko-Co tam u Ciebie?,jak tam dzidzi,jak sie czujecie?Przesylaj nam fluidki,duzo fluidkow 🌻 Reszta dziewczynek niech tez tu wraca,smutno tu jest bez Was 🌻 Balbicha 🌻 Cherry23 🌻 Ania 3_7 🌻 Innka 🌻 Agnesita 🌻 Wiki08 🌻 Artigiana 🌻 Paoli76 🌻 Wkretarka 🌻 Robinhood 🌻 Kamcia 🌻 Molus 🌻 Dzodzanna 🌻 Klaudia26 🌻 Rudziaa 🌻 Ola1979 🌻 Violaa 🌻 Jadira 🌻 Smutna Izolda 🌻 Iga32 🌻 Kasiunia1 🌻 Weronikx 🌻 Marilynka 🌻 Dorcia 🌻 Aga290 🌻 I dla nie wymienionych tez po 🌻 ODZYWAJCIE SIE SLONECZKA!!!! Te zaciazone,Te ktore juz urodzily i Te ktore planuja zajsc w ciaze 🌻 Milej nocki,dobranoc,buziaczki,pozdrawiam,pa 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli 76
Witam dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, ale nadrobię zaległości. Dwa tygodnie temu siostra męża urodziła córkę. Niestety nie umiem się z tego cieszyć. Pewnie to rozumiecie. Mam też wrażenie że szwagierka uważa nas za gorszych , bo ona urodziła i teraz jest w centrum zinteresowania, a wcześniej była szarą myszą. I teraz ona wykorzystuje sytuację. Nie wiem jak mam się wobec niej zachowywać , mąż mowi że mamy własne życie, i nie mogę się tak tym wszystkim przejmować i że powinnam walczyć o siebie. Ale ile razy można upadac i się podnosić. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie kolezanki, weszłam sie przywitać i przesłać troche fluidków. U mnie powoli zbliza sie czas porodu:-) strach mnie ogarnia, ale nie moge sie doczekac kiedy wezme w ramiona moja córcie:-) Termin mam na 15, 05.ale mój gin powiedział ze malutka już gotowa i jest główka bardzo nisko, czyli lada dzien:-).Edytkanytka napisz co u ciebie , jak sie czujesz?Dla was moje drogie kobietki pozdrowienia itrzymam kciuki za kazdą z osobna, nie poddawajcie sie bo wiara czyni cuda. wiem to z własnego doświadczenia. Przesyłam moc fluidków oby i wam sie udało. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 hej Kobiety :-D u mnie wszystko oki! taką mam nadzieję, bo sprawdzę dopiero za kilka tygodni. nic nie bolało i dość szybko poszło. teraz czekam na ogląd sytuacji i mam nadzieję zabierać się do rzeczy. ginka powiedziała, że mam nie czekać na wyleczenie tylko już teraz sprawdzić owu na teście. pierwszy test - pozytywny! co mnie zdziwiło to to, że jak sprawdzałam na kalkulatorze dni płodnych na jakiejś stronie - to wyliczał mi gdzieś tak na 17-18 dzień cyklu. teraz się okazało, że w 14 dniu mam owu! dzięki za kciuki madziarko 😘😘 kochana jesteś! buziaki dla Wszystkich kobitek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! 05.05 dostalam rozwod, wiec jestem wolna kobieta:) musze powiedziec , ze to bylo trudne przezycie dla mnie. w sadzie musialam powiedziec WSZYSTKO nawet to kiedy przestalismy ze soba wspolzyc... opisalam cale swoje malzenstwo.okazwalo sie ze moj byly maz zlozyl pozew rozwodowy dwa tygodnie przede mna i zaplacil 600 zl.myslalam ze padne jak sie dowiedzialam.na koniec sedzina zasodzila mu 150zl. kosztow sadowych.ja jestem zwolniona(skladalam wniosek). po sprawie rozeszlismy sie bez slowa kazde w inna strone.zadzwonilam do niego nastepnego dnia i poprosilam zeby do konca maja w pracy(pracujemy w tym samym miejscu) zachowal dla siebie to ze jestesmy po rozwodzie. musze Wam powiedziec ze czuje ulge, tak jakby spadl mi kamien z serca. Od pewnego czasu(luty) spotykam sie z pewnym chlopakiem.:) tylkow weekendy ze wzgledu na to ze obecnie pracyje w Danii. 17stego maja na stale wraca do Polski.twierdzi ze dla mnie... stara sie o prace w gliwicach i poprosil zebym tam z nim zamieszkala.zgodzilam sie.w sumie nic mnie tu w szczecinie nie trzyma.moi rodzice ze wzgledu na roozwod sa do mnie w tej chwili negatywnie nastawieni.:( mnie obwiniaja za rozpad malzenstwa... wczoraj zlozylam w pracy wypowiedzienie pracuje do konca maja.nawet gdybym nie wyjechala do Gliwic to i tak nie zamierzalam tam dluzej pracowac, ze wzgledu na atosfere jaka bedzie gdy wszyscy sie dowiedza o rozwodzie. jestem szczesliwa, chociaz niewiem jak to sie pouklada.:) moze niedlugo znow bede staraczka?;) Caly czas Was czytam moje kochane.trzymam za WSZYSTKIE MOCNO KCIUKI!! moja przyjaciolka leczyla sie od marca )2tabl dz.) bromergonem, jest w czwartym tygodniu ciazy! pozdrawiam ania P.s ale sie napisalam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry23 -Buziaczki dla Ciebie 🌻 Zobaczysz bedzie wszystko ok i sie ulozy,trzymam za Ciebie kciuki.Wejdz w ktorys dzien na gg i jak mozesz to napisz mi swoj nr.kom.Bo za czesto sie nie spotykamy na forum,ale kontakt mozemy chyba utrzymywac,co?Pozdrawiam Cie i jeszcze raz buziaczki,pa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cherry to fajnie, że zaczyna Ci sie układac. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :-D 🖐️ cherry - uszy do góry! będzie dobrze...już jest, prawda ?? ;-) 😘 madziaro Ty moja - witaj! 😘 jak tam nastroje? Inka - nareszcie! pisz co tam słychać! gratuluję pęcherzyków, podobno od przybytku głowa nie boli ;-) 🖐️ Paoli - hejka 🌻 pozostałe Laseczki 😘🌻 🖐️ ale wiosna co? :-D 🖐️ aż żyć się chce!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Jutro chyba pójdę na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam ..
dziewczyny mialyscie cos takiego?Najpierw napisze ze od stycznia sie odchudzalam dosyc intensywnie i cwiczylam sporo schudlam ale tak w marcu dostalam okres po 40 dniach ,wczesniej mialam zdecydowanie regularne28-31 dni w zeszlym roku sobie robilam testy owulacyjne i byly mocne czerwone kreseczki..ale dalej...i te 40 dni mnie troszke przestraszyly wiec zwolnilam tempo odchudzania i okres następny dostalam po 28 dniach ..i wlasnie 16 dnia cyklu mialam stosunek seksualny bez zabezpieczenia i tak od 18 dnia cyklu a dzis jest moj 23 dzien czuje takie uczucie jak bym miala dostac okres zaraz tylko podbrzusze tak ciagnie ..zastanawiam sie bo tego wczesniej nie mialam ja te bole mialam tak na 2 -3 dni przed miesiaczka ,a wczesniej to w ogole nie wiedzialam co to takie ciagniecie w dole brzucha na okres ,jeszcze 6 dni niby do okresu ..ale mnie piersi nie bola wcale...a jeszcze zapomnialam te ciagniecie w dole brzucha to najwiecej czuje jak sie juz klade spac w nocy ..i teraz mam dylemat czy to jakies zaburzenia hormonalne mam-mięsniaki a moze ciaza ale tak szybko te bole podbrzusza to chyba nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sie z Wami przywitać i życzyć dobrej nocki,pozdrawiam,buziaczki.Dobranoc🌻 👄 Dla każdej z Was po 🌻i 👄 PS.Na razie mnie nie będzie,muszę od wszystkiego odpocząć.Miałam usg piersi i biopsje a teraz trzekam za wynikiem i trochę sie denerwuje,muszę odpocząć o myśleniu o wszystkim,na jakiś czas rezygnuje z forum. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sie z Wami przywitać i życzyć dobrej nocki,pozdrawiam,buziaczki.Dobranoc🌻 👄 Dla każdej z Was po 🌻i 👄 PS.Na razie mnie nie będzie,muszę od wszystkiego odpocząć.Miałam usg piersi i biopsje a teraz trzekam za wynikiem i trochę sie denerwuje,muszę odpocząć o myśleniu o wszystkim,na jakiś czas rezygnuje z forum. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Udało się wreszcie, robiłam bad. krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×