Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość balbicha
Edytkonytko gratulacje złoże po rozwiązaniu a na razie trzymam kciuki i cholernie Tobie zazdroszczę,i chyba dziewczyny się ze mną zgodzą że Twoja dzidzia w pewnym sensie jest też "nasza". Informuj nas jak się czujecie.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDYTKO ciesze sie ze wszystko jest o.k👄 trzymam kciuki.nie martw sie za bardzo.!!! jak naprawie kompa u rodzicow to sie odezwe na gg.buziaki:*** VIOlu co tam u Ciebie??? pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i zycze Zdrowych, spokojnych Swiat Wielkanocnych i mokrego Dyngusa!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiałki!!! muszę częściej znikać, bo co zniknę i wchodzę poczytać...to fasolka!!! :-D edytkonytko - no SUPER po prostu...😘 GRATULACJE wszystkiego dobrego! 🖐️ trzymam kciukasy ogromne! pisz, chwal się, fluidkuj i wiruskuj! zrozumiano? ;-) 🌻 a pozostałym Kobiałkom kochanym - dużo spokoju i zdrowia, miłych chwil w czasie Świąt oraz szybkiego jajka, mokrego zająca i kolorowego dyngusa...czy jakoś odwrotnie...? ;-) 🖐️ buziaki dla WSZYSTKICH !!! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbicha
Cukrowy baranek ma złociste różki Pilnuje pisanek na łączce z rzeżuszki A gdy nikt nie patrzy, chorągiewką buja I cichutko beczy Święte Alleluja!-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanki skradły słońcu Kilka złotych promieni Teraz niech ich jasny blask Wasz dom opromieni ❤️❤️❤️ Z okazji Swiąt życzę Wam wszystkiego co najlepsze, abyście były zawsze uśmiechniete i szczęśliwe i aby spełniły się wszystkie marzenia, te małe i te wielkie :) Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artigiana
Kochane dziewczyny. Zastanawiałam się czy do Was napisac ale doszłam do wniosku że musze koniecznie. Tym które nadal się starają - NIE TRAĆCIE NADZIEI. Ja po dwóch latach starań zaczełam się leczyć. Diagnoza- bezpłodna! Bach, jak grom z jasnego nieba. Od tego czasu minęło 3 lata i wiecie co? Kończe własnie 9 tydzień ciąży. Mnie się udało- WAM też SIĘ UDA. Trzymam kciuki i mocno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, hej hej!!!!!!!!!!!!! Gdzie się podziewacie? Ledwo nasz toplk znalazłam, tak daleko uciekł :( Chyba jeszcze świętujecie, co ;) Artigiana - gratulacje. Zostań z nami i pisz co u ciebie :) Dziewczynki piszcie coś, jak po świętach? Zima wróciła niestety, a tak chciałam już wiosnę, ech. Ale może wkrótce się doczekam, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
witam dziewczyny .Co tam u was. Artigiana- gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja pod koniec kwietnia chcę podejśc do iui. lekarz zachęca do in vitro ale nie jesteśmy do twego przekonani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nasz topik tak daleko uciekl,odzywajcie sie sloneczka 🌻 🌻 ARTIGIANA-Gratuluje!!! 🌻 👄 INNKA-Zobaczysz uda sie,nie poddawaj sie,ja trzymam za Ciebie mocno kciuki 🌻 👄 Ja dzis od rana bylam na basenie,troszke trzeba po cwiczyc,lepiej mi.dzis tak slonecznie,az chce sie zyc,tak milo wyjsc na spacerek.Bylam jeszcze u kosmetyczki. Pozdrawiam Was,buziaczki,pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam u ginekologa bo juz mam 40 dzien kiedy nie dostaje okresu i nie wiem co robic lekarz tez nie wie bo nie jestem w ciazy nie dzieje sie nic zlego w moim organizmie.....ani torbieli ani nic jejku .... chciala mi dac na wywolanie ale ja niechce brac ciagle na wywolanie chce zeby organizm sam sie dostosowal po tabletkach antykoncepcyjnych... jestem w kropce ogolnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
Witam Dziewczyny. DZisiaj zadzwonili z ośrodka adopcyjnego że dostaliśmy kwalifikację. I chcę się z wami podzielić tą wiadomością. Część drogi adopcyjnej za nami. Choć czasem zastanawiam się czy nie zrobić drugiego in vitro.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Bardzo dlugo tutaj nie zagladalam, Troszeczke wycofalam sie z zycia. Nawet nie wiecie ile dla mnie znaczycie, sama swiadomosc ze inne kobiety daja sobie rade wiele dla mnie znaczy. Ja jestem po 5 nieudanym iui, tym razem @ to byla moja wielka prywatna katastrofa. Na chwile pojawilo sie zwatpienie czy naprawde chce przez to przechodzic. Wyjazdy do kliniki, dni oczekiwania, rosnaca nadzieja/strach, rozczarowanie. Dowiedzialam sie, ze dopiero po nieudanej 6 probie bede miala hsg. Jak to wszystko inaczej tutaj w Holandii wyglada. Tutaj nie ma prywatnych gabinetow, labaratoriow. Jestem wiec skazana na scenariusz rozpisany przez ubezpieczalnie a ten jest taki sam w szpitalach, klinikach i poradniach. Zaleta tutajszego systemu natomiast jest to ze na razie wszystko w moim przypadku pokrywa ubezpieczenie. Ale to czekanie.... A tymczasem miesiace leca. Nie mam juz za wiele czasu, nie bardzo moge sobie pozwolic na przerwe. Mam przed soba jeszcze 1 iui, 2 iui ze stymulacja hormonalna i na koncu w perspektywie 3 in vitro. Watpie czy do wszystkich tych in vitro podejde. Nawet jezeli fizycznie dam rade to boje sie psychicznego bolu. Czuje, ze niespelnione macierzynstwo staje sie coraz bardziej realne. Kilka dni temu wstapilam do ksiegarni, kilka polek zapelnionych poradnikami na temat ciazy, opieki nad niemowleciem. Wydawnictw poswieconych sytuacji kobiety ktora nie moze zostac mama 3! To zrobilo na mnie wrazenie bycia na marginesie kobiecosci. Ach przepraszam za te smutki, musialam gdzies sie wyplakac. Zycze Wam Wszystkim spelnionych Nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać🌻 dla każdej.A zarazem pożegnać na razie,:(( nie mam ochoty na pisanie,wszystko mi sie wali,nie radze sobie z niczym Odezwę sie jak dojdę do siebie,a nie wiem kiedy to nastąpi,:(( jest mi bardzo źle i smutno Przepraszam Was,jesteście super,ale ja już straciłam nadzieje na cokolwiek.Bedzie najlepiej jak Was opuszczę,chociaż tego nie chce robić bo mi z Wami dobrze,ale chce dojść do siebie.Możemy sie wymienić nr.kom.,jak będziecie chciały to ja mogę podać swój nr.kom.mailem. Pozdrawiam Was i trzymcie sie,buziaczki,pa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski :-D 🖐️ co tu się dzieje, co? miałam nadzieję, że teraz po małej przerwie jak wejdę na stronkę to same dobre wieści, kolejne fasolki czy co... a tu smuty!! niee, no Laski! wiosna idzie! 🌻 uszy do góry! innej opcji nie ma i już!!!!!!! 🖐️ ;-) byłam u innego gina z moimi problemami - zaraz po @ idę ze sobą (a raczej z \"nią\") zrobić porządek! a sio choróbsko i inne wykwity! potem przerwa na rekonwalescencję...a potem...w maju zaczynamy od nowa! minie rok od naszej decyzji o staraniu. no nic! musi być dobrze i się udać! 🖐️🌻 trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze! madziara - powiem krótko: nie pitol! żadne odchodzenie i inne pierdy nie wchodzą w rachubę jasne? :-D masz tu zaglądać i wypisywac największe brednie, smuty i marudy na jakie Ci przyjdzie ochota!!! 😘 tak samo inne Laseczki! pisać, pisać, smęcić (albo i nie!) ale przychodzić - wpadać ;-) - i zaglądać! chciałabym wiedzieć co u Was! pozdrawiam bardzo ciepło i czekam na wieści od Was! buziakuję 😘🖐️🌻 :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wlasnie wrocilam z Miedzyzdroi.prawie polowa urlopu juz za mna. odpoczelam, przemyslalam pare spraw, dotlenilam sie.juz mi troche lepiej.:) patrze teraz na wszystko z dystansu i powiem Wam ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:) wiadomosci z sadu nadal nie ma. Madziara.moj numer jest w stopce jak masz ochote i chcesz sie wygadac to napisz. pozdrawiam ania P.s Paoli gratuluje. poczekaj z in vitro.moze jak bedziecie miec dzidzie to cos sie odblokuje i zajdziesz w ciaze naturalnie.lepiej te pieniadze przeznaczyc na jakas wycieczke:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoli76
Cherry, jak wcześniej pisałam, mó mąż nie może mieć dzieci. Ja miałam dwie inseminacje i jedno in vitro nasieniem dawcy. DZięki za radę, chyba gdzieś pojedziemy na wakacje, odstresować się po całm roku. Tak już jest że jak nie wyjdzie pierwsze in vitro to ma się nadzieję że wyjdzie drugie.Ale może jest nam przeznaczone dziecko z adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) moje życie wreszcie sie zmienia...na lepsze:):):):):) wróciłam do mojego bylego faceta mam nadzieje ze nam sie ulozy i nie bedzie tak jak kiedys!!! a w ogóle to ja jestem w wielkim szoku poniewaz kiedys nie chcial miec dzieci a teraz sam mnie o to prosi:) hi hi wie o tym ze ja teoretycznie nie moge zajsc w ciaze ale czas pokaze.... staramy sie.... jezeli chodzi o moja stara prace-to juz przeszlosc !!! wytrzymalam jakos te 2 tygodnie wypowiedzenia...ufffffffff teraz pracuje w salonie obuwniczym bardzo dobrej ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Kamcia super, że Ci się ułożyło. Powodzenia w starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Jeszcze nie, ostatnio ciągle jestem przeziębiona, musze sie wykurować. Ze względu na pracę tez nie za bardzo mogę. Juz się nawet zastanawiam, czy może powiedziec szefowej, że sie leczę i od czasu do czasu potrzebny mji dzień, dwa wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamcia zycze powodzenia i trzymam kciuki za WAS:** Paoli te wiadomosci zmieniaja postac rzeczy, ale na wakacje i tak warto wyjechac, odstresowac sie, najlepiej gdzies gdzie jest caly rok cieplo;) pozdrawiam a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry23-Pisalam do Ciebie na gg ale nic sie nie odezwalas,na pisalam teraz maila.Pozdrawiam 🌻 👄 Pozdrawiam Was wszystkie 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odzywajcie sie na forum,bo nie dlugo upadnie,zadna nic nie pisze,piszcie.Kiedys czesciej cos napisalysmy a teraz stronka stoi w miejscu,nic sie nie rusza.Co z Wami?,odzywajcie sie. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !!! u mnie nic nowego... skończyła mi się @ następny cykl i nadzieje..... ale czy ta nadzieje jeszcze jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×