Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość Innka
Witam w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauida26
Witam moje ukochane dziewczynki. Też sie wkurzyłam tym co pisze "epidemia"; wcale nas nie zna,nie wie co przechodzimy a tak nas obraża. A nie rozumie nas dlatego że sama nie miała problemów z zajsciem w ciąże i nie wie jak cierpimy że nam sie nie udaje, a po drugie to wspólnie z mężem pragniemy dziecka ....bo bardzo sie kochamy!!! Najlepiej drugim razem nie zwracac uwagi na takie posty,choc wiem jak trudno powstrzymac sie od komentarza... Edna nie opuszczaj nas bo bardzo bysmy tęskniły za Tobą! Dziękuje rowniez za zdjęcia:) Jadirka gratuluje przyszłych zaślubin:) Dziewczynki samej mi bylo dziwnie pisac że ciesze sie z @(bo zawsze ona przynosi nam smutek) ale wy własnie roumiecie i wiecie dlaczego tym razem sie ucieszyłam...wkoncu od dzis zaczynam brac clo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Jadirka ale fajnie! Ciesze się i gratuluje! Super. Na pewno Wy też się cieszycie i to jest najważniejsze. Buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja skleroza... Cos wam dziewczyny wysle na poprawe chumorków ,jak kogos omine to sie upomnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja nic nie dostałam, tez poproszę :) Wciąz mam podwyższoną temperaturę, nawet spałam po południu, co mi się nie zdarza. Może to wpływ luteiny i duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inneczko podaj meila.A reszta dostała bo cos cisza i spokój tu zapanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, nie opuszcze was bo sie bardzo zzyłam z wami. Może nie bede miała juz tak za duzo do napisania w sprawie staranek ale bede pisac. Innka trzymam kciuki - moze tym razem sie udało. Klaudia dobrze że ta @ wreszcie sie pojawiła i mozesz rozpoczac kolejne starania - to jest kolejna szansa. jadira dzieki za zdjecia - rozbawiły mnie. Marilynka co u Ciebie, jak samopoczucie, odezwij się. Marilinka i Violaa ja tez prosze o wasze zdjecia. Ja mam cykl bez leków tylko monitoring. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
mka01@o2.pl znów mam podwyższona temperaturę 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka - trzymam kciuki :) Jadira dzięki za zdjęcia :) A u mnie żadnych rewelacji nie ma. Czekam na @ Dziś 40 d.c. W sobote robiłam test- oczywiście negatywny wyszedł ;( i wieczorem w sobote już mnie zaczął biust boleć więc znak że @ jednak sobie o mnie nie zapomniała :( Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dopiero dotarłam do pracy. Ale bosa nie ma więc co tam ! ;) Byłam na targu i nakupowłąm ogórasów i buraczków i będe dziś kłaść :) Acha nie dostałam maila! Innka ciekawe co z tą Twoją tempką. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko ale swietne te fotki - troche sie pośmiałam:) :) Edna ciesze sie że zostaniesz z nami,jestem ciekawa jak tam u ciebie będzie bez leków... Dorciu szkoda że test wyszedł negatywny-choc czasem one sie mylą... My dzis mamy 3 rocznice ślubu,mężuś narazie w pracy...wieczorkiem zrobie pyszną kolacyjke przy świecach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio wszystkiego najnajnaj.....lepszego z okazji rocznicy, dużo miłości, radości i żeby wszystkie troski Was omijały. No i upragnionego dzidziusia :) Wam życze z całego serca. 😘 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ps. nie sądze żeby się test pomylił - biust już mnie masakrycznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Klaudio wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wszystkiego naj ...... z okazji rocznicy. Samych radosnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia26 Przesyłam gratulacje!!! z okazji 3 rocznicy ślubu, życze Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. I niech sie spelnia Wasze najskrytsze marzenia, a zwlaszcza to jedno 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA wszystkiego naj naj najlepszego z OKAZJI 3 ROCZNICY,POZDRAWIAM I BUZKA,PA. Pozdrowienia i buziaczki dla pozostalych kobietek,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Klaudio wszystkigo najlepszego z okazji rocznicy,wzajemnego zrozumienia,duzo milosci,splenienia marzena szczegolnie tego jednego zeby jak najszybiej sie spelnilo:)🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Inka trzymam kciuki:) Dorcia pisalam ci juz na gg ze strasznie mi jest przykro ze test wyszedl negatywnie i Kochana ze te cholerna @ do Ciebie przyjdzie:( A moze za wczesnie test zrobilas??? Edna suuuuuuper ze zostajesz z Nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu, Inko,Edna,Jadirka, Madziarka, Violka BARDZO wam dziękuje za zyczenia!!!!!!!!!!!! Oby sie kiedyś spełniły... Dziewczynki wszystkie jesteście naprawde wspaniałe i kochane!!!!!!!!!!!!!!!! -------- U nas wieczorek bardzo romantyczny,mężus jest taki kochany....przynajmniej w miłosci mam szczęscie:) Pozdrawiam was i ściskam najmocniej jak sie tylko da. BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle**
witam wpadam tu z informacjami o partii kobiet, poniewaz media jakos ją dyskryminuja poki co. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa. PK jest obecnie na progu wyborczym z poparciem 4-5%. oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. pozdrawiam i zapraszam na strone: http://partiakobiet.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia spóźnione ale gorące życzenia z okazji rocznicy ślubu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyneczki! Klaudia - wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji rocznicy, oby wasze marzenia się spełniły i żebyście dalej żyli w szczęsciu i miłości 🌼 U mnie niestety czerwono od wczoraj 😭 ale czegóż się można było spodziewać. 21go jedziemy do Wrocławia do androloga, zobaczymy co nam powie ciekawego. A jesli nic nie powie ciekawego, wtedy pojedziemy do Poznania. Innka - jak tam twoje samopoczucie? Tempka dalej wysoka? Może to oznaka tego, na co czekasz :) Marilynko a co u ciebie kochana? Pozdrawiam resztę kobietek i mocno ściskam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Czuje się dobrze, nawet brzuch mnie już nie boli, jak to bywało poprzednio. Chyba juz organizm przyzwyczaił sie do leków. Tylko mam podwyższoną temperaturę, rano 37, a w dzień nawet więcej 37,2; 37,4 nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś dużo miłości z okazji rocznicy ślubu! Innka trzymam mocno kciukasy! Edna super że jednak tu będziesz! U mnie...szkoda gadać. Nie będe się już rozpisywać na forum, bo znowu wpadnie tu jakiś babsztyl i pojedzie po mnie za moją szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, wszystkiego najlepszego... Marylinka 🌼 i nie przejmuj sie tymi co wszystko wiedza lepiej..nie zracajac uwagi na innych. A tym ktorzy nigdy nie doswiadczyli cierpienia szczegolnie latwo przychodza slowa krytyki..widza wszystko z innego punktu widzenia. Ty wiesz jak jest najlepiej, dlatego niech inni trzymaja swoje osoady dla siebie :) Ja wiem, ze jestes przekochana osoba i bedziesz w zyciu szczesliwa. :) Inka, a ty jestes teraz na jakis specjalych lekach po tej inseminacji? Ja tez w tym cyklu bede miec inseminacje, pod warunkiem ze urosnie mi jajo. Dzis 5 d.c. i w poniedzialek pedze na podgladanie. Trzymam kciuki za powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×