Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Widze dziewczynki spac nie moga. Ja niestety nie moge zasnac.Nie mam owulacji po odstawieniu anty,wiec zrobilam badania Fsh,lh i estriadol. Niestety wynik okropny wedlug mnie. Fsh-8.1,norma do 11. wiec nie tak zle ale za to straszne Lh az Lh-21!!!,norma do 11.6 Boze czyli to wskazuje na PCO prawda? Nie spodziewalam sie takiego wyniku,jak to zobaczylam to odrazu sie poplakalam:( Dziewczyny moze cos poradzicie,moze robilyscie takie badanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, robiłam, ale nie pamiętam wyników. Znalazłam coś śmiesznego. Według testu ciążowego on-line, za pomocą fal zeta ;) wykrywa ciążę. Dokładność 99%. WRESZCIE JESTEM W CIĄŻY !!! Oczywiście nie naprawdę, ale pobawić się można. http://www.thepregnancytester.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam też że ważna jest różnica aka wychodzi między fsh i lh.Rano poszukam swoich i też Ci napisze.Ale nie denerwuj sie. Wszystko musi ocenić lekarz bo my nieraz niepotrzebnie sie denerwujemy. A Prolaktyny nie robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka gdzie Ty to znalazłaś? Jeszcze nie słyszałam o czymś takim :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam FSH 6,5. LH 7,2, Progesteron 3,3 , i niestety Prolaktyna 55,5.Endokrynolog miał tylko zastrzeżenia oczywiście do prolaktynki i że troche za mały progesteron.Ale to wyniku z tamtego roku.W przyszłym tygodniu ide zrobić je znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktyna u mnie w normie-13.4. Ale dziewczynki ten stosunek Lh do Fsh mnie przeraza.Czytalam ze jesli stosunek Lh:Fsh powyzej 1.5 to wskazuje Pco.U mnie ten stosunek wynosi az 2.83...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak to tłumaczyła ta moja psiapsiółka która ma pco , endometrioze i w ogóle cuda. Ta różnica jest ważna. Ale nie jestem pewna czy to objaw pco. Jeśli już na pewno jeden z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie coś wskazywał 2,1 o ile mnie pamięc nie myli. I mam PCO. I to od dawna. A znalazłam to po prostu w necie. Możesz zbadac czy to chłoppczyk, czy dziewczynka i nawet kto jest ojcem i dostac akt urodzenia ;) Ja mam mieć chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Marylinko ze twoj stosunek Lh:Fsh jest ladny bo wynosi 1.1.:) u mnie ogromna roznica,Lh az 21...Pco to dla mnie wyrok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden wyrok!Halo. Tak nie można. Nie idziesz na stracenie.Po pierwsze diagnoze postawi lekarz a nie my. Po drugie wszystko się leczy! I nie ma co się denerwować na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z pco da sie zyc. Ja to nazywam kwestią przyzwyczajenia...a na pewno nie wyrokiem. I mnostwo dziewczyn z pco ma dzieci, wiec nie przejmuj się. Dasz radę, i wcale nie wiadomo czy to na pewno pco. Jak się mają twoje jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ty Surfitko juz wiesz ze masz Pco...Jejku czy przy tym jest jakas szansa na ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz stwierdzone oprócz tych badań hormonalnych teraz?Bo hormony chyba najłatwiej wyprowadzić na prostą, gorzej z innymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Surfitko...chyba strach mysleć co to by było.Tak w ogóle to on ma ponoć dziecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Klaudio, mam stwierdzone i wiem o tym już 5 lat. I jakoś daję radę, ale faktem jest też, że póki co dzidzia nie mam :( Ale może wkrótce... A najważniejszym badaniem w pco jest usg jajników, bez tego ciężko stwierdzić pco. A inne objawy? Włoski, nadwaga, trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide z wynikami 2 marca,wtedy dopiero bede miala usg.Ale te wyniki mowia same za siebie...Ale dziekuje wam za pocieszenie,jestescie kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja psiapsióla ma pco a ani nadwagi, bo chudzina, ani trądziku bo głaciutka jak niemowlak, tylko te włoski, ale one też są przy prolaktynie, na brzuszku i na udach, piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam pytać o te badania to Pani powiedziała że może mi zrobić tylko prolaktyne bo brałam długo Danazol , który jeszcze się nie wypłukał z organizmu a on ma wpływ na poziom tamtych hormonów. Spokojnie, po pierwsze to nie wpadać w panike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo Marylinko nie wszystkie dziewczyny maja te same objawy, tak samo jak nie wszystkie ciężarne tak samo znoszą ciążę. Ale podstawa to usg jajników. Nie da się stwierdzić pco jeśli nie zobaczy się, że jajniki rzeczywiście mają dużo pęcherzyków. W innym wypadku to tylko zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odstawieniu tabletek anty zaczely mi wypadac wlosy,cera tez sie pogorszyla,noi te cykle bezowulacyjne a do tego teraz te wyniki.Dziwne ze stalo sie to po tych tabletkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×