Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Mojej szwagierce wyszły 2 krechy dopiero w trzecim miesiącu, także jeszcze nic nie wiadomo. Ja znalazłam dzis testy owu 6 szt plus 2 ciążowe za 16 zł , właśnie te paskowe na stronie tego Sklepu Starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia widze że pomyślalyśmy o tym samym. która godzina u Surfitki? Ja pomyślałam jeszcze: co ona robi tam tak daleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam się pouczyć angielskiego on line ale w głowie mi tylko rozmowa z Wami.Ja chyba zmykam zaraz bo piesek i mąż tak wygrzali łóżeczko że aż szkoda się nie położyć obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki kochane mysle ze jutro znowu poklikamy. Chyba uciekam do luzka bo naprawde pozno,mysle ze jakos zasne.Ty tez Marylinko uciekaj do spania bo nie wstaniesz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki, ja tez niedługo pójde spać bo jakaś zmęczona jestem. U mnie jest 8.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstane, a rano wypije kawke. Najgorzej że chwilowo mam dorywczą prace w terenie która mnie wykańcza i na samą myśl jutra mi się odechciewa. a codziennie rano do te 10 jestem na neciku a później już wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie my znowu w tym samym momencie,Marylinka tez pisze ze chyba idzie do luzka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u Ciebie wieczór a u nas niedługo ranek. czemu nie mieszkasz w Polsce jeśli mozna spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Klaudia jak to jest. Bratnie dusze spotyka się wszędzie nawet na forum hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również slodkich snów i do usłyszonka. Oby przyśniło się nam cos miłego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z tego samego poodu co większość emigrantów Marylinko. U mnie to długa historia. Ale przynajmniej tu mam satysfakcjonującą pracę w swoim zawodzie. W Polsce też miałam pracę, ale za cały dzień pracy nie stać mnie było na jedną wizytę lekarza, chyba nie muszę nic więcej pisać. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczynki.A co to?Nie ma nikogo rano?Ja troche zaspana po nocnym gadu gadu ale przynajmniej jakoś podniesiona duchu i zmotywowana.Miłego dzionka dla wszystkich :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko, bo na dworze chlodnawo🌻 ad. mojej owu - to nie wiem czy u mnie wystepuje, ale tylko WYDAJE mi sie ze tak, (wg testu i tempki) - ale nie zdziwilabym sie gdyby bylo inaczej... Badania hormonow chcialabym wykonac w tym cyklu po @ poziwedzcie mi tylko jak to badanie wyglada?? PRL, testosteron, TSH3 tsH4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Czesc,qrde,dzisiaj spotkanie z 3 ciężarnymi koleżankami...i te pytania i ich rozmowa,ktora co miala,czuje itp.Porycze sie,nie dam rady.Próbowalam przekladac to spotkanie ale im pozniej tym gorzej,brzuchy mnie otaczaja.Piąte koło u wozu... A tu znowu porażka z testem... Shit!!!! Mam nadzieje,ze wy to przechodzicie łagodniej.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala23
Aga A JUZ NASTAPIL TERMIN@ ZE JUZ ZROBILAS TEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruucha: idziesz do laboratorium, oni ci krew upuszczają do probówki, ty wychodzisz i... po badaniach. A potem albo tego samego dnia po południu albo nastepnego wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki omega:D no to rzeczywiscie kupa roboty 🌻 A z zylki czy z palucha ??? bo ostatnio oddawalam krew i jestem troszku pokluta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Termin @ za 2 dni ale juz nie wytrzymalam,wydaje mi sie ,ze mimo wszystko szanse na błąd w tescie jest niemozliwy.Juz sie nie łudzę.Ale co miesiąc żyję nadzieją,ze to moze teraz. Nienawidze tych testów,chociaz to nie ich wina... przerąbane...Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Krucha...krew pobieraja ci zylki.mi Prl,tsh wyszly dobrze,ale najgorzej wyszedl stosunek Lh:Fsh niestety:( Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, widzę że mnie tu dużo w nocy ominęło :) Ja teraz leczę anginę juz drugim antybiotykiem, więc w nocy najpierw nie mogę usnąć, a potem do 11:00 nikt nie jest w stanie mnie obudzić, tak się osłabiłam. Marilynko--> ja ze sklepu Starania już drugi raz kupowałam testy i jak dotąd wszystko było ok, dziewczyny na różnych forach też chwalą, więc myślę że możesz im spokojnie zaufać, no i cena jest rozsądna. Możesz jeszcze sprawdzić na Allegro - ten sam sklep czasem wystawia tam swoje pakiety w fajnych cenach, a czasem można też kupić testy na sztuki, ja tak raz kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala23
Aga290=======wiesz mysle ze wykonaj jeszcze za 2 dni ,znam dziewczyne co wykonala 1 dzien przed i wyszedl negatyw a pozniej zrobila 4 dni jak nie dostala@ i pozytyw byl-nie chce cie nakrecac ale moze ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki 👄 klaudia- mam nadzieje ze te niekorzystne proporcje, oby w jak najkrotszym czasie wrocily do odpowiedniego poziomu:D buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza2632
witam, tak weszlam przez przypadek na ten forum kobietka nie marw sie rok to jeszcze malo ja probuje 6 lat i nic , ale jak juz chcecie to poszukjcie sobie dobrego specjalisty i sie go trzymajcie bo zmian lekarzy tylko poglebi problem, ja w koncu znalzlam i widze juz coraz wieksze poprawy, i am nadziej ze w tym roku a jak nie to moze juz wprzyszlym bede miec wlasne dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - podziwiam za wytrwałość, naprawdę jesteś dzielna :) Buziak dla Ciebie i trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×