Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Mam jeszcze pytanko.Pierwszy test owu musze zrobić 12 dnia i każdy kolejny codziennie tak?Czyli 12, 13, 14,15, 16, 17 bo jest 6 testów tak?Za mało kupiłam bo tam pisali że mozna robić nawet co 12 h. I jeszcze 2 ciążowe i zaraz nie wytrzymam i je wykorzystam przed terminem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bede szla w piatek do innej gin bo tamta nawet nie kazala mi badan robic,wiec zrobilam na wlasna reke i ide d innej teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,jestem już po starankach na wyjeździe,ale nie były one takie jak sobie zaplanowałam(imprezy,późne powroty do hotelu itp.),bo było to spotkanie po latach i ne bylo za bardzo czasu.No,cóż ...zobaczymy,nawet nie wiem czy miałam owu,bo specjalnie nie mierzyłam.Nikkita jak tam u ciebie?teraz musimy czekać na owoce naszych starań,aż się boję ,żeby znowu się nie nakręcać,a to tak długo trzeba czekać...:( Rudzia,skok temki jest zawsze już po owu,tzn.że nie da się wcześnej przewidzieć owu,a te trzy dni \"po\" pokazują czy była owu,jeśli przez trzy dni jest podwyższona tempka,to tak.Szanse na zajście są od dwóch dni przed owu,do dnia tego skoku,z tym,że w tym dniu(dzień po owu)już są o wiele mniejsze. Jeśli przez cały cykl temperatura jest na mniej więcej tym samym poziomie,bez wyraźnych różnic ,to jest to cykl bezowulacyjny. Barbarko trzymam za ciebie kciuki,już nie dlugo ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maylinko ja nie robie testow owulacyjnych bo mi zle pokazywaly...moze inne dziewczynki ci napisza cos na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinka,tak testy robi sie codziennie,aż pokażą dwie grube krechy,jak się nie wie w przybliżeniu kiedy może być owu,to niestety może ich pójść trochę więcej ,a nie są tanie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Witam wszystkie dziewczęta!Jeszcze nie ma @ mialam zrobić test w czwartek ale zrobie jutro rano podobno nawet jak wyjdzie negatywny a @ w dalszym ciągu nie będzie trzeba powtorzyć za 3 dni,mam dziwne lekkie bóle a to raz po lewej stronie raz po prawej ,raz po srodku ,,jeszcze czasem bóle takie jak na @Wiecie nawet jak to bedzie fasolka to ja pozniej bede sie bala czy nie poronie i boje sie ciaży pozamacicznej,moze nie potrzebnie tyle szperam i czytam o ciązy od tej zlej strony ,pa👄 jutro zdam relacje ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko oczywiscie czekamy jutro na twoja wiadomosc,oby byla pozytywna!!! i pozytywny tescik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko trzymamy kciuki! Będzie dobrze.Napisz koniecznie od razu jak zrobisz test. Ja dałam za te testy mało: 6 owu plus 2 ciążowe plus koszty przesyłki wyszło mnie 21 zł w tym sklepie starnia. Nigdy ich nie robiłam więc chce spróbować, zobaczymy co wyjdzie.Jak nic to zawsze da mi to jakąś wiedze. I do tego mierzenie temp to juz w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanileczka mi wyszło że pierwszy musze zrobić 12 dc czyli ostatni 17 dc zawsze mam tak max do 17 dnia dużo śluzu więc zobaczymy.Może...Ale znowu to wypatrywanie 2 krech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a my sie przytulalismy dzien lub dwa(bo nie moge sie polapac jak to jest skoro skok tempki mam z 25(36,4) na 26(36,7)dc to skok jest wieczorem 25 czy rano 26;p?) w kazdym razie przytulalismy sie 24:) moze ktoras zerknie na wykresik i mi to wyjasni;p a najlepiej powie czy sa jakies szanse czy nie... wiem ze tak sie nie da do konca powiedziec ale zamotalam... mam nadzieje ze mnie zrozumiecie;p co do waszych badan to czytam dokladnie bo to jeszcze przede mna wiec raczej nic nie doradze;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia no chyba już trzeba liczyc że tesn skok był 26 , bo przeciez mierzysz rano tak?A działaliście tylko 24 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, czytam Was juz od dłuższego czasu i jestem naprawde pod wrażeniem waszej wiedzy, wytrwałości w dążeniu do celu. Ja od roku regularnie współ. nie używam anty. i nic. Czytałam gdzieś że w takich przypadkach należy już zacząć jakieś leczenie bo wskazuje to na jakies problemy. Ja juz w tej chwili jestem załamana i boje się że nie mam takiej wytrwałości jak Wy. Boje się tego wszystkiego. Czy mozecie mi powiedzieć od czego powinnam zacząć ? jakie badania?. Jakoś gin w moim miescie nie specjalnie wierze, a z tego co czytam u was to wiecie znacznie więcej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna12 a skad jestes? to powiem ci jaki jest dobry fajny gin z twojej miejscowosci lub okolicy. a zaczac... hmmm mozee zacznij od bezinwazyjnych metod ja mierzenie tempki+testy owu. tyle ja ci moge pomoc bo sama nie zaczelam jeszcze sie leczyc. Pozdrawiam;) A co do mojego dzisiejszego nastroju to czuje se tak jakby mnie strus kopnal... brzuch boli ale dziwnie. nie jak na @. a jestem tak napompowana ze nie wchodze w spodnie... i dzis jestem wogole nie do zycia;p ide sie polozyc jeszcze. potem tu zagladne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka29
Witam Mam ten sam problem jak i to samo pragnienie co wszystkie tu kobitki. Proszę o odpowiedź na moje pytanie: W których dniach cyklu najlepiej robić tzw monitoring cyklu?. Dodam że ja mam dość długie bo około 36-39 dni. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka to lekarz powinien Ci powiedzieć kiedy masz robić usg.Zależy też czy masz stymulowany cykl czy nie.Ja mam cykl 29 - 30 dniowy i chodze miedzy 12 a 14 dc na usg.Żeby zobaczyć czy są pęcherzyki, nie chodze już później żeby patrzeć czy pękły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia ilo dniowy ty masz cykl że tak późno ten skok tempki.Bo odpisałam Ci wieczorem a później lezałam i myślałam o tym. Czyli może będzie fasolka... Brarbarko jak test????Zrobiłaś????Co wyszło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna 12 Rudzia dobrze mówi tempka plus testy owu. Lekarz moim zdaqniem powinien zlecić badania le ja też ciągle robie na własną ręke. Możę zacznij od hormonów by to wykluczyć: prolaktyna, fsh, lh, progesteron, TSH i zobaczysz co wyjdzie.Nie wiem jakie dziewczyny robiły eszcze badania.Ja robiłam te zawsze w 5 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziweczyny, zgodnie z informacja od was zamowilam juz testy te ze sklepu starania. zaczne proby. wybiore sie tez do gin. Dobrze ze bede juz wiedziala od was jakie powinny byc badania i powiem zeby takie mi zlecił. Jestem z Grudziadza. woj. kujawsko-pomorskie pozdrawiam i zycze wszystkim wam szczescia na ktore czekacie, i sobie rowniez dobrze ze jestescie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilynka nie wiem:) ja mam od 31-40 dni. dluzej ani krocej chyba nie mialam. dla tego skok tak pozno. mam nadzieje ze bedzie. bruszek pobolewa i taka jestem kopnieta przez strusia:) zagladna pozniej:) ide sie wylezec:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Hej! Więc zgodnie z obietnica pisze test zrobilam o 6.30 i wyszedł negatywny:-C,ale też @ nie ma i nie zanosi sie bo nie czuje nic prawie,zastanawia mnie tez jedno nie wysypało mnie na twarzy a zawsze tak mam na @ już nic nie rozumiem ,jesli do jutra nie dostane @ zrobie test krwi :pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nie było mnie trochę, bo mieliśmy \"atrakcje\" - pojechaliśmy do rodziców na wieś, gdzie chwilowo nie było netu, a po drodze mieliśmy ostrą stłuczkę samochodem. Na szczęście nic nam się poważnego nie stało, chociaż dokucza mi teraz ból głowy i kręgosłupa, więc spróbuje się dostać do lekarza na wszelki wypadek. Autko musiała zabrać laweta - dostaliśmy najpierw z tyłu i potem z przodu. ja akurat prowadziłam ( moja pierwsza stłuczka), więc co byłam w szoku to moje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka29
Marilynka dziekuję za odpwiedź. Kolejne pytanie : czy badanie hormonów można wykonać w dowolnym dniu cyklu czy w ściśle okreslonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ściśle okreslonym.Ja prolaktyne, fsh, lh zawsze robie w 5 dc.Progestereon w 5 i rz endo zlecił mi też progesteron w 21 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko a który masz dzien cyklu?Pamiętaj że test nie zawsze wychodzi, wiesz jak to jest.Oby była fasolka! Rudzia to długie masz te cykielki.Tobie też życze że to fasolka. Już się nie moge doczekać kiedy się pochwalicie. Ja wpadłam tu tylko na chwilke bo szykuje się do gina...Zobaczymy cóż on dzisiaj wymyśli i co powie...Boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Marilynka============== to moj 31 dzien cyklu ,a zazwyczaj mam wlasnie 31 dniowe cykle ,w ulotce jest napisane wlasnie by zrobic test w terminie spodziewanej @,ale co tam jestem tak zniecierpliwiona ze juz jestem po zrobieniu testu krwi kosztowalo 25 zl i bedzie jutro bo pozno dzis zrobilam ,wiec jutro bede wiedziala napewno i koniec ze stresem jak nie bedzie fasolki to bede dalej sie starac i wroce przynajmnbiej do moich starych zwyczajow czyli sportu ostatnio przez to chore myslenie opuscilam sie zbyt ,a jesli okaze sie ze jednak to bedzie super.ps a przypomnialo mi sie jeszcze ze Pani laborantka powiedziala ze nawet w dniu spodziewanej @ to tez moze byc za wczesnie by mocz wykryl a krew na 100 % no dobra jutro sie przekonam.pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilynka wiem ze dlugie... a co za tym idzie musze dluzej czekac na owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko jasne że może być za wcześnie.Tak jak pisałam mojej szwagierce do 3 miesiąca ciąży wychodziła jedna kreska. Dziewczyny ja jutro ide do szpitala.Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.Od dziś biore bromergon, a w 24 dniu cyklu mam powtórzyć progesteron. Poprzedni robiony w 21 dc był 3,3 czyli powiedział że na bank nie było owulki. Znak że była to progesteron na poziomie między 5 a 10. A najlepiej powyże 10. Tak mówił gin. Oczywiście mam robić testy owu i mierzyć temp i badać progesteron. I jeśli wyjdzie że nie było owu to od przyszłego miesiąca silniejsza stymulacja. Myślałam że nie będzie mnie to już czekało. Aż się rozryczałam jak wyszłam od lekarza. Jutro będe miała po raz 7 hdt. Jeśli nie daj Boże okaże się że jest coś nie tak to ja już nie wiem... :-(( :-(( :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marilynka biedactwo;( bedziemy z Toba duchem... tylko szkoda bo nie bedziemy mogly przez neta cie wspierac, ale i tak jestesmy z Toba:* Edna najblizszy sprawdzony gin jest w bydgoszczy dopiero polecany przez dziewczyny z 28dni.pl Bydgoszcz dr Sobociński androlog-ginekolog-położnik ul. Pod Blankami 1/2 badanie nasienia 70zł /rzeczowy i nie żeruje na kasie Bydgoszcz dr Mariusz Lisiak ginekolog-położnik ul Bora Komorowskiego 47 40-80zł /Urzęduje również w Szpitalu Miejskim ul. Szpitalna 19 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
niestety raczej nie jestem w ciązy nie potrzebnie robilam ten test krwi ,własnie chyba zaczyna mi sie @ dlatego ten test rano wyszedl negatywnie :-c ,czuje sie podle ale pocieszam sie tym ze to byl pierwszy raz starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×