Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

trzymamy trzymamy:) ja tez mam dzis rozmowe;p 36,8. taka jak wczoraj. ale dziwne bo chcielismy sie kochac wczoraj i maz nie mogl we mnie wejsc. mowi ze tak jakby na jakas sciane trafil. no i nie dalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też wczoraj miałąm rozmowe :) Pytałam o umowe ale mam jescze poczekać 3 miesiące . No ale dostaąłm podwyżke. Niedużo ale zawszew coś.... Rudzia może za sucho było albo może poprostu jakaś blokada? Czasem tak bywa. Moluś trzyma kciuki za Nikkita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie:).Nie stresuje sie za bardzo bo jesli nie dostane tej pracy to swiat mi sie nie zawali no ale ajnie by bylo.... Rudziaa moze bylas za malo \"wyluzowana\' i poprostu nie moglas sie odpowiednio nastroic i to bylo powodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikkita a co to za praca? Możesz powiedzieć :) Moim marzeniem jest mieć swój pub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to jest praca biurowa w dziale eksportu w jednej z wiekszych firm w moim miescie. To nie jest dla mnie sprawa zycia i smierci bo mamy rodzinna firme, ktora zajmuje sie organizacja przyjec, wesel itp. no i hotel, wiec praca zawsze sie znajdzie ale chce sprobowac w innej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze fajnie! Taka parca przy organizowaniu tak jak piszesz wesel i czy innych przyjęć też by mi pasowała! Uciekam już do domku. Później wpadne jesczze owkors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucia
Czesc Wam! Witam w gronie załamanych niepowodzeniami... Ja mam podobny problem od roku staramy sie o dzidziusia (choc zaczynam miec wrazenie, ze to tylko ja sie staram, bo moj mezczyzna jakos niespecjalnie sie juz tym interesuje) :( od 4 miesiecy biore Duphaston i nic, choc podejrzewam, ze nawet nie mam owulacji, a wlasnie sie dowiedzialam ze branie tego leku przy braku owulacji jest wrecz niebezpieczne no i stracilam zaufanie do lekarza... :( buuu pomozcie bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucia
jesli jest tu ktos blagam odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam na lekarstwach bo jeszcze nie robilam badan. a zobaczymy dzisiaj. jednak jutro mam ta rozmowe. dziewczynki napiszmy moze tu cos o sobie? wiek, miasto, praca zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston lykalam i moj lekarz mowil,ze ten lek jak najbardziej nie ma wplywu na to czy staramy sie o dziecko...wrecz niby pomaga...bralam to przez cyste:( Wiecej nie moge pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,dzięki za odpowiedzi,jestem teraz w 30dc i wlaśnie mam jakiś śluz z plamieniem,chyba idzie @ :(.Ale sprawdzałam wcześniejszy cykl i owu miałam w 19dc,po 14 dniach @ więc chyba idealnie?Teraz owu w 20dc ale widocznie tym razem jest inaczej...:(.Poczekam na @ i pójdę do gina ale boję się,że to coś innego,bo @ dostaję prawidłowo ,dotychczas 14 dni po owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanileczka nie martw sie na zapas,bo stres nie sprzyja starankom:) Trzymam kciuki,zeby @ nie przyszla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..bibuleczka....żeby się tak dało...:(trochę mi się śpieszy i dlatego jestem niecierpliwa :) )ponieważ wiek już nie ten i dzwonek(dzwon!) dzwoni już od dawna,że to ostatni moment...ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibi77
Hej dziewczyny jestem nowa na topiku. Moge sie przyłączyc. W tym roku kończe 30 lat ,jestem z pomorza . ja o dzidziusia staram sie juz prawie 1,5 roku rozpoczełam leczenie w Invicie w Gdańsku . Porobiłam juz troche badan ,z prl mam problem juz od 3 lat ,ostatnio dowiedziałam się że mam wysokie FSH (co świadczy o obniżonej rezerwie jajnikowej) , mam równiez podejrzenie endometriozy . w kwietniu czeka mnie laparoskopia . Trzymam za Was kciuki , musimy walczyc ,napewno sie nam uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fibi!!!:) Nie martw sie laparoskopia,ponoc 3 dziurki;) na brzuszku szybko sie goja.Moja znajoma starala sie o dziecko kilka miesiecy i dopiero po udroznieniu jajowodow -miesiac po laparo zaszla w ciaze:) Napisz dlaczego bedziesz ja miec? Glowa do gory i zagladaj tu do nas!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to przez endometrioze? Czy moge spytac jeszcze czy masz obfite miesiaczki? Slyszalam ,ze czesto bardzo silne krwawienia sa objawem endometriozy a ja wlasnie zawsze takie mialam i bylam wrecz pewna,ze ja-endom. mam,ale lekarze nic nie mowia nigdy...ponoc pod tym wzgledem jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie! :) Strasznie zmęczona jestem i padam na ryjek. @ nadal nie mam i już zaczynam się denerwować! Czasem zaboli brzuch ale potrwa to z 5 minut i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus trzymam kciuki,zeby @ nie przyszla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a kysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a kysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też ale inny powód
Ja nie moge zajść w ciże ale nie z powodów ginekologicznych ale zdrowotnych czyli jestem chora na serce i nie mam zamiaru narażać dziecka na chorobe i narażać aby sie miało wychowywac bez mamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibuleczka ja już nie wiem czy to wina torbieli czy to ciąża choć w to drugie to troche wątpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Witam wszystkie nowe panie:) Mialam dzis troche zwariowany dzien i dopiero doczlapalam sie do domku. Widze ze nasze grono sie powieksza - z jednej strony to fajowo ale z drugiej to przykre ze az tak wiele z nas ma problemy z zajsciem w ciaze:(.No ale takie zycie... Molus mam nadzieje ze to juz przyszla na Ciebie kolej i ze u Ciebie pod serduszkiem rosnie dzidzia ale nie zapeszam.Ja w tym cyklu nie licze na nic bo lekarz przepisal mi jakies tabletki (mialam bakterie e.coli) i powiedzial zeby sobie lepiej ten cykl odpuscic ze staraniami mimo ze owulacja byla \"ksiazkowa\".Ale od przyszlego cyklu mozemy kontynuowac staranka:) oczywiscie jesli okaze sie ze ta paskudna bakteria zginela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibi77
Dziewczyny dzięlki za przyjęcie do Waszego grona. bibuleczka Laparo będę miała bo mam właśnie podejrzenie endo . A oto moje objawy: -obfite,długie ,bolesne @ -mocne n.p.m -ból brzucha po @ ( to mnie martwi bo to może świadczyc że mam juz III ,IV stopień endo ) - bolesne stosunku (zalezy od pozycji) - mało ruchliwy pr jajnik (tak powiedziała gin) -podwyzszony marker Ca 125 - to jest marker nowotworowy ,ale jak podwyższony jest też czasami przy endo ,choc niezawsze ,bo niektóre dziewczyny maja ten marker w normie a podste pna endo i tak jest. Tak więc żeby sprawdzic czy rzeczywiście tam mam endo to tylko laparo . Przy okazji zbadaja droznosc bo nie miałam HSG w moim przypadku nie było sensu ,bo i tak musiałabym zrobic laparo. Ja z takimi objawami chodze juz ponad 3 lata i każdy gin mowil że to moja uroda ,dopiero teraz jak nie mogę zakjsc w ciąże to podejrzewa endo ,no i ten marker. Molus Trzymam kciuki rzeby nie przyszła @,a ile sie juz starasz ,dopiero czytam poprzednie strony . nikkita ja tez mam ten cykl stracony bo przyplątały sie drozdzaki , lepiej wyleczyc bakterie przed ciążą .mam nadzieje że sie tego dziadostwa szybko pozbędziemy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus kciuki trzymam;) wczoraj zrobilam test i niestety... znowu okazalo sie ze objawy sobie wmowilam... bylam bliska nawet widzenia drogiej krechy... trudno... witam dziewczynki wszystkie nowe:) ide sobie posprzatac(maz zaczal rozmrazac lodowke i wyszedl do pracy:) ) i z pieskami wyjsc. wpadne pozniej:) a o 17 mam rozmowe o prace wiec tez trzymajcie. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie tam rzuciło wczesniej w oczy o marzeniach... moim procz dzidzi oczywiscie jest licencja rajdowska... ale nie po to tu weszlam teraz... musze sie wyzalic... otoz temp skoczyla mi do 37,0(pod pacha) boli mnie glowa i oczy... zaraz zwariuje. w sumie nie wiem po co to napisalam. rano w pochwie mialam norma 36,8 wiec to raczej nie owu... no tak. ide posprzatac i sie zdrzemne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja dalej nic, w nocy bolał mnie brzuch ale @ na razie nie widac,to jest 31dc ale rano mierzylam tempke i wzrosła mi z 36.8 na 37,nigdy tak nie miałam, zawsze o tej porze był już spadek tempki,nie wiem .Normalnie mam cykle 30-32 dniowe ale @ mialam zawsze 14 dni po owu ,wiec teraz mając owu 20dc to @ powinna być w 34dc,to trochę długo jak na mnie,nie wiem...już mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedie dobrze:) a najgorzej to o tym myslec. wiem ze trudne ale mnie sie jakos udaje:) najlepiej nie mysl o @. bedziesz sie martwic jak przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia,staram się nie myśleć,ale jak mam nie myśleć jak boli mnie brzuch i tylko czekam czy to już?Dobrze że my kobiety mamy to forum,bo facet nigdy tego nie zrozumie..Mam wspaniałego,kochającego,czułego męża...ale on nigdy nie bedzie czuł tego co wy wszystkie znacie z własnego doświadczenia i inaczej potraficie wesprzeć,nawet słowem...Ech...być kobietą.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie tak ja Wy nie mogę mieć dzieci i nie nadaje sie do waszego grona ale też ubolewam i mam psychike zryta przez to ze nie mogę mieć dzieci Ale zyczę wam abyście nie dostały @ i miały mała fasolke pappaapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×