Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

hej kobitki :-) zdjęcie/a wyślę do Was jak tylko znajdę jakieś nadające się ;-) no cóż, nie każdy wychodzi na zdjęciach fajnie ;-) i oczywiście czekam na kolejne 🖐️ na razie uciekam, ale pozdrawiam cieplutko wszystkie staraczki 🖐️ buziaki i pa pa 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś napisz mi swojego maila. Zdjęcia nie doastałam. Moluś, Innka ale fajne z Was Dziewczynki. Poszukam tez zaraz zdjatka i wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ale ładna dziś pogoda:) Marylinko mój adres w nicku...nie moge sie doczekac zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele! siedze sobie przy kompie, brzuch mnie napierdziela, mąż śpi pies też ;) obiadek już zrobiony i OK :) Surfitka jejku jakie cykle! Szok! Marilynka nie zawstydzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molusiu ja tez wysłalam ci zdjęcie,myśle że i od ciebie dostane:) Mój mąż tez jeszcze śpi po nocce...dzis na obiadek robie gołąbki. @ niestety dalej nie ma i chyba nie dostane.Jutro 50dc,będe dzwonic do gin. Napewno znów jakies leki będe brac a potem nadal czekanie...zobacze ile mój cykl osiągnie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki sprawdzcie poczte. Posłałam swoje fotki, takie jakie udało mi się znaleźć gdzuie jestem sama i jedno chyba z kleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Marilynka dzięki za zdjęcie :) Bolą mnie jajniki, zastanawiam sie czy to nie owulacja a ins. mam jutro. Mam nadzieję, że tym razem lekarz dobrze wyliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC!!!! JA TEŻ CHCE WASZE ZDJECIA NIE ZAPOMNIJCIE O MNIE. Marilynko-jesli mozesz podeślij mi jeszcze jakąś fotke bo mam jedna , a inne dziewczyny więcej :( Ineczko masz mieć inseminac. jutro bede trzymać kciuki za ciebie niech sie uda.Chciała bym porozmawiac z toba o tym ,bo mnie najprawdopodobniej też to czeka podam ci moje gg.1385762 będe wdzieczna jak sie odezwiesz. POZDRAWIAM WAS goraco i sle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INNKA i MOLUS dziekuje bardzo Wam za zdjecia,fajne z Was laseczki,ja swoje wysle jak cos normalnego znajde. Reszte dziewczynek prosze tez o foteczki.Dziewczynki wszystko bedzie dobrze,bedziemy miec swoje dzidzie.Pozdrawiam Was wszystkie i przesylam buziaczki,milego dnia,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INNKA zycze powodzenia w jutrzejszej inseminacji,wszystko bedzie dobrze,buziaczki.Pozdrowienia dla calego naszego topiku.Mam pytanko, jak moge sie wpisac w ta tabelke do starajacych sie?,dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka...... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 klaudia26......Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ .ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec2006 Jadira...........Edyta.........34........Kraków...............listopad2006 .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r Madziarka skopiuj całą tabelke,wklej ją w swojej odpowiedzi i wpisz sie. Wysłałam ci fotke. Innka powodzonka ze szczerego serca na jutrzejszej inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka...... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 klaudia26......Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ .ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec2006 Jadira...........Edyta.........34........Kraków......... ......listopad2006 Viola............Ania.............24....Olsztyn,obecnie Dublin......4 lata:( .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanka
ja nie mogę coś zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjanko a mozesz napisac coś więcej ,my tu wszystkie mamy ten problem.Skad jesteś?? Marilynka-dziękuje za fotki-wiesz naprawde dziwie sie twojemu m. taka fajna z ciebie dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, o mnie tez nie zapomnijcie z tymi zdjeciami (zbinia@tlen.pl). Własnie pierwszy dzień w pracy po urlopie. Pogode miałam fatalna ale troche udało mi się opalić no i troche wypoczełam. Jejku przez tydzien mnie nie było a tu tyle niedobrego się stało. Kurcze co sie dzieje z tymi facetami. Oni chyba juz całkiem powariowali. Marilynka tak mi przykro. Wiem że może to głupie co powiem ale uważam tak - nie załamuj się, albo przynajmniej postaraj się przy meżu tego nie pokazywać. Bądz przy nim spokojna i bez emocji, jezeli musisz to płacz nie przy nim. Nieraz wstrzasa nimi taka obojetność. Najgożej jak sa pewni swojego, jak wiedzą ze nam na nich bardzo zależy, bardzo sie staramy to oni wręcz odwrotnie zamiast być dobrzy zaczynają się nudzić. Wierze że dasz rade. Jesteś silna i madrą kobietą. Zobaczysz dasz rade bez względu na wszystko. Wierze w to. Witam nowe dziewczyny na topiku. U mnie chyba @ nadchodzi. Bolą mnie piersi tak juz od 4 dni. Czyli typowe objawy @. Dziewczyny te co dostały zastrzyk z pregnyl (nie wiem czy dobrze napisałam) ten na pekniecie pecherzyków czy jakoś dziwnie sie po nim czułyscie? Ja w tym cyklu nie biore duphastonu bo niby ten zastrzyk działa tak jak on. Ale sie rozpisałam. Sory pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Powysyłałam coniektóym zdjęcia. Jeśli kogoś pominełam a też by chciał to piszcie. Mi tez slijcie swoje fotki :) Ja wczoraj ostatni dzień brałam duphaston. Teraz czekam i jak @ sie nie pojawi to robie test w czwartek. Postanowiłam zrobić jak mi gin. zalecała. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkie kobiety :-) jak nastroje od poniedziałku? mam nadzieję, że niezłe ;-) 🌻🌻🌻 puiszcie co u Was słychać? pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cześć Ja już po ins., obawiam się jednak, że się nie uda, po zabiegu zrobiono mi usg, lekarz powiedział, że przy takim endo nie ma szans na zagnieżdżenie się zarodka. Czemu wczęśniej nie zrobili mi tego usg, tylko niepotrzebnie płaciłam za zabieg. Zastanawiam się nad zmianą kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!!! Innka-kurcze szkoda,jesli by sie nie udało.Przecież to troche kasy kosztuje,mogli najpierw zrobić usg.:) Pozdrawiam was wszystkie gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka...... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 klaudia26......Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ .ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec2006 Jadira...........Edyta.........34........Kraków......... ......listopad2006 xxmadziaraxx.........Julita.......28.......Kalisz.........lipiec2003 .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×